Jump to content

Pierwszy na szczycie – bądź na bieżąco!

• This topic is locked This topic is locked
149 replies to this topic

Malcolm_x #21 Posted 15 November 2013 - 01:19 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 91 battles
  • 20

View Post2pacmg42, on 15 November 2013 - 01:16 PM, said:

Dlatego na starcie uznałem ze lepiej sobie ten rok premium kupić niż dochodzić i tracić czas na początku bo to jednak dużo golda kosztuje a to nie jest konkurs dla biednych :).Ale na razie na premium nie narzekam 238 dni jeszcze :). A i ile zabawy przez to się traci lepiej grać for fun.
Dokładnie, wyścig po to by mieć, by szybciej, by zdążyć a może się uda - ale się nie uda ten konkurs jest od WG - im więcej golda wydasz tym masz większe szanse na wygraną

Falathi #22 Posted 15 November 2013 - 01:22 PM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 196 battles
  • 1,016
  • [WG] WG

View Postjakub_czyli_ja, on 15 November 2013 - 01:00 PM, said:

View PostFalathi, on 15 November 2013 - 11:51 AM, said:

Cóż, nikt nie gwarantował że będzie łatwo. A konkurs został ogłoszony - bo jeśli nie teraz, to kiedy można zorganizować taki wyścig?

Wyścig szurów? Zawsze. Tylko trzeba odpowiednią przynentę rzucić.

Ta lekko zalatuje, o ile ser może jeszcze dodatkowo zalatywać.

Wnioskuję, że waćpan nigdy nie jadłeś camemberta :trollface: choć szczerze mówiąc są lepsze sery. 

A tak bardziej serio - jasne, konkurs JEST hardkorowy. Z drugiej strony, nagrody też są poważne, zwłaszcza, że dekada premki będzie dotyczyć trzech gier - WOT, WOWP, WOWS. Nawet jeśli ktoś w międzyczasie znudzi się samolotami ( albo przesadzi z grindem, zwariuje i spędzi miesiąc w odosobnieniu ) to w dalszym ciągu będzie mieć sporo możliwości do wyboru. 

A niezależnie od tego mamy różne konkursy, jedne mniej hardkorowe, inne bardziej, adresowane do różnych ludzi - każdy może znaleźc coś dla siebie, więc po co narzekać? 

Caught on tape, yet anonymous 

WG CC - ja bez żadnego trybu

Malcolm_x #23 Posted 15 November 2013 - 01:38 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 91 battles
  • 20

View PostFalathi, on 15 November 2013 - 01:22 PM, said:

View Postjakub_czyli_ja, on 15 November 2013 - 01:00 PM, said:

View PostFalathi, on 15 November 2013 - 11:51 AM, said:

Cóż, nikt nie gwarantował że będzie łatwo. A konkurs został ogłoszony - bo jeśli nie teraz, to kiedy można zorganizować taki wyścig?

Wyścig szurów? Zawsze. Tylko trzeba odpowiednią przynentę rzucić.

Ta lekko zalatuje, o ile ser może jeszcze dodatkowo zalatywać.

Wnioskuję, że waćpan nigdy nie jadłeś camemberta :trollface: choć szczerze mówiąc są lepsze sery. 

A tak bardziej serio - jasne, konkurs JEST hardkorowy. Z drugiej strony, nagrody też są poważne, zwłaszcza, że dekada premki będzie dotyczyć trzech gier - WOT, WOWP, WOWS. Nawet jeśli ktoś w międzyczasie znudzi się samolotami ( albo przesadzi z grindem, zwariuje i spędzi miesiąc w odosobnieniu ) to w dalszym ciągu będzie mieć sporo możliwości do wyboru. 

A niezależnie od tego mamy różne konkursy, jedne mniej hardkorowe, inne bardziej, adresowane do różnych ludzi - każdy może znaleźc coś dla siebie, więc po co narzekać? 

Tak fakt konkurs jest z kategorii - jeśli uda ci się wygrać to napewno kosztem zdrowia.

Dekada dekadą, jest to jednak swojego rodzaju wirtualna nagroda na którą nie warto tracić zdrowia a aby owy wynik osiągnąć trzeba wiele poświęcić. Efekt nie warty starania

Dziękuję bardzo Moderatorowi

Edited by Malcolm_x, 15 November 2013 - 02:35 PM.

Keeper_89 #24 Posted 15 November 2013 - 03:59 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 3

Popieram Malcolma - dziś pół dnia odsypiałem żeby dojść do siebie po dwóch ostatnich dniach grania, a więc zdrowe to grindowanie nie było - konkurs hardcorowy to mało powiedziane, bo zebranie ok. 700k expa w tak krótkim czasie nie jest łatwe, bo nijak nie da się przeszkoczyć rozegrania +/- 1000 bitew żeby to osiągnąć czy to na niższych tierach do konwersji expa czy to idąc w linni i licząc że będzie losowało nas do bitew.

