Jump to content

Konkurs: Pierwszy na szczycie

• This topic is locked This topic is locked
101 replies to this topic

jata #41 Posted 07 November 2013 - 07:11 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 15
itam.. błędu w tłumaczeniu się czepiasz???? [edit: jednak nie ma błędu - po prostu będzie 200 rocznych premek i jedna 10-cioletnia..:D]
na poważnie.. z mojego punktu widzenia - czyli obecnie gram po to, żeby zdobyć żetony i zamienić je na premkę.. niczym innym obecnie mnie ta gra nie przyciaga, a i tak zamknięcie misji zabiera mi jakieś dwie godziny...
więc nie gram w WoTa, bo już nie mam na niego czasu [ostatnio bardzo zarobiony jestem], ale trace 10 dni WoTa w zamian za miesiąc premki - mogę się z tym pogodzić..;)
niestety [albo raczej stety] po premierze odinstalowuję tę "grę" [15GB piechotą nie chodzi, a sie przyda] i nie wiem, co mogloby mnie zmusić do ponownej instalacji.. na pewno nie zachęci mnie do tego event dla nolife'ów nie pracujących na etacie, nie chodzących do szkół itd - czyli siedzących w domu...
bo gdybym miał czas i chęci [zwłaszcza chęci] to przy zastosowaniu sposobu z 3-ma prem samolotami T10 jest najpóźniej po tygodniu, a przy 20stu godzinach grania dziennie to i może nawet po 5-ciu dniach...
tylko że ostatnie 2 dni dłużej będziesz czekał na bitwę niż grał.. bo nie spodziewam sie przyrostu liczby graczy nawet dziesięciokrotnie [a powinien być stukrotny - w tej chwili na serwerze ~450 graczy], żeby mieć komfort grania z odpowiednią liczbą graczy na odpowiednim MM...
i jest jeszcze jeden gwóźdź do.. wymagania... mam w miare wypasioną stacjonarkę i niewypasionego laptopa... na stacjonarce wiadomo, wszystko śmiga ~50 fps przy full-wypas ustawieniach - tak produkty WG jak i konkurencji...
niestety na niewypasionym laptopie, na którym na minimalnych zminimalnych ustawieniach WoT jeszcze jako tako działa, gra konkurencji działa całkiem przyzwoicie tak WoWP działa i wygląda jak koszmar z ulicy wiązów.... co oznacza, że spora część graczy, którym w miare komfortowo działa WoT na minimalnych ustawieniach nie mają szansy, żeby w miare komfortowo zagrać w WoWP.. za to w miare komfortowo mogą pograc w produkt konkurencji [w tej chwili 16 tysięcy graczy na serwerze].. więc tym bardziej taka "promocja" ich nie przyciągnie, bo nie będą mieli nawet cienia szansy, żeby z niej skorzystać...
ot tyle z mojej strony.. o bugach się nawet nie wypowiadam... czy oczywistych oczywistościach modelu lotu. który ma mało wspólnego z fizyką - ale to przecież nie symulator..;)
pisanie tego posta zajeło mi 20 minut.. akurat zniszczył bym 10 celów naziemncyh i wygrał może dwie bitwy... ;)

Edited by jata, 07 November 2013 - 07:36 AM.

MicPL #42 Posted 07 November 2013 - 07:23 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 9085 battles
  • 304

View Postpawelzak1976, on 07 November 2013 - 02:17 AM, said:

Nie bądźmy naiwni - tu chodzi głównie o to aby frajerzy zakupili złoto i przekonwertowali je na free expa i pierwszego dnia po premierze już będzie czołówka zwycięzców.... Ewentualnie zrobi to elita posiadaczy złota z WOTa.
Mnie zastanowiło tylko jedno - każdy przeczytał niusa i nie zauważył:
Zakup samolotu X poziomu (20 pierwszych graczy na każdy samolot X poziomu) - 1 rok dostępu do konta premium
a niżej:
200 graczy otrzyma nagrody w postaci rocznego dostępu do konta premium, nie mówiąc już o szczęśliwym zwycięzcy, który będzie mógł się cieszyć kontem premium przez 10 lat.
To w końcu 20 czy 200?! :trollface:
Klasyka  :teethhappy:

W grze jest dostępnych 10 samolotów X poziomu, więc 10 x 20 graczy wychodzi gdzieś tak 200  :amazed:

jata #43 Posted 07 November 2013 - 07:33 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 15
oo.. racja..;)

to teraz tylko odpowiednio wybrać tę docelową dziesiątkę...;)

rypley #44 Posted 07 November 2013 - 07:41 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 112
Mi tam event się podoba. Nie czuję parcia na ciśnięcie do X tieru, ale niższe wpadną i fajnie że dostanę dodatkowo trochę premium.
Na początku było narzekanie że zmuszanie graczy do grindu do końca linii za nagrodę, teraz gdy jest info że można dostać nagrodę za mniejsze osiągnięcia to nadal jest źle. Mnie WoT wkurza, to nie gram. Jak komuś WoWP nie podoba się to zalecam zrobić to samo, na zdrowie na pewno wyjdzie.
Pamiętaj synku: lataj nisko i powoli!

kjerownik #45 Posted 07 November 2013 - 08:26 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 5 battles
  • 242
  • [_UN_] _UN_
Nikt nikomu nie każe brać udziału w iwencie, więc po co taka napinka? :trollface:
Poz tym widzę że mylicie znaczenia określenia P2W.
Pierwotnie p2w znaczy że grę można usprawnić bonusami dostępnymi tylko za realną kasę.
Jezeli takie same elementy usprawniające można kupić za kasę wyfarmioną w grze, nie wydając realnej kasy, to nie jest to p2w (chociaż płacąc mniej się narobimy aby być lepszym).
Jednak osiągnięcie tego wymaga użycia duzo większych nakładów "growej" waluty,a więc grindu i farmienia, a co za tym idzie czasu poświęconego na grę.
Oczywiście używając golda oszczędzamy czas i przyspieszamy czas osiągnięcia danego celu, nie jest to jednakże stricte p2w, ponieważ wszystko to co może kupić gracz "premium" jest osiągalne również dla reszty graczy.
Termin p2w oznacze że pewne elementy w grze są dostępne tylko i wyłącznie za realną kasę - vide  Warframe, Tera, SWToR, Aion.

Edited by kjerownik, 07 November 2013 - 09:59 AM.

Leonarnik #46 Posted 07 November 2013 - 09:02 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

View Postkjerownik, on 07 November 2013 - 08:26 AM, said:

Termin p2w oznacze że pewne elementy w grze są dostępne tylko i wyłącznie za realną kasę - vide WT, Warframe, Tera, SWToR, Aion.

Zaciekawiłeś mnie. Pozostałych skrótów nawet nie poznaję więc niech sobie bedą PtW. Ale jakie elementy w WT są dostępne wyłcznie za realna kasę
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

R_P_Chuck #47 Posted 07 November 2013 - 09:08 AM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633
Na przykład szkolenie pilotów - nie musisz latać, żeby zdobyć i rozdać im później punkty doświadczenia - wystarczy zapłacić  :tongue:

Greyshark #48 Posted 07 November 2013 - 09:15 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

Nie bądźmy naiwni - tu chodzi głównie o to aby frajerzy zakupili złoto i przekonwertowali je na free expa i pierwszego dnia po premierze już będzie czołówka zwycięzców.... Ewentualnie zrobi to elita posiadaczy złota z WOTa.
Zakup samolotu X poziomu (20 pierwszych graczy na każdy samolot X poziomu) - 1 rok dostępu do konta premium
a niżej:
200 graczy otrzyma nagrody w postaci rocznego dostępu do konta premium, nie mówiąc już o szczęśliwym zwycięzcy, który będzie mógł się cieszyć kontem premium przez 10 lat.

