Jump to content

Nowe misje w tym tygodniu

• This topic is locked This topic is locked
95 replies to this topic

thelockett #81 Posted 26 September 2013 - 08:47 AM

Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 888 battles
  • 84
W edycji tej wiadomosci na stronie powinni napisac: "mialo byc 25.09, ale zeby oszukac naszych przecudownych klientow przesunelismy ukradkiem ten niespotykanie cudowny bonus na pozniejszy termin. Zaden ukradek przy tym nie ucierpial"

Greyshark #82 Posted 26 September 2013 - 09:16 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postthelockett, on 26 September 2013 - 08:47 AM, said:

W edycji tej wiadomosci na stronie powinni napisac: "mialo byc 25.09, ale zeby oszukac naszych przecudownych klientow przesunelismy ukradkiem ten niespotykanie cudowny bonus na pozniejszy termin. Zaden ukradek przy tym nie ucierpial"

LOL +1  :teethhappy:

A oto odpowiedź WG w sprawie wczorajszego zamieszania:

Those players that yesterday got the standard tokens reward per 1st, 3rd and/or 10th victory of the day, will get automatically that same amount of tokens in their accounts! (having, in the end, a double token income for the daily victory bonuses)
Please note that this operation will happen between 24-48 hours after 0.5.3 goes live, so be patient!
Regarding the rest of the battle mission, today and tomorrow the problem should be fixed and you should get automatically x2 tokens on the 1st, 3rd and 10th victory of the day. If that's not the case, and you get the standard battle-victory-bonuses (10, 20 and 50), don't hesitate to report it to us.

Nie wiem jak Wy ale ja tu znów wyczuwam spisek. Jeżeli WG przyznaje nam żetony to znaczy że na pewno zaraz je zabierze, i to w podwójnej ilości! Wstyd WG!!!! Jak można tak traktować graczy!!!1111!  :izmena:

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

1nter #83 Posted 26 September 2013 - 11:19 AM

Senior Master Sergeant

• Military Reserve
  • 94 battles
  • 167
Mogę potwierdzić to co jest napisane powyżej oraz przetłumaczyć.

Wszyscy, którzy od momentu pierwotnej daty rozpoczęcia misji, aż do momentu implementacji aktualizacji otrzymali tylko podstawową ilość żetonów (bez 100% bonusu), otrzymają także owy bonus, w ciągu 1-2 dni po wprowadzeniu aktualizacji 0.5.3. Będzię on przesłany ręcznie na wasze konta.

Po wprowadzeniu aktualizacji misja powinna działać już poprawnie, czyli 20,40 i 100 żetonów za zwycięstwa będzie przyznanych automatycznie.

jakub_czyli_ja #84 Posted 26 September 2013 - 11:58 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7229 battles
  • 9,686
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 26 September 2013 - 08:10 AM, said:

System kar działa sprawnie, na odpowiedzi suportu nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni. Więc dlaczego mam narzekać? Bo tak, bo taka jest moda?
System kar jest nietransparentny z jakiegoś dziwnego marketingowego powodu, więc możesz sobie coś zgłosić, i dostajesz copy/paste że im przykro, dokładają starań i się zajęli.
Byłbym w stanie napisać bota, który odpowiadałby na 90% zgłoszeń natychmiast, a nie w ciągu 3 dni, bo większość odpowiedzi supportu to copy/paste.
Sytuacja wygląda tak, że programiści i projektanci postanowili nie dzielić się jakimikolwiek wiadomościami na temat mechaniki z kimkolwiek, jeżeli nie zostali przyparci do muru.
Kimkolwiek znaczy oprócz graczy także supportem - wielokrotnie widziałem support piszący wierutne bzdury sprzeczne ze sobą, oraz także osobami zarządzającymi tym forum - oni naprawdę wiedzą niewiele więcej niż my, a większość z tego więcej podpada pod NDA i nie mogą się tym podzielić.

