Jump to content

Curtiss P-40 M-105

• Please log in to reply
22 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 09 July 2013 - 11:22 AM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842
Sovětský stíhač 5. úrovně.

informace na World of Warplanes Encyklopedii. 

Komuniťák ve výslužbě

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."

Ruby_Spito #2 Posted 29 December 2013 - 06:07 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS
Nekupujte tenhle krumpl, jsou to vyhozený prachy. Naprosto každý tier 5 stíhač to v duelu sundá, protože díky tomu motoru se s tim nedá letět do výšky, nemá naprosto žádnou manévrovatelnost, utahá mě v pohodě i LaGG a Bf-109, který mají obecně horší pohyblivost...palebná síla nic moc, rychlost průměrná....výsledek, cokoli máte za ocasem, to vás sundá. Jsem na ruský letadla zvyklej a vím o čem mluvím. Tohle prostě WG ušili horkou jehlou a je s tím utrpení lítat. V porovnávači když si dáte všechny tier 5 stíhače a nakonfigurujete je na maximum, tak tenhle krám na nikoho nemá prakticky v ničem. Jak máte ve hře i tier 6, tak je fakt lepší to narvat hned na startu do země a jít lítat s jiným letadlem.

Nikdy neříkejte, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej blbec, kterej neví že to nejde a udělá to.

Hugo_bear #3 Posted 29 December 2013 - 06:51 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884

View PostBuddhista_CZ, on 29 December 2013 - 06:07 PM, said:

Nekupujte tenhle krumpl, jsou to vyhozený prachy. Naprosto každý tier 5 stíhač to v duelu sundá, protože díky tomu motoru se s tim nedá letět do výšky, nemá naprosto žádnou manévrovatelnost, utahá mě v pohodě i LaGG a Bf-109, který mají obecně horší pohyblivost...palebná síla nic moc, rychlost průměrná....výsledek, cokoli máte za ocasem, to vás sundá. Jsem na ruský letadla zvyklej a vím o čem mluvím. Tohle prostě WG ušili horkou jehlou a je s tím utrpení lítat. V porovnávači když si dáte všechny tier 5 stíhače a nakonfigurujete je na maximum, tak tenhle krám na nikoho nemá prakticky v ničem. Jak máte ve hře i tier 6, tak je fakt lepší to narvat hned na startu do země a jít lítat s jiným letadlem.

zatim nehodnotim, ale v betě to bylo dost dobré letadlo s dost dobrým výdělkem, ale jako s každym letadlem to chtělo trochu dostat do ruky.

navíc každé premiové letadlo je slabší než obyč. ve stejném tieru

Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

Semtex1972 #4 Posted 29 December 2013 - 09:36 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 455
Řekl bych, že nabubřelí [Editováno] je looser. Podívejte se na staty tohoto letadla třeba u PeatCZ. 82 bitev - 52 z toho výher, 27 přežití Ale co je hlavní tak počet sestřelených letadel. Ten je 124 max. za hru 5, 48 asistenci. Tady vidíte, že to letadlo je naopak velmi slušný nástroj na výdělky. Takže nedejte na ubjektivní [Editováno] kde jakého nooba.

Edited by ClearEvil, 05 January 2014 - 10:40 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. ClearEvil

Ruby_Spito #5 Posted 29 December 2013 - 10:45 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS

Semtexi, s tvojema statama bych raději nemachroval.

Já tu hodnotim letadlo, který stojí reálný prachy a s klidem můžu říct, že za ty peníze nestojí.

Sice s ním jde vydělat o trochu víc kreditů, ale za ty nervy když se s tím prostě nejde vymotat z duelu to opravdu nestojí.

Výblitek tu seš leda ty, to že s tím jeden hráč má neuvěřitelných 82 bitev a 124 zabití, to je opravdu k zamyšlení, 1.5 killů na kolo, to je fakt výhra.

V reálu to prostě znamená, že pokud se ti nepoštěstí mít za zády parťáka, co ti bude sundavat nepřátele ze zad, tak je s tím lítání o nervy, protože každej t5 stíhač se tě udrží a nesetřeseš ho.

Nedělej tu prosím z toho OT stoku.

Sleduju hráče, který s tím letadlem hrají a drtivá většina má dost otřesný skóre oproti ostatním strojům.

Prostě mi jde o to, varovat lidi, aby si za to neutráceli, protože je peklo s tím lítat a jen to pěkně nasejří.

Stejně tak můžu říct, ze když s tím ty máš 41 her, 37% výher a 40 sestřelů, tak budu asi k pravdě trošku blíže.

