Jump to content

How the Release Will Work

• This topic is locked This topic is locked
97 replies to this topic

RedRist #41 Posted 05 November 2013 - 01:49 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Tylko jedno ale, myślełem że ma być wyłącznie dla testerów, a w poście było napisane że będzię później dostępny dla innych

Leonarnik #42 Posted 05 November 2013 - 02:01 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

View PostRedRist, on 05 November 2013 - 01:29 PM, said:

Hmmm ma być to darmowy kamo, tylko ozdobny, tak samo jak emblematy

Ale czy w tej chwili jest na testowym i można go zobaczyć czy też będzie później np. po premierze. Bo nic podobnego nie widzę. Czy to bedzie wzór na wszystkie samoloty czy tylko na gifty za testy?
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

RedRist #43 Posted 05 November 2013 - 02:05 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
To jest dziwne właśnie, emblematy są a tych nie ma... może 13go dodadzą

poolart #44 Posted 06 November 2013 - 06:34 AM

Airman Basic

• Member
  • 106 battles
  • 8

View PostGreyshark, on 05 November 2013 - 10:04 AM, said:

View PostramboPL, on 05 November 2013 - 08:41 AM, said:

To żebym chciał się dowiedzieć to muszę się dołączyć do pierwszego testu publicznego, tak??

Nie musisz. Masz rozegrane 816 bitew oraz uczestniczyłeś w CBT więc dostaniesz dwa samoloty, XP-77 i Pegaza.
Mam rozegrane ponad 700 bitew w tym 9 przed "Otwartym testem", a mój status to member. Jako to odnieść do wymaganego satusu na forum?? Z góry dziękuję za podpowiedź :)

Greyshark #45 Posted 06 November 2013 - 07:02 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postpoolart, on 06 November 2013 - 06:34 AM, said:

To żebym chciał się dowiedzieć to muszę się dołączyć do pierwszego testu publicznego, tak??
Nie musisz. Masz rozegrane 816 bitew oraz uczestniczyłeś w CBT więc dostaniesz dwa samoloty, XP-77 i Pegaza.
Mam rozegrane ponad 700 bitew w tym 9 przed "Otwartym testem", a mój status to member. Jako to odnieść do wymaganego satusu na forum?? Z góry dziękuję za podpowiedź :)

Nie mam pojęcia, najlepiej napisz do pomocy technicznej.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Teblor_ #46 Posted 06 November 2013 - 08:01 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 895 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_

Ja mam pewną wątpliwość - w obecnym komunikacie jest napisane: "Gracze, którzy uczestniczyli w przynajmniej 700 bitwach podczas testów zamkniętej bety, otrzymają dodatkową nagrodę w postaci samolotów Bell-XP 77 z V poziomu oraz Pegasus z II poziomu."
Czytając to dosłownie zawarto warunek nie uczestnictwa w 700 bitwach w ogóle, ale 700 bitwach podczas zamkniętej bety. Jest to inaczej napisane niż w wiadomości z dnia 08.09.2013 r. która brzmiała:
"Oblatywacze zostaną podzieleni na dwie grupy: piloci, którzy wylatali łącznie przynajmniej 100 bitew oraz piloci, którzy wzięli udział w ponad 700 bitwach w ramach całego okresu testowego (od wersji alfa po premierę gry). Pierwsza grupa otrzyma ekskluzywny emblemat i medal w grze, natomiast druga otrzyma dostęp do trzech unikatowych samolotów, których parametry pozostaną na razie tajemnicą! Dość powiedzieć, że maszyny te pochodzą z flot radzieckich, niemieckich i amerykańskich. Dwa z nich to myśliwce, a trzeci jest samolotem szturmowym. Wszystkie trzy maszyny są bardzo wartościowymi prezentami, które na pewno dadzą wiele radości swoim właścicielom. Typ oraz liczba przyznawanych samolotów będzie zależeć od etapu, na którym oblatywacz przystąpił do testów: wersji alf, globalnej wersji alfa, zamkniętej wersji beta lub otwartej wersji beta."
Czyli w obecnej wiadomości ilość samolotów została uzależniona od liczby bitew w danym etapie, a w poprzedniej od etapu przystąpienia przy założeniu ogólnym uczestnictwa w min. 700 bitwach.
Mam 300 bitew w CB i ponad 2000 w OB. To ile samolotów dostanę?
Proszę Falathi jakbyś mógł się odnieść do tego i rozwiać wątpliwości.

Edited by Carcass69, 06 November 2013 - 08:06 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

R_P_Chuck #47 Posted 06 November 2013 - 09:18 AM

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633
Carcass69 - rzeczywiście te sformułowania mogą wprowadzać chaos, bo różnią się one znacznie od tego, co było podawane wcześniej i nie da rady - choćby nie wiem jak się próbowało - zinterpretować ich inaczej. Dodatkowo tak samo brzmią w wersji angielskiej i polskiej.

