Jump to content

porovnani trid letadel

• Please log in to reply
37 replies to this topic

JohnyFencer #1 Posted 17 July 2013 - 02:01 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 31
Nikde jsem to tu nenasel, bylo by fajn tady dat par rad a porovnani, jak s jednotlivyma tridama hrat.
Lehke stihace: prijdou mi top, sice maji malo hpcek, ale rychlost a obratnost jim z 90% bitvy urcuje povesit se nekomu za zadek a pak si jen dat pozor na ty zpetne kulomety. S lehkymi stihaci nema cenu nicit pozemni cile! Spousta bitev se prohra tim, ze si lehci odleti nicit pozemni, neznici nic a padnou. Pak chybi pri obrane tezkych stihacu a bitevniku
Palubni stiace: prakticky to same jako lehke, jen jsou mensi a robustnejsi, muzou nest i bomby v omezenem mnozstvi. Bomby snizuji obratnost. Po odhozeni na pozemni cile se z nich stavaji prakticky lehke stihace
Tezke stihace: oproti prvnim dvema jmenovanym sedite v tezkopadne krabici, rychlosti ani obratnosti se na lehke a palubni nechytaji. Sanci mate pri celnim stretu, pokud ho ale nesundate, muzete si byt jisti, ze uz mu neutecete. Bez zajisteni je to konecna. Hodi se dobre na niceni pozemnich cilu, ale v souboji 1 vs1 max proti bitevnikum. Posledni vyhoda, maji 2x vice hp nez lehke a palubni stihace.
Bitevniky: pro me nepouzitelne stroje. Nejsmrtelnejsi pri celnim stretu, ovsem obratnost nulova, takze si musite na svou chvili pockat. O5 plati, jak neznicite nepritele, uz mu neutecete ani to neutocite. Asi nejvhodnejsi sroj na niceni pozemnich cilu.

Zatim na te bete co tak pozoruju, lidi to neumi hrat, nebo minimalne netusi k cemu co slouzi.

Tuccy #2 Posted 18 July 2013 - 02:11 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 86 battles
  • 1,157
  • [WG] WG
Těžké stíhače samozřejmě mohou přežít i když nepřítele nedostanou prvním průletem - je dobré šetřit si v nich boost a pokud nepřítel přežil nebo se vám někdo lepí na ocas, tak boost a mírné klesání -> máte šanci nabrat dostatečný odstup. Hlavně se za ním netočte :)

CINCPAC

RenoRainess #3 Posted 18 July 2013 - 05:20 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 115
Corsair nestojí za nic, F4F je výbornej, Japonský : přehřívaj se brzo zbraně, snadno zničitelný ale výborně obratný, Mustang T6 je na nic, Mustang T7 výborný už v základu

RSS1 #4 Posted 18 July 2013 - 07:11 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2585 battles
  • 134
je těžké to porovnat.
mezi letadly jsou dobré i špatné a jsou napřeskáčku:-(
takže jakmile si někdo vybere cílové letadlo má se ho držet

Hugo_bear #5 Posted 18 July 2013 - 07:24 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884
je to test, tak je třeba zkoušet a zkoušet, plošně, neupnout se třeba na určitou řadu, pak získáte přehled
Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

mavinius #6 Posted 18 July 2013 - 10:48 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostRenoRainess, on 18 July 2013 - 05:20 PM, said:

Corsair nestojí za nic, F4F je výbornej, Japonský : přehřívaj se brzo zbraně, snadno zničitelný ale výborně obratný, Mustang T6 je na nic, Mustang T7 výborný už v základu

No neviem, na Corsair som dostal 4 kill marky ako na prvy z mojich lietadiel. A to najradsej lietam za japoncov.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

xRadar #7 Posted 20 July 2013 - 05:18 PM

Airman Basic

• Member
  • 405 battles
  • 9
Já mám rád bitevníky, dokáží pomoci, když odrovnají 10-12 pozemních cílů. Problém je že je musí chránit stíhačky. Většinou mě ale předlítají a snaží se těmi svými flusátky zničit bunkry ap. nechápu, nerozumím.

