Jump to content

Drobné návrhy a připomínky - sem

• Please log in to reply
510 replies to this topic

tirael #21 Posted 05 December 2013 - 06:14 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140

-medailu za zapalenie 3 a viac lietadiel v jednej hre (Pyroman).

- medailu za za ukradnutie zostrelu (Zlodej) a za viac kradezi (Poslanec):veryhappy:

-

Tomibar #22 Posted 05 December 2013 - 08:14 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Posttirael, on 05 December 2013 - 06:14 AM, said:

- medailu za za ukradnutie zostrelu (Zlodej) a za viac kradezi (Poslanec):veryhappy:

-

Ahoj,

Jen kdyby to šlo :eyesup: máš ode mne těch plusů 100

PorterRockwell #23 Posted 07 December 2013 - 07:50 PM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842

View Posttirael, on 05 December 2013 - 06:14 AM, said:

Ten pyroman, to je dost náhodné ale i taková medaile by být mohla...

Poslance raději ne... chceme si přece hrát :eyesup:

Fajtl #24 Posted 07 December 2013 - 08:59 PM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 1 battle
  • 2,837
Chce to medajlu za asistencie.

mavinius #25 Posted 07 December 2013 - 10:33 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostFajtl, on 07 December 2013 - 09:59 PM, said:

Chce to medajlu za asistencie.

Ano, a mohlo by sa to volat zlty anjel, ci ako sa vola ta asistencna sluzba... :trollface:

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

biggpete_Y_I_Y #26 Posted 09 December 2013 - 09:58 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 3332 battles
  • 30
  • [Y-I-Y] Y-I-Y
měl bych jeden drobný návrh. Nešlo by v rámci přehlednosti dopsat k letadlům jejich tier?

Fajtl #27 Posted 09 December 2013 - 10:42 AM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 1 battle
  • 2,837
V bitve? To si mozes nastavit podobne ako v tankoch. Nastavenie > Bitva myslim.

tirael #28 Posted 09 December 2013 - 11:14 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140

Ja by som chcel aby sa dala zmenit farba(zlata alebo zlta je teraz) akou sa oznacuje spolubojovnik v letke na niektorych mapach ho hodnu chvilu hladam po obrazovke kde sa moze nachadzat.

A chcem medailu za to ked ma 5 minut nahana polovica nepriatelskeho teamu zatial co nasi(minimalne 6 ) nahanaju nestastnika v Il-ku na druhej strane mapy nazov (Bulletproof :trollface:).

Tomibar #29 Posted 09 December 2013 - 11:48 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Posttirael, on 09 December 2013 - 11:14 AM, said:

Ja by som chcel aby sa dala zmenit farba(zlata alebo zlta je teraz) akou sa oznacuje spolubojovnik v letke na niektorych mapach ho hodnu chvilu hladam po obrazovke kde sa moze nachadzat.

A chcem medailu za to ked ma 5 minut nahana polovica nepriatelskeho teamu zatial co nasi(minimalne 6 ) nahanaju nestastnika v Il-ku na druhej strane mapy nazov (Bulletproof :trollface:).

No vidíš,to já bych chtěl za každou medaili nějakou odměnu / přiměřenou . Přece ESO nedáš v každé hře!! Teda já ne.

S tou nahánačkou to máš pravdu,zažiju to v každé druhé bitce.Na jedné straně 10 našich,plácají se tam o jednoho a 5 jich tam natáhne brka.Další 4  " hlídají" základnu. A nějakým podivným řízením osudu se na středu potkám s 8-10 enemáky :facepalm: , jo asi moje chyba.Proto lítám v letce jak je to jen možné,problém letky je,že každá druhá hra je o + 2 tiery než máš Ty.

