Jump to content

Kochyerigin TSh-3

samoloty radzieckie tsh-3 ciężkie myśliwce

• Please log in to reply
9 replies to this topic

AKMSNP #1 Posted 21 August 2013 - 10:02 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 19
Nie wiem jak wy,ale dla mnie ten samolot przebija każdy inny ciężki myśliwiec III-ciego tieru i poradziłby sobie w walce z niektórymi samolotami IV-tego tieru.Dzięki niesamowitej sile ognia z jego 10 działek 7.62 jest doskonałym samolotem do niszczenia celów naziemnych i walki fronatlnej z innymi samolotami.Jedyny problem to jego szybkość bo jest co najmiej słaba jednak jeżeli zapewni mu się wsparcie,może narobić kłopotów gdy niszczy bazę przeciwnika.

kriss2000 #2 Posted 02 May 2014 - 11:04 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 92
  • [D-303] D-303

Szybko ginie tylny strzelec :(
Moc karabinów wielka
Wolny, bardzo

Lepiej mieć restarter pneumatyczny, bo jak silnik zdechnie, a jesteś 50 m. nad ziemią, z prędkością 100 km/h - rozbijesz się. 

_GH_ #3 Posted 20 May 2014 - 06:48 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1

Bardzo przyjemna maszyna.

Potężna siła ognia i 4 bomby daje potencjał do ogromnych zniszczeń. Mój rekord to 15 celów naziemnych, jeśli nie siądzie nikt na ogon to spokojnie ubije się 8-10 celów - takie wyniki dają ogromną frajdę.

Mimo ogromnej siły ognia nie nadaje się do walk powietrznych. Ten kloc jest tak ślamazarny w kołowaniu, że praktycznie wszystko do okoła będzie w stanie nas wymanewrować. Jedyna szansa to ściana ognia przed celem już zajętym przez innego gracza lub "czołówka" z jakimś niedoświadczonym napaleńcem, których na III rzędzie nie brakuje :glasses: Uwielbiam ten widok gdy taki gracz leci na mnie z przodu plując śmieszną serią pestek. Gdy widzi nagły wysyp pocisków z 10 działek momentalnie zmienia kurs :trollface: fajne.

Maszyna jest na tyle twarda by wytrzymać jedną kolizję z innym samolotem. Jeśli masz sporo życia i wnerwia Cię jakiś pojedynczy natręt leć na kolizyjny :kamikaze:

Bardzo przyjemnie mi się tym gra. Mam już obadanego następcę, ale potrzeba jeszcze trochę kasy...

Sprzęt polecam!

Kot_04 #4 Posted 17 November 2020 - 07:35 PM

Senior Airman

• Member
  • 122 battles
  • 29
W końcu sprawiłem sobie ten samolot.
Matko bosko, jaka to jest zamulona krowa! Jest jeszcze cięższy w manewrowaniu i wolniejszy od TSz-2. Jednakże nadrabia to swoimi zaletami.. :coin:
II tier mimo posiadania aż 10 KM'ów z przodu nie ma jakiejś niesamowitej siły ognia. Oczywiście jest ona ponadprzeciętna, ale to nie to, czego bym się spodziewał po takiej ich ilości. Natomiast TSz-3 ma na wyposażeniu także 10 KMów kal. 7,62 z tym że z dwukrotnie wyższą szybkostrzelnością, dzięki czemu już po prostu mieli wszystko co jest przed nim. Już niejeden samolot również leciał ze mną na czołówkę, nikt póki co nie doleciał. :D

Niestety poza gorszą manewrowością posiada też dwie inne wady względem poprzednika - strasznie łatwo padają mu załoganci oraz skrzydła i ogon. W zasadzie przy każdym ataku na bazę (o ile przeżyję) odlatuję bez któregoś z wymienionych. A na dodatek tylna wieżyczka będąca bardzo potrzebna tej krowie ma niewystarczającą siłę ognia, do tego mniejsze pole ostrzału.

Jednakże w swoim zadaniu czyli niszczeniu obiektów naziemnych wypada bardzo dobrze. KMy zmiatają niemal natychmiastomo namioty i inne małe cele naziemne, i mamy na wyposażeniu wreszcie 4 solidne bomby. Możliwości niszczenia infrastruktury u TSz-2, a TSz-3 są po prostu bez porównania.

Ciekaw jestem, jak w rzeczywistości by się ten samolot spisywał, bo z tego co czytałem, był jedynie projektowany. :rolleyes:

Edited by Kot_04, 17 November 2020 - 08:05 PM.

Frantiszek_ #5 Posted 17 November 2020 - 09:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 34858 battles
  • 2,956
  • [D-FJ] D-FJ

Stary pociechę z gry tą linią to będziesz miał na 9 i 10 poziomie. Reszta to zamulone mongoły z bardzo dużym potencjałem broni podwieszanej.... Pierwsze przykazanie na tym samolocie: dolecieć do czerwonego lub białego............. Jak ogarniesz grę i umiejętności pilotów to możesz fajnie grać na IL-10, IL-20. Później robi się przyjemniej............. Ale to obecnie nie jest dobra linia.

