Jump to content

Koji premijum?

• This topic is locked This topic is locked
55 replies to this topic

SAVKESAVKE #41 Posted 13 April 2014 - 11:38 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 122
  • [JFA] JFA

View Posttinco91, on 13 April 2014 - 11:05 AM, said:

Ja s F4F imam jednu od najboljih statistika, 72% pobjeda  i preko 2 srušena zrakoplova po borbi. Meni je taj zrakoplov jedan od najzanimljivijih od tier 5 lovaca, ali to je možda zato jer prije nego što sam počeo igrati Corsair (FXU) liniju prešao skoro cijelu mustang liniju pa znam kako ih treba igrati.

Svaka tebi cast ja sam sa nim negativan, ne mnogo al sma negativan...i iz tog razloga prvo ubijem japanca da mi kasnije na pravi problem a onda korsera ako ostane :izmena:, kao znak osvete tom avionu!!!

Karagast #42 Posted 13 April 2014 - 04:12 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

View Postsavo1989, on 13 April 2014 - 11:01 AM, said:

109Z je najgori avion posle onog americkog burenceta, ne znam kako se tacno zove aviona, ali korser linija T4, ali sa 109Z ako igras u timu sa jos jednim ili dva ista aviona, drasticno se povecavaju sanse da pobijete sve zvivo i mrtvo na mapi, znaci neverovatna stvar, krv sam pisao dok do 262 nisam stigao, ali sad je sve monogo lakse i lepse :veryhappy:

Ma meni je dosta pišanja krvi...radije ću nagomilati cca 100k free xp-a i time otključati Me 262, pa makar mi uzelo par mjeseci.

S 109Z nit bi puno napravio a za svaku dobivenu partiju bi ih morao spušiti bar po 3-4. Onda mi je ekonomičnije igrati s mašinama s kojima 

dosta pobjeđujem, a i s kojima dobijem kojeg asa (Fw 190 A-5, Jak-1M, P-51A, IL-2t) i nastaviti ići tim stablima, jer mi se nekako čini da svi mogu biti samo bolji kako ideš više.

Osobito Mustang i Jak, dok sam igrao s 109 Z sam bio nemoćan protiv P-51 D/H i Jakova-3/15 :angry:

Dugonose 190-tke i nisam baš nešto viđao, mada očekujem da neće biti mnogo lošiji od odličnog

A-5.

Zato sam si i uzeo Bf 110 C-6, jer mogu dobiti i više para i više (free) xp-a s njim. Uz to se i zabaviti malo:playing:

Za to je ko stvoren.

MarkoGrof #43 Posted 13 April 2014 - 04:41 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 93

View PostKaragast, on 13 April 2014 - 06:12 PM, said:

Ma meni je dosta pišanja krvi...radije ću nagomilati cca 100k free xp-a i time otključati Me 262, pa makar mi uzelo par mjeseci.

S 109Z nit bi puno napravio a za svaku dobivenu partiju bi ih morao spušiti bar po 3-4. Onda mi je ekonomičnije igrati s mašinama s kojima 

dosta pobjeđujem, a i s kojima dobijem kojeg asa (Fw 190 A-5, Jak-1M, P-51A, IL-2t) i nastaviti ići tim stablima, jer mi se nekako čini da svi mogu biti samo bolji kako ideš više.

Osobito Mustang i Jak, dok sam igrao s 109 Z sam bio nemoćan protiv P-51 D/H i Jakova-3/15 :angry:

Dugonose 190-tke i nisam baš nešto viđao, mada očekujem da neće biti mnogo lošiji od odličnog

A-5.

Zato sam si i uzeo Bf 110 C-6, jer mogu dobiti i više para i više (free) xp-a s njim. Uz to se i zabaviti malo:playing:

Za to je ko stvoren.

Uff... Mnogo free expa treba da skupis ako ces tako. Ipak samo 5% ukupnog expa po borbi ide u free exp. Ja se sa nekim avionima mucim, ali kako ih nadogradim tako se bolje ponasaju. Cviling mi nije bio nista psoebno, ali kako sam ga nadogradio, posao je mnogo bolji. I moras se drzati stila igre koji odgovara tom avionu.

Nije dobro kada sitna dusa poleti i oseca se "vazno" i "mocno", a evo i zasto:
http://istinaovukucamotnjaku.shivtr.com/

Karagast #44 Posted 13 April 2014 - 06:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

View PostMarkoGrof, on 13 April 2014 - 07:41 PM, said:

Uff... Mnogo free expa treba da skupis ako ces tako. Ipak samo 5% ukupnog expa po borbi ide u free exp. Ja se sa nekim avionima mucim, ali kako ih nadogradim tako se bolje ponasaju. Cviling mi nije bio nista psoebno, ali kako sam ga nadogradio, posao je mnogo bolji. I moras se drzati stila igre koji odgovara tom avionu.

