Jump to content

Drobné návrhy a připomínky - sem

• Please log in to reply
510 replies to this topic

mpirkl #41 Posted 11 December 2013 - 05:39 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 935

Docela bych uvítal náhled jednotlivých úspěchů u konkrétních letadel se kterým byl úspěch dosažen (Eso, ničitel atd..) v sekci úspěchy. Ne jen celkový součet.

tomas512 #42 Posted 16 December 2013 - 11:55 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 9

Ja bych navrhl celou hru vratit k beta verzi .... ted uz to neni o letani, akrobacii, soubojich

vsechno se zvrhlo jen na debilni souboj , kdo vyleti vys, ten vyhraje....

Nastesti jsou tu letadla lvl. 1-4 , pak uz to stoji za govno

Fajtl #43 Posted 17 December 2013 - 12:40 AM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 1 battle
  • 2,837
tak si pockaj na 1.1, uz to nebude tak jednoznacne

Tomibar #44 Posted 17 December 2013 - 05:45 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Posttomas512, on 16 December 2013 - 11:55 PM, said:

Ja bych navrhl celou hru vratit k beta verzi .... ted uz to neni o letani, akrobacii, soubojich

vsechno se zvrhlo jen na debilni souboj , kdo vyleti vys, ten vyhraje....

Nastesti jsou tu letadla lvl. 1-4 , pak uz to stoji za govno

Ahoj,

Souhlas !!!!!!!!!!   Včera jsem to zkusil ( asi mě to ďábel našeptal) šel jsem do hry s Mosquitem na VI tieru a souboje od 2500-4000 , nemohu si pomoci ale VI zkrátka hrát asi nebudu.Pokud nemáš letadlo na VI T  vymakaný do TOPU  tak máš smolíka.A žmoulat se u základny a doufat "že to nějak dopadne" to mě moc nebere.

tirael #45 Posted 17 December 2013 - 05:59 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140
Ja som skusil tier 5 a bolo to peklo tak som to radsej vzdal a vratil sa tam kde ma to zacalo bavit .:tongue:

Tomibar #46 Posted 17 December 2013 - 09:17 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Posttirael, on 17 December 2013 - 05:59 AM, said:

Ja som skusil tier 5 a bolo to peklo tak som to radsej vzdal a vratil sa tam kde ma to zacalo bavit .:tongue:

Tak ten V tier ještě ujde ( občas ) , včera jsem dělal recenzi na A5M a šli jsme dělat letovou ukázku.První hra v letce s Johnem a bum do V tieru ajajaj.

Druhá hra zase letka a do V tieru,až pak to šlo do IV a III .Pevně doufám,že se MM polepší v 1,1 verzi , jinak to bude opravdu velmi špatný.

Tirael,kam že jsi se vrátil???????? A nezkoušej psát,že na WT !!!!:facepalm::teethhappy: Jdi do zpovědnice a Mavinius ti to vysvětlí jako mě :glasses:

tirael #47 Posted 17 December 2013 - 10:31 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 140
A zle som to napisal tier 6. tam je to trochu vyrovnane obcas ma to hodi do 8 ale aj to sem tam prezijem . A Wt hram to sa priznavam objavil som tam kolegu z Nemecka tak lietame bombardery.

Tomibar #48 Posted 17 December 2013 - 12:15 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Posttirael, on 17 December 2013 - 10:31 AM, said:

A zle som to napisal tier 6. tam je to trochu vyrovnane obcas ma to hodi do 8 ale aj to sem tam prezijem . A Wt hram to sa priznavam objavil som tam kolegu z Nemecka tak lietame bombardery.

I já občas škobrtnu :teethhappy: nalezl jsem prima kanál s dobrým hráčem na WT.

machy9042 #49 Posted 17 December 2013 - 07:45 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 3
  • [STCRS] STCRS

Návrh: Reálné medajle a ocenění

Bylo by velice pěkné a zajímavé, kdyby wargaming nabízel zakoupení replik medajlí, které hráč získal, jak na tancích, nebo na letadlech. Finančně by to přispělo k rozvoji wargamingu a myslím, že by to potěšilo nejednoho hráče, kdyby měl doma "kazetu" s medajlema ze hry která ho baví. Vím že tu je dárkový obchod na trička a přívěšky, tak by to zase nemuselo být tak obtížné :) klíďo by se to dalo kupovat za reálné peníze nebo za zlaťáky.

Dobrý lov

Petr M.

HEADD #50 Posted 18 December 2013 - 01:54 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 66

Tahle hra je zabavna jen do tieru 4-5.

Na tieru4 tam to jeste neni zavod kdo vystoupa vys.

i kdyz musim rict, ze tier5 stoji posledni dobou taky za [edited].

Nejhorsi je to na tieru7.Tam ani nema smysl hrat.

