Jump to content

F5U Pancake

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Pentakon #1 Posted 03 January 2014 - 06:43 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

Chcel by som sa opýtať prečo bolo z hry v poslednej fázy open bety odstránené americké osmičkové lietadlo F5U Pancake a či sa ešte niekedy do hry vráti v podobe prémiového lietadla, alebo či bude zaradené do novej americkej vetvi. A ešte by som k tomuto tématu rád vedel aký malo význam pridať do hry ďalší Corsair? :facepalm:  Nestačili tam dva? Mne stačili a F5U sa mi zdalo ako výborné lietadlo a behom bety som sním získal niekoľko ocenení eso. :medal:

Predom ďakujem za odpovede :smiles:

jeff_peters #2 Posted 03 January 2014 - 11:15 PM

Wicked

• Conquest Member
  • 328 battles
  • 2,938
  • [-DFA-] -DFA-

View PostPentakon, on 03 January 2014 - 07:43 PM, said:

Chcel by som sa opýtať prečo bolo z hry v poslednej fázy open bety odstránené americké osmičkové lietadlo F5U Pancake a či sa ešte niekedy do hry vráti v podobe prémiového lietadla, alebo či bude zaradené do novej americkej vetvi. A ešte by som k tomuto tématu rád vedel aký malo význam pridať do hry ďalší Corsair? :facepalm:  Nestačili tam dva? Mne stačili a F5U sa mi zdalo ako výborné lietadlo a behom bety som sním získal niekoľko ocenení eso. :medal:

Predom ďakujem za odpovede :smiles:

Pancake by se mohl vrátit jako těžký stíhač (spekulace na základě šuškandy). 

DfA cannon fodder

Pentakon #3 Posted 04 January 2014 - 09:22 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View Postjeff_peters, on 03 January 2014 - 11:15 PM, said:

Pancake by se mohl vrátit jako těžký stíhač (spekulace na základě šuškandy). 

To by bolo skvele, ale nebol pancake náhodou palubný stíhač? A prečo vlastne zrušili palubné stíhače?

jeff_peters #4 Posted 04 January 2014 - 09:25 AM

Wicked

• Conquest Member
  • 328 battles
  • 2,938
  • [-DFA-] -DFA-
Palubní stíhače zrušili nejspíš proto, že to byla třída s velkými rozdíly (Americké a Japonské stíhače byly totálně odlišné a přitom jedna třída) a navíc je tam podobnost s normálními stíhači. 

DfA cannon fodder

Pentakon #5 Posted 04 January 2014 - 09:38 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX
tak to mohli urobiť aspoň poriadne, pretože pri popise lietadiel je stále uvedené, že to je palubný stíhač, napríklad: F4F - Najlepší palubný stíhač USA....... , alebo také zero A6M2 - .......najúspešnejší palubný stíhač na svete ........ A aj keby tam boli veľké rozdiely tak to podľa mňa mohli nechať, aby to bolo aspoň trochu podľa reality, keď už robia hrateľnosť na úkor reality, tu tiež uvádzam príklad zadných strelcov.

Edited by Pentakon, 04 January 2014 - 09:40 AM.

Tasemnik #6 Posted 04 January 2014 - 09:51 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 238
taky me mrzi,co s tim udelali... vzdyt to bylo krasny litat s palacinkou (ja ne).. clovek si to pak zahraje kvuli nejake vyjimecnosti.. to samy bylo u japoncu a ted udelali jedno letadlo na 3 tiery.. no super.. A6M1/2 M5 takze se porad lita s tim samym.. nevim ,proc zrusili tamto (nevim nazev)  Stejne si delaj staty a vymyslej nazvy pro balanc,tak muzou nechat ty prototypy pro lidi,kteri nejsou historici a chtej si zalitat s necim vyjimecnym (vzhledove treba) a ne s jednim letadlem,u kteryho se meni jen pismenko..

Pentakon #7 Posted 04 January 2014 - 10:29 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostTasemnik, on 04 January 2014 - 09:51 AM, said:

taky me mrzi,co s tim udelali... vzdyt to bylo krasny litat s palacinkou (ja ne).. clovek si to pak zahraje kvuli nejake vyjimecnosti.. to samy bylo u japoncu a ted udelali jedno letadlo na 3 tiery.. no super.. A6M1/2 M5 takze se porad lita s tim samym.. nevim ,proc zrusili tamto (nevim nazev)  Stejne si delaj staty a vymyslej nazvy pro balanc,tak muzou nechat ty prototypy pro lidi,kteri nejsou historici a chtej si zalitat s necim vyjimecnym (vzhledove treba) a ne s jednim letadlem,u kteryho se meni jen pismenko..

alebo pri ktorom sa menia len čísla :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users