Edited by xRadar, 21 July 2013 - 05:44 PM.

Eugenio #8 Posted 24 July 2013 - 01:53 PM

Senior Airman

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 44
Jsem hráč, co lítá už od alfy především s těžkými stíhači

- první rada: NEBERTE SI NA NĚ BOMBY! Zpomalují vás, jste ještě snadnější cíl než před tím a za zničení jednoho nebo dvou pozemních cílů to nestojí a často na vyšších tierech se k nim nedostanete (pokud na mě narazíte :-P)

- druhá rada:  Držte se co nejvýše. Ve výšce přes 1000 metrů máte největší obratnost a nejlepší šanci utýct z dostřelu. Pokud vidíte jak k vám letí letadlo a je na vzdálenost menší jak 1000 metrů, NEOTÁČET! Zvednout letadlo a rychle pryč. Jakmile je protivník na vzdálenost 1,5km  a více, máte možnost se na něj otočit a pokud letí stále za vámi, tedy nyní proti vám, nemá šanci. Počkejte si až bude tak 800 metrů, zoom a jednou krátkou dávkou ukončíte jeho mizerný let. Navíc mnoho blbounů kteří za vámi letí po vás pořád střílejí i když jste mimo dostřel, takže mají přehřáté zbraně ve chvíli, kdy se na ně otočíte a téměř nic vám neuberou

- třetí rada a to platí snad u všech letadel, nestřílejte jak zběsilí, když se na někoho zaměříte, používejte maximální zoom a nespoléhejte se na červené kolečko. Je to jen orientační. Nestřílejte také na vzdálenost větší jak 600 metrů. Na 600 metrů zasáhne jen pilot se 100% a to mizerně.

- čtvrtá rada: taky platí pro mnoho letadel, když po někom jdete, neupozorňujte na sebe palbou., pokud si vás nevšímá. Je dobré se za něj pověsit, chvíli si pečlivě zaměřit a jednou krátkou salvou ho poslat do kytek. Vyhnete se tak zdlouhavému kličkování a zběsilému střílení

Hlavolam #9 Posted 04 August 2013 - 10:22 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 13
Hele lidi netroufnete si nekdo odhadnout v jakem slozeni se budou litat clan wars? Napr. 7 lehkych a 3 tezke nebo 5 lehkych a 5 tezkych. Nemuzu si pomoct ale tezke letadla mi prijde ze maj o dost vetsi potenecial. Vetsi dmg, vic zivotu, vetsi rychlost vetsinou. aby to nedopadlo jak v tancich same heaviny a max jedno mediumko  :-))))) Videl jsem kdy zustaly dve americky tezky X a jedna osmička proti dvoum nemeckym lechkym X a trem osmickam a ty americky tezky si to vyndali jak nic. Ptal jsem se jich jake jsou a psali ze amazing :))

svenabutton #10 Posted 05 August 2013 - 05:58 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 8 battles
  • 105
  • [-MSC-] -MSC-

View PostEugenio, on 24 July 2013 - 01:53 PM, said:

Jsem hráč, co lítá už od alfy především s těžkými stíhači

- první rada: NEBERTE SI NA NĚ BOMBY! Zpomalují vás, jste ještě snadnější cíl než před tím a za zničení jednoho nebo dvou pozemních cílů to nestojí a často na vyšších tierech se k nim nedostanete (pokud na mě narazíte :-P)

- druhá rada:  Držte se co nejvýše. Ve výšce přes 1000 metrů máte největší obratnost a nejlepší šanci utýct z dostřelu. Pokud vidíte jak k vám letí letadlo a je na vzdálenost menší jak 1000 metrů, NEOTÁČET! Zvednout letadlo a rychle pryč. Jakmile je protivník na vzdálenost 1,5km  a více, máte možnost se na něj otočit a pokud letí stále za vámi, tedy nyní proti vám, nemá šanci. Počkejte si až bude tak 800 metrů, zoom a jednou krátkou dávkou ukončíte jeho mizerný let. Navíc mnoho blbounů kteří za vámi letí po vás pořád střílejí i když jste mimo dostřel, takže mají přehřáté zbraně ve chvíli, kdy se na ně otočíte a téměř nic vám neuberou

- třetí rada a to platí snad u všech letadel, nestřílejte jak zběsilí, když se na někoho zaměříte, používejte maximální zoom a nespoléhejte se na červené kolečko. Je to jen orientační. Nestřílejte také na vzdálenost větší jak 600 metrů. Na 600 metrů zasáhne jen pilot se 100% a to mizerně.