Błąd jest po stronie osoby tłumaczącej, ale tylko tej, która tłumaczyła z rosyjskiego na angielski, bo przypuszczam, że polska wersja była tłumaczona właśnie z angielskiego (ewentualnie problem jest też po stronie tej samej osoby, ale albo ma ona problem z pojmowaniem co się do niej mówi, albo problem jasnym formułowaniem myśli).

Wiadomości w oryginale, czyli na rosyjskiej stronie World Of Warplanes, mówią już wyraźnie o 700 bitwach, które gracz musi mieć rozegrane na jednym koncie, a to jakie samoloty się dostanie zależy tylko od momentu, w którym dołączyło się do testów. Zdecydowanie NIE od 700 bitew rozegranych na każdym etapie testów. Dodatkowym smaczkiem jest to, że uczestnicy wersji alfa i global alfa dostaną wszystkie samoloty bez żadnego wymaganego limitu wylatanych bitew.

Pokrywa się to również z informacjami, które uzyskałem od jednego z developerów na Otwartym Serwerze Testowym wersji 1.0.0, który potwierdził, że garaż, który tam mam pokrywa się z tym co będę miał po premierze (plus jeszcze to, co się wypracuje od 22.10 do 13.11). A mam w nim i Pegaza i XP-77, a w zamkniętej becie poleciałem całe 5 lotów, reszta już w otwartej becie.

_xJoeBlackx_ #48 Posted 06 November 2013 - 09:54 AM

Senior Airman

• Member
  • 14 battles
  • 10
  • [IZZB] IZZB

dołączyłem 13.08 to dostanę tylko 1 samolot?
zamknięta wersja beta kiedy się skończyła?
widziałem u kogoś,że dołączył 8.08 i ma inny status ( taki na 2 samoloty)

Edited by _xJoeBlackx_, 06 November 2013 - 10:02 AM.

R_P_Chuck #49 Posted 06 November 2013 - 10:14 AM

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View Post_xJoeBlackx_, on 06 November 2013 - 09:54 AM, said:

dołączyłem 13.08 to dostanę tylko 1 samolot?
zamknięta wersja beta kiedy się skończyła?
Tak, dostaniesz tylko jeden samolot za 700 bitew w otwartej becie - Pegaza.
Zamknięta beta skończyła się/testy otwartej bety zaczęły się na początku lipca 2013 roku. Nie jestem pewien dokładnej daty, ale strzelam w 2.07.2013.
Edit:
Otwarta beta ruszyła 4 lipca, bo została przesunięta o dwa dni względem planowanego startu ;) (źródełko)

Edited by rapechuck, 06 November 2013 - 10:18 AM.

Fremitus #50 Posted 06 November 2013 - 10:16 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 52
Ostatnio głównie grałem w WOWP dla konta premium, które mam obecnie do końca stycznia 2014 roku - to miły gest od WG rekompensujący poświęcony czas na testowanie.

Boli mnie jednak, że jako tester od stycznia br. dostanę bardzo "nieodpowiedni" samolot XP-77 (plus coś tam).

Mądra firma szybko odkryłaby jak zyskać klienta na długi czas, analizując jego styl gry.

Ja na przykład bardzo polubiłem samoloty dwusilnikowe oraz rosyjskie Ił'y, dlatego uważam, że po premierze powinniśmy mieć przyznane samoloty w zależności od stylu gry, tak aby wszyscy byli zadowoleni.

Jeden samolot tieru IV lub V, zamiast kilku. Dodatkowo taki, żeby był serio "nigdyniekupowalny" (unikalny). (Nawiązuję tu do pakietów przedpremierowych, które można kupić przez premiera lub później za rok lub dwa... Jak to unikalność?)

W dobie precyzyjnego marketingu, taka praktyka miała by sens.

A w sytuacji kiedy ktoś grał wszystkim, dać możliwość wyboru jednego z 3 typów samolotu (myśliwiec, ciężki myśliwiec, samolot szturmowy).

Jak widzę czołgi premium za Alfę i Betę, to czasami wątpię w firmę WG, wątpię czy przypadkiem % nie wypaliły im szarych komórek. Te czołgi zwyczajnie są niegrywalne, według opinii w necie.

Widać tutaj niestety sowiecką mentalność i bardzo dużą przepaść między wschodem, a resztą Europy czy nawet świata :-(

Greyshark #51 Posted 06 November 2013 - 10:32 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Przecież jest unikalny, nie będzie można go kupić.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Leonarnik #52 Posted 06 November 2013 - 11:23 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

View PostFremitus, on 06 November 2013 - 10:16 AM, said:

Mądra firma szybko odkryłaby jak zyskać klienta na długi czas, analizując jego styl gry.

