Jump to content

How the Release Will Work

• This topic is locked This topic is locked
97 replies to this topic

Vielo #21 Posted 05 November 2013 - 09:33 AM

Senior Master Sergeant

• Military Reserve
  • 0 battles
  • 440

View Postmihu91, on 04 November 2013 - 11:05 PM, said:

2pac, nie karm już trolla, napisze co ma napisać, wyżali sie i sobie pójdzie. Nie wiem czy tylko w naszej sekcji nie ma jeszcze żadnych moderatorów, czy w innych też, ale jak sie wreszcie pojawią, to może pobanują w cholere tych krzykaczy i będzie święty spokój. Do tego czasu po prostu ich ignorujcie
Są, widzą co się dzieje i będą wyciągać konsekwencje. Potrzeba im tylko trochę czasu.

2pacmg42 #22 Posted 05 November 2013 - 09:36 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_

Po premierze zrobię od niej długą przerwę. Chodzi mi tutaj głównie o optymalizacje, jest denna.
Jednak będe śledził wszelkie zmiany i może kiedyś będzie to naprawdę fajna gra.
To może uzasadnisz swoją wypowiedź jeśli jest dla ciebie denna wypowiedz się dlaczego i co byś w niej poprawił  :bajan: .Może deweloperzy wezmą te uwagi pod uwagę :).
I tak po za tym denne to są twoje statystyki  :trollface: .
....
Vielo naprawdę wzruszająca historia z tym "czasem" ja rozumiem że nie od razu się wyciąga konsekwencję ale jak ktoś chyba ma - 177 reputacji tak jak alternator123 i widać że z nim są problemy powinni już dawno wyciągnąć konsekwencje co do jego osoby bo takie w końcu jest ich zadanie na forum nie tylko czyścić wulgaryzmy ale i pilnować porządku ogólnego.
I co do tematu "krzykaczy" to , że nasza młodzież i dzieci małpują hejterów i powtarzają te same argumenty to nie tylko występuje w WOWP ale w każdej grze f2p . W wocie też są .(a temat o wychowywaniu ich czy dyscyplinie czy też ich kulturze ,powoli staje się TABU)
Co do innych sekcji czasami przeglądam angielską  i nie widziałem jeszcze krzykaczy takich jak u nas jakieś tam uwagi są porównujące WT i WOWP ale raczej spamu o tym samym w każdym temacie tam nie widziałem .

Edited by 2pacmg42, 05 November 2013 - 09:50 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

RedRist #23 Posted 05 November 2013 - 09:54 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334

View Post2pacmg42, on 05 November 2013 - 09:36 AM, said:

Po premierze zrobię od niej długą przerwę. Chodzi mi tutaj głównie o optymalizacje, jest denna.
Jednak będe śledził wszelkie zmiany i może kiedyś będzie to naprawdę fajna gra.
To może uzasadnisz swoją wypowiedź jeśli jest dla ciebie denna wypowiedz się dlaczego i co byś w niej poprawił  :bajan: .Może deweloperzy wezmą te uwagi pod uwagę :).
....
Vielo naprawdę wzruszająca historia z tym "czasem" ja rozumiem że nie od razu się wyciąga konsekwencję ale jak ktoś chyba ma - 177 reputacji tak jak alternator123 i widać że z nim są problemy powinni już dawno wyciągnąć konsekwencje co do jego osoby bo takie w końcu jest ich zadanie na forum nie tylko czyścić wulgaryzmy ale i pilnować porządku ogólnego.
I co do tematu "krzykaczy" to , że nasza młodzież i dzieci małpują hejterów i powtarzają te same argumenty to nie tylko występuje w WOWP ale w każdej grze f2p . W wocie też są .(a temat o wychowywaniu ich czy dyscyplinie czy też ich kulturze ,powoli staje się TABU)
Co do innych sekcji czasami przeglądam angielską  i nie widziałem jeszcze krzykaczy takich jak u nas jakieś tam uwagi są porównujące WT i WOWP ale raczej spamu o tym samym w każdym temacie tam nie widziałem .
Coś w tym jest, nawet gdyby na offtopie był temat o pędzeniu bimbru, to znalazłby się ktoś kto by wymyślił, że WG by sobie nie dało rady i tylko GJ by mógł pociągnąć takie przedsięwzięcie.... to jest smutne

Greyshark #24 Posted 05 November 2013 - 10:04 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostramboPL, on 05 November 2013 - 08:41 AM, said:

To żebym chciał się dowiedzieć to muszę się dołączyć do pierwszego testu publicznego, tak??

