Jump to content

• Please log in to reply
774 replies to this topic

mavinius #141 Posted 28 August 2013 - 07:02 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
Mas
tokeny - goldy ktore dostavas za vyhratebitvy (prvych 5) a po vydani sa budu kupovat za peniaze
skusenosti - su volne  a viazane na lietadlo, za tieto si kupujes vyskum a ziskas ich tak ze lietas z danym lietadlom a zostrelujes nepriatelov a nicis pozemne ciele. Na konci bitvy vidis kolko si dostal kreditov a viazanych skusenosti plus dostanes 5 percent neviazanych. Viazane sa ti pripisu k tomu lietadlu neviazane viis v pravo hore v hangari.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

skateordie #142 Posted 29 August 2013 - 12:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 3
zdravím, chtěl bych se zeptat vás hráčů, co si nainstalovali beta verzi warplanes - taky na to koukáte jako nejhorší simulátor letadel? :D at se na mě nikdo nezlobí, ale tohle už je prostě moc co WG si dovolí vypustit za marnost. Ano vím, je to beta, ale - hrál sem i beta verzi WoT, jestli se to bude ubírat stejným směrem, doporučuji smazat.

další věc, kdo z vás miluje simulátory a má zájem si zahrát jeden z nej simulátorů letadel - at neváhá a instaluje WAR THUNDER!!!! fpska na plnou grafiku (a že ta grafika je tak o 4lvly dál jak od celýho slavnýho WG) mám okolo 35-45. u world of warplanes na střední detail těžce nechápu, proč mám sakra 25-35 fps, tj snad vtip? ano někdo tu řekne - je to beta, to se doladí. Nevěřte tomu :) nedoladí, asi jako u tanků. Odlesky na nic, celkový detaily, tj snad vtip ne? :D s kamarády to jen vysmíváme jak si WG snaží udržet komunitu. celkové zpracování zase a opakovaně s hangárem na jedné pozici pro jedno letadlo, další fail jak u tanků.

otázky a názory klidně směřujte všechno na mě, rád odpovím :) v tancích nahráno přes 5k bitev, warplanes sem nainstaloval hned z prvu (ale už jsem asi týden hrál war thunder), ale když jsem to porovnal s war thunderem, no to je k zblití!!!!  

letadla co mají HPčka? tj snad vtip ne? :D největší fail u simulátoru... u war thunderu silnějším kanonem řežete křídla nebo trupy, zabíjíte piloty do kokpitu na jednu dávku a můžete ničit s tier 2 letadlem tier 7 letadla, pokud v tom má člověk know how.

budu rád za dotazy a za negativní taky :D rád si poslechnu jak je warplanes skvělej, ale rád ukážu a dokážu jak není.

proč tohle celý píšu? už se nemůžu dívat jak WG nahání ti děti po reklamách na netu a v TV a jak kazí leteckej simulátor, tohle už prostě překračuje hranice.

peace :)

skateordie #143 Posted 29 August 2013 - 01:00 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 3

View PostKerulak, on 25 August 2013 - 01:19 PM, said:

Pocas hrania vsetko islo normalne nastavenia som nemenil a ked som spustil dalsiu bitku tak na obrazovke vydim len toto a nic nemozem robit. Dakujem za radu co stym.Nieje to tam vydiet ale vydim aj svoju mys.
Posted Image

to má být jako hezká grafika? ta rozplizlá, hnusná, osekaná krajina? :D asi sem přihodím screen z war thunderu, pokud stojíte o trošku kochání se krajinou na 2x větších fps!!! viděl z vás někdy někdo, aby ste vletěl do tak realistických mraků, až se ztrácíte v úhlu letu? :P

Hugo_bear #144 Posted 29 August 2013 - 05:07 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 3 battles
  • 2,884

View Postskateordie, on 29 August 2013 - 12:58 PM, said:

zdravím, chtěl bych se zeptat vás hráčů, co si nainstalovali beta verzi warplanes - taky na to koukáte jako nejhorší simulátor letadel? :D at se na mě nikdo nezlobí, ale tohle už je prostě moc co WG si dovolí vypustit za marnost. Ano vím, je to beta, ale - hrál sem i beta verzi WoT, jestli se to bude ubírat stejným směrem, doporučuji smazat.

další věc, kdo z vás miluje simulátory a má zájem si zahrát jeden z nej simulátorů letadel - at neváhá a instaluje WAR THUNDER!!!! fpska na plnou grafiku (a že ta grafika je tak o 4lvly dál jak od celýho slavnýho WG) mám okolo 35-45. u world of warplanes na střední detail těžce nechápu, proč mám sakra 25-35 fps, tj snad vtip? ano někdo tu řekne - je to beta, to se doladí. Nevěřte tomu :) nedoladí, asi jako u tanků. Odlesky na nic, celkový detaily, tj snad vtip ne? :D s kamarády to jen vysmíváme jak si WG snaží udržet komunitu. celkové zpracování zase a opakovaně s hangárem na jedné pozici pro jedno letadlo, další fail jak u tanků.

