Jump to content

• Please log in to reply
763 replies to this topic

thorntree #761 Posted 01 October 2018 - 03:02 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1523 battles
  • 483
  • [EGSB] EGSB

View PostVijaCZ, on 01 October 2018 - 01:21 PM, said:

:D Nemyslím zoomování přes "F" - myslím to jak mu jezdí ten zaměřovací kruh všude možně, respektive sleduje cíl bez ohledu na to kam míří kamera a kterým směrem letí letadlo. Můj se drží víceméně na středu obrazovky, respektive je v přímce s osou letadla.

Jen si něco ověřuju, ten hráč je usvědčený cheater v tankách, ale tam ho bohužel WG staff z nějakýho důvodu kryje, dokonce ho udělali komunitním kontributorem i když proti tomu protestovalo cca 2000 hráčů, navíc WG tým systematicky banuje a maže všechny kdo na podvodníka upozorňujou, ať už na foru, na facebooku, na youtube, na twitchi.... tak sem jen chtěl vědět jestli když už panáček podvádí v tankách, jestli aimbotí taky v letadlech.

Koukl jsem se a má trošku lag , jinak vizitka pro WG takovýhle jantaři teť asi vládnou wowp,(žádné znalosti, žádné IQ ,infantilní chování.....raketkaaaaaa:facepalm:) za rok na uplné herní dno bravo, hlavně že na účtu tisíce goldů a roční premium účet :medal: 

12.10 bude výročí úmrtí wowp přijďte a kondolujte nebožtíkovi R.I.P

Edited by thorntree, 01 October 2018 - 03:09 PM.

Sobix_1 #762 Posted 01 October 2018 - 06:11 PM

Airman Basic

• Member
  • 4056 battles
  • 2

Podíval jsem se na video až potom, co jsem si přečetl, že se jedná o "známou firmu".

Co mě teda nadzvedlo je tvrzení, že je to jeho první let  (1:18), ale na letadle má tři vítězný znaky. Taky si už prd pamatuju, ale 50+ bitev bych asi nezapomněl.

VijaCZ #763 Posted 01 October 2018 - 08:34 PM

Airman Basic

• Member
  • 723 battles
  • 8
  • [HRDZA] HRDZA

View PostSobix_1, on 01 October 2018 - 06:11 PM, said:

Podíval jsem se na video až potom, co jsem si přečetl, že se jedná o "známou firmu".

Co mě teda nadzvedlo je tvrzení, že je to jeho první let  (1:18), ale na letadle má tři vítězný znaky. Taky si už prd pamatuju, ale 50+ bitev bych asi nezapomněl.

Vcelku zajímavá - a pro mě nová - informace a díky za ní. Stran WoWP jsem to čemu vývojáři říkají pohrdlivě "uživatel level uživatel" :)

Předpokládám že se jedná o ty znáčky pod pilotní kabinou? Jde někde dohledat kolik jich má být při kolika bitvách?

edit : už jsem našel - https://worldofwarplanes.eu/cs/tutorials/guide/achievements-wowp/

Edited by VijaCZ, 01 October 2018 - 08:38 PM.

Metal_Duck #764 Posted 08 November 2018 - 06:42 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 216 battles
  • 114
Je to wargaming kontributor. V momentální době usvědčen z používání zakázaných modů a podvádění.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users