Jump to content

Konkurs: Furia zimy

• Please log in to reply
122 replies to this topic

Duncan84 #41 Posted 26 December 2013 - 10:10 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 10:04 PM, said:

Sa sytuacje, ze cos jest tak glupie, ze az smieszne. Niestety to nie jest jedna z tych sytuacji. To co napisales jast tylko glupie.

Całkowicie przyznaje Ci racje to co napisałeś jest po prostu głupie... no chyba że twoje miekkie faje mają być śmieszne. Zmartwie cie nie sa smieszne sa tak jak mówisz głupie:P

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 10:11 PM.

sturmovikgsp #42 Posted 26 December 2013 - 10:33 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694

Zawziołem się dzisiaj i powiedziałem sobie, że nie położe się spać aż nie zdobędę w miare przyzwoitego wyniku do tego konkursu (tak na 10-20 miejsce). Efekt 10h wypocin:

Spoiler

Teraz tylko mam nadzieję, że w tej pierwszej dziesiątce się utrzymam

Lone Wolf

borsuk #43 Posted 26 December 2013 - 10:35 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 8156 battles
  • 428
  • [B-318] B-318

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 09:43 PM, said:

Powiedział koleś który ciśnie bitwy tylko po to żeby być w top ilości stoczonych bitew ^^. Na 3500 bitew prawie zero medali albo bot gra za Ciebie albo nie działa Ci klawiatura;)

Greyshark to w końcu są te BOTY czy nie? Program do botowania gry jest i pewnie co niektórzy z niego korzystają tylko WG albo nie umie sobie z tym poradzić albo udaje że nic nie wie żeby nie zniechęcać graczy.

A co do konkursu to powinien dotyczyć expa zdobywanego w walce powietrznej.

Duncan84 #44 Posted 26 December 2013 - 10:39 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

View Poststurmovikgsp, on 26 December 2013 - 10:33 PM, said:

Zawziołem się dzisiaj i powiedziałem sobie, że nie położe się spać aż nie zdobędę w miare przyzwoitego wyniku do tego konkursu (tak na 10-20 miejsce). Efekt 10h wypocin:

Spoiler

Teraz tylko mam nadzieję, że w tej pierwszej dziesiątce się utrzymam

Gratki :)

a boty sa i zawsze będą jak w każdej grze różnica jest tylko w tym że są mniej lub bardziej rozwinięte...

Np popatrz na World of Warcraft boty same expia same zbieraja rozne rzeczy nawet same rozmawiaja z prawdziwymi graczami kontroluja rynek itp... botów z gier pozbyć się nie da...różnią się one tylko ceną i tym co potrafią.

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 10:41 PM.

JERY_76 #45 Posted 26 December 2013 - 10:53 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

Cwaniaczkowe doswiadczenie przez Ciebie przemawia? Probowales kiedys sobie tak poprostu pograc? Bez slepego patrzenia w statystyki i osiaganie ich za wszelka cene?

Mam nadzieje, ze ktos z WG pojdzie po rozum do glowy, i posypia sie bany za takie ustawki jak twoje. Moze ktos z WG zrozumie, ze nie robiac nic i chroniac takich "graczy" jak Ty, traca znacznie wiecej innych. Nie gralem w WOT, ale na angielskim forum w tym temacie ktos napisal, ze byly juz takie przypadki w WOT i bany sie posypaly. Moze to Cie czegos nauczy.

Edited by JERY_76, 26 December 2013 - 11:08 PM.

Duncan84 #46 Posted 26 December 2013 - 11:28 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114

View PostJERY_76, on 26 December 2013 - 10:53 PM, said:

Cwaniaczkowe doswiadczenie przez Ciebie przemawia? Probowales kiedys sobie tak poprostu pograc? Bez slepego patrzenia w statystyki i osiaganie ich za wszelka cene?

Mam nadzieje, ze ktos z WG pojdzie po rozum do glowy, i posypia sie bany za takie ustawki jak twoje. Moze ktos z WG zrozumie, ze nie robiac nic i chroniac takich "graczy" jak Ty, traca znacznie wiecej innych. Nie gralem w WOT, ale na angielskim forum w tym temacie ktos napisal, ze byly juz takie przypadki w WOT i bany sie posypaly. Moze to Cie czegos nauczy.