A těch 5 minut co mě tam naháňajů a valaškama sekaj do pr..lky . To je pak panečku mazec hehehehe,a těch sprostých slov co z člověka lítá ven HMMMM , čeština je vážně bohatý jazyk a Slovenština je na tom asi ještě líp :veryhappy:

biggpete_Y_I_Y #30 Posted 09 December 2013 - 12:20 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 3332 battles
  • 30
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostFajtl, on 09 December 2013 - 10:42 AM, said:

V bitve? To si mozes nastavit podobne ako v tankoch. Nastavenie > Bitva myslim.

blbě jsem se vyjádřil :), ne v bitvě, ale tady na foru

http://forum.worldof...tadlech-ve-hre/

Cihlik #31 Posted 09 December 2013 - 05:21 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 34 battles
  • 15

View PostTomibar, on 09 December 2013 - 11:48 AM, said:

....Proto lítám v letce jak je to jen možné,problém letky je,že každá druhá hra je o + 2 tiery než máš Ty....

Nevim jakej je účel, že letka chodí proti větší tierům, ale přijde mi to zbytečný. Chápu, že když je v letce 1. a 5. tier, že je to nemůže hodit k 2. Ale několikrát se mi stalo, že jsem za 6. tier potkal letku kde byl 2.tier a 3.tier.

Mě osobně se ještě naštěstí nestalo, že bych v letce byl proti o 4.-5. tierů lepším ale i o 2.-3.tiery lepší soupeři jsou znát.

mavinius #32 Posted 09 December 2013 - 11:22 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostCihlik, on 09 December 2013 - 06:21 PM, said:

Nevim jakej je účel, že letka chodí proti větší tierům, ale přijde mi to zbytečný. Chápu, že když je v letce 1. a 5. tier, že je to nemůže hodit k 2. Ale několikrát se mi stalo, že jsem za 6. tier potkal letku kde byl 2.tier a 3.tier.

Mě osobně se ještě naštěstí nestalo, že bych v letce byl proti o 4.-5. tierů lepším ale i o 2.-3.tiery lepší soupeři jsou znát.

MM sa rozhoduje podla najvyssieho tieru v letke. A to ze teraz letky lietaju vatsinou proti t+2 je chyba ktora bude coskoro opravena...

Cihlik #33 Posted 10 December 2013 - 09:24 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 34 battles
  • 15

View Postmavinius, on 09 December 2013 - 11:22 PM, said:

MM sa rozhoduje podla najvyssieho tieru v letke. A to ze teraz letky lietaju vatsinou proti t+2 je chyba ktora bude coskoro opravena...

To, že se rozhoduje podle nejlepšího letadla vím. Včera jsem zrovna koukal na video: http://worldoftanks.eu/cs/news/46/video-explaining-mechanics-matchmaker/

myslím, že ve WoWP to bude podobný. 

Tomibar #34 Posted 10 December 2013 - 09:44 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostCihlik, on 10 December 2013 - 09:24 AM, said:

To, že se rozhoduje podle nejlepšího letadla vím. Včera jsem zrovna koukal na video: http://worldoftanks.eu/cs/news/46/video-explaining-mechanics-matchmaker/

myslím, že ve WoWP to bude podobný. 

Nazdar,

Asi jsem to špatně napsal.Jsem v letce: máme oba dva stroje na IV tieru , no a MM nás hodí do V tieru s velkou částí VI tieru.S letadlem typu P-36C proti Fridrichovy neuděláš téměř nic:D

A za nějakou dobu má dojít k změně jak píše Mavinius,tak tam se to snad srovná.

milott #35 Posted 10 December 2013 - 10:05 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 962 battles
  • 62
  • [SPX] SPX

View PostMeletti, on 04 December 2013 - 03:58 PM, said:

mne velmi chyba medaila pre bitevniky za znicenie lietadla bombou.

Ludia co vedia detonáciou zostrelovat ako ty si ju zasluzia pravom a mala by ukazovat pocet zostrelov ako pri medaili raketak aby bolo vidiet ze niekto to proste vie.:great:

Si ma par krat zlozil aj ked som skusal ist z boku, ty tie bomby hadzes snad aj do stran. :teethhappy:

milott #36 Posted 10 December 2013 - 11:21 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 962 battles
  • 62
  • [SPX] SPX

tirael viem co myslis.  Velke klbko superov ktorého sa stanem stredom nic moc.   Pre mna je dobra bitka ked vyhram , nahram exp atd. ale skvela ked si poriadne zabojujem s dobrym súperom 1 vs 1 alebo aj 2-mi 3-mi slabsimi a vydrzim par minut ,  ked je to boj ze si po skonceni musim dat pauzu, aj ked ma nakonec dostanu alebo prehrame vôbec mi to nevadi.

