Jump to content

Iljušin IL-2 dvoumístný

• Please log in to reply
34 replies to this topic

IuIda #21 Posted 05 November 2013 - 03:22 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 271
ty získaný XP jsou tristní

Renwor #22 Posted 22 April 2014 - 03:35 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2548 battles
  • 1,325

Musím si tu postěžovat, bitevníky mně nehorázně baví, myslím, že s nima nelítám nějak tragicky, ale poslední dobou s tím nejde nic vyhrát.

Už u Il-2 jsem si všimnul, že mu WR jede tragicky dolů, a IL2(T) je úplná tragédie. 

Můžu se přetrhnout a stejně to projedeme. Obvykle musím sundat dvě letadla ještě než se vůbec dostanu k červenejm cílům a když se tam propracuju, zjistím, že jsem na mapě sám za zelený, nebo tak něco.

V poslední době si pamatuju jedinou světlou bitvu, tuším na "Bay" kde jsme s druhým Il-2(t) "letecjosef" měli podobnou myšlenku, nejprve vymázli dva červené bitevníky co se starali o pozemáky, potom dvě stíhačky co jim přišly na pomoc a pak kupodivu nás dalších dvou zbavil vlastní tým ... a k velkému překvapení jsme vyhráli, ikdyž na pozemní cíle prakticky nedošlo.

Jinak ale 2/8, last hope, čtyři stíhačky za zadkem, endgame   ... a znova.

Něco musím dělat špatně. Nemusí se v nahrávací obrazovce rychle klikat, aby člověk dostal slušný tým, nebo tak něco?

waltare #23 Posted 23 April 2014 - 05:43 AM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 796
No a já včera viděl tohoto Ila dát 25 pozemních cílů....na Plošině.

Choice5 #24 Posted 23 April 2014 - 06:37 AM

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC

View PostRenwor, on 22 April 2014 - 04:35 PM, said:

Nemusí se v nahrávací obrazovce rychle klikat, aby člověk dostal slušný tým, nebo tak něco?

Jojo, a držet u toho shift (levý).    Včera večer to ale vypnuli, vůbec to nefungovalo!! :-)

Fajtl #25 Posted 23 April 2014 - 06:45 AM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 2,837
Tak neviem, ak niekomu toto lietadlo nevyhovuje, mozno by mal zvazit, ci vobec chce lietat bitevniky. Predsalen IL-8 pokracuje v tej istej linii pomaleho stroja s masivnou palebnou silou. IL-10 je mrstnejsi, ale potrebuje tony expov na vyskum. Na tier VII uz hapecka nic neznamenaju, prudaky vas rozzuju ako nic. Ale inak je tento stroj uplne fajn, velmi dobre sa s nim lieta a zostreluju aj superove bitevniky. Taky tank s kridlami :)

Renwor #26 Posted 24 April 2014 - 12:43 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2548 battles
  • 1,325

Ale jo, mě se s ním skvěle lítá i sestřeluje, jenom to nějak není vidět na výsledcích bitev.

Vzhledem k tomu, že z něj hodlám vyexpit oba ILy tak je jasný , že pár měsíců zůstanu na tomhle tieru.

waltare #27 Posted 13 May 2014 - 08:07 AM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 796
MNo tak ho mám krátce v garáži a skore mám 3 sestřely a tuším 1 pozemák, ty týmy co k tomu dostanu jsou natolik kvalitní že musím pomoci našim síhačkám...a pak bohužel není čas ani šance na pozemáky....

Hejmy #28 Posted 03 July 2014 - 05:23 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 1,224
  • [D-DOG] D-DOG
mám nalítaný oba ily na t5. Kvuli měsíčni misi na pozemák jsem přešel aj na tohle. Prostě perfektnú. Expy a kredity příbývaly ani jsem nechápal jak.... Ale ty tými, to je škoda mluvit.

mpirkl #29 Posted 03 July 2014 - 09:58 AM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 935
Dá se na nich většinou vydělat hodně kreditů a expů , ale s tím WR to je žalostné. Co je ještě zalostnější ,je že Ti az na malé výjimky nikdo z týmu nepomůže a většinou raději letí na opačnou stranu. Už se ani nesnazim hlásit kryjte mě ,protože to ma vždy opačný efekt.

Hejmy #30 Posted 03 July 2014 - 01:21 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 1,224
  • [D-DOG] D-DOG
Jo, já už s týmem vůbec nepočítám, jen mě hrozně vadí ty točící map jako maják, ta stím mostem a ze všeho nejvíc fjordy, kurník dycky mě to hodí na druhou stranu, než dohoním grupír tak na mě buď nic nezbude nebo mě  vybere červenej grupír. Na tohle jsou lepší ty menší mapy, tam se nestihnou vymýšlet žádný bejkárny:facepalm:

Radulesku #31 Posted 05 July 2014 - 05:45 PM

Senior Airman

• Member
  • 604 battles
  • 21
Co za schopnost pilotovi?

Kotydz #32 Posted 05 July 2014 - 07:26 PM

• Squadron Leader
  • 50 battles
  • 620
  • [RWC] RWC
Prvni skill davam vetsi dohled, druhy strelbu pro pilota a tutor pro zadniho střelce.

kuki_sk #33 Posted 05 July 2014 - 09:49 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 264

Tak to si necham tiez poradit.

Prvy skill pilotovi na IL  tiez davam vacsi dohlad. V kombinacii s maskovanim dufam ze nepriatela uvidim skor ako on mna a dokazem sa mu vyhnut.(btw na portaly som sa docital ze ked nicim ciele bombami tak nepriatel to nevidi,, no nejako z hry nemam ten pocit) Ak by vedel niekto potvdit alebo vyvratit.Pls

U toho zadneho pilota tomu skillu" tutor" rozumiem tak ze ked mam nejake obkubene lietadlo ktorym lietam extera s radostou (alebo keby bol premium  koli zarobku) tak  si tym tutorom   trenujem (rychlejsie)  prednych pilotov pre ine lietadla.(neviem ci dobre to chapem) Inac  davam teda radsej ostrosterlca.

K tych zadnych strelcom mam este jednu otazku.  Pri tych ILkach aj HF co mam zadny strelec ma  iba 2 skusenosti na expenie.  Remorsino tu nedavno pridal sceenshot  do chlubirny kde jeho zadny pilot  na Me410 expi 4ty skill.  Me 410 nemam tak teraz neviem ci je to ciste vyhrada letca tohto lietadla alebo ako to je ?? Moji zadni strelci  maju v osobnych zaznomch iba po 2 skusenosti a  piloti po 3 na expenie.

mavinius #34 Posted 06 July 2014 - 11:44 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View Postkuki_sk, on 05 July 2014 - 11:49 PM, said:

Prvy skill pilotovi na IL  tiez davam vacsi dohlad. V kombinacii s maskovanim dufam ze nepriatela uvidim skor ako on mna a dokazem sa mu vyhnut.(btw na portaly som sa docital ze ked nicim ciele bombami tak nepriatel to nevidi,, no nejako z hry nemam ten pocit) Ak by vedel niekto potvdit alebo vyvratit.Pls

Vidiet to je, jediny rozdiel je ze je je to vidiet po kratsiu dobu.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

Hejmy #35 Posted 17 November 2014 - 06:35 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 1,224
  • [D-DOG] D-DOG
Když na nás cz/sk wg prdní, tak aspoň do vytrínky.....................

Attached Files

• Attached File   2014-11-17-2905.jpg   167.73K
  • Attached File   2014-11-17-2913.jpg   182.54K

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users