Jump to content

Zadní střelci

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Tomibar #41 Posted 29 May 2014 - 04:12 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Postteky1792, on 28 May 2014 - 03:49 PM, said:

tomi za ten vyraz dostanes teraz upozornenie :D vyvaruj sa takym vyrazom :izmena:

Ale ne nedostaneš - to by jsi to musel napsat jinak - " blbůstka " je něžný výraz pro  " vifikundaci " kterýž to název je přijatelný pro věc která je prostě  " EPESNÍ " . Perfeketní , Dokonalá - nebo taky dotažená až do absurdní dokonalosti .

Slovo " vifikundace " je velmi mladý výraz v Českém jazyce - sám jsem ho vymyslel :coin: a protože vymýšlení nových slov do již tak bohatého Českého slovníku je moje hobby mám zde ještě několik slov , jsou sice hanlivá ale není to až taková hrůza .

PAZDRÁT ,  [Editováno], VIFIKUNDACE ,  a další a další která ovšem jsou již mnohem horší .

Edited by ClearEvil, 29 May 2014 - 10:00 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Slezman #42 Posted 29 May 2014 - 07:42 AM

Second Lieutenant

• Squadron Leader
  • 3 battles
  • 1,014
  • [TZX] TZX
http://slovnik-cizic...ovo/vyfikundace

WoWP collection:Dornier Do-17 Z-7 *** Focke-Wulf Fw-56, Fw-159, Fw-190 A-1, A-5, A-8, D-11, Ta-152, Ta-183, Fw-252 *** Heinkel He-112 *** Messerschmitt Bf-109 B, E, F, G; Me-209V, Me-209A, Me P.1092, Bf-110 C-6, Bf-110 E, Me-410, Bf-109 Z, Me-262, Me-262 HG II, Me-262 HG III *** Bell P-39Q-15 *** Boeing YP-29 *** Curtiss XP-31, P-36, Model 81 A-1, P-40 M-105, Tomahawk IIb, P-40 *** Grumman XF4F-3, F7F *** Republic P-47 B , P-47 N Thunderbolt *** Lockheed P-38F, J *** North American P-51 A, D, H *** Vought X4FU-1 *** Gloster Meteor I *** Hawker Hurricane IID *** Supermarine Spitfire I, V, IX, XIV *** Ilyushin BSh-2, Il-2 (t.s.) *** Mikoyan-Gurewich Mig-3, I-210, I-220 <<< Joystick user (Logitech Extreme 3D Pro) >>>

WoT  - Kampfgruppe Jochen collection: Pz.Kpfw. IV Ausf. H, Pz.Kpfw. V Panther, Pz.Kpfw. VI Tiger, Pz.Kpfw. VI Tiger Ausf. B, Sd.Kfz.138/1 Ausf. M Grille.

Other WoT tanks: LT vz. 35, LT vz. 38, ST vz. 39, Pz.Kpfw. 35 (t), Pz.Kpfw. 38 (t), Pz.Kpfw. II D, Pz.Kpfw. III, Jagdpanzer 38 Hetzer, Jagdpanzer V Jagdpanther, StuG III G, Sd.Kfz.124 Wespe, T-34

WoWS Aurora, Nürnberg, Admiral Graf Spee, Yorck, Admiral Hipper, Prinz Eugen, Roon, Hindenburg, Scharnhorst, Bayern, Gneisenau, Bismarck, Tirpitz, Friedrich der Große, Großer Kurfürst, Leberecht Maass, HMS Warspite, HMS Cambeltown, HMS Leander, Texas, Sims.

