Jump to content

Mitsubishi A6M2 Zero

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Fajtl #1 Posted 03 April 2014 - 09:21 PM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 2,837

http://worldofwarpla...les/japan/a6m2/

Po dlhej dobe som prekonal svoj odpor k japoncom a zakupil som si tento stroj. Musim povedat, ze s usetrenym pilotom z type 91 je to vinikajuci papieracik. Ako prve som za volne expy vyskumal kanony, potom planujem drak a motory. Bomby az nakoniec. Ake skilly odporucate pre japonske lietadla? Chcel by som to dotiahnut aspon na tier VIII, ked uz su tam take sexi :)

Horussaul #2 Posted 06 April 2014 - 07:46 PM

Senior Airman

• Member
  • 17 battles
  • 48

Ahoj Fajtle, tak japonci jo, jak se to ty  [Editováno] žluté dověděly ??? :-D

Taky s nimi celkem rád lítám, ale konkrétně A6M2 mi k srdci nepřirostlo. Mám radši A6M1 nebo A6M5.  

K dotazu : lítat raději při zemi a hodně točit, jak na kolotoči, z počátku můžeš vyletět výše a bomby úplně vynechat, toto aero k tomu zde úplně není určeno, ale proti gustu... Jinak máš pravdu, že jsou to papíráky, ve videu je krásně vidět jak to do mě nasypal FW a v mžiku jsem byl téměř na půlce hp.

Ale aby neřekl, tak jsem mu taky něco nadělil.

Dnes jsem zaletěl i díky protistraně jaksi vzorově přízemně :-), tak se mrkni

No a myslím, že končím u 7, na prouďáky bohužel japonci nemají, je to škoda... delší dobu mám vyzkoumaného

J7W1 ale díky příspěvkům klukům tady z fora, nemám odvahu koupit.

Teď mám 550.000 volných zkušeností a váhám kam to použít.

Tak banzaj ve vzduchu a smrt le.., pardon, to je škaredé, tak viva letky  OK ?

Popravdě musím doporučit spíše to video - co pes dělá, když pán není doma, fakt se na to podívejte .... DDD

Jako bych to viděl u nás doma, ten pit je super a kočka taky

Edited by ClearEvil, 07 April 2014 - 02:48 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Sláva vítězům, čest poraženým

Tuccy #3 Posted 06 April 2014 - 09:47 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 85 battles
  • 1,157
  • [WG] WG

Historické konfigurace:

Název Drak Motor

Výzbroj

(pevná)

Výzbroj

(podvěšená)

A6M2 model 11 A6M2 model 11 Sakae 12

2x 20mm Type 99-1 model 1

2x 7,7mm Type 97

A6M2 model 21 A6M2 model 21 Sakae 12

2x 20mm Type 99-1 model 1

2x 7,7mm Type 97

1x 250 kg
A6M3 model 32 A6M2 model 21 Sakae 21

2x 20mm Type 99-1 model 3

2x 7,7mm Type 97

1x 250 kg

A6M4 model 41

(prototyp)

A6M2 model 21 Sakae 31a

2x 20mm Type 99-1 model 3

2x 7,7mm Type 97

Pozn.: 250 kg bomba byla zavěšována místo přídavné nádrže. Přesnost ovšem nebyla dostatečšná - proto se využívala zejména napevno montovaná pro útoky Kamikaze.

CINCPAC

ZRZEK102 #4 Posted 06 April 2014 - 11:17 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 55
  • [BVP] BVP

Ahoj,

já se přiznám - tohle letadlo já prostě miluju... :teethhappy:. Je to skvělé letadlo jak ve skutečnosti bylo a pro horizontální souboje je vynikající, v tomhle směru nemá konkurenci :great:. Kromě toho jsou skvělá i ostatní v této řadě jako A5M, A6M1 a i A6M5, které má u kulometů navíc větší ráži a je to zatraceně dobře poznat. Jejich největší slabinou je boužel výdrž, a proto je tomu dobře podřídit taktiku v boji a dobře manévrovat - doporučuji se podívat na instruktážní video http://worldofwarplanes.eu/cs/news/1/a6m2-video-guide/.

Skily doporučuji nejdříve hasičák kvůli motoru, pak lékárničku kvůli výdrži pilota a pak už je to na uvážení - já mám ve 3. lajně "veterána", ale mohl by být i kvůli kanónům třeba "výborný střelec". Akorát s těma kanónama si udělal chybu - mělo to být spíše obráceně - nejdříve to chce motory, aby byla plně využita výhoda Zera a kanóny až nakonec (viz video)... Tak hodně štěstí :playing:

"I do not like to make my death for nothing" (Doki-no-Sakura).

https://www.youtube.com/watch?v=OLo246hyhQQ

Fajtl #5 Posted 06 April 2014 - 11:24 PM

First Lieutenant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 2,837
Tak lietadlo mam po par bitvach uz v tope, motory mi nechybali.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users