Jump to content

Bristol Beaufighter

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Orange_Crayon #41 Posted 11 July 2014 - 05:48 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 80
Sakra chlapi jak to děláte, že se vám s ním tak daří? já Beaufightera z celé duše nenávidím a neumím to s ním. Na začátku vystoupám, počkám si na pořádnej grupír a pokusím se o průlet, během něhož někoho nahituju/zničím a jakmile začnu zase stoupat, tak se za mě pověsí většinou 109E a to je většinou konečná, protože i když utíkám s boostem ve vývrtkách do výšky, tak prostě nikomu neuniknu. Sice se mi s ním pár bitev povedlo, ale takhle vypadají prakticky všechny. Zkoušel jsem tam dát i benzin, ale to nepomohlo, takže jsem se uchýlil k noobáctví, naložil bomby s raketami a nejdřív půjdu po pozemcích :hiding:

Orange_Crayon #42 Posted 24 July 2014 - 09:07 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 80

No, konečně jsem se dostal k tomu, abych něco napsal. Beaufightera jsem expil už dva týdny zpátky, když byl v akci a vydělával o 20% kreditů víc. V první řadě musím říct, že nosit bomby a rakety je fakt nesmysl. Vydrželo mi to asi tři bitvy (v jedné se mi povedlo i 10 pozemků) a je to fakt nuda. Chvilku mi trvalo se s ním naučit létat, ale pak to byla fakt nádhera. Začínal jsem hrát chvilku po půlnoci, takže MM nebyl úplně ideální (v T5 bitvě jednou, T6 a T7 tak na půl), ale i tak jsem nakonec měl po 33 bitvách 66% win rate, 1,41 killu na bitvu a něco lehce přes 3 K/D, což si myslím, že vzhledem k MM nebylo špatné. Sice to není zrovna 2x rychlé, ale palebná síla je obrovská, boost hodně dlouhý a zadní střelec ovládá ne zrovna skromnou baterii.

Tady dám pár screenshotů, co se mi povedlo.

Celkem povedená T7 bitva (i když bez killu).

Spoiler

A jediná T5 bitva večera.

Spoiler

Faukk #43 Posted 10 December 2014 - 12:46 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 15 battles
  • 11
  • [ZZS] ZZS
Někdo si tu stěžoval, že zadní střelec je lenoch. Teď jsem měl bitvu, kde jsem kroužil s 2x Me 110B a jen jsem slyšel jak je zadák porcuje. Samozřejmě, že je nesundal, ale jednomu dal 181 DMG a druhýmu 35 DMG a kolezi mě z té šlamastiky vytáhli....mám ho na 100%. Ale s ubíraným plynem a klapkama jsem to kroutil docela sevřeně až jeden nevydržel a opustil kruh a hned šel kukat a druhej ztatil nervy taky. Jsem totální lama...neumím to (normálně mydlím tanky, který mě teď nějak nasra......rozlobily). A zajímá mě hodně vyzuální stránka věci a B je móc pěknej :)

PN8 #44 Posted 10 December 2014 - 06:20 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 535
  • [-DFA-] -DFA-
Zadní střelci bejvali lenoši, než je rapidně zlepšili, teď už to je o něčem jinym:great:

mpirkl #45 Posted 10 December 2014 - 07:19 PM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 935
Jj ,potvrzuji. Beaufighter je asi moje nejoblíbenější letadlo. A zadní střelec je fakt účinný.

bimbulak #46 Posted 01 February 2016 - 09:54 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 241 battles
  • 47
  • [LAMY1] LAMY1

View Postmpirkl, on 10 December 2014 - 07:19 PM, said:

Jj ,potvrzuji. Beaufighter je asi moje nejoblíbenější letadlo. A zadní střelec je fakt účinný.

Souhlasím, tohle letadlo je asi trochu OP, lítám to bez bomb i bez raket, zatím mám pár bitev, ale baví mě.

čeho se ale bojím je jeho nástupce, proboha proč má méně HP a navíc je bez zadního střelce, žádné vylepšení kromě větší rychlosti nevidím, palebná síla prakticky stejná, na 6. tier trochu málo.

Hejmy #47 Posted 01 February 2016 - 10:48 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 1,224
  • [D-DOG] D-DOG

View PostRuminal, on 10 July 2014 - 11:35 AM, said:

Podle mě, nejlepší letadlo z bristké větve těžkých stíhačů

Jé to jsou zvuky kulometů předtím než to začali dělat velikonočníma chřastítkama:teethhappy: To jsem ze spitem lítal jen abych slyšel ty kanony. Teď není poznat čím se střílí. ( ten blicí smajlík opravdu chybí)

Jinak Britský těžáky jsem vůbec nepochopil. Mosquito jsem si pořídil jen proto, že jsem ho viděl na živo a je to nááádherný letadlo. A Beaufighter je taky krásný, ale vůbec jsem to s ním neuměl, jen když na druhý straně byly větší lemry než já, ale to bylo málo kdy.:hiding:

mpirkl #48 Posted 02 February 2016 - 05:45 AM

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 935
I dnes po mnoha aktualizacích mohu napsat že Beufighter je skvělé letadlo. Zato Mosquito je pro mě katastrofa. Vůbec to s ním neumím

Renwor #49 Posted 02 February 2016 - 08:35 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 1,325

stejně jako mpirkl.  Mosquita jsem přetrpěl a prodal. Jediná šestka, který se to zatím stalo. (Jak1M je druhý kandidát)

Zato beaufighter zůstává navždy. Po úpravě kanónů se s ním prostě posadíte kilometr od furballu a odstřelujete jednoho po druhým.