otázky a názory klidně směřujte všechno na mě, rád odpovím :) v tancích nahráno přes 5k bitev, warplanes sem nainstaloval hned z prvu (ale už jsem asi týden hrál war thunder), ale když jsem to porovnal s war thunderem, no to je k zblití!!!!  

letadla co mají HPčka? tj snad vtip ne? :D největší fail u simulátoru... u war thunderu silnějším kanonem řežete křídla nebo trupy, zabíjíte piloty do kokpitu na jednu dávku a můžete ničit s tier 2 letadlem tier 7 letadla, pokud v tom má člověk know how.

budu rád za dotazy a za negativní taky :D rád si poslechnu jak je warplanes skvělej, ale rád ukážu a dokážu jak není.

proč tohle celý píšu? už se nemůžu dívat jak WG nahání ti děti po reklamách na netu a v TV a jak kazí leteckej simulátor, tohle už prostě překračuje hranice.

ono to bude hodně tim, že WoWp není simulátor ale arkáda, takže s tim na to musíš koukat.
také hraji WT a je to jiné a to tak že hodně jiné, ale také to není až úplně simulátor.
prostě každej si může vybrat co bude hrát, a nic s tim nenaděláš. a pochybuju že to bude mít nějaký účinek na ty děti co WG nahání na internetu, když si toto nepřečtou :-)
Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

skateordie #145 Posted 30 August 2013 - 06:57 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 3

View PostHugo_bear, on 29 August 2013 - 05:07 PM, said:

View Postskateordie, on 29 August 2013 - 12:58 PM, said:

ono to bude hodně tim, že WoWp není simulátor ale arkáda, takže s tim na to musíš koukat.
také hraji WT a je to jiné a to tak že hodně jiné, ale také to není až úplně simulátor.
prostě každej si může vybrat co bude hrát, a nic s tim nenaděláš. a pochybuju že to bude mít nějaký účinek na ty děti co WG nahání na internetu, když si toto nepřečtou :-)

Zdravím :) tak z prvu musím dodat ze WT má 3 módy na hraní - arkádu (ten simulátor jsem myslel obecně, za to se omlouvám), historickou a realistickou bitvu. Arkáda ve WT a arkáda ve WOWp - nebe a dudy. Ani ti nemusím řikat o kolik dál je WT, pokud to hraješ jak píšeš. Mě strašně mrzí, jak se WG chlubí svejma hrama, ale grafika o ničem, fpska padaj, celkový vzhled je kostrbatý. Já když poprvé zapnul WT tak mi spadla brada jestli mi rozumíš :) od odlesků až po maximální detail každýho nejtu od motoru až po zadní klapky. Další jednoduchá, luxusní, ale pro WG nemožná věc - dát do jedny bitvy 4 pozice na svoje letadla, no to je pohlazení po duši!!! mít 2 stíhače, 1 heavy fighter a 1 bomber :) nápad jak od boha! :D a řešení posádky a upgrade letadel, nemám slov. Je to pohádka.

schválně aktualizuji klienta WoWp abych zjistil jak se snaží hru vylepšit, popravdě jsem nenašel jedinej kladnej bod pro WoWp oproti WT. Budu rád, když mi nějaký takový řekneš, rád se na to zaměřím :)

Fajtl #146 Posted 30 August 2013 - 08:19 AM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 1 battle
  • 2,837
Tak napriklad expenie posadky je jednym z bodov - tie mnozstva hier, co musis nahrat na posadku so slusnym skillom, pripadne sumy penazi, kolko zaplatis za dobru posadku su diametralne odlisne.  Takisto ekonomika je drsnejsia vo WT. Pokial nechces platit za opravy, tak mozes cakat aj niekolko dni na opravu drahsieho stroja. Historicke bitvy podla mna niesu az take historice, ale uz dlhsie som ich nehral. Ved sa predsa stretavali stroje, ktore sa bezne v tej bitve neocitali.
Dalsia vec, ktora na mna posobila frustrujuco bolo to, ze sice je tam 20 tierov lietadiel, ale trebars od tieru 13 po tier 16 nieje ziadny novy stroj. Pri 10 tieroch vo WoWP clovek ma aspon pocit, ze ma nejaky progres, vo WT to nieje az take citelne.
Atd. atd...
WT bol pre mna velmi silny zazitok takto rok dozadu, dnes uz to vnimam trochu triezvejsie a uz sa k tej hre velmi nevraciam. Navyse mi pride mysoidne ovladanie uz dost ponerfovane a uz to nieje to, co to byvalo.
V podstate je to vsak jedno. Obidve tie hry tu maju svoje miesto, mrzi ma, ze si hraci vycitaju to, ze niekto hra konkurenciu. Proste kazdeho bavi nieco ine. To ze dnes dava prednost jednej hre neznamena, ze to tak ostane naveky a ani to neznamena to, ze ten clovek je blby - na to sa na oboch forach zvykne zabudat.