Odwrotnie, wbrew temu co twierdziła duża część graczy premiera została przyspieszona, biorąc pod uwagę ilość błędów i niedociągnięć wrzesień wydawał się bardzo optymistycznym terminem. Gdy pytałem o to deweloperów powiedzieli że chcą przyspieszyć premierę gdyż mało ludzi gra ze względu na reset kont z tym związany. Widać to choćby po ilości graczy na wyższych tierach.
Zastanawia mnie, czy deweloperzy nie potrafili, czy nie chcieli zrozumieć dlaczego tak mało osób gra na niższych tierach. Albo czy zrozumieli, ale nie potrafili nic na to poradzić.
A wystarczyłoby zmodyfikować nagrody - uzależnić liczbę zdobywanych żetonów od tieru samolotu na którym się je zdobywa.

Greyshark #85 Posted 26 September 2013 - 12:06 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 26 September 2013 - 11:58 AM, said:

View PostGreyshark, on 26 September 2013 - 08:10 AM, said:

System kar działa sprawnie, na odpowiedzi suportu nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni. Więc dlaczego mam narzekać? Bo tak, bo taka jest moda?
System kar jest nietransparentny z jakiegoś dziwnego marketingowego powodu, więc możesz sobie coś zgłosić, i dostajesz copy/paste że im przykro, dokładają starań i się zajęli.

Nie interesuje mnie jego transparentność. Ważne że działa sprawnie.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

ulmus_montana #86 Posted 26 September 2013 - 02:22 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487
Akcją z przyznaniem wylatanych ekstra żetonów jestem pozytywnie zaskoczony. Wzruszenie odbiera mi mowę na piśmie.
A tak serio - oby częściej tak WG bo gest zacny

Edited by ulmus_montana, 26 September 2013 - 02:23 PM.

FORTES FORTUNA ADIUVAT

Leonarnik #87 Posted 26 September 2013 - 02:39 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

W żadnym, przecież dzisiaj nigdy nie mozna było zdobyć bonusu. Przeciez tak jest na stronie, nie?
Bo kilka postów wyżej krzyczałeś że nie ma już tej informacji. Więc o co Ci biega. Najpierw źle że już nie ma napisane DZISIAJ teraz twierdzisz z jakąś ironią że napisałeś dobrze. Jakiś niefart spotkał WG i trzeba się pogodzić. Podano wyraźną informację tu w wątku na forum a na stronie wyedytowano informację by w błąd nie wprowadzała. A co może WG powinna list z przeprosinami wystosować i umieścić na wszystkich swoich forach i stronach oraz wysłać do każdego gracza via PW?
"Skoro w rękach Partii znajdują się i wszelkie archiwa, i władza nad umysłami członków, przeszłość wygląda tak, jak życzy sobie Partia. Chociaż jest zmienna, twierdzi się, iż nigdy nie bywa zmieniana. Kiedy bowiem przybiera kształt w danej chwili pożądany, nowa wersja wydarzeń po prostu jest przeszłością; inna przeszłość nigdy nie mogła istnieć. Zasada ta sprawdza się nawet wówczas, gdy – jak to się często dzieje – ten sam fakt przerabia się całkowicie kilka razy w roku."
A taki sobie cytat zupełnie nie związany z obecną sytuacją
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

ulmus_montana #88 Posted 27 September 2013 - 05:33 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487

View PostLeonarnik, on 26 September 2013 - 02:39 PM, said:

"Skoro w rękach Partii znajdują się i wszelkie archiwa, i władza nad umysłami członków, przeszłość wygląda tak, jak życzy sobie Partia. Chociaż jest zmienna, twierdzi się, iż nigdy nie bywa zmieniana. Kiedy bowiem przybiera kształt w danej chwili pożądany, nowa wersja wydarzeń po prostu jest przeszłością; inna przeszłość nigdy nie mogła istnieć. Zasada ta sprawdza się nawet wówczas, gdy – jak to się często dzieje – ten sam fakt przerabia się całkowicie kilka razy w roku."
A taki sobie cytat zupełnie nie związany z obecną sytuacją
“He who controls the past controls the future. He who controls the present controls the past.”
World of 1984?  :trollface:
FORTES FORTUNA ADIUVAT

jakub_czyli_ja #89 Posted 27 September 2013 - 09:21 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7229 battles
  • 9,686
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 26 September 2013 - 12:06 PM, said:

Nie jesteś w stanie stwierdzić, czy działa sprawnie, bo nie jest transparentny.