Weź niemieckie szturmy...

PoPoLuPo76 #6 Posted 17 November 2020 - 11:22 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2585 battles
  • 568
„Nie jest to dobra linia” i mówi/pisze to ktoś z maksymalnie wyszkoloną załogą... ;)

Frantiszek_ #7 Posted 18 November 2020 - 01:04 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 34858 battles
  • 2,956
  • [D-FJ] D-FJ

View PostPoPoLuPo76, on 18 November 2020 - 12:22 AM, said:

„Nie jest to dobra linia” i mówi/pisze to ktoś z maksymalnie wyszkoloną załogą... ;)

Kiedyś jak nie było bomberów to była "fajna linia" :trollface:

P.S. na szturmach nie mam takiej załogi jak napisałeś.

Edited by Frantiszek_D_F_J, 18 November 2020 - 04:26 PM.

Kot_04 #8 Posted 18 November 2020 - 05:05 PM

Senior Airman

• Member
  • 122 battles
  • 29
Gram tymi samolotami właśnie ze względu na broń podwieszaną i ogólnie siłę ognia. Brak zwrotności aż tak bardzo nie przeszkadza. W celu szybkiego latania zrobię sobie inne linie. :)

View PostFrantiszek_D_F_J, on 17 November 2020 - 09:34 PM, said:

Jak ogarniesz grę i umiejętności pilotów to możesz fajnie grać na IL-10, IL-20.

A no właśnie: Jakie umiejętności brać do samolotów szturmowych? Myślę głównie o graniu tymi mułami, bo to właśnie dla IŁów-2 ją robię. Nie myślę o tak intensywnym graniu, by one wszystkie mi się znudziły, żebym zaczął robić IŁy-40. Może 20 bym jeszcze dorobił bo dziwacznie wygląda.

nookian #9 Posted 18 November 2020 - 07:14 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 402
  • [D-303] D-303

View PostKot_04, on 17 November 2020 - 07:35 PM, said:

W końcu sprawiłem sobie ten samolot.
Matko bosko, jaka to jest zamulona krowa! Jest jeszcze cięższy w manewrowaniu i wolniejszy od TSz-2. Jednakże nadrabia to swoimi zaletami.. :coin:
II tier mimo posiadania aż 10 KM'ów z przodu nie ma jakiejś niesamowitej siły ognia. Oczywiście jest ona ponadprzeciętna, ale to nie to, czego bym się spodziewał po takiej ich ilości. Natomiast TSz-3 ma na wyposażeniu także 10 KMów kal. 7,62 z tym że z dwukrotnie wyższą szybkostrzelnością, dzięki czemu już po prostu mieli wszystko co jest przed nim. Już niejeden samolot również leciał ze mną na czołówkę, nikt póki co nie doleciał. :D

Niestety poza gorszą manewrowością posiada też dwie inne wady względem poprzednika - strasznie łatwo padają mu załoganci oraz skrzydła i ogon. W zasadzie przy każdym ataku na bazę (o ile przeżyję) odlatuję bez któregoś z wymienionych. A na dodatek tylna wieżyczka będąca bardzo potrzebna tej krowie ma niewystarczającą siłę ognia, do tego mniejsze pole ostrzału.

Jednakże w swoim zadaniu czyli niszczeniu obiektów naziemnych wypada bardzo dobrze. KMy zmiatają niemal natychmiastomo namioty i inne małe cele naziemne, i mamy na wyposażeniu wreszcie 4 solidne bomby. Możliwości niszczenia infrastruktury u TSz-2, a TSz-3 są po prostu bez porównania.

Ciekaw jestem, jak w rzeczywistości by się ten samolot spisywał, bo z tego co czytałem, był jedynie projektowany. :rolleyes:

Kiedy gra jeszcze była grywalna uwielbiałem nim mielić co tam wpadło :) Jakaś baza czy i-15 :) Mam 11 bitew ... wiem co piszę  :popcorn:

Tu w roli ofiary niestety https://www.youtube....h?v=Ro2Vsdbl9Xo 

Edited by nookian, 18 November 2020 - 07:21 PM.

Kot_04 #10 Posted 18 November 2020 - 09:42 PM

Senior Airman

• Member
  • 122 battles
  • 29

View Postnookian, on 18 November 2020 - 07:14 PM, said:

Kiedy gra jeszcze była grywalna uwielbiałem nim mielić co tam wpadło :) Jakaś baza czy i-15 :) Mam 11 bitew ... wiem co piszę  :popcorn:

Nie tłumacz się. Profilowe wszystko mówi.:P

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users