Jump to content


Topluluk Katılımcıları

topluluk katılımcıları

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

VanessaIves #1 Posted 14 January 2014 - 12:38 PM

  Player

 • Member
 • 0 battles
 • 335
 • Member since:
  05-30-2012

Tanıtım (Genel Bilgi)

Merhaba arkadaşlar,

Bazılarınız bildiği üzere, Türkiye Topluluk Takımı ile yakından işbirliği içinde olan ve World of Warplanes hakkında aynı tutkuyu paylaşan oyuncularımıza adanmış  Topluluk Katılımcısı Programımız var.


Bu program aracılığı ile, oyunumuza ve topluluğumuza önemli katkılarda bulunan bireylere minnetterlığımızı sunmayı amaçlıyoruz.


Topluluk Katılımcısı SSS(sıkça sorulan sorular)

Q1. Topluluk Katılımcıları kimlerdir?

Topluluk Katılımcıları kimlerdir diye sorabilirsiniz? Onlar etrafına sürekli yapıcı davranan ve herkese yardımcı olucak cevaplar veren, rehberler yazan, yarışma bölümüne fikirleriyle sürekli yardımda bulunan, Wargaming ürünlerine olan sevgilerini youtube veya stream üzerinde gösteren, bir fansitesi veya facebook sayfası işleten, blog yazan vs. harika oyunculardır. Temel olarak  diyebilliriz ki, gönüllü olarak zamanını ve enerjisini Wargaming Oyunlarının sevgisine adamış, bunu yaparken de diğerlerinin online topluluk tecrübesini geliştiren oyunculardır. :)

Q2. Topluluk Katılımcıları Wargaming’i temsil ediyorlar mı?

Topluluk katılımcıları, bilgi paylaşımıda bulunup,projelerine yardımcı olurken yakından çalşımak istediğimiz topluluğumuzun güvenilir üyelerinden oluşuyor.Onların görüşleri ve duruşları tamamiyle kendilerine ait olup Wargaming ile bir bağlantısı yoktur. Onlara Wargaming’in topluluk takımlarıyla ve kendi aralarında daha iyi anlaşabilmeleri amacı ile özel bir forum grubu verilmiştir. :)


Q3.Topluluk Katılımcısı olacak olanları nasıl seçiyoruz?

Her kişinin dosyası ayrı olarak değerlendiriliyor.Ancak, bir Topluluk Katılımcısı’nın en az 3 aylık (durmaksızın) topluluk katkısı ve World of Warplanes oyuncuları ile forum,fan site,YouTube,Twitter,Facebook gibi kanallar üzerinden iletişim kurmuş olması gerekiyor. Buna ek olarak, TK’nın çok iyi bir forum davranış geçmişi olması gerekiyor (hafif ceza alanlar için min 6 ay). Orta veya Ciddi cezalar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Q4. Topluluk Katılımcıları Wargaming’den herhangi bir ücret alacaklar mı?

Hayır almayacaklar. Topluluk katılımcısı olarak tanınacak üyeler hobilerini ve takipçilerini çoğaltmak amaçlı Avrupa Topluluk personeli ile birlikte çalışacaklardır, herhangi bir ödeme söz konusu değildir.

Q5. Herhangi birisini World of Warplanes Topluluk Katılımcısı olması için önerebilir miyim?

Tabi ki! Ancak katılımcılar her zaman Topluluk takımı tarafından seçilecektir.


Q6.Topluluk katılımcısı olmanın ne gibi getirileri var?

Topluluk bölgeniz içerisinde,forum isminizin yanında otomatik olarak mavi “Katılımcı” rütbesine sahip olucaksınız. Bunun yanı sıra, zaman zaman Facebook/Twitter tanıtımlarımızdan faydalanacağınız gibi, seçili yarışmalarınızda ve etkinliklerinizde kullanmak ve etkinliğinize katılan oyunculara dağıtabilmek için bonus kod/altın* alacaksınız. Ayrıyetten, katılımcıların Özel Mesaj kutusu kişi başına 200 mesaja yükseltilip; genel dosya yükleme kapasitesi 2000k’ya getirilecektir. Son olarak ürettikleri içerik ile aylık topluluk spot altında yayınımızda kendilerinden bahsedilecektir.
*bu tamamiyle yapılan etkinliğe bağlı olup, yapılan her etkinlik Topluluk Takımı tarafından sponsor edilecektir.


Topluluk Katılımcısı programına katılmak istiyorsanız veya herhangi bir sorunuz var ise lütfen sormaktan çekinmeyin! VanessaIves #2 Posted 11 June 2014 - 03:03 PM

  Player

 • Member
 • 0 battles
 • 335
 • Member since:
  05-30-2012

Arkadaşlar!

 

Topluluk katılımcısı takımımızı büyütmek istiyoruz, ilgilenenler lütfen vuque 'ye özel mesaj aracılığıyla ulaşsınlar.

 

Teşekkürler!


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users