Jump to content

Type-91

nakajima type-91

• Please log in to reply
9 replies to this topic

WolandPL #1 Posted 19 October 2013 - 11:23 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 91
Temat poświęcony dyskusjom na temat samolotu Nakajima Type-91 (Myśliwiec japoński I tieru).

World of Tanks | World of Warplanes

Satius #2 Posted 06 December 2013 - 06:43 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 26
Hej "Typek" wymiata, polecam rozwijanie japońskich myśliwców, atut zwrotności jest bezlitosny w walce kołowej z wyższymi tierami, oni się kręcą a ty ich demolujesz  ;)
Fly to sky, jet or die!

Greyshark #3 Posted 06 December 2013 - 06:46 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Atut zwrotności jest niczym w porównaniu z atutami prędkości, pułapu i wznoszenia wszystkich HF. Niestety samoloty japońskie stanowią dla nich darmowe fragi.

Edited by Greyshark, 06 December 2013 - 06:46 PM.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

sturmovikgsp #4 Posted 06 December 2013 - 07:20 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
to samo dla amerykańców

Lone Wolf

Satius #5 Posted 21 December 2013 - 05:03 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 26
NIe ma takiej opcji Typek ma 1 tier wiec walczy max z 2 i 3 , tak czy owak wymiata :) Amerykanskie angielskie i niemiecki 2 tiery rozpuszcza w walce kolłowej nie maja szans.
Fly to sky, jet or die!

jakub_czyli_ja #6 Posted 21 December 2013 - 07:01 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7144 battles
  • 9,686
  • [XII-2] XII-2

View PostSatius, on 21 December 2013 - 05:03 PM, said:

NIe ma takiej opcji Typek ma 1 tier wiec walczy max z 2 i 3 , tak czy owak wymiata :) Amerykanskie angielskie i niemiecki 2 tiery rozpuszcza w walce kolłowej nie maja szans.

Od długiego czasu I tier walczy tylko z tierem II (podobnie II tier może walczyć albo przeciwko I i II albo II i III).

phunkracy #7 Posted 29 December 2013 - 12:34 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
W walce kołowej 1 na 1 jest b. fajną maszyną, ale siła ognia jest dość mizerna, co sprawia, że zniszczenie przeciwnika może trwać dość długo. W tym czasie stanowimy dość łatwy cel.

Falathi #8 Posted 30 December 2013 - 06:48 AM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 196 battles
  • 1,016
  • [WG] WG

View PostSatius, on 06 December 2013 - 06:43 PM, said:

Hej "Typek" wymiata, polecam rozwijanie japońskich myśliwców, atut zwrotności jest bezlitosny w walce kołowej z wyższymi tierami, oni się kręcą a ty ich demolujesz  ;)

Tyle, że to na ogół działa tak do V tieru, mniej więcej. Potem różnica prędkości robi swoje, mało kto bawi się w walkę kołową i nagle przewaga Japończyków bardzo spada. A i na niższych tierach trzeba uważać na ciężkie myśliwce - choć generalnie owszem, gra się łatwo i skutecznie. 

Caught on tape, yet anonymous 

WG CC - ja bez żadnego trybu

jakub_czyli_ja #9 Posted 03 January 2016 - 08:40 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7144 battles
  • 9,686
  • [XII-2] XII-2

W związku z tym, że zaczęło mi zależeć na robieniu najniższego stopnia misji dziennych, mam przypływ miejsc w garaży między innymi dzięki robieniu najniższego stopnia misji dziennych, oraz dostałem misję pod tytułem zniszcz 8 samolotów takiego typu jak twój, dokonałem kalkulacji.

No i wyszło mi, że odpożyczenie go za 0 powinno zaowocować szybkim skończeniem misji, bo spotyka tylko I i II tier, więc multirole powinny być nadreprezentowane.

Wsadziłem pilota z J7W1 z zaczętym 4 perkiem, pierwsza bitwa przegrana, okazało się, że I-5 kręci się lepiej.

W drugiej było lepiej, z 9 zestrzelonych 5 było multirolami, i w kolejnej wystarczył mi jeden frag, ale tak się rozpędziłem, że przestałem mordować po 5 fragu.

Point'n'hold LMB.

Teraz musze wykombinować maszyny na kolejne stopnie misji.

Leonarnik #10 Posted 03 January 2016 - 10:49 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494
I-5 jest lepszy bo ma większe walnięcie, kręci tak samo a też jest multirolem jak wszystkie t1. Przy botach to jedynym pytaniem jest czy będzie AS czy się nie zdąży. Misja 1-4 są ogólnie bezproblemowe i nie ma potrzeby się za bardzo zastanawiać czym się je robi. Ja nie używam japa bo nie mam wysokich tierów i misje dla Japończyków przelosowuję z miejsca. 
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

Also tagged with nakajima, type-91

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users