Tomibar #43 Posted 29 May 2014 - 08:25 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostSlezman, on 29 May 2014 - 08:42 AM, said:

Tak tady alespoň vidíš jak je svět malej a to co si jeden myslí , že vymyslel už dávno používají jiní - tímto se omlouvám ale fakt jsem si myslel , že to je " moje "

132KhoK231 #44 Posted 29 May 2014 - 09:19 AM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 629
  • [O-S-G] O-S-G

View PostTomibar, on 29 May 2014 - 09:25 AM, said:

Tak tady alespoň vidíš jak je svět malej a to co si jeden myslí , že vymyslel už dávno používají jiní - tímto se omlouvám ale fakt jsem si myslel , že to je " moje "

To už jsem slyšel v pětačtyřicátým na barikádách hele ! :D ... to je vážně hodně stará věc ... ale třeba "  [Editováno] " jsem se naučil celkem nedávno :) což teda nesouvisí se zadním střelcem vůbec :D

Edited by ClearEvil, 29 May 2014 - 10:01 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Bam! Zoom ! Straight to the Moon ♦

waltare #45 Posted 29 May 2014 - 10:13 AM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 796
Já bych uvítal možnost ovládání střelby zadního střelce, jako tomu je ve WT

Branik81 #46 Posted 29 May 2014 - 10:30 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 890 battles
  • 424
  • [D-DOG] D-DOG

View Postwaltare, on 29 May 2014 - 12:13 PM, said:

Já bych uvítal možnost ovládání střelby zadního střelce, jako tomu je ve WT

A kdo by pak letěl s letadlem??? Nebo myslíš, nějaký polorežim volné kamery, kdy bys i střílel?? To by možná i šlo. Nebo se hodně diskutovalo o tom, že by zadního střelce mohl převzít někdo ve "spectator modu" (po jeho sestřelu)... To by bylo teprve maso... :playing:

tpama #47 Posted 29 May 2014 - 10:36 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 276
když je zadní střelec už vycvičen na hodně schopností, je to celkem nebezpečný člověk. Na heaviny sice nemá, ale poškodí je velmi solidně. Samotná stíhačka dost často umírá.
myšopilot, vlk samotář

Tomibar #48 Posted 29 May 2014 - 10:37 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostBranik81, on 29 May 2014 - 11:30 AM, said:

A kdo by pak letěl s letadlem??? Nebo myslíš, nějaký polorežim volné kamery, kdy bys i střílel?? To by možná i šlo. Nebo se hodně diskutovalo o tom, že by zadního střelce mohl převzít někdo ve "spectator modu" (po jeho sestřelu)... To by bylo teprve maso... :playing:

Mno tak na WT , převezme letadlo autopilot , ale ten letí jenom rovně :teethhappy:
 ovšem musíme si říct na rovinu , že na WT je zadní střelec velmi produktivní pacholek !!!!!! Mám na B-25 všechny střelce naskilované na maximum a kdo se ke mě dostane na dostřel - má asi tak  3-5 sec. života , včera jsem měl osobní rekord - 6 enemáků jsem sundal zadníma střelcema - ty kluci mě musely nenávidět:izmena:

Na WoWp je zadní střelec mnohem méně efektivní - ale i mně se stalo , že mě zadní střelec sundal , jenomže to už jsem měl jenom 12 HP  takže žádný problém.

132KhoK231 #49 Posted 29 May 2014 - 10:46 AM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 629
  • [O-S-G] O-S-G

View PostBranik81, on 29 May 2014 - 11:30 AM, said:

to by byl masakr převzít to někdo z už sestřelených :) ... jinak jak píše Tomi : on je celkem neškodnej, ale často se ti stane, že se zbytkem HP si letíš pro poslední letadlo  a ono ouha ! Igráček tě sundá :) to pak těžce nas... :)

Bam! Zoom ! Straight to the Moon ♦

Chorche_22 #50 Posted 29 May 2014 - 10:53 AM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 652

No některé stroje mi zezadu přijdou hodně nepříjemné , třeba takovej IL-8 . Doted si čerstvě pamatuji, jak jsem v LA7 s plným HP napadnul IL-8 a během chvilky jsem měl 2/3 výdrže pryč :amazed: , nezbývalo než stáhnout ocas mezi nohy a rychle mazat pryč :hiding:

tpama #51 Posted 29 May 2014 - 10:57 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 276
já to včera takhle vyhrál týmu. Zůstal jsem sám s IL20 a jim Mustang. Šel do kytek, protože Rostislav už míří moc dobře :trollface:
myšopilot, vlk samotář