Ale jak już pisałem - nikomu zabronić nie mogę zabawy w tym konkursie i naprawdę życzę powodzenia ludzią, którzy chcą coś w nim osiągnąć. Osiągnięcie X tieru jest możliwe, a więc konkurs jako tako ma sens, ale forma w której został on przedstawiony jest jednak trochę zabójcza - 2 tygodnie na wygrindowanie linii do X tieru, gdy serwer dopiero zaczyna życie? Gdzie jakiekolwiek pojęcie o grze mają tylko ludzie którzy mieli przyjemność pograć w becie. Widać to wybitnie gdy leci się ciężkim myśliwcem, a ludzie próbują wygrać z nim starcie czołowe, a więc jest to raczej ich pierwsze spotkanie z grą. Nie znając zaś takich podstawowych zasad nie ma szansy na sukces. A więc promujący osoby obeznane już z grą. Jak dla mnie to trochę nie halo, ale cóż - twórcy gry mają prawo robić takie konkursy i takim go zrobili.

Żeby nie był to post-płacz. Bo to jednak nie miejsce na to. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, wydaje mi się, że niezbyt trudny do zrealizowania - Konkurs oparty na podobnych zasadach, ale zrobiony na oddzielnym serwerze, gdzie gracze nie mieli by dostępu do złota (a więc grałyby tylko ich umiejętności, a nie zasobność portfela). Ale co ważniejsze - konkurs musiałby być rozegrany dopiero po jakimś czasie od startu serwera (2-3 miesiące), aby dać szanse nowym graczą na obeznanie się z mechaniką. Druga sprawa - czas takiego konkursu musiałby być dłuższy niż 2 tygodnie, tak aby ludzie pracujący normalnie mieli czas się w to również pobawić (miesiąc byłby wystarczający). Plus doświadczenie zdobyte na tym serwerze zosatłoby na koniec przeniesone na konto gracza w normalnej grze w postaci free expa. Nawet jeśliby nie wygrał żadnej nagrody, to czas poświęcony na granie nie poszedłby na marne.

Kończę juże moje wywody, bo raczej ciężko się to czyta, więc powodzenia dla pilotów i pozdrawiam wszystkich.

2pacmg42 #25 Posted 15 November 2013 - 07:09 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_

Ja jeszcze raz podkreślę tu nie chodzi tylko o złoto ale głównie o długie godziny grania zbyt długie , takie długotrwałe granie może być tragiczne dla niektórych osób jeden odeśpi a drugi może trafić do szpitala z wycieńczenia.

UNFORGIVEN MEMBER

hoth_two1 #26 Posted 15 November 2013 - 07:16 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 443
  • [PLM] PLM
Konkurs z kontem premium na 10 lat wiadomo, że ruski wygra :) dużo znajomych teraz w trakcie bitew spotykam niż wtedy co było 2,5k graczy :) niestaety po nie graniu miesięcznym skill spadł ostro w dół.

1024 slotowy TEAMSPEK 3 z licencja dla wszystkich! Wejdź: 188.68.238.47:9989.

KANAŁY PREMIUM, VIP, PRYWATNE.

TEAMSPEAK 3 zrobiony pod przyszły serwis 4players.pl

Szakael #27 Posted 15 November 2013 - 07:59 PM

Senior Airman

• Member
  • 170 battles
  • 14
konkurs dla hardcorowców, ale pocieszam się tym, że robiąc szturmowce mam największy stosunek zadanych obrażeń i zniszczeń na bitwę, wśród wszystkich graczy, nawet niewiedziałem, że tak ociekam zajebistością i IL-e :trollface: mimo wszystko do dychy będzie mi ciężko, nie wiem czy z moim obecnym tępem któro uważam za mimo wszystko intensywne da się radę doczłapać do X... myślę, że daw tygodnie to masochistyczny termin, szkoda ze bardziej liczy się ilość nabitych walk.

kryb #28 Posted 16 November 2013 - 07:37 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 7743 battles
  • 262

View PostSzakael, on 15 November 2013 - 07:59 PM, said:

szkoda ze bardziej liczy się ilość nabitych walk.

no wiesz, trzeba jakoś napełnić serwery, a jak się ma do zaoferowania "taką grę" to trzeba sobie jakoś innymi sposobami radzić - stąd konkurs

Edited by kryb, 16 November 2013 - 07:38 AM.

