Jump to content

Konkurs: Furia zimy

• Please log in to reply
122 replies to this topic

jakub_czyli_ja #21 Posted 26 December 2013 - 12:32 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 11:40 AM, said:

Ja Ci powiem co jest lekko polsmieszne. Lekko polsmieszne jest, gdy na X tierze, rzuca do gry 4-6 samolotow , w tym 2 ILy tX i 4 lekkie mysliwce t8. Na koniec zostaja ILy , i rozwalaja sobie w spokoju wszystkie cele naziemne nie przeszkadzajac sobie na wzajem. Jaki to ma zwiazek z umiejetnosciami gracza? Takie wyniki w konkursie sa lekko polsmieszne. Wlasnie mialem taka walke. Wszystko w temacie konkursu.

I taki właśnie sygnał jest najlepszym, co można wysłać WG - zrobili grę, promują ją, i wychodzi tak jak wychodzi WG w większości przypadków: WGnianie.

Duncan84 #22 Posted 26 December 2013 - 03:23 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114
Lekko pół śmieszne jest że lekki myśliwiec nie umie sobie poradzić z ciężkim iłem który w zasadzie nie skręca:P Natomiast konkurs trwa na tyle długo że każdy iła ma czas zrobić bez najmniejszego problemu i tak właśnie ludzie ich zrobili mase w ostatnich dniach:P. Konkursy są dla ludzi nie tylko posiadających cudowne umiejętności ale również dla myślących. Zastanawia mnie fakt dlaczego zawsze znajdzie się na forum się ktoś kto płacze nad swoim losem bo czegoś nie posiada i mu sie nie chce zrobić przez co później ma pretensje jakie to jest złe w danym konkursie.... Najpierw wielkie żale przy wyścigu do X tiera, później przy wbijaniu asów teraz tutaj ludzie ogarnijcie się i grajcie zamiast płakać nikt Wam nie karze brać udziału w żadnym z tych konkursów a jeśli bierzecie to grajcie i dajcie grać innym....

Greyshark #23 Posted 26 December 2013 - 04:13 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 04:23 PM, said:

Lekko pół śmieszne jest że lekki myśliwiec nie umie sobie poradzić z ciężkim iłem który w zasadzie nie skręca:P Natomiast konkurs trwa na tyle długo że każdy iła ma czas zrobić bez najmniejszego problemu i tak właśnie ludzie ich zrobili mase w ostatnich dniach:P. Konkursy są dla ludzi nie tylko posiadających cudowne umiejętności ale również dla myślących. Zastanawia mnie fakt dlaczego zawsze znajdzie się na forum się ktoś kto płacze nad swoim losem bo czegoś nie posiada i mu sie nie chce zrobić przez co później ma pretensje jakie to jest złe w danym konkursie.... Najpierw wielkie żale przy wyścigu do X tiera, później przy wbijaniu asów teraz tutaj ludzie ogarnijcie się i grajcie zamiast płakać nikt Wam nie karze brać udziału w żadnym z tych konkursów a jeśli bierzecie to grajcie i dajcie grać innym....

A po co Ił-40P ma skręcać w walce z lekkim myśliwcem 8 tieru? Może nam podpowiesz który to z tych lekkich myśliwców jest na tyle szybki żeby takiego Iła dogonić?

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

JERY_76 #24 Posted 26 December 2013 - 04:17 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303
Rozumiem ze bronisz swojego bo prowadzisz, ale nie widzisz, ze to zalosne? A twoj argument z mysleniem mnie zaitrygowal. Mozesz mi wyjasnic jaka to ciezka prace umyslowa wykonales, zestrzeliwujac nieruchome cele, gdy byliscie we 2 na mapie (z 4) ? A moze ta praca umyslowa polegala na umawianiu sie, ze nie strzela sie do ILow, dopuki nie zniszcza celow naziemnych? Moze nawet to wlasnie tak sie odbylo? Konkursy z definicji sa po to, aby wylonic najlepszego a nie najcwanszego.

Edited by JERY_76, 26 December 2013 - 04:32 PM.

jakub_czyli_ja #25 Posted 26 December 2013 - 04:40 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 04:17 PM, said:

Konkursy z definicji sa po to, aby wylonic najlepszego a nie najcwanszego.

Work smart, not hard.

JERY_76 #26 Posted 26 December 2013 - 05:13 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303
Powiedzial Armstrong po wygrywaniu przez 10lat na dopingu. EOT

jakub_czyli_ja #27 Posted 26 December 2013 - 05:25 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2
Interesujące analogie ci się roją, ale spoko, to się poddaje terapii i jest opisane jako racjonalizacja.