Chyba nie rozumiesz zasad gry. Już wyjaśniam

Otóż nie konwertujesz złota na free xp. Konwertujesz doświadczenie zdobyte w walkach na wolne doświadczenie używając do tego złota. Więc nawet jeśli frajerzy tacy jak ja którzy mają dziesiątki tysięcy złota z różnych konkursów będą chcieli już pierwszego dnia mieć dużo wolnego doświadczenia to nic z tego nie wyjdzie bo najpierw muszą mieć co konwertować na to wolne doświadczenia. Więc bez obaw, pierwszego dnia po premierze czołówki zwycięzców nie będzie. Wydawało by się że ktoś kto ma ponad 2k rozegranych bitew takie podstawy już zna  :sceptic:

Zawiłości matematyczne związane z liczeniem do 200 wytłumaczył Ci już MicPL.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Atherius #49 Posted 07 November 2013 - 09:42 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 202

View Postrapechuck, on 07 November 2013 - 09:08 AM, said:

Na przykład szkolenie pilotów - nie musisz latać, żeby zdobyć i rozdać im później punkty doświadczenia - wystarczy zapłacić  :tongue:

No niestety, do póki w WT nie dodadzą rzeczy premium (o ile dodadzą) za darmową walutę dla mnie nie ma sensu się w to zagłębiać, p2w czystą gębą.

premki : [Fw 56] [Pegaz] [I-15bis DM] [F2A-1] [Type 224] [Curtiss Hawk III] [Bf 100C-6] [Me 210] [XP-77] [Hurricane IID]

kjerownik #50 Posted 07 November 2013 - 09:58 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 5 battles
  • 242
  • [_UN_] _UN_

View PostLeonarnik, on 07 November 2013 - 09:02 AM, said:

View Postkjerownik, on 07 November 2013 - 08:26 AM, said:

Termin p2w oznacze że pewne elementy w grze są dostępne tylko i wyłącznie za realną kasę - vide WT, Warframe, Tera, SWToR, Aion.

Zaciekawiłeś mnie. Pozostałych skrótów nawet nie poznaję więc niech sobie bedą PtW. Ale jakie elementy w WT są dostępne wyłcznie za realna kasę
Trochę się zagalopowałem z wrzuceniem WT do wora p2w, (wyedytuję poprzedniego posta). Z resztą wspomnianych przeze mnie gier to chyba trafiłem.
Celem mojego posta było wskazanie że Wowp nie jest p2w ( WT też raczej  nie - dzięki złotu oszczędzamy czas i zdrowie zamiast grindu)

P.S. SWToR - Star Wars The old republic:)

Atherius #51 Posted 07 November 2013 - 10:02 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 202
Wylatując tym samym samolotem w tej samej bitwie po raz drugi nie oszczędzasz czasu tylko zaginasz czasoprzestrzeń.  :trollface:

premki : [Fw 56] [Pegaz] [I-15bis DM] [F2A-1] [Type 224] [Curtiss Hawk III] [Bf 100C-6] [Me 210] [XP-77] [Hurricane IID]

Leonarnik #52 Posted 07 November 2013 - 10:07 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

Czyli prawie jak w WoT i WoW. Jak zapłacisz to ci nie zbierze częsci doświadczenia za przejście na inny samolot.
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

kjerownik #53 Posted 07 November 2013 - 10:09 AM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 5 battles
  • 242
  • [_UN_] _UN_

View PostAtherius, on 07 November 2013 - 10:02 AM, said:

Wylatując tym samym samolotem w tej samej bitwie po raz drugi nie oszczędzasz czasu tylko zaginasz czasoprzestrzeń.  :trollface:
Oj tam podobno nikt tego nie używa, więc się nie liczy :trollface:
Chociaż czasem się zdarza w obu grach, że jestem zestrzelony, a do zwycięstwa brakuje tak niewiele, że dodatkowy respawn mógłby obrócić przegraną bitwę w zwycięstwo...

Edited by kjerownik, 07 November 2013 - 10:10 AM.

2pacmg42 #54 Posted 07 November 2013 - 10:24 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_

View PostLeonarnik, on 07 November 2013 - 10:07 AM, said:

Czyli prawie jak w WoT i WoW. Jak zapłacisz to ci nie zbierze częsci doświadczenia za przejście na inny samolot.
Leonarnik prawie robi wielką różnicę :)

UNFORGIVEN MEMBER

zly_ #55 Posted 07 November 2013 - 10:28 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 231
  • [_COM] _COM
No to trzeba jak najszybciej zrobić drzewko niemieckich ciężkich myśliwców zanim zaczną być nerfione wzorem z WoT.  :trollface:

2pacmg42 #56 Posted 07 November 2013 - 10:42 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_
Dlaczego by miały być nerfione :P?

