Jump to content

Kyushu J7W1 Shinden

• Please log in to reply
37 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 18 September 2013 - 06:46 PM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842
Japonský stíhač 8. úrovně
Informace o letadle v Encyklopedii.

Komuniťák ve výslužbě

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."

Tasemnik #2 Posted 29 September 2013 - 08:25 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
Tak jsem se k nemu dohrabal a zjistil,ze je to uplne nehratelny letadlo oproti suprovymu predchudci A7 :)  20mm kanony stacej,ale ty 30mm jsou lepsi..vypari se vsechno (i IL),akorat se moc rychle prehrejou... Problem je motor.. je strasne slabej a vubec to neleti,navic pri kazdym toceni to strasne ztraci rychlost a mensi naklon nahoru te skoro zastavi a padas :(  Dalsi problem je ten,ze se hraje proti proudakum IX tieru nebo VIII 262 a to je proste rozdil jak o 2 tridy. Japonci jsou staveny na nizkou letovou vysku a tyhle bitvy se odehravaj ve 2500+ a to letadlo tam proste neni schopny vystoupat,takze se jen ceka,kdo to veme z dalky smerem dolu a pokropi te...   s 30mm kanony je jedno,jaky jsou hp.. a ani ho neuvidis... i kazdej jinej vrtulak ma ten motor snad o tridu lepsi :(  Nemam zatim jeste vyzkomany lepsi motory a mohu se jen modlit... a pokud se dopracuju na dalsi tier 200k exp,kde uz je proudak..mohlo by to byt supr letadlo..

Nizsi tridy japoncu jsou hodne super,pokud umis litat,ale tohle je hrozne spatnej ulet...(zatim)

hatakx #3 Posted 30 September 2013 - 05:39 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 9
  • [D-DOG] D-DOG
Souhlasim na 100% s Tasemnikem , jen jsem byl az tak nastvany, ze jsem J7W1 hned prodal i kdyz jsem na ni setril jak blazen a koupil jsem Me 262. To je uplne jina kava, jen ta obratnost se neda srovnavat s Japonci a to mi fakt chybi, ale zase na druhou stranu, nez cekat kdy te kdo sestreli a tocit se jak husa porad dokola s rychlosti kolem 350 tesne nad zemi no to wtf:D Takze podtrzeno shrnuto J7W1:
- strasny stoupani ani nevim k cemu to prirovnat:D
- kanony ktere strileji prerusovane davky a jsou hned prehrate
-nizka rychlost
- mala vydrz ale to je u Japoncu klasika
- vyborna obratnost, kterou ale vubec nevyuzijes, protoze nez se otocis za Me262 je jiz mimo dostrel a pronasledovat ho stoupanim je cira sebevrazda:D

Jen by me zajimalo proc nekde neni u letadel detailnejsi popis tech. parametru, stoupanim a delkou akcelerace pocinaje - casem prehrati kanonu konce...

Tasemnik az budes mit proudaka, tak napis, treba budu jeste litovat:D

CerVus #4 Posted 30 September 2013 - 06:07 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
sakra to mi neříkejte. Kvůli tomuhle letadlu expim Japonce.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