Nie musisz. Masz rozegrane 816 bitew oraz uczestniczyłeś w CBT więc dostaniesz dwa samoloty, XP-77 i Pegaza.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Radoosz #25 Posted 05 November 2013 - 10:11 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 45

I tak prowadzi się dyskusja na tym forum.  Nie mówię że gra jest zła ani nie troluję.  No niestety sami deweloperzy przyznają że mapy ważą bardzo dużo. Modele samolotów są 3x cięższe niż tanków, co za tym idzie zużywają więcej pamięci. W tanki gram na maxymalnych ustawieniach. Tutaj i na minimalnych zdarzało się podczas zażartej walki mniej niż 10fpsów. Szczególnie źle robi się operację w garażu, gdzie każdą zmianę ładuje kilka sekund. I nie jest to tylko moja opinia, tylko grona graczy. I dla mnie niszczy to przyjemność z gry. Wybacz że chcę od niej sobie zrobić przerwę.

Statystyki są złe, ale nie widzę styczności z moją wcześniejszą wypowiedzią.

W WT nie grałem, nie zagram i nie porównuje, jednak trzeźwo patrze na grę.

RedRist #26 Posted 05 November 2013 - 10:14 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Z tego co niektórzy oblatywacze pisali, w wersji release problem z hangarem został naprawiony

Gwoemul #27 Posted 05 November 2013 - 11:21 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
Ja poproszę bf-110 c6 zamiast Pegaza. Przetestowałem i mi się podoba :)
A tak serio to z tabelki wynika, że na poszczególnych etapach trzeba było te 700 bitew zrobić:
700 w zamkniętej becie (pegasus i xp-77)
700 w otwartej becie (pegasus)
Ja mam 100 z hakiem w zamkniętej i ponad 700 w otwartej becie to rozumiem że dostanę tylko pegasusa?
Kiedyś miałem kupionego za żetony F11C - lubiłem go, ale mi znikną wraz z otwartą betą chyba - już nie będę miał?
PS. Nie jestem pewien, ale prezenty to miały być jakieś niespodzianki a tu niespodzianka zepsuta.
Można by za osiągnięcia coś przyznawać.
Żeby ludzie którzy się starali (nie byli botami) dostali coś w nagrodę.
jakiś średni exp albo medale wziąć pod uwagę?

Edited by Gwoemul, 05 November 2013 - 11:27 AM.

Gwoemul #28 Posted 05 November 2013 - 11:41 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
Żart/Zagadka:

Dlaczego jako prezent jest XP-77?

Odpowiedź z opisu:

Tani w produkcji myśliwiec, stworzony przez Bell Aircraft Corporation w odpowiedzi na zapotrzebowanie na samoloty wykonane z lekkich stopów. Nigdy nie wszedł do służby.  :tongue:

RedRist #29 Posted 05 November 2013 - 11:56 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Jedno pewne, XP-77 jest UGLY!

R_P_Chuck #30 Posted 05 November 2013 - 12:00 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View PostGwoemul, on 05 November 2013 - 11:21 AM, said:

A tak serio to z tabelki wynika, że na poszczególnych etapach trzeba było te 700 bitew zrobić:
700 w zamkniętej becie (pegasus i xp-77)
700 w otwartej becie (pegasus)
Ja mam 100 z hakiem w zamkniętej i ponad 700 w otwartej becie to rozumiem że dostanę tylko pegasusa?

Nie zagłębiałem się w tabelkę i w sumie nie wiem co można z niej wyczytać, ale ja tam nie widziałem sprzeczności z tym, co było już wcześniej powiedziane, czyli:

chodzi o 700 bitew rozegranych w sumie na wszystkich etapach testowcyh (alfa, global alfa, closed beta, open beta), a nie na każdym z poszczególnych etapów. Czyli jeśli na przykład rozegrałeś 1 bitwę w alfię, 1 w CB i 698 w OB, to dostaniesz 3 samoloty; 1 bitwę w CB i 699 w OB - 2 samoloty; 700 w OB - 1 samolot.

