Jump to content

technologicky strom SSSR

• Please log in to reply
11 replies to this topic

miky265 #1 Posted 15 March 2014 - 10:03 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14

zdravim 

Začinam hrat za ruske lietadla no tu začina otazka ktori strom sa oplati hrat respektive ktory je v čom lepši.

Ako prve su tu dva hlavne: bitevnik alebo stihač. tu nieje čo v skratke riešit otazka "ktore" nastava až u stihačov kde potrebujem vašu pomoc 

stihače sa tu delia do dvoch prakticky až do troch stromov, tak ak by niekto vedel napisat ktory je v čom lepši kde su ako lietadla a pod užitočne rady nech napiše

Fajtl #2 Posted 15 March 2014 - 10:05 PM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 2,837
vsak si to rozohraj vsetko, do tier V-VI a uvidis. My ti tu naplacame kazdy podla svojej chuti, ale aj tak zalezi na tebe.

miky265 #3 Posted 16 March 2014 - 10:23 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14

tak ako prve by to trvalo asi dost vela času kedže ja nemam ešte ani žiadny tier 5 a za druhe kedže mam rozohrate aj dalšie stromy tak by som nemal tolko miesta ale skôr ide o ten čas kedže zatial expim skoro každy narod aspom jedno lietadlo 

takže v pohode pište svoje nazori ako si sam povedal " kazdy podla svojej chuti" mne to vadit nebude :)

Edited by miky265, 16 March 2014 - 10:24 AM.

JamesThomson #4 Posted 16 March 2014 - 10:51 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 91
Jde o to co preferuješ (palebná síla, rychlost, obratnost), já mám rád Lavočkiny ale jiní hráči nedají dopustit na Jaky.

miky265 #5 Posted 16 March 2014 - 12:33 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14

však ano ide o to čo preferujem len neviem ktora vetva je v čom lepšia :D v ktorej su rychlejšie obratnejšie stroje alebo v ktorej maju lepšiu palebnu, silu menši, rozptil rychlejšie a presnejšie strely, kde sa gulometi rychlejšie zahreju a proste pod blbosti. V skratke rozdiely vo vetvach toho technologickeho stromu  

Edit: a podobne dilema mam tiež u nemcov :D 

Edited by miky265, 16 March 2014 - 12:41 PM.

miky265 #6 Posted 16 March 2014 - 04:10 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14
no ako pozeram SK/CZ komunita u world of warplanes je zatial dost mala forko je zatial tiež dost riedke čo sa tika rad pre novačikov spomocov vyberu a pod. tak som sa rozhodol ostat zatial u world of tanks + skusit konkurenčne lietadielka :P

Hugo_bear #7 Posted 16 March 2014 - 04:29 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884

View Postmiky265, on 16 March 2014 - 12:33 PM, said:

však ano ide o to čo preferujem len neviem ktora vetva je v čom lepšia :D v ktorej su rychlejšie obratnejšie stroje alebo v ktorej maju lepšiu palebnu, silu menši, rozptil rychlejšie a presnejšie strely, kde sa gulometi rychlejšie zahreju a proste pod blbosti. V skratke rozdiely vo vetvach toho technologickeho stromu  

Edit: a podobne dilema mam tiež u nemcov :D 

tak základ si projdeš u jednotlivých strojů, máš uvedenu rychlost, obratnost, palebnou sílu atd.

co se týká přesnosti, to záleží dost na rukách, samo se netrefí žádné letadlo, mířit musíš Ty.

a to se týká každého národa.

já třeba mám rozehraný ruský strom dokošata, obě stihací větve a i bitevníky, zatím končím na tier V.

to samé u německého stromu, FW190A-6 , Me 109E a Me 410. každé má jiný styl létání.

takže dokud nevyzkoušíš nevíš.

nedávno byl test, tam jsi si to mohl testnout.

mám takový dojem, že Ti nezbyde nic jiného, než to vyzkoušet všechno. není kam spěchat

Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

miky265 #8 Posted 16 March 2014 - 05:38 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 14

tak napr. povečine čo viem aspom z hrania WoT su dobre stroje až na tier 6-8 to su neskôr aspom tie hravane a kym by som dal každy narod na aspom tier 6 by trvalo niekolko tisic bitiek :D 

jedine čo som chcel je priklad ktora vetva je zamerana viac na rychle stroje obratnejšie v ktorich viac využijem palebnu silu u ktorich mi je zas palebna sila nanič kedže napr je stroj neobratny a pomaly

proste zakladne info ale kedže tu v celku nič take nieje tak si ešte počkam nech sa ta WOWp komunita trochu rozrastie a forko trochu naplni radami ku hre 