Nie wiadomo na przykład, i WG powiedziało, że nie ujawni jak, jak działa system kar za boting albo maszynka karząca za team damage (żeby gracze nie nadużywali i nie eksplojtowali systemu, ta jasne).

Jedyne co można stwierdzić, że takie coś istnieje, bo bany bywają rozdawane.

Greyshark #90 Posted 27 September 2013 - 09:32 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 27 September 2013 - 09:21 AM, said:

View PostGreyshark, on 26 September 2013 - 12:06 PM, said:

Nie jesteś w stanie stwierdzić, czy działa sprawnie, bo nie jest transparentny.

Gracz botuje - dostaje bana. Obraża i wyzywa innych - dostaje bana. Więc działa sprawnie i to mi wystarczy.

Saruuman #91 Posted 27 September 2013 - 02:20 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 6
po upku żetonki za winy lecą standardowo, w ilości 10/20/50. Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy ktoś jeszcze.

Bliz77 #92 Posted 27 September 2013 - 06:36 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 2
też mam ten sam problem nie dostaje podwójnych za wygrane

Greyshark #93 Posted 27 September 2013 - 06:40 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostSaruuman, on 27 September 2013 - 02:20 PM, said:

po upku żetonki za winy lecą standardowo, w ilości 10/20/50. Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy ktoś jeszcze.

Wszyscy tak mają bo oferta specjalna skończyła się dzisiaj o 7:30

Saruuman #94 Posted 28 September 2013 - 05:04 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 6
nie przyuważyłem dokładnie daty zakończenia. Żetonki dodali, w ilości 80sztuk. Promocja trwała 3 dni, z tym  że w piątek kończyła sie wcześnie rano, a gralem po pracy. Ale za 2 dni powinni dodać 160, od tygodnia codziennie wbijam komplecik Ż :).  Pisac do suportu nie będę o 80 żetonów, ale chętnie dowiem sie, czy innym tak samo to "wyrównali". Pozdrawiam.

Greyshark #95 Posted 28 September 2013 - 08:37 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostSaruuman, on 28 September 2013 - 05:04 AM, said:

nie przyuważyłem dokładnie daty zakończenia. Żetonki dodali, w ilości 80sztuk. Promocja trwała 3 dni, z tym że w piątek kończyła sie wcześnie rano, a gralem po pracy. Ale za 2 dni powinni dodać 160, od tygodnia codziennie wbijam komplecik Ż :). Pisac do suportu nie będę o 80 żetonów, ale chętnie dowiem sie, czy innym tak samo to "wyrównali". Pozdrawiam.
Dostajesz 80 żetonów za środę, kiedy oferta nie działała. W czwartek, po instalacji 0.5.3 działała dobrze, przynajmniej ja dostawałem podwójną ilość za zwycięstwa, więc za ten dzień nie ma żadnego wyrównania. W piątek nic nie dostałem bo spałem :)

Edited by Greyshark, 28 September 2013 - 08:37 AM.

ulmus_montana #96 Posted 28 September 2013 - 09:15 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487

View PostSaruuman, on 28 September 2013 - 05:04 AM, said:

Pisac do suportu nie będę o 80 żetonów, ale chętnie dowiem sie, czy innym tak samo to "wyrównali". Pozdrawiam.

Wyrównali te 80 żetonów.
FORTES FORTUNA ADIUVAT

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users