Nic się w tym nie zmieniło.

Gwoemul #31 Posted 05 November 2013 - 12:17 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
To całkiem przyjemnie:
Pegaz, XP-77, I-15bis DM-2, F2A-1

Jeszcze jakby się dało Pegaza zamienić na F11C to byłby bajka :)

RedRist #32 Posted 05 November 2013 - 12:20 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Pegaza na Bf110C :)

Gwoemul #33 Posted 05 November 2013 - 12:29 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
F11C to przynajmniej ten sam poziom.

decu22 #34 Posted 05 November 2013 - 12:37 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 5
gorzej jak ta automatyczna wymiana żetonów nie wypali hehe

2pacmg42 #35 Posted 05 November 2013 - 12:47 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_

View PostRadosz, on 05 November 2013 - 10:11 AM, said:

I tak prowadzi się dyskusja na tym forum.  Nie mówię że gra jest zła ani nie troluję.  No niestety sami deweloperzy przyznają że mapy ważą bardzo dużo. Modele samolotów są 3x cięższe niż tanków, co za tym idzie zużywają więcej pamięci. W tanki gram na maxymalnych ustawieniach. Tutaj i na minimalnych zdarzało się podczas zażartej walki mniej niż 10fpsów. Szczególnie źle robi się operację w garażu, gdzie każdą zmianę ładuje kilka sekund. I nie jest to tylko moja opinia, tylko grona graczy. I dla mnie niszczy to przyjemność z gry. Wybacz że chcę od niej sobie zrobić przerwę.
Statystyki są złe, ale nie widzę styczności z moją wcześniejszą wypowiedzią.
W WT nie grałem, nie zagram i nie porównuje, jednak trzeźwo patrze na grę.
Przepraszam jeśli cię obraziłem po prostu uznałem żeby zapytać co ci się nie podoba może myślimy podobnie i nie powiedziałem że jesteś fanatykiem czy też trollem , po prostu chciałem wiedzieć.
I masz rację muszą popracować szczególnie nad tymi teksturami , i żeby gra chodziła płynnie w hangarze i po za nim.(mogę dodać że na teście 1.0 aktualizacji hangar chodzi dużo lepiej szybciej się ładuje )
alternator123 nie pisałem do ciebie a ty dalej swoje.
Chudy piotrek alternator to raczej partyzant nie obrońca wowp :) zauważ też że inne osoby które tu hejtują i piszą o WT spam maja na - reputacje czyli to nasi "ludzie" tutaj walczą i jak najbardziej ich popieram sam żadko daję minusy i plusy bo jest to dla mnie bez znaczenia jeśli kogoś post mi się nie podoba to nie daje od razu - tylko się pytam staram się wywnioskować czy rzeczywiście danej osobie on się należy.A jeśli mi ktoś naprawdę pomógł to jak najbardziej zasługuje na + i dziękuje.

View Postdecu22, on 05 November 2013 - 12:37 PM, said:

gorzej jak ta automatyczna wymiana żetonów nie wypali hehe
Tak lepiej manualnie sobie wklepać premkę parę dni przed premierą.(nawet administracja tak radzi bo zawsze coś może pójść nie tak)

Edited by 2pacmg42, 05 November 2013 - 12:55 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

Gwoemul #36 Posted 05 November 2013 - 12:48 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
Żetony lepiej wykorzystaj przed premierą.

RedRist #37 Posted 05 November 2013 - 12:56 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Na wszelki wypadek kup premkę wcześniej :)

Leonarnik #38 Posted 05 November 2013 - 01:24 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494
Ponawiam pytanie. Co to jest kamuflaż paradny. Na testowym niczego podobnego nie widzę.
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

RedRist #39 Posted 05 November 2013 - 01:29 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Hmmm ma być to darmowy kamo, tylko ozdobny, tak samo jak emblematy

Falathi #40 Posted 05 November 2013 - 01:45 PM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 196 battles
  • 1,016