Po pierwsze pisze się cwaniackie a nie cwaniaczkowe a po drugie ja sobie właśnie tak po prostu gram a że moge głównie w nocy to jestem uzależniony od sytuacji takiej jak ta iż brakuje ludzi do grania i skoro czekam w bitwie 10 minut to nie bede zabijal przeciwnika odrazu za 600 expa skoro moge najpierw ubic cele naziemne nie trzeba sie wcale umawiac zeby sie nie zabijac przed zniszczeniem obiektow bo kazdy z nas chce jak najwiecej expa dostac bo po to sie gra a skoro każdy z Was jest na tyle ubogi we własne myślenie iż nie potrafi tego pojąć tylko ślepo wierzy w jakieś głupoty w takim razie wbije więcej expa w normalnej bitwie w dzien... tylko co to da jak za chwile jakiś kolejny dureń powie że pewnie sobie ustawiłem walke 15 vs 15 także do zobaczenia przy następnych wynikach i zacznijcie grać w końcu a nie obwiniać innych za coś o czym nie macie pojęcia -.-.

Aha i jeszcze jedno zoreintujcie sie najpierw ile expa jest z samych obiektow nim powiecie ze coś jest ustawione bo po wypowiedziach widze że nie macie pojęcia a patrząc na statystyki innych serwerów wg waszego rozumowania powinno być pobanowane dziesiątki graczy najlepszych i tych mniej dobrych... o ile nie więcej... Czyli wychodziłoby na to że ludzie którzy najwięcej grają i wygrywają poszczególne konkursy mają dostać za to bana...

Edited by Duncan84, 26 December 2013 - 11:49 PM.

Greyshark #47 Posted 26 December 2013 - 11:30 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postborsuk, on 26 December 2013 - 11:35 PM, said:

Greyshark to w końcu są te BOTY czy nie?

Nie ma.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

JERY_76 #48 Posted 26 December 2013 - 11:42 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 11:28 PM, said:

Po pierwsze pisze się cwaniackie a nie cwaniaczkowe a po drugie ja sobie właśnie tak po prostu gram a że moge głównie w nocy to jestem uzależniony od sytuacji takiej jak ta że brakuje ludzi do grania i skoro czekam w bitwie 10 minut to nie bede zabijal przeciwnika odrazu za 600 expa skoro moge najpierw ubic cele naziemne nie trzeba sie wcale umawiac zeby sie nie zabijac przed zniszczeniem obiektow bo kazdy z nas chce jak najwiecej expa dostac bo po to sie gra a skoro każdy z Was jest na tyle ubogi we własne myślenie iż nie potrafi tego pojąć w takim razie wbije więcej expa w normalnej bitwie w dzien... tylko co to da jak za chwile jakiś kolejny dureń powie że pewnie sobie ustawiłem walke 15 vs 15 także do zobaczenia przy następnych wynikach i zacznijcie grać w końcu a nie obwiniać innych za coś o czym nie macie pojęcia -.-

Piszesz takie smuty, ze zal czytac. Ja mam t10. Mam znajomych ktorzy maja t10. Ja swoja gralem 3 razy doslownie. Oni podobnie. Nie gramy nimi bo nie ma z kim grac i nie chce nam sie czekac 10 min. Ale czego sie nie robi dla wyniku prawda?

P.S. Juz Ty mnie pisac nie ucz, bo nawet jednego przecinka nie umiesz wstawic. Cwaniak - Cwaniackie zdrobnienie Cwaniaczek - Cwaniaczkowe. Jak Ci sie koncza "argumenty", to lepiej nic nie pisz.

Duncan84 #49 Posted 27 December 2013 - 12:18 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 114
Konkurs jest na jak najwięcej expa także wole to robić 10 tierem który dostaje go najwięcej to że Ty nie chcesz wygrać i nie grasz 10 to nie jest moja wina a jeśli twierdzisz ze w języku polskim istnieje słowo Cwaniaczkowe to pogadaj z profesorem Miodkiem :) Jeśli chodzi o wynik to oczywiście po to biore udział w konkursie żeby był jak największy ale robię to uczciwie i to że jesteś zbyt leniwy aby poczekać 10 min w kolejce i też zrobić duży wynik to w czym masz problem? Przy dobrych wiatrach 10 tierem można mieć walke 15 na 15 w dzień raz mi się zdarzyło 6x 10 kilka 9 i ósemki, także kto chce cisnąć expa do konkursu może to robić przy odrobinie cierpliwości a kto nie chce to nie i sprawa rozwiązana jak zwykle dyskusja nie potrzebna przez kilku hejterów...

