Jump to content

Nowa data premiery gry

• This topic is locked This topic is locked
188 replies to this topic

_Kilroy_ #41 Posted 20 September 2013 - 10:32 AM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

View Postthelockett, on 20 September 2013 - 10:23 AM, said:

Piekne te marzenia o polrocznej premce, ale cytujac klasyka:

I have a very bad feeling about this...
Trudno nie zgodzic się z klasykiem... W końcu WG planowało, że najbardziej wytrwali złapią 2 miechy premki z kawałkiem, a tu wychodzi 6+ miesięcy...

tomgw #42 Posted 20 September 2013 - 10:35 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14
tankista 11dni września

Edited by tomgw, 20 September 2013 - 10:35 AM.

Soroka #43 Posted 20 September 2013 - 10:38 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1 battle
  • 118
Nie mówcie hop, bo nie wiadomo co z tymi żetonami się stanie wkrótce..może wyparują.

thelockett #44 Posted 20 September 2013 - 10:41 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84

View Postulmus_montana, on 20 September 2013 - 10:32 AM, said:

W sumie to dlaczego nie?
Dla WG opłaca się utrzymać akcję "premka za żetony", bo przyciąga do WoWp "czołgistów".
W WoT dzień premki to 50K expa do nazbierania w 24 godziny, a tutaj spokojnie miesiąc da się uzbierać w 11 dni.

Nie mowie ze to nierealne, moze i tak bedzie...
Ale z ekonomicznego punktu widzenia: jak tu nagle, hipotetycznie, pojawi sie fala "czolgistow", bo sie dowiedza ze moga wyfarmic pol roku premki w poltora miesiaca, to firma przez pol roku odcina sobie, zakladam ze dosc pokazny, zastrzyk finansowy.

Kolejny Klasyk said:

"Niech sie dzieje wola Nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba!"

jakub_czyli_ja #45 Posted 20 September 2013 - 10:47 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

W sumie to dlaczego nie?
Dla WG opłaca się utrzymać akcję "premka za żetony", bo przyciąga do WoWp "czołgistów".
W WoT dzień premki to 50K expa do nazbierania w 24 godziny, a tutaj spokojnie miesiąc da się uzbierać w 11 dni.
Tylko że w większości czołgistów przyciąga do WoTa właśnie możliwość nafarmienia żetonów.
10 wygranych bitew i samoloty niezmiennie robią wypad. W czołgach mam drastycznie bardziej rozwinięte konto, i tam zamierzam konsumować premkę, w czołgi gra się wygodniej, bo to w końcu ponad 2 lata pracy programistów, no i jestem mniej zależny od teamu.

Też mam nieprzyjemne uczucia na temat żetonów i możliwości ich farmienia jeszcze przez półtora miesiąca. Oczywiście farmił będę ile się da, ale WG już raz numer z żetonami wycięło, więc może wyciąć ponownie.

Tankista87PL #46 Posted 20 September 2013 - 10:48 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 15 battles
  • 15
  • [513M4] 513M4

I have a very bad feeling about this...
Klasyk za klasyk...
Zakładają, że nic z tego nie wyszło
"I felt a great disturbance in the Force, as if millions of voices suddenly cried out in terror, and were suddenly silenced."
Musimy przechwycić tajne plany Darth Victora i SerBtroopersów

W sumie to dlaczego nie?
240żetonow w WoWp to 1-2h gry a w WoT schodziłoby o wiele wiecej czasu na 50k. Wybór jest prosty. WoWp tylko dla premki w WoT.

View Posttomgw, on 20 September 2013 - 10:35 AM, said:

tankista 11dni września
Fakt coś popieprzyłem :facepalm: , chyba wliczając te żetony co już mam na koncie. Poprawione.

Edited by Tankista87PL, 20 September 2013 - 10:54 AM.

_Kilroy_ #47 Posted 20 September 2013 - 10:49 AM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

View Postjakub_czyli_ja, on 20 September 2013 - 10:47 AM, said:

W sumie to dlaczego nie?
Tylko że w większości czołgistów przyciąga do WoTa właśnie możliwość nafarmienia żetonów.
10 wygranych bitew i samoloty niezmiennie robią wypad. W czołgach mam drastycznie bardziej rozwinięte konto, i tam zamierzam konsumować premkę, w czołgi gra się wygodniej, bo to w końcu ponad 2 lata pracy programistów, no i jestem mniej zależny od teamu. [...]
Moim zdaniem w czołgach jest się bardziej zależnym od sojuszniczej drużyny niz w samolotach... Podkreślam: moim zdaniem.
I jeszcze jedno: ostatnimi czasy to w WoWp gram na luzie, a w WoT ze spiną tylko po to żeby skompletować 15 zwycięstw na dzień... Więc nie jestem taki pewny czy po premierze czołgiści stąd natychmiast odpłyną... ja zostaję :honoring:
BTW: moje konto Wot tez jest znacznie bardziej rozwinięte niż WoWp (co jest raczej logiczne) .
I wydaje mi się, że raczej chciałeś napisać: "przyciąga do WoWpa", ew. "odciąga od WoTa", a nie: "przyciąga do WoTa"

