Jump to content

De Havilland Hornet

• Please log in to reply
15 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 18 September 2013 - 05:19 PM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842
Toto vlákno je určeno k diskusi o tomto britském těžkém stíhacím letounu.

Komuniťák ve výslužbě

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."

CerVus #2 Posted 10 October 2013 - 12:49 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 132 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Prototyp letounu dosahoval ve vodorovném letu rychlosti 780 km/h. Sériové letouny dosahovaly ve vodorovném letu rychlosti 760 km/h. Letoun držel i rychlostní rekord z Bovingdonu na Gibraltar s průměrnou rychlostí 701km/h.
Jako, co na to říct? Tady hornet v základu lítá 586 a v topu 706km/h.
Takže stejný problém jako u Me209A - WG sice klade důraz na historické hodnoty, ale kvůli balancu jsou pístové stroje v top setupu o desítky km/h pomalejší než jejich reálné předobrazy které jsou ale v základu.
*
Aha, takže je to jinak top motory které tu máme jsou "historické". Uvozovky tam jsou proto, že merlin 130/131 měl výkon 2080hp. Nicméně motory SeaHornetu 133/134 měly výkon snížen na 2030hp. Takže tu má WG chybu buď v označení nebo ve výkonu.
Ještě k motorům. Jsou u nich dvě čísla protože jsou protiběžné. Na pravém křídle je přidán převod, který obracel směr otáčení vrtule.
*
Mno moje představa, že budu s Hornetem stejně jako před tím s Mosquitem farmit žetony za bombardování a tím i vesele expit se ukázala jako špatná. Nejenže jsou rakety už nejsou nijak zvlášť účinné, ale bomby může nést až od 500kg a ty jsou jako dvě obrovské cihly. Každopádně to že na jeden cíl na plošině je třeba 4 raket se dá ještě nějak pochopit, horši je že v letadle v základu se tyto dvě položky neskutečně podepíší na vlastnostech letounu. Ba i instalace raket nebo bomb samotných se dost negativně projevuje na schopnosti se jakkoli ubránit stíhačům. To že mě loví a snadno přemanévrují i mosquita je taková třešnička na dortu :)
Skusím počkat až vyexpim i další drak a motory. Snad se to zlepší. Zatím jsem byl nucen na bombardování znovu pořídit Me410.
*
Nezkoušejte s Hornetem ustoupat nepřátelské stíhačky na tieru 7. Jednak Vás při stoupání téměř rozstřílí na atomy a jednak odpadne v naprosto stejnou chvíli a stejně Vás chvíli na to rozstřílí na atomy.
Tohle letadlo nemá na tieru 7 co dělat.

Edited by CerVus, 25 October 2013 - 09:57 AM.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

Choice5 #3 Posted 03 December 2013 - 06:08 PM

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC
Po Mosquitu velke zklamani. Zatim komplet stock, ale v Bete se mi nehral dobre ani ve fullu. Uvitam jakekoli tipy, co a jak s timhle motovidlem hrat. Jak jdete vyzkum? Nejdriv guny, pak motory, zaver drak? Nebo gun, drak a motory nakonec?

Meletti #4 Posted 03 December 2013 - 06:21 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 493
inak som sa ta vlastne aj v hre chcel opytat, preco vlastne ides tych anglicanov. Nie je v tom trochu masochizmu ? Ci su taki dobri na vyssich tieroch ?

Choice5 #5 Posted 03 December 2013 - 06:52 PM

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC

View PostMeletti, on 03 December 2013 - 06:21 PM, said:

inak som sa ta vlastne aj v hre chcel opytat, preco vlastne ides tych anglicanov. Nie je v tom trochu masochizmu ? Ci su taki dobri na vyssich tieroch ?

Taky si po těch prohrách říkám, proč se s tím Hornetem trápit (protože s takovým příjmem expů to budu hrát ještě v roce 2015). :D

Nebo jestli nepočkat na nějaký buff patch? (Celkové staty Hornetu na EU serveru zatím cca 47%. To není nic moc..., časem možná nějaké vylepšení od vývojářů přijde)

Ale strašně moc mě láká Javelin. Těším se na něj jak malé děcko :) 

Ch.

Squadrons #6 Posted 13 December 2013 - 08:44 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44

View PostChoice5, on 03 December 2013 - 06:52 PM, said:

Ale strašně moc mě láká Javelin. Těším se na něj jak malé děcko :) 

To mě povídej :D

Squadrons #7 Posted 18 December 2013 - 05:26 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Tak taky musím uznat, že Hornet(zatím ve stocku) je opravdu špatný letadlo. Mám sice sním pár her teprve, ale už jsem byl xkrát mezi 9 tierama, kde si to letadlo opravdu neškrtá, jedině proti bitevníkům.