Tasemnik #5 Posted 30 September 2013 - 07:40 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
ono hlavne vsichni machrujou na 2500-3000 metrech a ja litam pod nima v 1000 a cekam,kdo sejde do moji letove zony :D . Nejvic me vytaci,jak trochu zvednu cumak a rychlost mega padne dolu a zacnes padat.. Ovsem..pokud se nekdo dostane do teto vysky..je to velmi sikovne letadylko..  Uz jsem vylepsil motor,ale zmena zadna :)  30mm kanony chroupou dobre celkem...  Vydrz bych na teto urovni uz vubec neresil...kazdy lita s 30mm kanony a to je opravdu jedno jestli mas 250 nebo 600..
K motoru... vykonove na HP je lepsi nez u P51-H,ale lita jak na IV tieru :)  ja vubec nechapu,jak tohle mohli vypustit na VIII tieru..boost nestaci ani na vyrovnani rychlosti po obratce... Kdybych odebral kanony,tak je to letadlo asi o tridu horsi jak A7M... drive byly pry OP...ale tohle nechapu.. to je i na posahany japonce moc velkej ulet..
Dnes jsem v bitve letel asi do 5ti letadel,ktery pronasledovali nase 1 (hamouni kdo ho driv komu veme)...no a objevili se krasne predemnou..2 sli hned dolu a 3. uletel,protoze se prehraly kanony :D  
V moji urovni je to op letadlo,bohuzel vetsina bitev k vam hodi IX tiery a kazdy vrtulak..i VII tier ma nad vama motorovou prevahu :(
Rada pro protivniky:proste vylet nahoru a pak se na nej snes... pokud klesnes na 500m..mas par sekund na to,aby jsi rychle vystoupal..jinak uz neuteces ani s X tierem...pokud blbec obratim cumak smerem vzhuru,tak se asi za 3 sec zastavi a zacne padat :D
Nevim,jaky je proudak,protoze sem nikdo nenapise,na anglicke verzi fora nic neni a jiny jazyk neumim..takze nevim,jestli to ma smysl xpit..200k xp..
1.10 - to bych puknul ve švu,co s tím motorem udelali.. jak trochu zvednes cumak...jdes do svicky a hned ti klesne rychlost a ty se zastavis a tak 10 sec je letadlo neovladatelny,nez spadne a otoci se smerem k zemi.. boost je k nicemu,mozna jeste brzdi nebo ja nevim.. a to treba i v 600 metrech a za tu dobu te sestreli i decko ze zeme flusbrokem.. tohle je proste na VIII tier mega tezkej fail...pry to bylo op,tak to asi nerfli a nevedi co s tim,kdyz s japoncema nikdo nelita nebo ja nevim.. to se uplne bojim proudovy verze,protoze dle encyklopedie zadna zmena.. tak nvm..
2.10 - tak ja jako milovnik japoncu jsem nevydrzel a letadlo prodal a koupil zpet Me 262 ve full vybave :)  Odlital jsem s tim asi 50 bitev a proste se to neda,kdyz vam nad hlavou litaj o tridu nizsi letadla a nejde s tim nic delat..ztrata rychlosti pri toceni je moc velka,takze manevrovatelnost je k nicemu,kdyz se pak skoro zastavis.. za urcitych okolnosti se s tim bojuje dobre v nizkych vyskach..ale to neni tak casto.. Takze k proudove verzi ani nedojdu,pokud nedaj 200k xp bokem :)
Tato trida je pro me velkym zklamanim...doufam,ze nekdo jiny bude mit lepsi zkusenosti..

Edited by Tasemnik, 02 October 2013 - 08:02 AM.

CerVus #6 Posted 04 October 2013 - 03:48 PM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Mám tam ve stocku dát bomby nebo ne?
Stejně to letadlo je ve stocku pěkně marné, tak alespoň at zničí ty dva cíle a poté zkusí trochu bojovat.

Tasemnik #7 Posted 05 October 2013 - 01:50 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
me to nechtelo letet ani bez bomb..tak sem je nebral.. s lepsim motorem taky zadna zmena..tak dej vedet,jak se ti dari :)

CerVus #8 Posted 05 October 2013 - 07:33 AM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Samo sebou, že sem je sundal. To letadlo je v pasti stejně jako 109Z. Za určitých podmínek je schopné podat úžasné výkony, ale většinou bojuje čistě o přežití :)
Ale je to zábava s tím létat. Je to extrémně agilní stroj (pokud nedáte čumák nahoru), jenže je neskutečně papírový. Proti tomu je i 209 maus. Zadni střelec nebo flak dokáže během chvilky tohle letadlo rozebrat na atomy.

Edited by CerVus, 05 October 2013 - 08:21 AM.

Tasemnik #9 Posted 05 October 2013 - 01:48 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
budu ti drzet pesti,aby ses dohrabal na proudaka a podal info :) jinak japonci sou u me do VII tieru nej letadla..

CerVus #10 Posted 06 October 2013 - 10:12 AM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Popravdě to na proudovou verzi 100% nedotáhnu pokud by se nestal zázrak, zas nám neodemkli všechny moduly a byly trvale 3x3.
To letadlo je v základu porod, což je teda většina. Jenže cena modulů 162k a dalších 175k je prostě už moc.
Spíš to vidím tak, že jsem se s ním proletěl, zjistil, že má tak omezenou použitelnost, že nemá cenu s tou řadou ztrácet v plné verzi čas.
I kdybych vyexpil jen jeden motor a Typ 2 30mm, tak nevěřím že to letadlo bude zábavné. To by muselo létat jen na mapě Plošina a ty t9 museli být tak hloupé že by bojovali dole.