Duncan84 #28 Posted 26 December 2013 - 05:51 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

Nie jest niczyja wina ze pomiedzy 3 a 8 rano nie ma przeciwnikow i MM daje do gry na 8 tiery skoro gra tylko zalozmy 10 graczy w nocy to nie ma w tym nic nielegalnego kazdy moze sobie na spokojnie wbic co chce nie rozumiem problemu w tym momencie.... nie jest to problem tylko u nas na innych serwerach jest to samo Ci co graja w nocy maja po prostu lepiej ale zeby zaraz robic z tego afere to przesada po prostu. Co do pracy umysłowej to ie chodzi mi tylko o ten konkurs ale o wszsytkie w niektorych nie wystarczy skil trzeba ruszyc glowa. Ja osobiscie po prostu wole grac noca niz w dzien bo mam spokoj w domu wtedy a nie ja odpowiadam za MM i nikt go nie wykorzystuje po prostu gram... nie poddaje walki a jak trafiam 1 na 1 to logiczne ze i ja i przeciwnik chcemy jak najwiecej expa z tego uciagnac bo nie po to czekam czasami po 10 minut zeby dostac 600 expa wiec zabijamy sie na koncu co w tym zlego polowy graczy nawet nie znam a robia dokladnie to samo...

A co do tego ze nie moze dogonic ila to jest nie prawda bo nie da sie leciec na turbo caly czas i zabijac celow a skoro zabijasz cele to lecisz 500 km/h wiec spokojnie moze dogonic nie raz mnie zabijaja i wiekszosc daje rade bez problemu;)

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 06:20 PM.

Greyshark #29 Posted 26 December 2013 - 06:40 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Nie potrafisz uciec przed samolotem 300-200 km/h wolniejszym? Popytaj na forum wśród bardziej doświadczonych graczy, na pewno ktoś podpowie ci kilka sztuczek jak to zrobić. Wtedy większość nie będzie w stanie bez problemu cię zestrzelić.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Duncan84 #30 Posted 26 December 2013 - 06:46 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114
a kto mówi że nie potrafie? mam sie gonic z kims po mapie 10 min ? po co? jak trzeba uciekam ale i tak zawsze musze wrocic do celow takze spotkanie jest nie uniknione.. zle interpretujesz to co pisze

R_P_Chuck #31 Posted 26 December 2013 - 07:14 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

No jesteś po prostu kolejnym, który exploituje mechanikę czy to gry, czy to MM, ale jakoś ciężko jest Ci to przyznać. Tak samo jak w przypadku KV-1S w WoT, gdzie to całkiem dobrzy gracze próbują - czy też próbowali - wmówic, że nie odstaje on od innych pojazdów VI tieru (czyli że nie jest OP). W ten sam sposób próbujesz tutaj wmówić, że latasz słabiutkim samolocikiem, który nie skręca i lekkie VIII tieru bez problemu przecież powinny go ściągnąć...

Kolejny hipokryta - dobrze wiesz, że tak nie jest i większość z tutaj piszących też wie, że tak nie jest, ale Ty - nie wiedzieć czemu - idziesz w zaparte. Wygrałeś konkurs exploitując mechanikę? Good for you, ale nie mów, że wygrałeś tylko dlatego, że przewyższałeś umiejętnościami i dowcipem (w Zagłobowym rozumieniu tego słowa) tych latających na 8-tierowych lekkich myśliwcach.

Duncan84 #32 Posted 26 December 2013 - 07:17 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114
w ktorym miejscu napisalem ze jest slaby? to najlepszy samolot w swojej klasie napisalem tylko ze nie ma problemu go ustrzelic jesli caly czas ucieka to fakt nie dogonisz go ale nim sie nie ucieka caly czas tylko bije cele naziemne a podczas bicia latwo go ubić jesteś po prostu następnym który przekreca co pisze ;)

Greyshark #33 Posted 26 December 2013 - 07:26 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 08:17 PM, said:

w ktorym miejscu napisalem ze jest slaby? to najlepszy samolot w swojej klasie napisalem tylko ze nie ma problemu go ustrzelic jesli caly czas ucieka to fakt nie dogonisz go ale nim sie nie ucieka caly czas tylko bije cele naziemne a podczas bicia latwo go ubić jesteś po prostu następnym który przekreca co pisze ;)

W porządku, tylko nie generalizuj. To że ciebie większość graczy latających o 2 tiery niższymi samolotami bez problemu zestrzeliwuje to nie znaczy że z innymi, dużo bardziej ogarniętymi niż ty graczami jest równie łatwo. Nie przykładaj swojej niskiej miary do reszty, bo większość osób które znam bez problemu ucieka myśliwcom wolniejszym o 200-300 km/h.

EDIT: tu można poczytać trochę więcej o tym jak to "topowi gracze" nabijają sobie wyniki

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/23568-contest-winter-fury/page__st__20#topmost

ciekawe co WG powie na tę zmowę.

Edited by Greyshark, 26 December 2013 - 07:30 PM.