Bolo by dobre v hre zauzivat heslo DUEL. Vyzvat supera do stvorca kde nikto nechodi a dat si ferovku. V nizsich tieroch by to neslo (novacikovia) ale vo vissich by sa to mohlo zauzivat a respektovat.

Tomibar #37 Posted 10 December 2013 - 11:51 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Postmilott, on 10 December 2013 - 11:21 AM, said:

tirael viem co myslis.  Velke klbko superov ktorého sa stanem stredom nic moc.   Pre mna je dobra bitka ked vyhram , nahram exp atd. ale skvela ked si poriadne zabojujem s dobrym súperom 1 vs 1 alebo aj 2-mi 3-mi slabsimi a vydrzim par minut ,  ked je to boj ze si po skonceni musim dat pauzu, aj ked ma nakonec dostanu alebo prehrame vôbec mi to nevadi.

Bolo by dobre v hre zauzivat heslo DUEL. Vyzvat supera do stvorca kde nikto nechodi a dat si ferovku. V nizsich tieroch by to neslo (novacikovia) ale vo vissich by sa to mohlo zauzivat a respektovat.

Zdar,

Ten duel to není špatnej nápad,ale nevím jak by to ovlivnilo hru jako takovou : 1 vs 1 a dalších 28 lidí lítá okolo a kouká jak se ty dva třískají hlava nehlava.Asi to jde ve výcviku ( týmový výcvik) terazky nevím přesně :D   Tam by to šlo určo.

PorterRockwell #38 Posted 10 December 2013 - 06:50 PM

Czech Community Coordinator

• Guest
  • 0 battles
  • 1,842

View Postmilott, on 10 December 2013 - 10:05 AM, said:

View PostMeletti, on 04 December 2013 - 03:58 PM, said:

mne velmi chyba medaila pre bitevniky za znicenie lietadla bombou.

Ludia co vedia detonáciou zostrelovat ako ty si ju zasluzia pravom a mala by ukazovat pocet zostrelov ako pri medaili raketak aby bolo vidiet ze niekto to proste vie.:great:

Si ma par krat zlozil aj ked som skusal ist z boku, ty tie bomby hadzes snad aj do stran. :teethhappy:

Tak taková medaile by sem itaky líbila, zkusím se za to maličko přimluvit. 

View Postmilott, on 10 December 2013 - 11:21 AM, said:

Mezi piloty se určitě takoví gentlemani najdou, ale vždy tam bude spousta těch, co to znát nebudou... bojim se, že tohle bude možné jen v těch výcvikových bitvách. 

mavinius #39 Posted 11 December 2013 - 07:55 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostDargnon, on 10 December 2013 - 07:50 PM, said:

Mezi piloty se určitě takoví gentlemani najdou, ale vždy tam bude spousta těch, co to znát nebudou... bojim se, že tohle bude možné jen v těch výcvikových bitvách. 

Tiez som nad tym kedysi uvazoval ako o moznom samostatnom mode. Uplne by stacilo keby pribudla moznost vyzva na suboj po kliknuti na meno hraca. Po boji by sa mu zobrazila vyzva na suboj v hangari...

Je tam vela podrobnosti na dotiahnutie ale na zaciatok postaci chat okno s vyzvou na suboj a zvysok uz sa dohodne... 

Corim75 #40 Posted 11 December 2013 - 05:23 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 328
  • [CA_R] CA_R
Asi to tu zapadne - ale je spatne konfigurovane letadlo Curtis P-40 Kittyhawk - model 81 by mel mit 2x synchronizovany kulomet 12,7 mm a k tomu v kridle 2x resp. 4x 7,62

9 user(s) are reading this topic

0 members, 9 guests, 0 anonymous users