Edited by Duncan84, 27 December 2013 - 12:21 AM.

Seturo #50 Posted 27 December 2013 - 01:15 AM

• Squadron Leader
  • 265 battles
  • 799
  • [D-303] D-303

Czytając różnego tematy, aż w większości wypadków odechciewa się komentowania czegokolwiek, Jedni potrafią hejtować, mówić jacy są to zajefajni etc. Ale i ja dodam swoje parę zdań.

Z wieloma osobami latałem i nie uważam się za jakiegoś dobrego gracza. Przyczepianie się do samego konkursu i ludzi że jest troszkę źle skonstruowany, że ludzie wykorzystują braki w graczach, mocne strony modeli samolotów jest po prostu bez sensowne(Pozwala na to gra to czemu ludzie mają z tego nie korzystać. W stylu no mogę samochodem pojechać, ale rowerem jest ekologicznie to będę pedałował). Widzę, że pomimo Świąt wielu ludzi tylko potrafi zrzędzić i w wielu jest zazdrość bo temu się udało, a to temu dogryzę.

Stracone Okazje. 
Był konkurs "Pierwszy na Szczycie" wystarczyło regularnie grać i się miało rok premki.

Wiele edycji "Za dowódcą" gdzie naprawdę też można było w łatwy sposób zdobyć złoto poświęcając maksymalnie 30-45 min na wykonanie manewru.

Nie licząc turniejów gdzie były nagrody rzeczowe za pierwsze(Silver Wing) miejsce lub złoto(SW i inne teraz np. Dogefighter Tournament).

Konkurs "Wyścig po Asa" wystarczyło regularnie grać na 2-3 tierze(15-30 asów bić) gdzie linia ciężka niemiecka górowała wygrać można było płyty główne i nikt nie narzekał że trzeba zablokować niskie tiery bo nooby bija i tak jest nie sprawiedliwie.

No i obecny konkurs gdzie wszyscy mimo Świąt tylko narzekać potrafią. Ludzie macie czas do 5 stycznia chcesz wygrać zrób taki samolot na którym da to możliwość wygranej.

I wiele innych eventów gdzie naprawdę można zdobyć różne nagrody tylko wystarczy własnej nie skromnej inicjatywy i pomysłowości. (Zimowy konkurs kreatywny)

Jeszcze wracając do tematu na koniec jest naprawdę wiele graczy którzy jak w "Franz Stigler" (Rycerskość w ogarniętych wojną przestworzach) pozwalają się albo się ubić albo zniszczyć cele naziemne w celu uzyskania dobrego wyniku.
I tu nie mowa o polskich graczach tylko wielu innych z całej europy(Asobi,teky, praluages)bo nie mają w sobie jakieś tam zazdrości ale czerpią z gry jak najwięcej zabawy i fanu

deeze67 #51 Posted 27 December 2013 - 01:40 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 96
  • [D-303] D-303

Jakkolwiek marne nie byłyby tłumaczenia i pociski w stronę  innych, to niestety Seturo ma rację. Każda gra w swoim sensie zawsze posiada pewien zestaw zasad i akceptujesz je w momencie, gdy do niej przystępujesz - szachy, karty, angry birds, Need For Speed, Counter Strike itd itp. - bez wyjątku. Zasady te dla WoWp to m.in. różnice w samolotach, tierach, sposobie walki itd. itp. Tak jak nie można zmieniać zasad już po rozpoczęciu gry, tak nie można negatywnie oceniać tych, którzy w pełni wykorzystują te zasady do osiągnięcia przewagi - czy to było zamierzone przez ustalającego te zasady, czy nie. Zadaniem ustalającego zasady jest zapewnienie możliwie jak najbardziej sprawiedliwej rozgrywki i jakichkolwiek nie mielibyście zastrzeżeń do zasad, to kierujcie je do WG, a nie graczy. (Don't hate the players, hate the game).

