Jump to content

Westland P. 1056.

• Please log in to reply
12 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 18 September 2013 - 05:19 PM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842
Toto vlákno je určeno k diskusi o tomto britském těžkém stíhacím letounu.

Komuniťák ve výslužbě

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."

Squadrons #2 Posted 23 December 2013 - 03:41 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Už jsem si ho konečně díky 2x násobkům pořídil :-) Teď už jen nahrabat na něj peníze, Hornet bylo spíš mínusové letadlo, než plusové ve vydělávání peněz :-/

Squadrons #3 Posted 26 December 2013 - 02:04 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Čekal jsem nějakou odměnu po trápení s Hornetem a v základu je to stejné jako Hornet... Uvidím až vyzkoumám lepší děla a motor.

Squadrons #4 Posted 27 December 2013 - 07:04 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Tak jsem daroval pár korun WG a udělal jsem si fulla. S nejlepším motorem a 6x20mm kulometama je to už fakt o něčem jiném, solidní rychlost, palba a manévrovatelnost. Teď jsem absolvoval pár bitev s 2x40mm a moc mě to nenadchlo.

Squadrons #5 Posted 28 December 2013 - 09:12 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Tak jsem zkoušel asi 30 bitev s 4x20 a 2x40mm a opět jsem přešel na 6x20mm, ta rychlost je tam znát hodně, stejně jako manévrovatelnost. Tahle věcička dokáže v klidu sejmnout na jeden nálet i IL 20 :-)

Hugozhor78 #6 Posted 13 March 2014 - 12:45 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 253 battles
  • 60

No musim uznat, že v základu je tahle mašina neuvěřitelná. Cokoli potkáte je rychlejší a obratnější a to včetně tierVII :)

Snad se to zlepší, ale neumět lítat a kombinovat to s tímhle érem to je vražda...stačí se mrknout na moje staty.:child::facepalm:

Choice5 #7 Posted 13 March 2014 - 01:43 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC

View PostHugozhor78, on 13 March 2014 - 12:45 PM, said:

No musim uznat, že v základu je tahle mašina neuvěřitelná. Cokoli potkáte je rychlejší a obratnější a to včetně tierVII :)

Snad se to zlepší, ale neumět lítat a kombinovat to s tímhle érem to je vražda...stačí se mrknout na moje staty.:child::facepalm:

Hehe, Hugo, jsem na tom uplne stejne. Se skripenim zubu jsem prezil Hornet v domneni, ze Westland bude jina kavicka. Ale zklamani uspesne pokracuje :)

Uz ho mam v topu a je to trochu lepsi (262 utoci a pokud namontujes 40mm tak v klidu na celni rozstrili). Ale tim to tak nejak konci.

Dva killy na hru jsou uspech, zatim cca 500xp prumer na hru, coz u tieru VIII = nic moc. Na devitku to budu hrat rok.

Cela HF Brit lajna (krome Skua a Mosquita) postrada smrnc GE linie.

Cesta k Javelinu je jen pro otrle nebo velmi dobre a zkusene piloty. Zabavu v tom nevidim zadnou.

Edited by Choice5, 13 March 2014 - 01:50 PM.

Squadrons #8 Posted 31 March 2014 - 01:26 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Hlavně nezkoumejte 40mm děla, jdou využít snad jen na pozemní cíle. Doporučuju 6x20mm, je to optimální zbraň pro toto "letadlo".

Hislin #9 Posted 31 March 2014 - 02:25 PM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 744
  • [PPAH] PPAH
Trochu offtopic. Hornet je super. Nevím jestli s tím letadlem v patchy něco dělali, ale před patchem jsem se s ním strašně trápil a těšil se jak ho prodám. Po patchy to letadlo miluju a určitě si ho nechám. Je to rychlýk s parádní palebnou silou a mám pocit, že už vydrží i o krapet dýl. Navíc mi s ním vůbec nevadí jít proti T9. V naprostý většině případů neprodělám. Na westlanda se ani moc netěším, i když to mám za pár. To letadlo je totiž strašně ošklivý :amazed:. Ale zase je to prouďák a ty já v týhle hře mám fakt rád. Tak se nechám překvapit.

Hislin #10 Posted 05 April 2014 - 10:56 PM

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 744
  • [PPAH] PPAH
Tak už i já jsem si pořídil tuhle obludku. A jsem mile překvapen. V základu sice nic moc, ale určitě taky nic strašnýho. Chvíli jsem to tak zkoušel a je fakt, že ten motor je slabej. Ale Me-262 utočíte a to je důležitý :playing:. . Po pár hrách jsem tam teda namontoval nej motor a přidal další dvacítky. Takže konfigurace zbraní 6x20mm. To letadlo je hned úplně o něčem jiným. Brutální palebná síla která sundá z oblohy všechno během chvíle a jen tak mimochodem, když poletíte okolo pozemáku, tak si ho prostě napohodu dáte. Rozdíl v motoru je naprosto extrémní. Zatímco základní motor krapet nestíhá co se týká stoupání, nej motor Vás vytáhne až ke sputniku bez nějaký výrazný ztráty rychlosti. Navíc let je s ním takový příjemnější. No a hlavně krááásně proženete něměcký schwalbyny. Jsem opravdu z tohohle letadla překvapen a i když prvotní staty (špátný týmy :hiding:) nejsou nic moc, tak s touhle oblubkou budu lítat fakt rád. Rozhodně radši než se swiftem.

Choice5 #11 Posted 10 April 2014 - 07:49 PM

• Advanced Member
  • 6 battles
  • 519
  • [RWC] RWC
Hisline, legrace, ze ja s timhle hraju uplny kulovy, ale naopak mam obrovsky stesti na dobry tymy :) Asi to chce trochu cviku. No uvidim casem, jestli zmenim nazor.

silenykralik #12 Posted 01 September 2014 - 06:09 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 32
40mm je ztracený čas. 6x20mm i na pozemní cíle stačí - nepřehřívají se tak hodně rychle. Já pak lítal s 4x20mm - líp šlo sundavat Mě-262. Rakety a bomby jsou ztráta času, ale kdo jste na pozemní cíle a vyhnete se silné AA, tak je to i bitevník. Štval jsem Ily tak, že po mně začaly střílet (vlastní :-)) jste rychlejší a palebnou silou se jim vyrovnáte. A na obyčejné stíhačky šlo BnZ. Ale začátky hodně těžké, na full výbavu už jenom těžké :-)

Cypherfox #13 Posted 08 February 2015 - 04:04 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 20 battles
  • 361
  • [_UN_] _UN_
Mě se s tím zatím lítá velmi dobře. Oproti Hornetovi, je to skvělý stroj. Rychlý, výborná palebka, výška i stoupavost. Po Beaufighterovi druhá slušná Britská heavina. Dá IL20 na průlet. Není to sice tak OP jako palačinka, která má všechny parametry daleko lepší (sic), ale jinak slušný stroj který lze doporučit a na konci stromu čeká sladká odměna v podobě Javelina. :playing:

UNFORGIVEN MEMBER

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users