Duncan84 #34 Posted 26 December 2013 - 07:35 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114
jaką zmowe?-.- gram z kazdym kto gra w nocy nie moja wina ze nie ma graczy do mm to jedno a drugie to ze daje im sie ustrzelic bo mi sie nie chce uciekac przez pol planszy swiadczy tylko o tym ze wole szybciej zginac a nie ze jestem mniej ogarniety.

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 07:38 PM.

Greyshark #35 Posted 26 December 2013 - 07:44 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

Taką zmowę że zamiast ze sobą walczyć niszczycie wszystkie cele naziemne żeby nabić sobie jak największą ilość xp.

O, widzę że wyedytowałeś tekst o swojej topowości i wygrywaniu wszystkich konkursów więc daruję sobie złośliwość którą właśnie miałem napisać :trollface:

Edited by Greyshark, 26 December 2013 - 07:45 PM.

Duncan84 #36 Posted 26 December 2013 - 07:51 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

ta żle przeczytałem bo robie kilka rzeczy na raz pisz co chcesz dla mnie temat zamkniety

wez tylko pod uwage ze niewiele nizszy wynik mialem nim sie zaczal konkurs i wcale nie bylo to celowe a to co tam pisza to jest prowokacja bo koles za kazdym razem kiedy trafia na nas to specialnie sie rozbija i pozniej robi jakies debilne SS 

Co do zlosliwosci to dosc juz jej pokazujecie jezdzac w kazdym konkursie po tych co zdobywaja nagrody. I nie bije tu do Ciebie o ten temat tylko o wszystkich hejterach którzy próbują pozbyć się topki aby być przed nimi bo nie wiem czy wiesz ale w linku ktory podales ta banda specialnie sie zmowila zeby pocisnac po topce;) a wiem bo dostalem info juz wczesniej ze to sie wydarzy;) Nie wiem tez czy wiesz ale na kazdym serwie zarowno amerykanskim jak i rosyjskim jest grupa ludzi którzy obrali taka taktyke iż niezależnie ilu dostnana ludzi w MM najpierw zabijaja przeciwnikow a pozniej bija cele naziemne im wiecej wrogow tym wiecej expa pozniej i to jest taktyka a nie zerowanie na MM. Ja osobiście się ciesze jak mam druzyne chocby 6 na 6 bo to jest po prostu dodatkowy exp a o to chodzi w konkursie... niczyja wina nie jest to ze malo ludzi ma 10 i 9 tiery osobiscie czekam na dzien gdy bedzie mozna rozegrac 15 vs 15 na X tierze

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 08:14 PM.

JERY_76 #37 Posted 26 December 2013 - 09:16 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

View Postjakub_czyli_ja, on 26 December 2013 - 05:25 PM, said:

Interesujące analogie ci się roją, ale spoko, to się poddaje terapii i jest opisane jako racjonalizacja.

Zajmij sie lepiej swoim rozdwojeniem jazni

View PostGreyshark, on 26 December 2013 - 07:26 PM, said:

W porządku, tylko nie generalizuj. To że ciebie większość graczy latających o 2 tiery niższymi samolotami bez problemu zestrzeliwuje to nie znaczy że z innymi, dużo bardziej ogarniętymi niż ty graczami jest równie łatwo. Nie przykładaj swojej niskiej miary do reszty, bo większość osób które znam bez problemu ucieka myśliwcom wolniejszym o 200-300 km/h.

EDIT: tu można poczytać trochę więcej o tym jak to "topowi gracze" nabijają sobie wyniki

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/23568-contest-winter-fury/page__st__20#topmost

ciekawe co WG powie na tę zmowę.

Widac nie tylko ja jestem zdania, ze jestescie miekkimi fajami

Ktos z WG tu zaglada w ogole? Uniewaznic wyniki zrobione pomiedzy 0:00 a 6:00 i konkurs stanie sie czysty.

Edited by JERY_76, 26 December 2013 - 09:24 PM.

Duncan84 #38 Posted 26 December 2013 - 09:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 09:16 PM, said:

Widac nie tylko ja jestem zdania, ze jestescie miekkimi fajami

Powiedział koleś który ciśnie bitwy tylko po to żeby być w top ilości stoczonych bitew ^^. Na 3500 bitew prawie zero medali albo bot gra za Ciebie albo nie działa Ci klawiatura;)

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 09:44 PM.

jakub_czyli_ja #39 Posted 26 December 2013 - 09:54 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 09:16 PM, said:

Zajmij sie lepiej swoim rozdwojeniem jazni

Czym? Chciałbyś o tym opowiedzieć?

JERY_76 #40 Posted 26 December 2013 - 10:04 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 09:43 PM, said:

Powiedział koleś który ciśnie bitwy tylko po to żeby być w top ilości stoczonych bitew ^^. Na 3500 bitew prawie zero medali albo bot gra za Ciebie albo nie działa Ci klawiatura;)

Sa sytuacje, ze cos jest tak glupie, ze az smieszne. Niestety to nie jest jedna z tych sytuacji. To co napisales jast tylko glupie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users