Branik81 #52 Posted 29 May 2014 - 11:22 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 890 battles
  • 424
  • [D-DOG] D-DOG
Jak v poslední době lítám německý HF, tak když slyším ten zadní kulomet (a vidím, jak ubírá enemákovi HP- sice pomalu, ale ubírá), tak jsem tak nějak klidnější a když to různě točím, tak jde rychleji dolu s HP, než já...  Ale musí být jen jeden, trochu lama a musít být "klid" ve předu, kam letím :veryhappy: Což je mnohdy nezkombinovatelné :teethhappy: Ale pravdou, že když jsem ve stíhačce, tak ILka raději z boku a pozor na bomby... a ze zadních střelců u HF si nic nedělám, to kropím, co to dá... stejně většinou kličkujou a sami mě tak dostávají mimo jejich sektor střelby... takže dle mého je zadní střelec a zadní střelec... Věřím, že ILku jsou mnohem nebezpečnější (už mě nejednou sundali :izmena:)...

Edited by Branik81, 29 May 2014 - 11:24 AM.

CerVus #53 Posted 10 November 2014 - 04:51 PM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
přijde mi že zadní střelci na il20 a 40 dělají až moc velkou paseku. Pro t8 stíhačku je téměř nemožné ten bitevník sestřelit aniž by při tom přišla o vetšinu HP.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

Ruby_Spito #54 Posted 11 November 2014 - 03:15 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS

Oblíbená kratochvíle WG je hrabat neustále do zadních střelců. 

Nikdy jsem nepozoroval nějakou hektickou debatu na jejich výkon ať už ze jsou moc, nebo málo schopný i na EN fóru.

Tím nemyslím běžné debaty na téma zadní střelec.

Důvody k jejich neustálému rebalancování nechápu napříč všema upadatama (což platí o celé hře celkově).

Mám jen C-6 se zadním střelcem, takže mě nějaké velké výkyvy moc nevzrušují, ale co mi přijde moc, je statický model těch střelců.

Nejde jen o to že to vypadá hrozně, ale i o strategii. Zbraň zadního střelce střílí do "nekonečného" jehlanu, kde hlaveň je vrchol, o následném natáčení střílny jako celku nemluvě.

Obecně nejsem lovcem Ilů, nechávám si je na úplný konec, když přežiju, nelíbí se mi že nevím zda jsem v jeho zájmu já, nebo kolega vedle mě (až dokud nezačne střílet) a s tím související přiblížení, kde na mě může a kde už ne, (ano, dá se to časem vypozorovat).

Stačilo by málo, aby ten hňup měl pohyby jako ve skutečností, na Ilka se jde na dostatečnou vizuální vzdálenost, aby letec lovec poznal, zda je v dosahu a zda po něm střelec jde.

Bez ohledu, zda by střelec jen kroutil kulometem v lafetě a otáčel se s ní, nebo by se na vás točila celá střílna dle typu letadla.

Přidat do grafiky asi není problém, tolik letadel se zadním střelcem zas není. 

Stejně už mají daný rozsah střelby a autoaim, jen to udělat i viditelně....navíc takovej ten těžák s kopulí nahoře a čtyřčetem by teoreticky mohl sypat i do stran a dopředu...

Pak by se dalo taktizovat, ten v hledáčku by dělal návnadu a zbytek lovců by věděl, že jsou v klidu. 

S tím by bylo i spojeno, že prostě na nějakých 200/300m by byly ty střelci zabijáci a ne tohle to, že jednou za ním letím v klidu a pak vyjde patch a rozebere mě za chviličku, po dalším patchi zas nedělají nic...

Edited by Buddhista_CZ, 11 November 2014 - 03:34 PM.

Nikdy neříkejte, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej blbec, kterej neví že to nejde a udělá to.

tpama #55 Posted 11 November 2014 - 08:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 276

ruku na srdce kluci. Podívejte se na cenu výzkumu zadní zbraně u IL40. Po tom přece musíš chtít, když do toho dáš tolik, aby to mělo nějaký efekt. Já mám Rostislava na zadku už ve všech dovednostech krom jedné na full a je to znát. Taky první věc k výzkumu u bitevníka je zadní zbraň. On si to zaslouží a adekvátně k tomu musí pomoci. Není všemocný, ale rozebere kde koho

myšopilot, vlk samotář

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users