Życie jest niesprawiedliwe, get over it. A to tylko gra i mamy się tu bawić, więc zapraszam do zabawy, a nie jojczenia na forum. Pozdrawiam mimo wszystko pozytywnie :)

Edited by deeze67, 27 December 2013 - 01:43 AM.

jadenacukrze #52 Posted 27 December 2013 - 01:54 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 97 battles
  • 297

zadziwiacie mnie... słabi jak zwykle narzekają bo nigdy im nic nie pasuje a prawda jest taka że w zadnej kategorii nie sa w stanie nic osiągnąć a jedyny problem jest w tym ze do nich to nie dociera

ja np. wiem ze jestem cieniutki i nie jest mi wcale wstyd... potrafie sie do tego przyznac i zaakceptowac wyzszosc innych graczy... aleeee? nie poddam sie bez walki xp let's war

TankalizatorPL #53 Posted 27 December 2013 - 09:23 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 488
  • [5SBP] 5SBP

Ja też nie rozumiem fali hejtu, która leci w stronę duncana.

Nie rozumiem, gracz spędził masę czasu, żeby przejść drzewko iła i teraz ma tego nie wykorzystać?

Osoby, które mówią o oszustwie niech przedstawią jakieś dowody - JAKIEKOLWIEK. Ja Wam już odpowiem nie posiadacie ich. Cała sytuacja jest śmiechu warta. Jakiś gracz specjalnie się zabija, żeby co udowodnić? Chyba każdy mógł odpalić 10 tier i nim zagrać a on bezczelnie zabija siebie, żeby zmniejszyć szansę wygranej - dla mnie to jemu należy się ban.

A teraz do meritum: Nie wiecie jak wyglądał przebieg bitwy, nie wiecie jakie trasy i jakie cele w jakiej kolejności atakował duncan i przeciwnik. Taka gra 1 na 1 iłem to mogą być naprawdę szachy i aby stwierdzić, że oszukiwali należałoby obejrzeć POWTÓRKĘ. Jakbyście zobaczyli, że np. mijają siebie i do siebie nie strzelają to wtedy można by mówić o ustawce i graczowi należałaby się kara.

Co do wyłączenia wyników z godzin nocnych - zazwyczaj dobre wyniki robi się nocą, patrz przykład konkursu z czołgów

Zawsze tak było, że w tego typu konkursach sprawdzały się tylko konkretne typy pojazdów (mówię o czołgach) i jako gracz niestety NIE MOŻNA nic z tym zrobić ale również NIE można kogoś za to hejtować, że go używa...

I jeszcze jedno - nie znam duncana.

Edited by TankalizatorPL, 27 December 2013 - 09:25 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

sturmovikgsp #54 Posted 27 December 2013 - 09:31 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Też nie znam duncana, ale gratuluje mu kapitalnych wyników, bo kosztowały one napewno mase czasu. Takie pytanie. Ten wynik który wczoraj pokazałem... ciągle nie jest wyświetlany na sali chwały i trochę się martwię czy gdzieś nie zginął. Sala chwaly aktualizuje się raz dziennie?

Lone Wolf

_Kilroy_ #55 Posted 27 December 2013 - 10:04 AM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

Heh.... Troszkę szkoda, że Duncan tak się zaangażował w odpieranie ataków na forum. Powinien to zlać i pozwalać wszystkim innym wylewać tutaj żółć (na pewno byłby zdrowszy, a oni pewnie też skoro tak to lubią) Sam mógłby spokojnie robić swoje i koniec końców cieszyć się nagrodą. Zawsze znajdzie się ktoś, kto z zazdrości bądź z innego, irracjonalnego, powodu (pies ogrodnika?) będzie szukał oszustwa, ustawki, nieetycznego zachowania- ale to trzeba umieć udowodnić, a nie dywagować i upajać się poklaskiem innych forumowiczów. Jeżeli Duncan nie złamał regulaminu konkursu (a ja żadnego dowodu na to, że tak zrobił nie dojrzałem nawet na przodującym pod względem przedstawiania poszlak inglisz spiking komjuniti), to go wszyscy mogą w d... pocałować. A jeśli ktoś chciałby mieć szansę na zwycięstwo to niech skopiuje jego, w moim mniemaniu całkiem legalny, pomysł... konkurs trwa jeszcze parę dni.

Jeżeli się mylę i Duncan dopuścil się oszustwa, to ukorzę sie i posypię głowę popiołem... Póki co uważm, że przepraszać powinni zwolennicy teorii oszustwa, którzy, na obecną chwilę, nie są w stanie owego oszustwa udowodnić.

