Jump to content

Bristol 146 - :(

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Fizzy_Odin #1 Posted 16 November 2013 - 09:58 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 135 battles
  • 331
Pa zašto uopce je ovaj ogavni, odvratni, neupravljivo smeće uopce u bilo čijoj grani - definitivno najgori avion svih aviona u cjeloj igri, pa kaj nije bilo nekog drugog aviona da se popuni rupa između 133-ke i spitke ?????

Hajvanho #2 Posted 16 November 2013 - 11:44 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 155
Ja ako sam dobro primetio.. taj avion zna biti dosta zeznut. Obicno njih prve ciljam sa svojim P-36 (:

Fizzy_Odin #3 Posted 17 November 2013 - 12:20 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 135 battles
  • 331
taj avion ti može biti opasn jedino ako se zaleti u tebe inace je beskoristan i pravi je svrab jer moraš dobrano se naigrati s njim da bi došao do Spitke ali onda si na konju :)

EdgeBoy #4 Posted 17 November 2013 - 01:34 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 226 battles
  • 36

vudu nisi u pravu :angry:

avion je jedan pravi mali biser, samo ga treba prokuzit

isto kak je i i-15 bis meni prvo bio krama i exp pinjata za druge igrace dok nisam skuzio da ima manevar i 4 mg-a koji na manje od 400m prepile sve kaj nanisanis

bristol je isto takav, skoro sam koristio tokene da konvertam expe da ga preskocim, ali...skuzio sam ga

kao prvo moras bit dobar u manevriranju, i jedino te moze nadmasit u manevru japanac ili englez manjeg tira koji okrece sa manjim radiusom

najbitnije da 6 strojnica jede sve ALI tek na 600 m i manje-meni je to bila muka jer sam se naucio na topove koji pucaju od 900 ili 1000m, znaci moras doc nekome blizu, blize, i onda ga prepilis, mozes pocet pucat na 600m ali je bolje doc malo blize i pocet rafal na 450-500m

ja sam obavezno stavljao zapaljivu municiju na sve avione i sva oruzja, zapalis protivnika svaki put

doduse nisam nijednom primijetil dali mu se smanjuje hp dok gori,ali racunam na efekt panike

standardna konfiguracija mi je bila incindary ammo, fire extinguisher, pneumatic starter, med kit

pleksiglass, reinforced covering, optical sight

na kraju bete sam skupio 2 milje credsa pa da mi ne propadne, na sve avione sam stavio camo, i promijenio setings:

armour piercing incindiary, 110% gasoline, pneumatic starter, large medkit(onaj za golde)

maknuo sam optical sight i stavio aircraft polish

naravno da je avion zivnuo, i da je puno bolji u penjanju, poniranju i manevru :playing:

spit je posle isto takav, sa svim tim strojnicama izgleda jadan, underpowered, ali se samo treba prilagodit gameplay i pucati na blizu, i dalje ostaje odlican u manevru, nije sniper nego je vise close quarters fighter:izmena:

takav je i 146 bez daljnjega

posto sam dugo u beti bio na tiru 4 i igrao svih 10 grana, mogu rec da je, cini se isprve kao da nije dobro balansiran, i da mu fale bar 2 topa koje btw ostali svi na tiru 4 imaju, ali kad ga skuzis vidis da nebi bio tak dobar sa topovima, samo bi ga usporavali, smanjivali okretnost i brzinu paljbe

mislim da ti je ostao ghost image od ger hevija pa bi da je i bristol takav, no nije:tongue:

nije siledzija, nego gentlemen (i throat slasher nablizu naravno):honoring:

Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi.:playing:

FerritinCRO #5 Posted 17 November 2013 - 06:49 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1
Meni je bas fora avion :D

Fizzy_Odin #6 Posted 18 November 2013 - 08:55 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 135 battles
  • 331

Kak sam napisao na forumu da je *jel* s njim sam odmah prvu partiju poslje toga dobio ace i igrao bez problema, sad sam jucer dosao do spitke i mogu rec da ce mi faliti ta cigla :)

Nevjerojatno morao sam sebi skocit u rijec ali na kraju je ispao dobar i zabavan :)

Jedini veliki problem je kaj brzo udje u stall i svaki napad prema gore ke samoubilacka misija ali ostalo je ok ;)

I imas pravo pumpao sam istovremeno bf110b pa e pa sam ostao u tom svjetu, kad sam se skroz prebacio onda sam s njim ukupno 4 ili 5 ace partija odigrao i zadnja kubilarna prije spitke je bila 5 aviona - ace tako da ga necu ni prodavati ;)

Edited by VooDooZG, 18 November 2013 - 08:59 AM.

Hajvanho #7 Posted 18 November 2013 - 10:07 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 155

cek cek.. samo da ti zapamtim nick

voo.. dooo... zg, bristol 146.. pucati cim primetis

Noted

:eyesup:

Fizzy_Odin #8 Posted 18 November 2013 - 11:37 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 135 battles
  • 331

View PostHajvanho, on 18 November 2013 - 10:07 AM, said:

cek cek.. samo da ti zapamtim nick

voo.. dooo... zg, bristol 146.. pucati cim primetis

Noted

:eyesup:

vidim da ću morati nick promjeniti, već ih po svakoj partiji imam par na leđima koji su mi zapamtili nick - bilo bi mi pametnije da sam tiho, moje u timu niko ne dira a na mene njih par bar :)

a kaj kad si ne mogu pomoć :)

zule #9 Posted 03 January 2014 - 03:15 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1
  • [IIBII] IIBII

pozdrav imam jedno pitanje koji premium avion preporučate ako mozete pomoći

hvala!!!

Salke87 #10 Posted 04 January 2014 - 01:13 AM

Senior Airman

• Member