Tím že místo argumentů mě budeš urážet se nic nezmění.

PS, koukni do slovníku, jak se píše loser ty loosere :)

Edited by Buddhista_CZ, 29 December 2013 - 11:20 PM.

Nikdy neříkejte, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej blbec, kterej neví že to nejde a udělá to.

Hugozhor78 #6 Posted 30 December 2013 - 09:33 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 253 battles
  • 60

No na premiák je tohle éro velice dobrý. chová se stejně jako klasická P40 jen díky absenci motoru alison má nižší letovou hladinu. Snažit se srovnávat s ostatními tier V letadly v top konfiguraci je špatně, protože tahle hra prostě není P2W.

Mě osobně se s ním letá dobře a vydělavá velice slušnou porci kreditů.

Ruby_Spito #7 Posted 30 December 2013 - 11:04 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS

Hugozhor78, s tím se dá souhlasit.

Nečekám, že za reálný peníze dostanu letadlo, se kterým mě nikdo nedá. Nejsem naivka, ale na druhou stranu by mohlo mít alespoň jednu vlastnost trochu vyčnívající.

Z mojeho pohledu nikomu neuletíte, nikam nevystoupáte, nevymanévrujete v podstatě nikoho mimo bombardéru a těžkýho stíhače a palebná síla je průměr.

Sečteno podtřženo, když někoho sejmu je o to větší radost, ale většinu času bych rozkousal klávesnici.

Nelítám v letkách, abych měl někoho do party a i když se držim ostatních, často bojuju sám (což si myslím že k random hře prostě patří).

Předpokládám, že jeho úloha bude držet se za rojem a dorážet všechno co klesne na nízkou hladinu a samozřejme ničit bombardéry.

Tohle bohužel končí s prvním stíhačem za zády.

Je to jen můj názor, prostě mi to letadlo nesedí a jen se tu dělím o své pocity pro ostatní, kdo nad nákupem přemýšlí.

O to na tomhle foŕu doufám jde.

LOTR_mawerix #8 Posted 31 December 2013 - 02:06 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 92
  • [OK-1] OK-1

View PostBuddhista_CZ, on 30 December 2013 - 12:04 PM, said:

Nečekám, že za reálný peníze dostanu letadlo, se kterým mě nikdo nedá. Nejsem naivka, ale na druhou stranu by mohlo mít alespoň jednu vlastnost trochu vyčnívající.

Z mojeho pohledu nikomu neuletíte, nikam nevystoupáte, nevymanévrujete v podstatě nikoho mimo bombardéru a těžkýho stíhače a palebná síla je průměr.

Sečteno podtřženo, když někoho sejmu je o to větší radost, ale většinu času bych rozkousal klávesnici.

Nelítám v letkách, abych měl někoho do party a i když se držim ostatních, často bojuju sám (což si myslím že k random hře prostě patří).

Předpokládám, že jeho úloha bude držet se za rojem a dorážet všechno co klesne na nízkou hladinu a samozřejme ničit bombardéry.

Je to jen můj názor, prostě mi to letadlo nesedí a jen se tu dělím o své pocity pro ostatní, kdo nad nákupem přemýšlí.

JJ dík za názor ! A nenech se zviklat TRAPNEJMA urážkama !

Mimochodem jakej máš názor na brita Miles M. 20 ?

Edited by LOTR_mawerix, 31 December 2013 - 02:09 AM.

Tomibar #9 Posted 31 December 2013 - 08:22 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostBuddhista_CZ, on 30 December 2013 - 11:04 AM, said:

Nazdar,

Tak pokud se ti nezdá Ruská P-40   tak to zkus s Me-209V  to je teprve mazec :D Jsem nadšenec takže jsem to pořídil a lítá to super rychle,je s tím obrovská prča,ale to je asi tak vše-slabá výzbroj,slabá odolnost to degradují do role komára který sice bzučí a štípne ale stačí se ohnat a je fine :D

Hugo_bear #10 Posted 31 December 2013 - 11:37 AM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884
jak jsem psal, premiové letadlo (nebo i tank) je na danném tieru vždy o něco horší než stand. vytuněné. je to kompenzováno lepším výdělkem. a také třeba možností treninku pilotů jiných letadel (stejného národa a určení)
Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

Ruby_Spito #11 Posted 31 December 2013 - 09:45 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS

Čus,

já tuhle P-40 M-105 koupil bez většího rozmyslu. Žádnej porovnávač nebyl, informací málo, videa žádný...už sem přišel o víc než 150kč...

Teď, když už je o tom víc informací bych osobně nekupoval asi žádný z těch premek.