Mandragor22 #29 Posted 16 November 2013 - 08:11 AM

Senior Airman

• Member
  • 11 battles
  • 14

Witam , konkurs jest dobrze pomyslany , po to dostalismy samoloty premium zeby  nimi latac i expa nabijac a potem za kase wymieniac i w ten sposob dojsc do X tiera , tego nie braliscie pod uwage? ale zgadzam sie z przedmowcami bo od 8 tiera na becie oczekiwanie na bitwe sporo trwalo a trzeba przyznac ze wersja 0.53 trwala dluzej niz sam konkurs i udalo mi sie zreszta dojsc tylko do 9 tiera wiec troszke zartobiwie to wyglada bo jak ktos troche ogarniety to od razu widzi ze komercja rzadzi i tylko kasa , szkoda troche bo powoli ludzie maja dosc ciaglego wyscigu szczurow jak w realu tak i w grach

pozdrawiam i zycze milego dnia :coin:

p.s

nie dam glowy ale wydaje mi sie ze mialy zostac po testach nam medale a tu lipa :medal:

Edited by Mandragor22, 16 November 2013 - 08:13 AM.

Rodzisz sie by umrzec .

A po srodku kupa :sceptic:

Kubala #30 Posted 16 November 2013 - 08:52 AM

Airman Basic

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 5

View Post1Jurko, on 14 November 2013 - 10:59 AM, said:

Konkurs dla nołlajfów, bezrobotnych/studentów, nerdów, samotnych (bez wrzaskunów płci obojga, różnego wieku). Pozostali raczej nie klepną 2000 bitew w szybkim farmingu. No chyba że grają w kilku najednym koncie na zmianę.

Ale żeby nie było że tylko hejtuję. Konkurs ciekawy :)

O wypraszam sobie! Studiuję i właśnie mam kolokwia więc nołlajfię,ale nad książkami :D

mordorzg #31 Posted 16 November 2013 - 09:29 AM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 21 battles
  • 1
  • [UVC] UVC
Niestety nie skorzystam, wyjeżdzam na urlop. Ale mam nadzieję, że jeszcze pokażą się jakieś ciekawe eventy.

ulmus_montana #32 Posted 16 November 2013 - 10:11 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487

Oby sie pokazały, bo jak na razie to jest mało "premierowo"

FORTES FORTUNA ADIUVAT

Gepard_PH #33 Posted 16 November 2013 - 01:02 PM

Senior Master Sergeant

• WG Staff
  • 0 battles
  • 345
Pierwszy post uzupełniony o podsumowanie wczorajszego dnia.

Greyshark #34 Posted 16 November 2013 - 01:30 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Dzisiaj już są przynajmnije 2 osoby VIII tierem, ExtincE i ahmet.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

R_P_Chuck #35 Posted 16 November 2013 - 03:10 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View PostGreyshark, on 16 November 2013 - 01:30 PM, said:

ExtincE 
 Tak przypuszczałem, że to on jako pierwszy zakupił sobie Zwillinga, bo jako pierwszego widziałem go na serwerze latającego w Bf110E ;)

Voltors #36 Posted 16 November 2013 - 03:12 PM

Senior Airman

• Alpha Tester
  • 10 battles
  • 13
  • [SQDAX] SQDAX
mój kumpel jedynie ma premke z cziłgów a właśnie kupił 7 tier ;)

2pacmg42 #37 Posted 16 November 2013 - 05:01 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 347
  • [_UN_] _UN_
Ja też przechwila kupiłem 109z :) dalej chyba nie będzie tak łatwo bo nie mam golda na konwert a zrobienie w 4 dni zetki bez konwert expa jak dla mnie jest już wyczynem lol

Edited by 2pacmg42, 16 November 2013 - 05:01 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

rylek6 #38 Posted 17 November 2013 - 08:38 AM

Senior Airman

• Member
  • 6 battles
  • 17
  • [D_303] D_303
znowu konkurs dla gimbusów

Aragornos #39 Posted 17 November 2013 - 08:40 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 174 battles
  • 143
  • [_UN_] _UN_

nie ma konkursow - o rany,  ale nuda, zero pomyslow WG itd....

jest konkurs - o cholera ale trudny, nie dam rady a moze dam a jednak odpuszcze a juz ma 7 tier a kolega ma 7 i pol a to tylko 312 godzin grania ale czy ze spanie czy bez ? :facepalm:

od ekscytacji do frustracji...............

Odmieniec #40 Posted 17 November 2013 - 02:28 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 54

Sami kamikadze w tej grze. Samemu nie idzie w to grać. Dlatego zrezygnowałem i gram teraz w samoloty konkurencji.

Pozdrawiam masochistów.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users