- čtvrtá rada: taky platí pro mnoho letadel, když po někom jdete, neupozorňujte na sebe palbou., pokud si vás nevšímá. Je dobré se za něj pověsit, chvíli si pečlivě zaměřit a jednou krátkou salvou ho poslat do kytek. Vyhnete se tak zdlouhavému kličkování a zběsilému střílení

k tej prvej rade, ja si bomby vozim, obvykle ich odhodim ako prve, pripisem si dva pozemne ciele a potom sa venujem zostrelovaniu ostatnych lietadiel. napr. Me 210 je v tomto priamo uzasny, tie dve bomby na nom nie su podla moc poznat...
I believe I can fly! :playing:

Bill601 #11 Posted 06 August 2013 - 08:43 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 39
  • [M0T0R] M0T0R
Poslední dobou získávám míň kreditů s Me 210 (už jsem si říkal, že lítám čím dýl tak blbějš).
Tak jsem se podíval na starší parametry (při otevření bety) a současný:

Me210 když jsem ho kupoval:
výdrž   palebná sila   rychlost     obratnost
320    276     514    222
ted
300   256     514    213

P40 (např.)
150    250   505    294
ted
170    257   505    294

Jasně, úprava parametrů musí být ale nikde jsem to nenašel napsaný (možná jsem blbě hledal)

mavinius #12 Posted 06 August 2013 - 09:23 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
Nie, ninja zmeny parametrov sa tu deju bezne...  :trollface:

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

Hugo_bear #13 Posted 06 August 2013 - 10:15 AM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884
taky se mi zdá, že ME210, na to že je premiové, zase výhody moc nemá, MM je běžný a i výdělky jsou srovnatelná třeba s ME110
Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

Killerianus #14 Posted 06 August 2013 - 10:21 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 345
  • [C_S_P] C_S_P
Corsar 6 je lenoch jak svin... :popcorn:

Bill601 #15 Posted 08 August 2013 - 05:57 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 39
  • [M0T0R] M0T0R

View PostKillerianus, on 06 August 2013 - 10:21 PM, said:

Corsar 6 je lenoch jak svin... :popcorn:
F4U Corsair je výborné letadlo (lenoch v žádném případě). Musíš využít jeho výhod, Nepoštět se do manévrovacího boje. Zaútočit sřemhlav a odpojit se nahoru s plným plynem (nikdo tě nedožene). Já mám s tímhle strojem 65 procent vítězství. (silný motor a dobrá palebná síla)

Killerianus #16 Posted 10 August 2013 - 02:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 345
  • [C_S_P] C_S_P
Takze to ze je to lenoch si potvrdil tak o co go... :trollface:

Bill601 #17 Posted 10 August 2013 - 05:11 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 39
  • [M0T0R] M0T0R

View PostKillerianus, on 10 August 2013 - 02:33 PM, said:

Takze to ze je to lenoch si potvrdil tak o co go... :trollface:
Línej podle mne znamená pomalej a bez akcelerace a to vubec neni. Obratnost má průměrnou.
F4U  287
A7M 333
Bf 109 F 281
P-51A 292
La 5 347

Killerianus #18 Posted 10 August 2013 - 10:14 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 345
  • [C_S_P] C_S_P
...u mne linej znamena neobratnej a to je pro mne zasadni nevyhoda ve vzdusnych soubojich a zadny bum a glum nebo jak to nazivate tomu moc nepomuze :trollface: ...

Bill601 #19 Posted 11 August 2013 - 06:03 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 39
  • [M0T0R] M0T0R
Pokud to bereš jen takhhle, tak OK

tirael #20 Posted 13 August 2013 - 09:54 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140