Pentakon #50 Posted 05 February 2016 - 06:25 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostHejmy, on 01 February 2016 - 10:48 PM, said:

Jé to jsou zvuky kulometů předtím než to začali dělat velikonočníma chřastítkama:teethhappy: To jsem ze spitem lítal jen abych slyšel ty kanony. Teď není poznat čím se střílí. ( ten blicí smajlík opravdu chybí)

Jinak Britský těžáky jsem vůbec nepochopil. Mosquito jsem si pořídil jen proto, že jsem ho viděl na živo a je to nááádherný letadlo. A Beaufighter je taky krásný, ale vůbec jsem to s ním neuměl, jen když na druhý straně byly větší lemry než já, ale to bylo málo kdy.:hiding:

Tak s tým videom mám normálne spätú nostalgiu... to boli časy, keď to ešte bývalo 15 vs 15 humanoidov, do noobov ti nadávali skutočný ľudia a zbrane sa viac podobali reálnym než airsoftovým či paintballovým :rolleyes:

View Postmpirkl, on 02 February 2016 - 05:45 AM, said:

I dnes po mnoha aktualizacích mohu napsat že Beufighter je skvělé letadlo. Zato Mosquito je pro mě katastrofa. Vůbec to s ním neumím

Súhals, tento "Elegantny stíhač" je skutočne najlepší, obzvlášť ten zadný strelec. A čo sa týka Mosquita, tak mám to čínske a nezdá sa mi ako lietadlo na zahodenie. Neviem či je medzi ním a normálnym nejaký rozdiel

RozaMadMax #51 Posted 06 February 2016 - 12:23 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 340 battles
  • 223
  • [CLD] CLD

View PostPentakon, on 05 February 2016 - 06:25 PM, said:

Tak s tým videom mám normálne spätú nostalgiu... to boli časy, keď to ešte bývalo 15 vs 15 humanoidov, do noobov ti nadávali skutočný ľudia a zbrane sa viac podobali reálnym než airsoftovým či paintballovým :rolleyes:

Súhals, tento "Elegantny stíhač" je skutočne najlepší, obzvlášť ten zadný strelec. A čo sa týka Mosquita, tak mám to čínske a nezdá sa mi ako lietadlo na zahodenie. Neviem či je medzi ním a normálnym nejaký rozdiel

Hele 100% si nejsem jist, ale ty Mosquita by měla být stejná.

reeprich #52 Posted 08 February 2016 - 06:27 PM

• Squadron Leader
  • 1 battle
  • 621
  • [SPX] SPX

Tak nad tím videem jsem málem i slzu uronil :amazed:----

Kde jsou ty časy, kdy hra byla zábavnou, v bitvách se objevovala i jakási strategie, hrálo se proti humanoidům a všechno tak nějak fungovalo...

DNes s totálně nezvládnutou technickou stránkou hry, neschopným vývojovým a gamedesign týmem (pokud někdo takový ještě existuje) je to bohužel pohřeb nadějně rozjetého projektu...

Taky máte pocit, že většina "změn", které byly s velkou slávou implementovány hru změnila spíše k horšímu? Nebudu se bavit o posledních fičurách jako jsou boti (bez těch bychom si tak 1:1 potřásli rukama a rozešli se v dobrém), ale třeba nesmyslné zkrácení hry přidáním "pádícího" metru převahy, který hru totálně devalvoval na 5ti minutovou arkádu atp....

Můj hangár

Renwor #53 Posted 09 February 2016 - 11:33 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 1,325

Zrovna metr mi teda fakt nevadí. Většinou je rozhodnuto v prvních třech minutách .. až na výjimky samosebou.

Možná lepší pádící metr než pět minut sledovat dva plazící se teploměry a posledního ligthninga o 3km výš, který má pocit , že jeho teploměr doleze o pixel dřív.

Pentakon #54 Posted 09 February 2016 - 05:08 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostRenwor, on 09 February 2016 - 11:33 AM, said:

Zrovna metr mi teda fakt nevadí. Většinou je rozhodnuto v prvních třech minutách .. až na výjimky samosebou.

Možná lepší pádící metr než pět minut sledovat dva plazící se teploměry a posledního ligthninga o 3km výš, který má pocit , že jeho teploměr doleze o pixel dřív.

To s tým rozhodnutím je pravda, ale stále si ďaleko od pravdy, pretože rozhodnuté už býva obvykle ešte skôr než začne bitka. Ak si si to nevšimol, boti sú už automatický naprogramovaný, aby umožnili jednej strane vyhrať. Ak si veľmi dobrý a nejakou náhodou sa ti podarí dajme tomu, že je stav 5vs3, zostrelil si nejakých 8 botov a si v týme s piatimi. A MM sa už rozhodlo, že prehráš, tákže: Dvaja boti sa hodia o zem, jeden sa nechá zostreliť AAčkom a posledný spácha harakiri predhodením sa posledným trom nepriateľom. A náhle ... je to 1 vs 3 a tu, pokiaľ sa neodohrá zázrak, tak si v keli...

Renwor #55 Posted 10 February 2016 - 12:25 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 1,325

Jo Pentakone, všimnul jsem si. Hlavně na nižších tierech se dějou hrozný věci. Ty elitní boti fakt nejsou féroví a pokud nějakou náhodou na jedné straně zůstane elitní bot a na druhé ne, klidně je vystřílí všechny. 

Takže jak nějaký bot nasbírá dva killy, je třeba ho honem zaměřit a zbavit se ho. To je ten co umí střílet.

57 user(s) are reading this topic

0 members, 57 guests, 0 anonymous users