Jump to content

porovnani trid letadel

• Please log in to reply
37 replies to this topic

Eugenio #21 Posted 15 August 2013 - 01:34 PM

Senior Airman

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 44
Z prémiových letadel 5. tier se mi zdá nejlepší zatím ruská P-40

Aroix6 #22 Posted 03 September 2013 - 07:48 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 5
  • [1CSID] 1CSID
Ruska letadla skvěla jen diky tomu ze jim je nadrzovano ve skutecnosti plečky tady brutalni stroje, německa letadla dobrá pokud se jedná a o težké stíhače jinak to ujde az od 5. tieru, japonci zoufalost a amici jsou dobři

mavinius #23 Posted 04 September 2013 - 08:02 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostAroix6, on 03 September 2013 - 07:48 PM, said:

Ruska letadla skvěla jen diky tomu ze jim je nadrzovano ve skutecnosti plečky tady brutalni stroje, německa letadla dobrá pokud se jedná a o težké stíhače jinak to ujde az od 5. tieru, japonci zoufalost a amici jsou dobři

Aaaa, russian bias.  :trollface:

V skutocnosti su lietadla upravovane tak aby sa dalo hrat kazde a ziadne nemalo obrovsku vyhodu alebo nevyhodu.
Styl hrania treba prisposobit konkretnemu stroju. Mne napriklad japonci vyhovuju kedze su asi najblizsie mojmu stylu. Ruske stroje nevidim ako hviezdy su niekde uprostred stylov hrania a teda je pre vela ludi jednoduchsie s nimi hrat.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

Fajtl #24 Posted 04 September 2013 - 08:29 AM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 2,837

View PostAroix6, on 03 September 2013 - 07:48 PM, said:

Zase je niekto odbornik po odlietani max. tier IV

bimbulak #25 Posted 04 September 2013 - 04:41 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 241 battles
  • 47
  • [LAMY1] LAMY1
Zkouším všechny národy, samozřejmě zatím nižší tiery 1 - 4 a nejvíc mi sedí právě sověti, ale neřekl bych, že jsou OP, na 4. tieru se mi naopak zdají OP Němci a Amíci, ale to je můj osobní názor.

Tasemnik #26 Posted 21 September 2013 - 09:18 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
na IV tieru toho moc nepoznas..  poradny litani je tak na tech 6-7  tam uz je to znat..  zkusil sem vsechno a bavej me japonci.. obratnost nadevse..  dobre se necha vyradit i s He100  zalezi na stylu litani a ne kamikaze kdo ma silnejsi kanon a lepsi musku :)   silnej kanon vpredu je k prdu,kdyz ja ti sedim na zadku :)

Meletti #27 Posted 21 September 2013 - 11:22 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 493
na Japoncoch mi trochu vadi ta slaba motorika, motory sa rychlo prehrievaju, a casto byvaju poskodene. Inak super, myslim ze Japoncov budem hrat, plus americke palubne stihace, tie dve triedy ma zaujali asi najviac.

Tasemnik #28 Posted 21 September 2013 - 12:19 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
ja pujdu do japoncu.. jeste si teda pockam na ofiko,az si budu moct porovnat staty,ale drzej si top obratnost az do nejvyssich tieru..  Ten motor je slabota..to je fakt.. ale libi se mi vykroutit i 4F4,coz je taky supr letadylko.. a pokud teda clovek nelita celne....  silny kanony sou fajn,ale mnohokrat mi to bylo k prdu,kdyz nedokazu uletet souperi...

tirael #29 Posted 21 September 2013 - 07:06 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140
najviac ma nastvalo ako "zlepsili" japonske tier 4-5 poondeny IL2 sa rotuje rychlejsie ako tieto dva... + strelim davku max 3 ske a zbrane prehriate...