UNFORGIVEN MEMBER

pawelzak1976 #57 Posted 07 November 2013 - 10:49 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 9

View PostGreyshark, on 07 November 2013 - 09:15 AM, said:

a niżej:

Chyba nie rozumiesz zasad gry. Już wyjaśniam

Otóż nie konwertujesz złota na free xp. Konwertujesz doświadczenie zdobyte w walkach na wolne doświadczenie używając do tego złota. Więc nawet jeśli frajerzy tacy jak ja którzy mają dziesiątki tysięcy złota z różnych konkursów będą chcieli już pierwszego dnia mieć dużo wolnego doświadczenia to nic z tego nie wyjdzie bo najpierw muszą mieć co konwertować na to wolne doświadczenia. Więc bez obaw, pierwszego dnia po premierze czołówki zwycięzców nie będzie. Wydawało by się że ktoś kto ma ponad 2k rozegranych bitew takie podstawy już zna  :sceptic:

Zawiłości matematyczne związane z liczeniem do 200 wytłumaczył Ci już MicPL.

O 2 w nocy można się pierdzielnąć w liczeniu  :teethhappy:
A co z graczami botami? Skoro rekordzista dnia wczorajszego w WOT pierdzielnął ponad 700 bitew na 1 i 2 tierach (można sprawdzić na nowej sali chwały) nie oddając nawet strzału to co będzie w WOWP? Generalnie można na upartego zrobić test i puszczać do bólu przez jeden dzień samoloty i zobaczyć ile expa można nabić. Wydaje mi się że jednak czołówka w X tierach będzie i to szybciej niż się Panu wydaje.

jakub_czyli_ja #58 Posted 07 November 2013 - 10:50 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

a niżej:
Strzelam, że jest po prostu 10 X tierów (na szybko, bez sprawdzania: 2 hitlerowskie, 3 stalinowskie, 1 imperialny, 2 amerykańskie i 2 brytyjskie).
Co jedynie dodaje smaczku całemu konkursowi, gdyż nie ma gwarancji, że właśnie zapłacony (goldem) samolot X tieru jest jednym ze szczęśliwych 20, a nie na przykłd tak zwanym oczkiem (kakaowym), i całą procedurę należy rozpoczynać od początku.

Greyshark #59 Posted 07 November 2013 - 11:02 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postpawelzak1976, on 07 November 2013 - 10:49 AM, said:

O 2 w nocy można się pierdzielnąć w liczeniu  :teethhappy:
A co z graczami botami? Skoro rekordzista dnia wczorajszego w WOT pierdzielnął ponad 700 bitew na 1 i 2 tierach (można sprawdzić na nowej sali chwały) nie oddając nawet strzału to co będzie w WOWP? Generalnie można na upartego zrobić test i puszczać do bólu przez jeden dzień samoloty i zobaczyć ile expa można nabić. Wydaje mi się że jednak czołówka w X tierach będzie i to szybciej niż się Panu wydaje.

Gracze - boty dostają bana po czym przychodzą się wypłakać na forum. Nie chce mi się teraz szukać tych wątków ale wiele osób z tego forum je widziało i czytało.

Ale załóżmy że nie dostają. Czy wiesz jaki jest średni przychód doświadczenia z bitwy na 1-2 tierze? I to zakładając normalną grę? A taki bot jak zbierze 20-30 ekspa w bitwie to już jest nieźle. To teraz policz sobie ile takich bitew musi rozegrać żeby do tego miliona dojść.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

pawelzak1976 #60 Posted 07 November 2013 - 11:33 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 9
Szczerze to właśnie nie wiem jaki jest przychód.... 20-30 expa? tak mało? chyba sobie jutro porobie testy ile można pyknąć średnio expa z wygranymi i przegranymi na tierach 1-3. Bo wydaje mi się że do przekonwertowania (nie mówię o free) to trochę się tego expa więcej odkłada. no i nie zapominajmy że kurs wymiany jest 1*25.

Edited by pawelzak1976, 07 November 2013 - 11:36 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users