Edited by Siema__PL, 20 September 2013 - 10:59 AM.

thelockett #48 Posted 20 September 2013 - 11:00 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Siema, mam podobne zdanie, jak Ty. Że w WoWP ogarniety pluton... klucz, moze wygrac bitwe, czego wczoraj sam bylem swiadkiem, latajac w takim (oczywiscie te wygrane to nie moja zasluga ;)) a i wczesniej sie zdarzaly takie sytuacje.
Co do grania mam podobnie... Zaczalem testowac WoWP, zeby sie oderwac od WoTa, wyluzowac, ale chyba zostane tutaj mimo ze czolgi mam w genach  :trollface:
Z drugiej strony, nawet jesli "czolgisci" graja te godzine dziennie zeby tylko nafarmic zetony, to zawsze jest to kolejna pula testerow. Niech z 5% z nich cos tam zaraportuje o bledach, cos skrobnie na forum, i juz jakis tam efekt jest.

Edited by thelockett, 20 September 2013 - 11:03 AM.

qla18 #49 Posted 20 September 2013 - 11:02 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 165
hehe...juz kiedys gdzies napisalem za premiera bedzie na gwiazdke...

thelockett #50 Posted 20 September 2013 - 11:05 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
Jesli ma byc znaczaco lepsza to i nawet niech bedzie na Wielkanoc  :teethhappy: Pamieta ktos moze jak dlugo trwaly testowe fazy w WoT?

Janek_p #51 Posted 20 September 2013 - 11:09 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 2
Pytanie do AidenTaan. Czy może zagwarantować że ciężko zdobyta premka w WoWp nie zostanie skasowana w momencie premiery gry? Żeby się nie okazało że premka w WoT także zniknie.

FunekPL #52 Posted 20 September 2013 - 11:11 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 36
  • [PWZ] PWZ

View PostJanek_p, on 20 September 2013 - 11:09 AM, said:

Pytanie do AidenTaan. Czy może zagwarantować że ciężko zdobyta premka w WoWp nie zostanie skasowana w momencie premiery gry? Żeby się nie okazało że premka w WoT także zniknie.
Było wałkowane wielokrotnie: Premka włączona przed premierą WoWp będzie ważna na obu kontach również po premierze...

ulmus_montana #53 Posted 20 September 2013 - 11:14 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487
W każdym razie opóźnienie premiery powinno wyeliminować plagę kamikaze.
Od kilku dni w wielu bitwach "na dzień dobry" jakiś cwaniak zalicza glebę, żeby wskoczyć do nowej bitwy i zaliczyć następny meczyk do tych 700.
Ludzie podostawali już bany za takie farmienie  "na bota".
Teraz powinni trochę sobie pograć, ot choćby dla tej premki w WoT.

View PostSiema__PL, on 20 September 2013 - 10:49 AM, said:

Moim zdaniem w czołgach jest się bardziej zależnym od sojuszniczej drużyny niz w samolotach... Podkreślam: moim zdaniem.

W tankach jak się zdarzy stracić całą drużynę, zostać 1 na 6 i ma się dobry plan, taktykę dostosowaną do maszyny i odrobinę szczęścia można wygrać mecz nawet przez zniszczenie wszystkich. W WoT akcja toczy się wolniej i daje czas na różne zagrywki, nawet jeśli jest się na pozornie straconej pozycji.
W WoWp nie ma za dużo czasu z racji szybszego tempa, dobry wingman jest na wagę złota, współpraca drużyny o wiele więcej daje niż w czołgach, co nie znaczy, że mój team nie dał rady przegrać w końcówce bitwy przy stanie 4 na 1, gdy samotny P-51A wystrzelał nas jak kaczki.
FORTES FORTUNA ADIUVAT

_Kilroy_ #54 Posted 20 September 2013 - 11:15 AM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

View PostFunekPL, on 20 September 2013 - 11:11 AM, said:

View PostJanek_p, on 20 September 2013 - 11:09 AM, said:

Było wałkowane wielokrotnie: "CIĘŻKO ZDOBYTA" :trollface: premka włączona przed premierą WoWp będzie ważna na obu kontach również po premierze...
Tak to, Funek, powinno wyglądać  :glasses:
@ulmus_montana: każdy ma prawo do swojego zdania, z tym, że ja zaznaczyłem, iż jest to moja opinia, natomiast Twój wpis sprawia wrażenie jedynego słusznego... :amazed:
Ale może czas zakończyć OT. Wcześniej były wpisy WoWp vs WT, a teraz są WoT vs WoWp  :hiding:

Edited by Siema__PL, 20 September 2013 - 11:24 AM.

hoth_two1 #55 Posted 20 September 2013 - 11:26 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 443
  • [PLM] PLM
Co racja to racje tylko, że już dużo osób było napalonych na 26 września : D Planowany był rajd w 1 dzień do 8-9 tieru :)

1024 slotowy TEAMSPEK 3 z licencja dla wszystkich! Wejdź: 188.68.238.47:9989.

