Jump to content

Supermarine Spitfire XIV

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Oremuss #21 Posted 08 October 2014 - 02:29 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 117
  • [GWDYS] GWDYS
Presne to som chcel napísať, horšie lietadlo ako F2G Supercorsair na svojom tiere neieje :D Spitfire má celkom dobrú palebku a aj niečo utočí, narozdiel od F2G :facepalm:

Proud member of clan GWDYS.

Lothar135 #22 Posted 08 October 2014 - 02:37 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 7 battles
  • 1,308
No počkej, Spitfire má palebku takřka stejnou jako F2G, to bych rozhodně nedával mezi jeho výhody. Výhoda je, že se lépe točí. Na druhou stranu je Spitfire také citelně pomalejší a má o hodně méně HP (310 vs 400). Celkově mi oba ty stroje přijdou na prd.

Kotydz #23 Posted 08 October 2014 - 03:40 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 50 battles
  • 620
  • [RWC] RWC
F2G je o třídu lepší stroj, právě díky rychlosti a možnosti zůstat nahoře o něco déle. Spitfire utoči tak leda prd, protože nepotkáš nikoho koho bys mohl točit. 

Cypherfox #24 Posted 08 October 2014 - 04:15 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 20 battles
  • 361
  • [_UN_] _UN_
Spitfire XIV je momentálně strašidelná plechovka, kterou raději nelétám. Nezažil jsem snad větší utrpení, než expit tohle letadlo. Je to pomalý a líný, neutočíš skoro nic, výšku to nedrží a má namontované airsoftové zbraně. Zlatej Korzár.

Edited by Cypherfox, 08 October 2014 - 04:15 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

GolradirSK #25 Posted 18 August 2019 - 06:35 AM

Airman Basic

• Member
  • 551 battles
  • 4
Ahojte piloti. Rozhodol som sa opýtať na tohoto Britského krásavca. Letadielka hrám pár mesiacov. Chcel som zažiť lietadlá ktoré mám roky doma ako plastové modely v akcii. Spitfiry sú pre mňa významnými pamätníkmi Druhej svetovej vojny. Na Spitfiroch lietalo množstvo Československých pilotoch o ktorých osudoch som som sa dozvedal z rozprávania môjho učiteľa,takže sú pre mňa veľmi významné aj napriek veľmi zlým štatistikám, ktoré mám s nimi chcem hrať . V hangari mám Spitfire IX a expim tento stroj. Zmenili sa vlastnosti Spitfiru od posledného postu, ktorý bol v 2014 tom?Rady ako hrať a zlepšiť štatistiky? Veľa závisí od týmu ktorý mám často nie ideálny. Štýl hry mám väčšinou obsadim a snažím sa priestor držať a pomáhať lietadlam protivzdusnej obrany, pretože, vždy sa nájde nejaké zablúdené lietadlo. Vďaka za akékoľvek rady. Šťastný let, nielen ten virtuálny. 

wildcat73 #26 Posted 19 August 2019 - 11:31 AM

Airman Basic

• Member
  • 3144 battles
  • 1
  • [RFSL] RFSL

Ahoj. Neboj, Spitfire XIV není tak hrozný, wowp 2.0 je jiná hra, než byla ta, ke který jsou tyhle komentáře. Pár bitev na něm mám a pamatuju si, že mi vadí hlavně rychle horký zbraně. Prostě musíš střílet pokud jsi si jistý že trefíš. Nevím jaký bude v základní konfiguraci, ale když už máš všechny moduly, tak je to pěkný polítání. Stíhače sice lítám jen když musím, ale Spitfiry a Japonci jsou moje opravdu milý letadla. Stran statů to opravdu velice záleží na týmu. Dobrý je hrát v letce, když se můžeš spolehnout na parťáka a on na tebe. Hodně štěstí a dobrý lov.

GolradirSK #27 Posted 21 August 2019 - 04:03 PM

Airman Basic

• Member
  • 551 battles
  • 4
Tak to je teda parádne ukončenie Spitfire vetvy. Kokso masaker. Predvčerom doexpeny vďaka vyhranému prémiovému od wargamingu. Toto lietadlo je moja nová láska

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users