Tasemnik #30 Posted 22 September 2013 - 04:54 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
co tak zjistuju pri techto vydelcich,tak tridy VIII a vys asi budou pro platici hrace..protoze oprava je za 11000 + naboje a vydelek mnohdy zalostny...mam 262 a je tezky to uzivit,navic s tim nedam tolik sestrelu proti vyssim tierum.. takze se musi vydelavat nizsi tridou.. nic moc..

Semtex1972 #31 Posted 22 September 2013 - 07:27 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 455
Ale takhle je to i ve WoT.
Kolikrát na uživení nestačí mít premium účet.
Ve WoT mám na výdělky T-25 a vzhledem k akci 15 výher 250k stříbrňáků i Mk2. Ono večer když jedu 5-6 CW tak jsem i v mínusu.

svenabutton #32 Posted 23 September 2013 - 07:44 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 8 battles
  • 105
  • [-MSC-] -MSC-

View PostSemtex1972, on 22 September 2013 - 07:27 PM, said:

Ale takhle je to i ve WoT.
Kolikrát na uživení nestačí mít premium účet.
Ve WoT mám na výdělky T-25 a vzhledem k akci 15 výher 250k stříbrňáků i Mk2. Ono večer když jedu 5-6 CW tak jsem i v mínusu.

na akciu 15 vyhier si skus vziat Pz II s full posadkou...na tier 2+3 alebo dokonca proti tier 1 to budes mat raz dva...:D
I believe I can fly! :playing:

Tasemnik #33 Posted 15 October 2013 - 05:45 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
Tak co lidi.. dokazal by tu nekdo napsat svoje postrehy..? nekdo kdo ma odlitano alespon VII-VIII+ tier? ne zadny lamky na IV tieru..

CerVus #34 Posted 25 October 2013 - 10:19 AM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
No mé postřeh jsou:
- na tieru 7 je příšerný MM který Vás neustále hází mezi t9 a kde nemáte nejmenší šanci. Uznávám je to beta a někdo s těma t9 bojovat musí.
- tier 8 je neuvěřitelně nevybalancovaný, kdy elitní pístová letadla bojují o život s proudovými letadly v základu
- s radostí po spuštění hry zůstanu u většiny stromů na tieru 6 a dál se odvážím jedině s německými těžkými stíhači s tím, že si i u nich nechám šestku. Rychlost tryskáčů je sice úchvatná, ale hratelnosti spíše ubývá.
- málem bych zapomněl na to nejdůležitější. Je jedno co je to za druh letadla a tier, ale pokud proti sobě letí dvě letadla a jedno při tom musí stoupat, pokaždé vyhraje ten co letí dolů.

Edited by CerVus, 25 October 2013 - 10:36 AM.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

mpirkl #35 Posted 26 October 2013 - 04:35 PM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 935

View Postsvenabutton, on 05 August 2013 - 05:58 AM, said:

View PostEugenio, on 24 July 2013 - 01:53 PM, said:

Jsem hráč, co lítá už od alfy především s těžkými stíhači

- první rada: NEBERTE SI NA NĚ BOMBY! Zpomalují vás, jste ještě snadnější cíl než před tím a za zničení jednoho nebo dvou pozemních cílů to nestojí a často na vyšších tierech se k nim nedostanete (pokud na mě narazíte :-P)

- druhá rada:  Držte se co nejvýše. Ve výšce přes 1000 metrů máte největší obratnost a nejlepší šanci utýct z dostřelu. Pokud vidíte jak k vám letí letadlo a je na vzdálenost menší jak 1000 metrů, NEOTÁČET! Zvednout letadlo a rychle pryč. Jakmile je protivník na vzdálenost 1,5km  a více, máte možnost se na něj otočit a pokud letí stále za vámi, tedy nyní proti vám, nemá šanci. Počkejte si až bude tak 800 metrů, zoom a jednou krátkou dávkou ukončíte jeho mizerný let. Navíc mnoho blbounů kteří za vámi letí po vás pořád střílejí i když jste mimo dostřel, takže mají přehřáté zbraně ve chvíli, kdy se na ně otočíte a téměř nic vám neuberou

- třetí rada a to platí snad u všech letadel, nestřílejte jak zběsilí, když se na někoho zaměříte, používejte maximální zoom a nespoléhejte se na červené kolečko. Je to jen orientační. Nestřílejte také na vzdálenost větší jak 600 metrů. Na 600 metrů zasáhne jen pilot se 100% a to mizerně.