KANAŁY PREMIUM, VIP, PRYWATNE.

TEAMSPEAK 3 zrobiony pod przyszły serwis 4players.pl

Wariat23 #56 Posted 20 September 2013 - 11:35 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 10
  • [-BSW-] -BSW-

View Postulmus_montana, on 20 September 2013 - 11:14 AM, said:

W każdym razie opóźnienie premiery powinno wyeliminować plagę kamikaze.
Od kilku dni w wielu bitwach "na dzień dobry" jakiś cwaniak zalicza glebę, żeby wskoczyć do nowej bitwy i zaliczyć następny meczyk do tych 700.
Ludzie podostawali już bany za takie farmienie  "na bota".
To mnie trochę zmartwiłeś. Ja mam stary komp i zdarza mi sie że mnie bardzo długo ładuje do bitwy po czym gdy mnie już załaduje to jestem już zestrzelony. Ostatnio tak miałem 5 bitew z rzędu. Czasami mnie ładuje od razu a czasami bardzo długo. Mam nadzieję że mi bana nie wlepią  :amazed:

Edited by Wariat23, 20 September 2013 - 03:27 PM.

Greyshark #57 Posted 20 September 2013 - 11:38 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Posthoth_two1, on 20 September 2013 - 11:26 AM, said:

Planowany był rajd w 1 dzień do 8-9 tieru :)

Niewykonalne

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

ulmus_montana #58 Posted 20 September 2013 - 11:41 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487

View PostWariat23, on 20 September 2013 - 11:35 AM, said:

To mnie trochę zmartwiłeś. Ja mam stary komp i zdaża mi sie że mnie bardzo długo ładuje do bitwy po czym gdy mnie już załaduje to jestem już zestrzelony. Ostatnio tak miałem 5 bitew z rzędu. Czasami mnie ładuje od razu a czasami bardzo długo. Mam nadzieję że mi bana nie wlepią  :amazed:

U mnie też bitwy potrafią się ładować tan na 3 minuty, wywala mnie do pulpitu kilka razy dziennie, często pod rząd nawet. I jak dotąd bana nie było.
Tobie pewnie też nie grozi.

View PostSiema__PL, on 20 September 2013 - 11:15 AM, said:

@ulmus_montana: każdy ma prawo do swojego zdania, z tym, że ja zaznaczyłem, iż jest to moja opinia, natomiast Twój wpis sprawia wrażenie jedynego słusznego... :amazed:

A ja myślałem, że nie muszę zaznaczać, że moje zdanie jest tylko moje, a nie narzucane reszcie :eyesup:
FORTES FORTUNA ADIUVAT

Wariat23 #59 Posted 20 September 2013 - 11:46 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 10
  • [-BSW-] -BSW-

View Postulmus_montana, on 20 September 2013 - 11:41 AM, said:

View PostWariat23, on 20 September 2013 - 11:35 AM, said:

To mnie trochę zmartwiłeś. Ja mam stary komp i zdaża mi sie że mnie bardzo długo ładuje do bitwy po czym gdy mnie już załaduje to jestem już zestrzelony. Ostatnio tak miałem 5 bitew z rzędu. Czasami mnie ładuje od razu a czasami bardzo długo. Mam nadzieję że mi bana nie wlepią  :amazed:

U mnie też bitwy potrafią się ładować tan na 3 minuty, wywala mnie do pulpitu kilka razy dziennie, często pod rząd nawet. I jak dotąd bana nie było.
Tobie pewnie też nie grozi.

Dzięki, trochę mnie uspokoiłeś.  :eyesup:

sagittarius_PL #60 Posted 20 September 2013 - 11:49 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 2103 battles
  • 15
  • [BLUR] BLUR
@thelockett - dzięki za kompleksowe wyjaśnienie całej kwestii ze statusami samolotów po oficjalnej premierze gry (poleciał +)

Mam tylko jedno pytanie odnośnie tego:

View Postthelockett, on 20 September 2013 - 10:01 AM, said:

3. Jest jeszcze samolot F2A-1 Brewster, premium III tier, dostepny w sklepie za żetony. Jesli go kupisz w Becie za "ciezko" zarobione zetony, to zostanie on w Twoim hangarze i po premierze.
Skąd ta informacja - staram się być na bierząco ze wszystkimi news'ami z WoWP, ale to przegapiłem i pierwszy raz o tym czytam. Jest gdzieś jakieś oficjalne info od WG na temat tego samolotu i jego statusie po otwatrej becie? Z góry dzięki za info.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users