Jump to content

Arado 197

arado197 premiumplane 197

• Please log in to reply
22 replies to this topic

thelockett #1 Posted 11 September 2013 - 06:41 PM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Gdzies na obcojezycznym forum znalazlem watek dotyczacy Arado 197. Jak wiadomo jest to niemiecki samolot premium IV poziomu i o dziwo jest to mysliwiec pokladowy. Dlatego tez zastanawia mnie fakt jak to bedzie ze szkoleniem zalogi na tym samolocie, bo poki co w niemieckim drzewku nie ma mysliwcow pokladowych, a podobnie jak w WoT samoloty premium beda tez pewnie wykorzystywane do szkolenia na nich zalog na inne maszyny.

A propos, latal ktos tym samolotem w Becie? Jakies wrazenia?

Greyshark #2 Posted 11 September 2013 - 06:52 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Ale jaki jest problem ze szkoleniem załóg na myśliwcach pokładowych? W sensie że czym to się różni od szkolenia na innych rodzajach samolotów?

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

thelockett #3 Posted 11 September 2013 - 07:22 PM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Chodzi mi o analogiczna sytuacje jak jest w Wot. Tzn.: Mam np. czolg sredni premium a takze czolg sredni zwykly. Zaloga ze zwyklego czolgu moze bez kar jezdzic na czolgu premium i zdobywac doswiadczenie, bez przeszkolenia ich na czolg premium. Ja w WoT tak mam ze wyekspilem IX tier, ale nie mam kasy na X tier. Wiec IX tier sprzedalem, zaloge przeszkolilem na ten X nie kupiony i dalem ich do czolgu premium, gdzie juz sie szkoli na X. Jest tylko warunek ze musi to byc pojazd tego samego typu. Wiec, jesli ma to dzialac na podobnej zasadzie, to dotyczyloby tylko niemieckich pilotow z mysliwcow pokladowych, ktorych poki co (poza Ar197) nie maja.

Edited by thelockett, 11 September 2013 - 07:23 PM.

Greyshark #4 Posted 11 September 2013 - 07:33 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
OK, nie znam WoT więc się ni wypowiadam. Tutaj można bez problemu przenosić załogę między różnymi typami samolotów. Matkaa ma tylko jednego wyszkolonego pilota i lata nim na wszystkich samolotach.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

thelockett #5 Posted 11 September 2013 - 07:41 PM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Wiem, ze nie grales w WoT, dlatego staralem sie wytlumaczyc  :honoring:  Ciekawe zatem czy zostanie taka sytuacja z przenoszeniem pilotow po oficjalnym starcie gry, choc przyznam ze troche watpie. Bo wtedy za golda wyszkoliloby sie jednego pilota tylko raz i moznaby nim latac na kazdym kolejnym poziomie i kazdej maszynie.

Greyshark #6 Posted 11 September 2013 - 07:51 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Pewnie będzie tak jak mówisz, że nie będzie można. Za dwa tygodnie zobaczymy :)

Owieczek #7 Posted 11 September 2013 - 08:08 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 168
Greyshark, z pilotem jest tak, że jak lata na samolocie na który nie jest przeszkolony to dostaje karę - chyba 25%. Więc jak nie jest przeszkolony na dany samolot, to masz pilota na 75%, a to boli. Nie dotyczy to premium - tam nie ma kary. Właściwie to jest mniejsza o 25%.

Greyshark #8 Posted 11 September 2013 - 08:12 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostOwieczek, on 11 September 2013 - 08:08 PM, said:

Greyshark, z pilotem jest tak, że jak lata na samolocie na który nie jest przeszkolony to dostaje karę - chyba 25%. Więc jak nie jest przeszkolony na dany samolot, to masz pilota na 75%, a to boli. Nie dotyczy to premium - tam nie ma kary. Właściwie to jest mniejsza o 25%.