Squadrons #8 Posted 20 December 2013 - 07:21 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Koupil jsem si konečně díky bonusům lepší dělo, je to sním znát hodně, i 109Z mají po mém náletu málo hp, zlepšilo se mě dokonce i winrate z 20% na 33%, ale zatím jen 50 bitev, doufám, že po nejlepším motoru to bude ještě větší sranda. Drak letounu asi nevyzkoumám, stejně jako u Mosquita.

Choice5 #9 Posted 03 March 2014 - 03:13 PM

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC
Ani s druhym motorem to neni zadna hitparada. Ale uz pomaloucku lezu k WR 50% (zatim 49, tak snad to nezakriknu). Ale je to totalni crap masina, horsi jak FW na patym tieru. Naprosty fail od tvurcu tohoto stromu.

Tomibar #10 Posted 03 April 2014 - 11:23 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

Co říct o Hornet?

Je to menší bráška Mosquito s kterým se mě osobně lítá parádně . Hornet je trochu " ohebnější " má lepší rychlost .Překvapila mne jeho výzbroj - příjemně . Poměrně slušná je přesnost .

Přece jenom je to těžká mašina a tak je lepší vyhledávat podobné stroje , pokud máte to štěstí a MM Vás zařadí 6-7 tier je to většinou v klidu . Pokud jste zařazeni do 7-8 tieru , situace je o poznání horší , ovšem Hornet není bez šance ani proti Me-262 a jemu podobných . Jde jen o to správně načasovat útok .

Recenze vyjde příští týden a věřím , že se Vám budou líbit hlavně letecké boje - kecání nebude tak zajímavé - tento letoun se do bojů II.svět.války takřka nedostal .

Celkově tohle letadlo hodnotím jako  - 2+  - 

waltare #11 Posted 03 April 2014 - 11:26 AM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 796
Ahoj, recenzi Moskyta ale nemáš , nebo jo ?

silenykralik #12 Posted 01 September 2014 - 06:10 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 32
Po Mossie docela změna k lepšímu. Výškovost je znát a FP dobrá. Ano, těžké na lítání, ale jde to a nechá se s tím dělat docela binec. Následník je podstatně horší (IMHO).

Cypherfox #13 Posted 21 December 2014 - 01:30 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 20 battles
  • 361
  • [_UN_] _UN_
Já za sebe mohu zcela zodpovědně napsat, že tohle je pro mě nejhorší letadlo ve hře, co jsem měl zatím možnost hrát. Absolutně nevím jak s tím lítat a protože chci Javelina, jsem nucen se přes to prokousat. Jsem tak zoufalý, že už tahám i pumy a rakety a lítám s tím na pozemáky, za což se spoluhráčům omlouvám, ale opravdu nevím jak to jinak přetrpět...

UNFORGIVEN MEMBER

Lothar135 #14 Posted 21 December 2014 - 08:28 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 7 battles
  • 1,308
Kup si Jaka 9 a budeš s láskou vzpomínat na Horneta:trollface:

Hislin #15 Posted 21 December 2014 - 10:16 AM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 744
  • [PPAH] PPAH
Hehe, souhlas s Lotharem. On byl hornet výborný letadlo, ale při nějakým vývojářským opiovým dýchánku  (jinak si jejich myšlení neumím vysvětlit) si někdo řekl, že to letadlo zničí. A stalo se. Dřív to, že bylo nejrychlejší opravdu platilo a každýmu se dalo uleťet. Teď, i když máš rychlost papírově třeba o stovku rychlejší, neuletíš ani kdyby si se po... A bohužel to teď platí u více letadel. Prostě asi dobrej matroš.

Cypherfox #16 Posted 22 December 2014 - 03:10 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 20 battles
  • 361
  • [_UN_] _UN_

View PostLothar135, on 21 December 2014 - 08:28 AM, said:

Kup si Jaka 9 a budeš s láskou vzpomínat na Horneta:trollface:

Dík za tip, ale sovětské špalky ze zásady nelétám, s vyjímkou ILů, takže Jaka si určitě nekoupím :D I kdyby z něho kluci a holky vývojářský udělali raketoplán...

Edited by Cypherfox, 22 December 2014 - 03:11 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users