Tomibar #51 Posted 18 December 2013 - 06:15 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostHEADD, on 18 December 2013 - 01:54 AM, said:

Počkáme na 1,1 verzi a uvidíme,snad se to zlepší.

hurri_cze #52 Posted 18 December 2013 - 09:26 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 263

View PostHEADD, on 18 December 2013 - 01:54 AM, said:

Myslim si, že je to pořád lepší a lepší. No a ty tiery 7+, je tam teď spousta dobrých hráčů. Je to i dost o štěstí a smůle ve složení týmu. Kolikrát, když jsi s partou v podstatě nezkušenejch se stock letadlama a v protivníkově tlupě máš dvě letky zkušenejch lovců a známých hráčů, je kolikrát vymalováno...z druhý strany, když Tě MM hodí k nim, asi si stěžovat nebudeš. Další věc je vyvážení (ale bude patch1.1). Věř mi, že když kolem mě v relativně pomalym spitu XIV svištěj prouďáky a uklovávaj mě průletama, na který kolikrát nejsem schopnej odpovědět, taky pak z toho nejsem na větvi, ale zatnul jsem zuby a spit je už v top konfigu a já mam jen radost a ostatní jsem hodil za hlavu. 

A jak zmiňuješ tier 4-5, pořád se dá narazit na lidi (i když většinou se už snad hnuli výš), který berou 110B/C a prováděj tam přesně to, co nemáš rád na VI/VII tieru. Měl jsem tu čest s takovýma letkama, co hned na úvod s mesounem nabrali max. výšku a do boje šli jako poslední a pak jen dozobávali co zbylo a honili si trika, jaký to nejsou borci. Když jsem je za to sjel (protože měli tendenci na úvod bitvy psát, že to maj vyhraný...), dostalo se mi odpovědi, že jsou prostě PRO (protože některý jsou top na noobmetru) a ať si prohlídnu jejich zářezy na ocasních plochách jejich letadel a bla bla bla. (ale když jsem je potkal v lehkym stíhači, třeba ve 109 apod, udělal jsem s nima kolikrát krátkej proces...faktem je, že to jsem se za nima hnal a totálně rudý oči :playing::playing::playing:).

Ale pořád to má dle mě zlepšující se tendenci. S oznámením příchodu novýho patche, narážim na víc lidí, co rozjeli japonce i sssr, což je supr, bitvy jsou kolikrát mnohem různorodější apod. Pak jde prostě i o to, aby se víc hráčů dohrabalo výš a bude to cajk. A doporučuju lítat v letce. Tak hodně zdaru a ať se daří.

Meletti #53 Posted 18 December 2013 - 09:44 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 493
ono to ide v 4 vlnach, to je ten problem s hrami, ktore zacinaju, ze to este nie je tak premiesane. Prva vlna boli skilleri, ktori na to maju kopec casu, ti vystrelili okamzite na najvyssie tiery ( vacsinou isli cez OP lietadla ), a teraz iba cakaju, ako sa k nim ostatni postupne blizia, a trapia sa so stockovymi lietadlami na vyssich tieroch. Toto momentalne funguje s devinkami, ktore su top a kosia ludi na tieroch 7,8. Druha vlna boli normalnejsi hraci, ktori stihaju hrat, ti su momentalne okolo tieru 7. Tam sa teraz hra inak velmi velmi dobre, ak nezacnu naskakovat letky skillerskych prudovych lietadiel. Tretia vlna su hraci, ktori nestihaju alebo nechcu tolko hrat, ale su tiez sikovni. A 4.vlna je vlna bimbov, ktora postupne stupa z nizsich tierov, a zaplavuje vyssie tiery pomaly. To su chalani ktori to expia taranmi, prehrami, ale na tie vyssie tiery sa postupne dostanu. Takze za nejaky cas to bude presne ako vo WoT, slabsi hraci budu premiesani so silnejsimi v rozmedzi vsetkych tierov, megaskilleri to budu kosit ako vzdy, a myslim, ze pre normalnych sikovnych hracov budu optimalne tiery 7.a 8., a na tie sa budu snazit dostat v kazdej novej vetve.