Tak, to wiem, tylko zrozumiałem że w WoT nie można przenosić między różnymi klasami czołgów, a tu można, w sensie że jak Ivan lata na Iłem-10 to z karą 25% poleci też F2G. Czy w WoT też tak jest, czy nie, tzn. nie poleci WoTowym odpowiednikiem F2G?

thelockett #9 Posted 11 September 2013 - 08:44 PM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Miedzy klasami czolgow mozna przenosic, ale dostaje wtedy kare (nawet jak czolg jest tej samej klasy, ale nie ten na ktory zaloga ma szkolenie). Ale Iwany nie pojada Tygrysem, ani zadnym ktory nie jest radziecki

ZbysiaxXx69 #10 Posted 11 September 2013 - 08:50 PM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 31 battles
  • 224
  • [TANKI] TANKI
Przenoszenie czołgistów między nacjami jest w ogóle niemożliwe w WoTcie i szczerze mówiac jestem w szoku słysząc, że można tak robić w WoWPie o_O na pewno nie jest to inny pilot? Zrozumiałbym przenoszenie między Ła-7 a IŁem-10, ale z ruskiego samolotu na amerykański... muszę zobaczyć zaraz.

Greyshark #11 Posted 11 September 2013 - 09:06 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Hm, to teraz sam nie wiem. Ja tam nie przenoszę tylko szkolę od poczatku ale Matkaa ma jednego. Chociaż może dlatego że on głównie radzieckimi lata... Daj znać jak sprawdzisz.

Owieczek #12 Posted 11 September 2013 - 09:06 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 168
W WoT nie można przenosić pomiędzy nacjami, a za przenoszenie pomiędzy klasami jest kara 50% chyba (25 dla premium).

thelockett #13 Posted 11 September 2013 - 09:23 PM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Owieczek: W WoT jest kara 25% jesli jest ta sama klasa pojazdu ale inny niz specjalizacja zalogi, a na premce, o ile to ta sama klasa pojazdu - nie ma kary. Tak bylo z tego co pamietam, chyba ze sie to pozmienialo bo juz z miesiac nie gralem tak powazniej w WoTa.

Ale ad rem, w WoWP tez miedzy nacjami sie nie da przeniesc. Do P-12 wrzucilem pilota z Mustanga i przy wyborze pisze ze "z kara do specjalizacji", ale nie widac tego po statystykach pilota... Wiec juz sam nie wiem ;)

Owieczek #14 Posted 12 September 2013 - 07:42 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 168
Sorki jeśli to co napisałem jest niezrozumiałe, byłem bardzo zmęczony jak to pisałem. 25% kary na tej samej klasie (czyli lekki->lekki, ciężki->ciężki), 50% pomiędzy klasami (lekki ciężki), premium ma karę 25% mniejszą - czyli dla tej samej klasy nie ma kary.

thelockett #15 Posted 12 September 2013 - 08:38 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Dokladnie jest tak jak piszesz, bylo pozno i to ja nie zrozumialem.

A tak przy okazji, to latal nim ktos? ;)

GrenadierPL #16 Posted 13 September 2013 - 05:14 AM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 8
  • [PMHCV] PMHCV

View PostOwieczek, on 12 September 2013 - 07:42 AM, said:

premium ma karę 25% mniejszą - czyli dla tej samej klasy nie ma kary.

Jest to kompletna nieprawda. Konto premium w WOT-cie ma tylko i wyłacznie 50% bonus do zarobków i expa, reszta jest dokładnie taka sama jak bez konta premium, czyli kary dla załogi na innych czołgach są takie same.

thelockett #17 Posted 13 September 2013 - 06:59 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Kolega mial na mysli "czolg premium" a nie "konto premium" piszac te slowa

Owieczek #18 Posted 13 September 2013 - 10:47 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 168
dokładnie

kjerownik #19 Posted 13 September 2013 - 11:29 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 2 battles
  • 242
  • [_UN_] _UN_
Ja nim chętnie latam, przyzwoita maszyna, bardzo zwrotna i nieźle uzbrojona. Po premierze na pewno go znów kupię.

jakub_czyli_ja #20 Posted 23 September 2016 - 08:44 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5234 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Pękłem, zasponsorowałem WG, kupiłem, bo mi się pomyliło z tym szturmowcem premium niżej. Złota nie dostałem, dostałem za to dwupłatowego multirola premium.

Nawet powiedzmy zwrotny, ale działka niedomagają. To znaczy jak waliłem do ciężkiego, to jakby miał magnes i łapał. Szturmowiec natomiast też jakby miał magnes - wszystko odpychało.

Prędkość też szału nie robi, więc ciężko coś zwalczyć, bo trzeba podlecieć bliżej, żeby zaczęło wchodzić z działek i karabinów.

Potencjalna zabawka gdy trzeba odwalić jakąś nazistowską misję na niskich tierach.

Also tagged with arado197, premiumplane, 197

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users