- čtvrtá rada: taky platí pro mnoho letadel, když po někom jdete, neupozorňujte na sebe palbou., pokud si vás nevšímá. Je dobré se za něj pověsit, chvíli si pečlivě zaměřit a jednou krátkou salvou ho poslat do kytek. Vyhnete se tak zdlouhavému kličkování a zběsilému střílení

k tej prvej rade, ja si bomby vozim, obvykle ich odhodim ako prve, pripisem si dva pozemne ciele a potom sa venujem zostrelovaniu ostatnych lietadiel. napr. Me 210 je v tomto priamo uzasny, tie dve bomby na nom nie su podla moc poznat...

I já to tak dělám a většinou zničím 2-4 cíle, dříve než se mě někdo pokusí sundat. A pak už to šiju zásadně do letadel.

Tasemnik #36 Posted 06 November 2013 - 08:39 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
Tak jsem si na test serveru trochu zalital a udelalo se mi jasno.. Nynejsi styl letani je vyhodny pro BNZ..takze u me vyhrava P51..Ten,kdo leti ze shora dolu ma proste vzdy vetsi palebnou silu... je staven do nejvyssi letove hladiny spolecne s tezkymi stihaci,ale zase ma vetsi obratnost..diky rychlosti kazdemu uleti a diky motoru ma uzasny stoupani a maly pokles rychlosti..takze si muze pohrat s tezkym stihacem pri stoupani ve snaze uletet a uletet lehkym stihacum.. Bf a spit jsou staveny trochu nize a tezky stihac je takovy neohrabany.. VIII brit je horsi nez 262..takovej nemotornej,velkej a pomalej na proud..ikdyz 2x40mm je zabavny :)  rusaci a japonci jsou na prizemni boje,tak pokud clovek nebude hlupak.. J7W2 s proudovym motorem je opravdovy zabijak na nizky letovy hladiny+30mm kanony..ovsem uz dokaze vyletet celkem vysoko a nepada z oblohy po kazdy zatacce :) ale je stejne pomaly oproti jinym proudakum(ikdyz mensi rychlost-mensi oblouk pri zataceni)..ale je to to prave orechove pro milovniky agility.. velka obratnost a oproti jinym silena palebna sila..jen nvm kdo vydrzi proxpit J7W1 (ty posledni 30mm je taky silenost) :)  Takze nez si litat s tezkym stihacem a byt nemotorny,tak radsi poletim s obratnejsim stihacem a jeste si vemu toho japonce..treba JW1 jeste opravej a bude hratelna i vrtule :) Kazdyho bavi neco jinyho,ale pro dobre hrani se mi jevi nejlepsi varianta toto..

Pokud nekdo lita na test servru..muze se take podelit o info :)

IuIda #37 Posted 06 November 2013 - 12:38 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 271
Mně se zpočátku VIII brit pár her taky zajídal, ale už jsem si ho zkrotil - je na čelní souboje jak dělanej.

CerVus #38 Posted 30 November 2013 - 12:25 PM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Taky Vám u jiných národu chybí posloupnost motorů jak u němců? Jako že má letadlo tři ale ani ten top už nesedí na další letoun, ten má zase tři, ale ten třetí je klidně odemčený z jiné řady. Mají v tom neuvěřitelný chaos. Navíc třeba taková 109Z i když je dafotko spojená ze dvou 109G nemá ani jeden z jejich motorů.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users