Jak píše Tomibar, ta Me.209V vypadá asi nejlíp. Nemůžu soudit z osobní zkušennosti, ale dle parametrů a videí je to pěknej prudič.

Vyletět  na orbitu, najít slabej kus, z výšky nakouas a pryč...pro milovníky boom and zoom asi jasná volba.

LOTR_maverix: Miles M.20 podle toho co sem opět zjistil je lepší volba než P-40 M-105. Každopádně to bude taky pěknej otloukánek, slabej, pomalej, nic moc obratnej.

Aktuálně bych určitě poradil nekupovat nic, standardní t5 vydělávaj dobře. S Bf 109 a LaGGem je víc zábavy i výdělků, než vlítnout do bitvy s prémkem, pokusit se něco sundat a padnout jak moucha...

Ta hra je mladá, letadel málo, hráčů s vyšším tierem taky málo. Logicky sem nedaj premium zabijáky a tím tu hru pohřbít.

Hraju i WoT, sám mám 2 prémka, třetí sem prodal. Tam to je tak jak píše Hugo_bear prostě někde vyčnívá, jinde ztrácí, ale hlavně tomu nechybí zábava a příval kreditů.

Trošku OT, ale se SU-122-44 mám 50 - 70 000 kreditů za bitvu bez prémium účtu, když tam předvedu nějakou snahu. To se pak vydělává jinak než s SU-85, kde je  10 - 15 000 za porovnatelnou snahu.

Zatím jsem s tím P-40 M-105 nepředved nic excelentního, to letadlo mi naprosto nesedlo, prakticky jsem tam do počtu a možná přispívám jako návnada...tomu pak taky odpovídají směšný příjmy i když je to premko.

Nehodlám tu vše svádět jen na to, že to letadlo je prostě špatný, ale moje rada je, že i když stojej pár korun, žádný za to nestojí.

Tomibar #12 Posted 01 January 2014 - 08:49 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostBuddhista_CZ, on 31 December 2013 - 09:45 PM, said:

Čus,

já tuhle P-40 M-105 koupil bez většího rozmyslu. Žádnej porovnávač nebyl, informací málo, videa žádný...už sem přišel o víc než 150kč...

Teď, když už je o tom víc informací bych osobně nekupoval asi žádný z těch premek.

Jak píše Tomibar, ta Me.209V vypadá asi nejlíp. Nemůžu soudit z osobní zkušennosti, ale dle parametrů a videí je to pěknej prudič.

Vyletět  na orbitu, najít slabej kus, z výšky nakouas a pryč...pro milovníky boom and zoom asi jasná volba.

LOTR_maverix: Miles M.20 podle toho co sem opět zjistil je lepší volba než P-40 M-105. Každopádně to bude taky pěknej otloukánek, slabej, pomalej, nic moc obratnej.

Aktuálně bych určitě poradil nekupovat nic, standardní t5 vydělávaj dobře. S Bf 109 a LaGGem je víc zábavy i výdělků, než vlítnout do bitvy s prémkem, pokusit se něco sundat a padnout jak moucha...

Ta hra je mladá, letadel málo, hráčů s vyšším tierem taky málo. Logicky sem nedaj premium zabijáky a tím tu hru pohřbít.

Hraju i WoT, sám mám 2 prémka, třetí sem prodal. Tam to je tak jak píše Hugo_bear prostě někde vyčnívá, jinde ztrácí, ale hlavně tomu nechybí zábava a příval kreditů.

Trošku OT, ale se SU-122-44 mám 50 - 70 000 kreditů za bitvu bez prémium účtu, když tam předvedu nějakou snahu. To se pak vydělává jinak než s SU-85, kde je  10 - 15 000 za porovnatelnou snahu.

Zatím jsem s tím P-40 M-105 nepředved nic excelentního, to letadlo mi naprosto nesedlo, prakticky jsem tam do počtu a možná přispívám jako návnada...tomu pak taky odpovídají směšný příjmy i když je to premko.

Nehodlám tu vše svádět jen na to, že to letadlo je prostě špatný, ale moje rada je, že i když stojej pár korun, žádný za to nestojí.

Ahoj ,

Do nového roku 2014 všem hodně zdraví a štěstí.

