Jump to content

Drobné návrhy a připomínky - sem

• Please log in to reply
490 replies to this topic

ivko_13 #481 Posted 29 August 2017 - 11:34 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6768 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostPerpentach, on 28 August 2017 - 09:32 PM, said:

přes enter a page up si můžeš chat rollovat.

Díky za radu, co se tady ještě nedozvím? :teethhappy:

Teď jsem to zkusil v praxi ve WoWp i WoT a těžko posoudit kterej chat je lepší..... když chci jen číst, tak určitě chat WoT, stačí 2x ťuknout Enter, ve WoWp musím Enter-Page Up-Enter, ale na psaní myslím, že je lepší chat WoWp, protože mě nevyjede celá komunikace hráčů, tak jako ve WoT při každým psaní. No asi to nechte tak jak to je, nebo jak chcou hráči, teď už mě to je jedno, hlavně že si můžu zpětně přečíst chat.

Ale na těch botích hláškách trvám.....

Darth_W #482 Posted 29 August 2017 - 05:31 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10718 battles
  • 349
  • [SPX] SPX
btw. netreba mackat enter, staci pgup, pgdwn

Edited by Darth_W, 29 August 2017 - 05:37 PM.

ivko_13 #483 Posted 29 August 2017 - 11:12 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6768 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostDarth_W, on 29 August 2017 - 05:31 PM, said:

btw. netreba mackat enter, staci pgup, pgdwn

Vyzkoušeno a je to nejjednodužší a plně dostačující, fungují obě klávesy.  Díky. :)

ClearEvil #484 Posted 30 August 2017 - 07:37 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 611 battles
  • 1,015

View Postchip62, on 27 August 2017 - 09:33 PM, said:

Měl bych taky jeden malý návrh, když už někdo dostane ban na chat, mohly by alespoň fungovat funkční klávesy? To je moc fajn, když vás někdo kostí a vy nemůžete ani dát SOS ani kryjte mě. To je asi pro programátory moc složité to oddělit?

Tohle se kdysi dávno probíralo ve WoT a podle všeho je to součástí trestu. Něco jako, nenadávej, nebudeš mít ban a budeš moct plnohodnotně hrát.

Stejně tak je chatban na všechny chaty ve hře (aspoň u WoT), nejen na ten ve hře nebo v garáži.

My si na piloty jen hrajeme, ale někdo v letadle opravdu seděl, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

Perpentach #485 Posted 30 August 2017 - 09:25 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16148 battles
  • 1,119
  • [SPX] SPX
jenže ovládat boty pomocí f kláves, ve hře kolikrát jeden na jednoho, je trochu něco jinýho než chatovat se spoluhráči. to je stejný, jako by ti kvůli banu na chat vypnuli zádaka u bitevníku.

Edited by Perpentach, 30 August 2017 - 03:43 PM.

chip62 #486 Posted 30 August 2017 - 04:33 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 63810 battles
  • 316
  • [D-DOG] D-DOG
On si totiž pan čistič,co sedí u PC a hrabe se jen v diskuzích, místo aby lítal, myslí, že je to radost lítat tuhle už dávno odepsanou botí hru.Hlavně botí hru, co je postavená na tom, že boti při prvním spotu sletí dolů a pokud jsou lidi nahoře a spolupracují, tak možná trochu vystřelí a pak dole jen vrtí a kroutí, nebo tři honí jednoho.Tahle hra je postavená na jednoduché rovnici. Čím více máš odlítáno, tím větší pitomce ti to dá do týmu, včetně botů. Proto jakmile lidi nespolupracují nahoře a slítnou dolů na prvního pitomce, co se objeví, o lovení ILů nebo s hevinama na GTčka nemluvě - je do 30 vteřin rozhodnuto. Boti sice následují nahoru ale při prvním spotu se všichni vrhnou dolů včetně heavy a pokud včas nedáte F2 koordinovaný útok na někoho, kdo je nahoře,je vymalováno.A pak je super když tě někdo honí, ty nemůžeš dát SOS a letíš k lidem nebo botům až pod nos a oni si dál loví ILa, nebo pozemáky a mají tě na háku. Zkus si Viktore čističi udělat malou pauzičku od tohohle tlachání, kde už stejně nikdo není a párkrát si zaleť. Nemusíš horní tiery - lidská blbost se prokousala už na 4 - 6 tier. Uvidíš, co jste s touhle hrou udělali, pardon ty ne, ty jsi jen součást tohohle botího mechanizmu. Jděte se vycpat.