Tak, znam Duncana... o ile można tak powiedzieć.. znam go z tego forum :P

BTW: Po powrocie ze świąt wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku :honoring:

Edited by Siema__PL, 27 December 2013 - 10:17 AM.

_Kilroy_ #56 Posted 27 December 2013 - 10:05 AM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_
fail... proszę o usunięcie... 

Edited by Siema__PL, 27 December 2013 - 10:05 AM.

jakub_czyli_ja #57 Posted 27 December 2013 - 10:47 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

A prawda jest taka, że jakby WoWP było lepsze, to by grało więcej osób i takie numery miałyby mniejszą szansę powodzenia.

I mam nadzieję, że ta prosta zależność do WG w końcu dotrze.

Greyshark #58 Posted 27 December 2013 - 11:55 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostTankalizatorPL, on 27 December 2013 - 10:23 AM, said:

Osoby, które mówią o oszustwie niech przedstawią jakieś dowody - JAKIEKOLWIEK. Ja Wam już odpowiem nie posiadacie ich. Cała sytuacja jest śmiechu warta. Jakiś gracz specjalnie się zabija, żeby co udowodnić? Chyba każdy mógł odpalić 10 tier i nim zagrać a on bezczelnie zabija siebie, żeby zmniejszyć szansę wygranej - dla mnie to jemu należy się ban.

Rozumiem że jak dla Ciebie również duncanowi należy się ban za celowe ginięcie?

View PostSiema__PL, on 27 December 2013 - 11:04 AM, said:

Zawsze znajdzie się ktoś, kto z zazdrości bądź z innego, irracjonalnego, powodu (pies ogrodnika?) będzie szukał oszustwa, ustawki, nieetycznego zachowania- ale to trzeba umieć udowodnić, a nie dywagować

Proszę bardzo:

View PostDuncan84, on 26 December 2013 - 08:35 PM, said:

jaką zmowe?-.- gram z kazdym kto gra w nocy nie moja wina ze nie ma graczy do mm to jedno a drugie to ze daje im sie ustrzelic bo mi sie nie chce uciekac przez pol planszy swiadczy tylko o tym ze wole szybciej zginac a nie ze jestem mniej ogarniety.

Czy celowe ginięcie i granie na szkodę własnej drużyny w Twoim mniemaniu jest łamaniem regulaminu i nieetycznym zachowaniem?

A co do konkursu to WG ma logi wszystkich czatów i jest w stanie ustalić czy gracza zmawiają się czy nie. Ale na pewno się nie zmawiają, bo przecież takich bitew gdzie dwa iły z przeciwnych drużyn latają bez przeszkód niszcząc wszystkie cele na mapie jest mnóstwo, każdy z nas codziennie w takich uczestniczy. Prawda?

No i skoro wszyscy się chwalicie to ja też się pochwalę - nie znam duncana.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

_Kilroy_ #59 Posted 27 December 2013 - 12:05 PM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

Hmm, czytałem sobie co tam wypisują na ingliszu i uważam, że największy ból dupy ma Anibal- baaaardzo chciałby wygrać ale przed nim jest Duncan. Anibal to zaczął i rozdmuchał, ale czy ma rację? Czy on nie gra ilem40 nad ranem?

Na szczęście,jak napisałeś, allmighty WG może wszystko więc sprawdzi logi i już. Choć jeżeli nikt nie dostanie bana, a na stronie nie pojawi się informacja o oszustwie w konkursie, to nikt z oczernianych nie otrzyma przeprosin...

EDIT: No i będzie super jak WG oficjalnie się wypowie czy oszustwo miało miejsce czy nie, bo tak naprawdę tylko ich ocena ma znaczenie i jakikolwiek wpływ na wyniki konkursu i laureatów, a nie ocena greysharka, anibala, siemy czy kogokolwiek jeszcze...

Edited by Siema__PL, 27 December 2013 - 12:18 PM.

JERY_76 #60 Posted 27 December 2013 - 12:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303
Prawda ze Anibal to naswietlil, ale nie trzeba doktoratu, zeby wymyslic jak oni  to zrobili. Moze i jego motywy byly takie jak piszesz i strzelil sobie w kolano, ale wazne ze dostarczyl screeny potwierdzajace metode. Niech to bedzie jakas okolicznoscia lagodzaca.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users