Tasemnik #11 Posted 06 October 2013 - 10:33 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
tady je kamen urazu ten motor... jednak lita pomalu,strasne moc ztraci rychlost a neni schopen nabrat vysku...a litat v optimalce 600,kdyz  ostani vrtule maj optimalku treba 2000...  ted sem presel na jaka,ale s tim nez se neco ustrili. obratny jak japonec..ale moc jich taky neni videt,tak nvm :(

CerVus #12 Posted 06 October 2013 - 11:10 AM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
hmm tak jo 6 porážek v řadě kdy mě většinou 262 smahla 2s dávkou - jde z domu

Tasemnik #13 Posted 06 October 2013 - 01:14 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
kdyby tomu fungoval motor alespon jako u A7M..tak vymanevrujes i ty nalety... bohuzel motor je tak na urovni IV tieru :)  262 ma velkou rychlost a neni schopna ty vykyvy korigovat... takze kdyby dzel motor..nadherne se dostanes za ne a bude to bestie...  bohuzel to lite jan stremhlav dolu s ustrelenym kridlem a horicim motorem :D

CerVus #14 Posted 06 October 2013 - 01:43 PM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Teď jsem osedlal i 262 a je to neskutečné, že tyhle dva jsou na stejném tieru. Proboha i 209 byla v základu konkurenceschopná.
j7 je dobré jen těsně nad zemí, jenže většina bojů se odehraje nahoře a pak si pro japončíka jednoduše přijdou v maličké přesile. A i tak ho většinou někdo z nich sundá jen během první zteče.

Tasemnik #15 Posted 06 October 2013 - 02:07 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
prave proto sem si rikal,ze by bylo dobre udelat vice druhu map.. jsou tu letadla do urcite letove hladiny a ty mapy na to nejsou staveny.. delat nejaky uzky prusmyky..previsy, oblouky apod.. aby japonci,bitevniky i jak se meli kde schovat a mohli bojovat v tom,co umeji..a ne ze kazdy hned vyleti na 3500 a doleti si pro ty,co nemaj taky silny motor.. tohle dava dost vyhodu energy letadlum.. proto ani Jak poradne videt neni a na japonce kazdej nadava,protoze s tim neumi litat a bitevnik je cil cislo 1 pro kazdyho..

CerVus #16 Posted 06 October 2013 - 03:18 PM

• Beta Tester
  • 128 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
No stačilo by do map přidat pásma mraků, která by oddělila letové hladiny. Trochu to už funguje v té příbřežní mapě, ale tam je to spíš zatažené všechno.

HardWorkerX #17 Posted 06 October 2013 - 07:03 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1
Tak teda premyslam ci mam aj pokracovat

tirael #18 Posted 06 October 2013 - 07:40 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140
mam ho a nelietam ho po update ho este viac sk...li ako aj ostatne japonske lietadla btw kde su Ki-84 "Hayate Ki-44 Shōki ,Kawasaki Ki-102, tieto do hry nedaju ... inak rotacia zera a aj tohoto je nastavena tak isto ako rotacia LI2 .... klasika programatori nasli plany ....

Edited by tirael, 06 October 2013 - 07:41 PM.

Tasemnik #19 Posted 14 October 2013 - 08:56 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
Tak jsem zase zalamil a prodal Me 262 a koupil opet tuhle [Editováno] :) musim se na ten proudak dostat..kdyz jsem japanes master :D nasadil jsem jen 4x20mm a zatim me to hazi k nizsim tierum..palebna sila stejna,jen maj lepsi motory :D ted vylepsim na max motor,tak uvidim... 1vs1 se necha hrat dobre i proti BnZ..a uspesne.. akorat lidi neumej litat...

Edited by ClearEvil, 15 February 2014 - 03:34 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. ClearEvil

Tasemnik #20 Posted 18 December 2013 - 10:23 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
Ma uz tohle letadlo nekdo? jestli je stejne [Editováno] jako v bete?

Edited by ClearEvil, 15 February 2014 - 03:34 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users