Hejmy #487 Posted 30 August 2017 - 08:22 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 7744 battles
  • 1,174
  • [D-DOG] D-DOG

View PostClearEvil, on 30 August 2017 - 07:37 AM, said:

Tohle se kdysi dávno probíralo ve WoT a podle všeho je to součástí trestu. Něco jako, nenadávej, nebudeš mít ban a budeš moct plnohodnotně hrát.

Stejně tak je chatban na všechny chaty ve hře (aspoň u WoT), nejen na ten ve hře nebo v garáži.

Plnohodnotně se tu hrálo naposledy v betě:facepalm: Spíš by se měli dostávat bany za demenci. 

ivko_13 #488 Posted 30 August 2017 - 10:39 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6768 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Postchip62, on 30 August 2017 - 04:33 PM, said:

Tahle hra je postavená na jednoduché rovnici. Čím více máš odlítáno, tím větší pitomce ti to dá do týmu, včetně botů.

Přesně tohle jsem vysledoval taky, sice to není pravidelně každou hru, ale tkhle to funguje dost často.

Například včera jsem měl bitku, kde byl proti mě jeden z hráčů ''super střelců'' a v týmu jsem měl bota, kterej sám vystřílel půlku enemy týmu a já skončil bitku s dvouciferným dmg a výhrou v 7 tieru! Než jsem k něčemu doletěl, tak to nežilo.

Jinej příklad před pár dny, taky v 7 tieru, kdy proti mě byl hráč na těžáku a zásadně útočil jen na GT, tak v týmu měl bota se spitem XIV (u mě byl na t8 myslím bitevník), no a tento bot nás vysekal skoro všechny, já od něj dostal 2 dávky, poprve motor, po druhé jsem shořel tak rychle, že jsem nestačil ani zmáčknout hasičák..... no a když jsem se po bitvě podíval na profil toho hráče, tak mě to bylo jasný.... VR 33% a sestřelů měl tak asi třetinu odlítaných bitek, ale hafo pozemáků :facepalm:.

Ale nechce se mě to nějak rozebírat, jen tímto podporuji chipovo tvrzení, že něco na tom je...

Hele chipe, s tím stejně nic nenaděláme. A když někdo nezkousne to, co mu napíšeš?.....Vykašli se na něj. Mě jsi taky na chatu občas něco vytknul, ale já vím, že to bylo oprávněný, každej to bohužel nepochopí....

PS: Tak teď jsem opravdu zmatenej, podle čeho, že se ten tým skládá.....

Dostal mě bot Kazimir La-7 na čeláka.... já Fw-190A-8, pilot má mimo jiné ostrostřelce II a exprta na ochranu, já mu ubral jen 29hp :trollface:

A to měl enemy tým letku ostrostřelců a u mě hráči... jak bych to napsal? No hráči, nic moc.....

Raděj to už neřešit, stejně jsem se s tím smířil.

Edited by ivko_13, 01 September 2017 - 11:00 PM.

thorntree #489 Posted 02 September 2017 - 11:00 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33418 battles
  • 301
  • [EGSB] EGSB
Bylo by fajn když klanový portál je více než týden v rekonstrukci aspoň říct Bž. ale to bych od mrtvé  hry chtěl asi hodně:facepalm:

vilik58_CZ #490 Posted 13 September 2017 - 01:05 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 13834 battles
  • 165
  • [LAMOS] LAMOS
Už jsem měl dlouho pokoj ale co se druhej den v noci děje, ta vaše karma tak to je na blití přiděluje mě jen totalně neschopný stupidní boty co s celého týmu nesestřelí nikdo nic, já dám dolu 3/4 era a ty tupci ani prd navíc se 3/4 zřítí no úplna lahoda . Zásadně 1 na 1ho mě přidělí protivníka na těžaku já mám bitevník a to o tier níž to už je na vraždu :angry: včera jsem hrál s   ivkem    ale musel jsem to zabalit nedalo se hrát a dnes to bylo daleko horši . Co jsem to zapl a lítl první bitvu tak hned 6 v řade prohra totálně nás vždy vyplenili během minuty pulka botu spadla potom milostivě 1 vítěztví a hned zas 2x prohra tak jsem to vzdal to se nedá.Děkuji za super zážitek.Jste k pomilovani:honoring:

Hejmy #491 Posted 14 September 2017 - 09:35 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 7744 battles
  • 1,174
  • [D-DOG] D-DOG
Takže nejsu jedinej koho WG nesnáší:teethhappy:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users