Tomibar #54 Posted 18 December 2013 - 10:23 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostMeletti, on 18 December 2013 - 09:44 AM, said:

ono to ide v 4 vlnach, to je ten problem s hrami, ktore zacinaju, ze to este nie je tak premiesane. Prva vlna boli skilleri, ktori na to maju kopec casu, ti vystrelili okamzite na najvyssie tiery ( vacsinou isli cez OP lietadla ), a teraz iba cakaju, ako sa k nim ostatni postupne blizia, a trapia sa so stockovymi lietadlami na vyssich tieroch. Toto momentalne funguje s devinkami, ktore su top a kosia ludi na tieroch 7,8. Druha vlna boli normalnejsi hraci, ktori stihaju hrat, ti su momentalne okolo tieru 7. Tam sa teraz hra inak velmi velmi dobre, ak nezacnu naskakovat letky skillerskych prudovych lietadiel. Tretia vlna su hraci, ktori nestihaju alebo nechcu tolko hrat, ale su tiez sikovni. A 4.vlna je vlna bimbov, ktora postupne stupa z nizsich tierov, a zaplavuje vyssie tiery pomaly. To su chalani ktori to expia taranmi, prehrami, ale na tie vyssie tiery sa postupne dostanu. Takze za nejaky cas to bude presne ako vo WoT, slabsi hraci budu premiesani so silnejsimi v rozmedzi vsetkych tierov, megaskilleri to budu kosit ako vzdy, a myslim, ze pre normalnych sikovnych hracov budu optimalne tiery 7.a 8., a na tie sa budu snazit dostat v kazdej novej vetve.

Ahoj ty kluku jeden :teethhappy:

Za mne musím přiznat,já si zalítám nejlépe do VI ranku ,pokud sedím v VI letadle a jdou na mě 2x P-51 na VII tak jsem rychle čadící koule směřující dolů.Mám Spita a Mosquito na VI ranku.

Ale stejně dobře si lze zalítat na II -IV tieru,a není to žádné kosení nováčků,to mi věřte.Docela mě mrzí včerejšek-Mosquito jsem měl já, dva lidumilové na Me-410 společně na P51 , tak jednoho jsem nakrmil ale pak mě sundaly a píšou - NOOB  tak to potom nechápu.Byl jsem z toho docela špatnej,nemám ani foto což mě hrozně mrzí.Šel jsem totiž hned potom do hangáru.A není to poprvé co mě tým " podpořil " a soupeř naštval pitomým komentářem. To je ta férovka 3na1 a pak ještě NOOB tttsssscccc.

Na to mám jedinou odpověď-tvrdě stáhnout výkony těchto letadel a uvidíme se na stihačce.

smidak2 #55 Posted 19 December 2013 - 09:47 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1

myslím že výpis bytvy je dost hrubí ocenil bych kdybych věděl kolik poškození jsem komu udělil jako je to v tancích jasné a přehledné i kolik odměn po opravě jsem vlastně

získal todle by chtělo ještě vychytat

Tasemnik #56 Posted 19 December 2013 - 11:22 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 12 battles
  • 238
Nevim,jak to videj ostatni..ale docela bych uvital (pokud to neni v nastaveni) aby nemizel chat ve hre... nijak to neovlivnuje videni ve hre a pokud jsem zrovna zaneprazdnen nejakym soubojem,tak nestiham cist chat,co pise kolega nebo kdo potrebuje pomoci a kdyz to za 2 sec zmizi.. ke vsemu ma kazdej takovy super jmena jako .snbdgisvdkbsjkdb a stihni si vsimnout,kdo to pise a co chce napr v ang jazyce apod..

mavinius #57 Posted 19 December 2013 - 11:32 AM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-
V novej verzii by mal byt novy vypis z bitvy, tak uvidime co pribudne...

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

Aromon #58 Posted 19 December 2013 - 01:52 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 2
  • [_TSS_] _TSS_
Já mám spíš dotaz než návrh, mě by totiž zajímalo, jestli se budou někdy v budoucnu přidávat i bombardéry. Tím myslím dospělé bombardéry jako Flying Fortress, Lancaster, Wellington, Tu-2..

mavinius #59 Posted 19 December 2013 - 02:26 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4 battles
  • 2,750
  • [-DFA-] -DFA-

View PostAromon, on 19 December 2013 - 02:52 PM, said:

Já mám spíš dotaz než návrh, mě by totiž zajímalo, jestli se budou někdy v budoucnu přidávat i bombardéry. Tím myslím dospělé bombardéry jako Flying Fortress, Lancaster, Wellington, Tu-2..

Uvazuje sa nad bombardermi riadenymi AI (teda nie ovladanych hracmi) ktore by jedna strana branila a ta druha sa snazila zostrelit ale na to sa musi najprv vyriesit problem s mapami (teraz je mozne mat iba stvorcove).

Pridanie bombarderov ovladanych hracmi sa zatial neplanuje.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

Squadrons #60 Posted 23 December 2013 - 02:05 PM

Senior Airman

• Member
  • 23 battles
  • 44
Já bych byl rád, kdyby se nějako upravila ME 410. Když už má tak brutální palební sílu, tak bych mu skrouhl rychlost, nebo obratnost a nějako značně. Nejsem zrovna nadšen, když s Hornetem vystoupám do výšky 3500 metrů a tam potkám me 410 která má vetší palební sílu a je o tier méně.

6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users