Edited by Fajtl, 30 August 2013 - 08:20 AM.

mavinius #147 Posted 30 August 2013 - 03:51 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
A este prilozim aj ja svoje dvovody.
WoWP hravam ako oddychovku po praci. Niekedy naozaj len 2-3 bitvy za 15 minut a som rad ze som si aspon trosku zahral. Vobec mi nevadi ze je to arkada v ktorej lietaju sialene prtotypy, dokonca som rad ze nemusim startovat zo zeme ale ze sa ocitnem vo vzduchu a za par okamzikov som v boji. Skratka viem ze je to arkada a pouzivam to ako arkadu. Predtym som ako odreagovavacku hraval Call of Duty United offensive, v mutiplayeri je to rychla a zbesila akcia. A teraz si predstav ze by sa tam niekto pripojil a zacal nam vysvetlovat vyhody Army...
Skratka nie kazdemu vyhovuje to iste, to by sme potom mali len jednu hru v kazdom zanri....  :teethhappy:
A na zaver pre mna najvatsi dovod: Parta ludi s ktorymi vecer hravam (a niekedy je to viac o kecani ako hrani). Toto dava zabave uplne iny rozmer...
Ked ma to prestane bavit, prestanem to hrat, mozno prejdem k WT, mozno k My little ponny, uvidime co ma bude bavit viac...  :trollface:

milous1233 #148 Posted 01 September 2013 - 03:56 PM

Airman Basic

• Member
  • 8 battles
  • 1
zdravim vas lidicky jen mam takouvou otazku co mam delat. Stahnul jsem si hru naistaloval jsem ji a kdyz ji spoustim tak me tak skoci okno kde se pise Tento program nemuze tuto webovou stranku zobrazit dekuji za odpovedi.

mavinius #149 Posted 01 September 2013 - 08:04 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View Postmilous1233, on 01 September 2013 - 03:56 PM, said:

zdravim vas lidicky jen mam takouvou otazku co mam delat. Stahnul jsem si hru naistaloval jsem ji a kdyz ji spoustim tak me tak skoci okno kde se pise Tento program nemuze tuto webovou stranku zobrazit dekuji za odpovedi.

Skus vypnut firewall a/alebo antivir. Vela ludom pomohlo nainstalovanie novsej verzie Internet Explorera...

svenabutton #150 Posted 02 September 2013 - 06:43 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 9 battles
  • 105
  • [-MSC-] -MSC-
Ola amigos!

Mozem niekde najst info o dostrele jednotlivych razi a rakiet? Vypozoroval som, ze male raze maju cca 600 metrov, ale som lenivy si odsledovat dalsie raze... :sceptic:
I believe I can fly! :playing:

Macapek #151 Posted 02 September 2013 - 07:53 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 17
  • [CZP] CZP
zdravím, za co všechno mužu získat žetony? díky za odpověd

mavinius #152 Posted 02 September 2013 - 08:41 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
Za prve, tretie a desiate vitazstvo.
Za prvy, treti a desiaty zostrel.
Za prvy, treti a desiaty pozemny ciel.
A v nejakej sutazi na fore, teda ak este budu do vydania....

Hugo_bear #153 Posted 02 September 2013 - 12:49 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 3 battles
  • 2,884
střílej až když vidíš bělmo pilotovejch očí  :veryhappy:
Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

__Sepp_Krtek_44 #154 Posted 02 September 2013 - 01:04 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 17
Mám takový dotaz, když si teď za žetony koupím prémiové letadlo, zůstane mi až bude hra vydaná?

mavinius #155 Posted 02 September 2013 - 01:49 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View Postvecerapa, on 02 September 2013 - 01:04 PM, said:

Mám takový dotaz, když si teď za žetony koupím prémiové letadlo, zůstane mi až bude hra vydaná?

Nie, jedina vec ktora sa da kupit za zetony a zostane ti po vydani hry je premiovy ucet.

Macapek #156 Posted 02 September 2013 - 02:58 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 17
  • [CZP] CZP
OK DÍK

Meletti #157 Posted 03 September 2013 - 04:46 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 493
zdravim, keby ma bavilo WoWp aj po otvoreni normalneho servera, zostanu mi statistiky z Open-Bety ? ci sa mam "stresovat", alebo len v klude hrat...akoze az tak mi na cislach nezalezi, ale aby som pracne nemusel vylepsovat statistiky, keby ma hra dlhodobejsie zacala bavit

mavinius #158 Posted 03 September 2013 - 07:41 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
Statistiky sa resetnu. Zostanu ti len kill marky.

Rufu_cz #159 Posted 04 September 2013 - 06:04 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 33
Tak, a já bych rád věděl jak je to počítáno a jaké je teď maximum za den.
Takže za
1. vítězství
3.vítězství
10.vítězství

A celkově když splním vítěství,sestřely,a zničené pozemní cíle tak je to kolik?

mavinius #160 Posted 04 September 2013 - 07:00 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 6 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
1. 10 zetonov
3. 20 zetonov
10. 50 zetonov

teda ak splnis zostrely, pozemne ciele aj vitazstva tak dostanes 240 zetonov za den.

14 user(s) are reading this topic

0 members, 14 guests, 0 anonymous users