Ja na przykład bardzo polubiłem samoloty dwusilnikowe oraz rosyjskie Ił'y, dlatego uważam, że po premierze powinniśmy mieć przyznane samoloty w zależności od stylu gry, tak aby wszyscy byli zadowoleni.

Jeden samolot tieru IV lub V, zamiast kilku. Dodatkowo taki, żeby był serio "nigdyniekupowalny" (unikalny). (Nawiązuję tu do pakietów przedpremierowych, które można kupić przez premiera lub później za rok lub dwa... Jak to unikalność?)

W dobie precyzyjnego marketingu, taka praktyka miała by sens.

Ale wiesz, że piszesz o firmie, która jest w stanie ogłosić promocje, która dawała 10k złota jedemu serwerowi, (czym wkurzyła pozostałe serwer). A potem nawet im tego złota nie dać (czym wkurzyła również i ten pierwszy serwer?)

Jaki marketing ty tu widzisz w ogólności, a szczególnie jaki precyzyjny?

Dodam, że jak ktoś zaczyna narzekać na to jakie dostnie samoloty za testy to od razu znajduje się zgrana ekipa, która go uświadomi ze nie powinien narzekać bo mogli nie dać, a dali. Więc sie przygotuj.
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

Fremitus #53 Posted 06 November 2013 - 11:37 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 52

View PostGreyshark, on 06 November 2013 - 10:32 AM, said:

Przecież jest unikalny, nie będzie można go kupić.

Chyba sam nie wierzysz w swoje słowa :-)

View PostLeonarnik, on 06 November 2013 - 11:23 AM, said:

Dodam, że jak ktoś zaczyna narzekać na to jakie dostnie samoloty za testy to od razu znajduje się zgrana ekipa, która go uświadomi ze nie powinien narzekać bo mogli nie dać, a dali. Więc sie przygotuj.

Racja.

20 litrów benzyny Pb95 awaryjnie trzymam w garażu... jestem przygotowany  :veryhappy:

Greyshark #54 Posted 06 November 2013 - 11:42 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostFremitus, on 06 November 2013 - 11:37 AM, said:

Chyba sam nie wierzysz w swoje słowa :-)
Ależ wierzę i to głęboko. Chyba że wyprowadzisz nas z błędu i podasz linka do strony z informacją że jednak będzie można te samoloty kupić? Zamieść go też na angielskojęcznym forum, uspokoisz tych wszystkich whinerów narzekających że nie dostali Me 210. Będą Ci bardzo bardzo wdzięczni.
Bo chyba nie zmyślasz nam tutaj?

Edited by Greyshark, 06 November 2013 - 11:54 AM.

ketow #55 Posted 06 November 2013 - 11:49 AM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 106 battles
  • 8
  • [FEAR] FEAR
A ja poczekam co się wydarzy i na tej podstawie podejmę decyzję czy grać dalej, czy odinstalować grę.

Nie grałem Pegasusem, oraz XP-77, więc się nie wypowiadam czy są dobre.

Jeżeli je dostanę to sprawdzę, jak bedzie szrot to odinstaluję grę i tyle w temacie.

Greyshark #56 Posted 06 November 2013 - 11:53 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postketow, on 06 November 2013 - 11:49 AM, said:

Nie grałem Pegasusem, oraz XP-77, więc się nie wypowiadam czy są dobre.

Pegaz to poza trzymaniem go w hangarze jako okaz kolekcjonerski do niczego innego się nie nadaje.

XP-77 to całkiem przyjemny samolocik, oczywiście jak każdy inny premium trochę gorszy niż inne na jego poziomie ale da się przyzwoicie polatać.

Gwoemul #57 Posted 06 November 2013 - 12:22 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126
Pomysłem byłoby rozdanie w ramach nagrody iluś tam żetonów/złota w ramach nagrody.
Za te żetony każdy mógłby sobie kupić samoloty z puli unikalnych premium lub zwykłych premium jakie mu się podobają/bardziej odpowiadają jego stylowi gry/pasują do drzewka które chce rozwijać.
Wtedy ciężko byłoby narzekać.

Greyshark #58 Posted 06 November 2013 - 12:24 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostGwoemul, on 06 November 2013 - 12:22 PM, said:

Wtedy ciężko byłoby narzekać.

Nie doceniasz ludzi. ZAWSZE będzie powód do narzekania.

A sam pomysł całkiem fajny.

RedRist #59 Posted 06 November 2013 - 01:21 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 334
Pomysł z wyborem byłby niezły :)

2pacmg42 #60 Posted 06 November 2013 - 01:38 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_
Super pomysł ... wtedy większość by pewnie kupiła me210 :> .

UNFORGIVEN MEMBER

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users