Hugo_bear #9 Posted 16 March 2014 - 07:05 PM

First Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 2,884

View Postmiky265, on 16 March 2014 - 05:38 PM, said:

tak napr. povečine čo viem aspom z hrania WoT su dobre stroje až na tier 6-8 to su neskôr aspom tie hravane a kym by som dal každy narod na aspom tier 6 by trvalo niekolko tisic bitiek :D 

jedine čo som chcel je priklad ktora vetva je zamerana viac na rychle stroje obratnejšie v ktorich viac využijem palebnu silu u ktorich mi je zas palebna sila nanič kedže napr je stroj neobratny a pomaly

proste zakladne info ale kedže tu v celku nič take nieje tak si ešte počkam nech sa ta WOWp komunita trochu rozrastie a forko trochu naplni radami ku hre 

no tak Ti řeknu že třeba Jak 1 se pěkně vrtí, ale zase palebná síla je slabší, Lagg 3 má palebnou sílu, ale ta obratnost je menší. což souvisí jedno s druhym, když vzroste váha, (víc kanonů a kulometů) tak klesá obratnost. prostě to má velkou váhu a velkou setrvačnost, i tady tak nějak fyziky platí.

ale asi tu není zase něco takového jako je třeba ve WoT KV1-S nějaký takový dos OP tank ve svém tieru.

a na komunitu se asi načekáš, spousta hráčů jen hraje a nechodí na diskuse.

zkusi si teda počkat na nějaký další test, kde si můžeš větve otestovat. no a když jsi beta trster, tak jsi to mohl zmáknout už v betě.

ale i když Ti někdo řekne, že nějaká větev je prostě to nejlepší, tak je to pořád nejlepší pro něj a Tobě to nemusí vůbec sednout.

Mé srdce je rozpáleno jako ústřední topení v zimě. Celý život jsem chtěl lítat, střílet lidi a házet bomby.

Tomibar #10 Posted 17 March 2014 - 05:06 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View Postmiky265, on 16 March 2014 - 05:38 PM, said:

Letadla SSSR se změnila natolik , že to co platilo na BETA verzi je celé překopané . Jediné letadlo které jsem zatím z SSSR byl schopen vzít na milost je La-5 v full verzi.

Ruskému stromu všeobecně docela přidaly - výškovou hladinu , rychlost , obratnost a zdá se i palebnou sílu ( maloučko ) . Každý kdo byl na BETA tak je momentálně překvapený z Ruských letadel . Které si vybereš je jenom na Tobě - za mne - doporučuju odzkoušet všechna postupně a udělat si obrázek .

Corim75 #11 Posted 25 March 2014 - 08:37 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 328
  • [CA_R] CA_R

View PostTomibar, on 17 March 2014 - 05:06 AM, said:

Letadla SSSR se změnila natolik , že to co platilo na BETA verzi je celé překopané . Jediné letadlo které jsem zatím z SSSR byl schopen vzít na milost je La-5 v full verzi.

Ruskému stromu všeobecně docela přidaly - výškovou hladinu , rychlost , obratnost a zdá se i palebnou sílu ( maloučko ) . Každý kdo byl na BETA tak je momentálně překvapený z Ruských letadel . Které si vybereš je jenom na Tobě - za mne - doporučuju odzkoušet všechna postupně a udělat si obrázek .

Priznam se, ze jsem nepostrehl, ze by tam byly nejake zasadni zmeny - ale je pravda, ze v Bete jsem se dostal jen na tier 6.

Jinak tedy Lagg-3 je dobre letadlo, hlavne kdyz na nem mas 1x 23 mm kanon a k tomu tam nechas 2x 12,7 mm kulomety - tak jsem s tim lital ja - a rekl bych ze na svem tieru je to jedno z nejlepsich letadel.

Tomibar #12 Posted 25 March 2014 - 09:30 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 1,876

View PostCorim75, on 25 March 2014 - 08:37 AM, said:

Priznam se, ze jsem nepostrehl, ze by tam byly nejake zasadni zmeny - ale je pravda, ze v Bete jsem se dostal jen na tier 6.

Jinak tedy Lagg-3 je dobre letadlo, hlavne kdyz na nem mas 1x 23 mm kanon a k tomu tam nechas 2x 12,7 mm kulomety - tak jsem s tim lital ja - a rekl bych ze na svem tieru je to jedno z nejlepsich letadel.

Mluvím právě o tier 5-6  tam jsou změny dost zásadní   teda u CCCP letadel obecně   - větší dostup , trošičku palebná síla , odolnost -až o 10-15 bodů lepší , rychlost .

Lagg-3 jsem lítal pouze s 2x kulomety a 1xkanon 20mm v rypáku a souhlas je to bezva brko.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users