Teda já jsem tady potkal jenom jedno opravdu špatný letadlo a to Fw-190 na V tieru , nejen že nesedlo ale vytvořil jsem si k němu vztah který se nedá slušně popsat :amazed:

Hugo_bear #13 Posted 01 January 2014 - 07:21 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884

View PostBuddhista_CZ, on 31 December 2013 - 09:45 PM, said:

Čus,

tak já i když jsem s nim nic moc nepředvedl, tak stejně jsem dostal 40000. a to jsem docela koukal. s M.20 jsem takový výdělek neměl.

no, ale to se SU 122-44 taky ne :-)

Edited by Hugo_bear, 01 January 2014 - 07:22 PM.

Ruby_Spito #14 Posted 03 January 2014 - 11:20 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 258
  • [GWDYS] GWDYS

Zdarec v roce 2014 :)

Tak já tu potvoru P-40 M-105 prodal, pořídil jsem t4 Zero a t5 Spitfire a i kdyz maj piloti 75% a nemám to vytuněný, výsledky pěkný. Nebe a dudy letadýlka.

Každopádně jsem hrál letku s týpkem, co jel klasickou P-40 sundavali sme z něj útočníky, dal pěknejch 7 killů, o tom to asi bude, mít hlídače.

Hugo_bear #15 Posted 04 January 2014 - 01:47 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884
tak v letce je to lepší, zvláště když se pokrejete. když jsi sám a ostatní se na Tebe vyprdnou a máš na sobě třeba 5 červenáčků, tak jsi v pytli skoro s každym letadlem.

Chorche_22 #16 Posted 14 January 2014 - 10:40 AM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 652
Chová se jako klasická P40 , pouze jí sedí i nižší letová výška a oproti originálu má jinej skin a více vydělá :coin:

Edited by Chorche_22, 16 January 2014 - 01:03 PM.

Chorche_22 #17 Posted 08 April 2014 - 09:35 AM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 652
Letadlo pro BnZ s optimální výškou 950m ? :)  Docela švanda je , když nad Fjordy přelétáte s odřeným břichem přes horský hřeben a výškoměr se blíží téměř k červeným hodnotám :facepalm:.

Renwor #18 Posted 04 May 2014 - 04:14 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 1,325
Obratnost američanů, výškové vlastnosti rusů ... no co víc si přát, že ano?

Chorche_22 #19 Posted 20 March 2015 - 12:58 PM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 652

Vzhledem k tomu, že jich tolik nelétá (a nyní se dá pořídit s 50% slevou ) mám jakousi nutkavou potřebu se k tomuto stroji vyjádřit :)

Dlouhodobě jedno z mých nejoblíbenějších letadel ve hře. Ano má špatný výškový výkon i mizernou obratnost ( utočí Vás skoro každý koho potkáte ) , ALE má opravdu vynikající kulomety ( s ukrutnou DMG pod 250m ) , které se málo přehřívají , můžete nést 4 rakety s minimálním postihem obratnosti a v neposlední řadě skvěle vydělává.

Rozhodně se nejedná o stroj do první linie,chce to trpělivě počkat až se bitva trochu rozhoří , sledovat minimapu a až pak přepadat stroje které Vás neregistrují , případně napadat neopatrné a nízko letící HF a BnZ stroje. Styl Chucka Norrise - "jdu první a ostatní mě sledujte" opravdu s P40M nefunguje. Při správném použití je to ale velmi zábavný stroj.  Pokud třeba rozjíždíte RU větev a hledáte stroj na expení posádek a výdělky , tak bych o něm uvažoval :)

Pentakon #20 Posted 20 March 2015 - 04:56 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostChorche_22, on 20 March 2015 - 12:58 PM, said:

Vzhledem k tomu, že jich tolik nelétá (a nyní se dá pořídit s 50% slevou ) mám jakousi nutkavou potřebu se k tomuto stroji vyjádřit :)

Dlouhodobě jedno z mých nejoblíbenějších letadel ve hře. Ano má špatný výškový výkon i mizernou obratnost ( utočí Vás skoro každý koho potkáte ) , ALE má opravdu vynikající kulomety ( s ukrutnou DMG pod 250m ) , které se málo přehřívají , můžete nést 4 rakety s minimálním postihem obratnosti a v neposlední řadě skvěle vydělává.

Rozhodně se nejedná o stroj do první linie,chce to trpělivě počkat až se bitva trochu rozhoří , sledovat minimapu a až pak přepadat stroje které Vás neregistrují , případně napadat neopatrné a nízko letící HF a BnZ stroje. Styl Chucka Norrise - "jdu první a ostatní mě sledujte" opravdu s P40M nefunguje. Při správném použití je to ale velmi zábavný stroj.  Pokud třeba rozjíždíte RU větev a hledáte stroj na expení posádek a výdělky , tak bych o něm uvažoval :)

Myslím, že si ma prehovoril na kúpu :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users