Ma držim se ja BnZ stila, ali obično mogu samo jedan uspješan napad izvesti prije nego me skinu. Teško zbrisati na sigurno uz sve te brze Mustange, Lavočkine,

a da ne spominjem mlažnjake na tieru VIII. Ne znam, navikao sam biti od koristi svom timu, a u Zwilingu se osjećam samo kao velika leteća meta, korisna samo da neprijateljima

troši vrijeme i olovo. 

A za free xp, jebiga...znam da ide jako sporo ali strpljiv sam, skupiti će se. Nije mi Me 262 jedina mašina koju želim isprobati u igri:child: 

SAVKESAVKE #45 Posted 13 April 2014 - 07:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 122
  • [JFA] JFA
Jedan od nacina igranja sa 109Z je lov na IL u jednom naletu ga nema vise, tako da moze da se razmislja i u tom pravci ugranja sa 109z...

Karagast #46 Posted 14 April 2014 - 11:59 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

A to je praktičan pristup, istina. Samo što ja automatski mislim da ako odem za Šturmovicima na početku, oduzimam svom timu težinu u borbi kad 

se lovci jednom pokače, pa makar samo i izigravao metu na kraju. Ali ima smisla takva taktika u tier VII/VIII makljaži, zwiling nema što tražiti iznad

1500 m sa svim opakim mlažnjacima koji zuje okolo...

MarkoGrof #47 Posted 14 April 2014 - 12:59 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 93

View PostKaragast, on 14 April 2014 - 01:59 PM, said:

A to je praktičan pristup, istina. Samo što ja automatski mislim da ako odem za Šturmovicima na početku, oduzimam svom timu težinu u borbi kad 

se lovci jednom pokače, pa makar samo i izigravao metu na kraju. Ali ima smisla takva taktika u tier VII/VIII makljaži, zwiling nema što tražiti iznad

1500 m sa svim opakim mlažnjacima koji zuje okolo...

Greska! Kada nabudzis sve motore na Cvilingu, mozes da juris mlaznjake. Bice brzi od tebe za 5-6%, ali okretniji si od njih i ne mogu da ti pobegnu tako brzo, jos ako neki noob krene da se vrti u krug - tvoj je! Ja sma tako ubio par mlaznjaka pre par dana.

Nije dobro kada sitna dusa poleti i oseca se "vazno" i "mocno", a evo i zasto:
http://istinaovukucamotnjaku.shivtr.com/

Karagast #48 Posted 14 April 2014 - 04:40 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

View PostMarkoGrof, on 14 April 2014 - 03:59 PM, said:

Greska! Kada nabudzis sve motore na Cvilingu, mozes da juris mlaznjake. Bice brzi od tebe za 5-6%, ali okretniji si od njih i ne mogu da ti pobegnu tako brzo, jos ako neki noob krene da se vrti u krug - tvoj je! Ja sma tako ubio par mlaznjaka pre par dana.

Ma stavio ja Jumo 213-ice i još ostavio 20 mm topove kao da imam preciznija oružja većeg dometa, ali budale u Me 262 koji bi išli u turnfight sa mnom još nisam našao:amazed:

Skurio sam ja aviona u 109Z, samo mi se eto ne sviđa, jbg.

Ali da ostanemo u okvirima teme, reći ću da sam još malo igrao s C-6 i da totalno rastura:playing:

Nego, što je to s novim premiumima koji dolaze s 1.3. verzijom? Njemački Spitfire V s DB 605-icom? Ki.88? Britanski Mustang? :amazed:

Karagast #49 Posted 09 May 2014 - 10:02 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

Danas sam imao prilike vidjeti jednog Ki.88. Neki tip u mom timu ga je imao...nije da je napravio čuda s tom stvari, ali me iznenadila sama pojava.

Mislio sam da su ljudi to mogli samo isprobati na testnom serveru.

Odjednom netko leti time u sasvim običnoj partiji, a uopće nemam pojma otkud mu:amazed:

(je li ga dobio kao nagradu od WG-a, što li? Jer ga se nigdje ne može kupiti, ni za prave pare ni za zlato...)

tinco91 #50 Posted 09 May 2014 - 10:24 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 721
Dobiješ ga ako ispuniš mjesečnu misiju, tj. ako sa svakom nacijom napraviš 100 000 iskustva. Meni još fali 7000 iskustva s japancima i dobit ću ga. Najvjerojatnije sutra. Evo pročitaj na linku: http://worldofwarplanes.eu/en/news/special-offers/monthly-missions-may/

Karagast #51 Posted 10 May 2014 - 11:07 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

View Posttinco91, on 10 May 2014 - 01:24 AM, said:

Dobiješ ga ako ispuniš mjesečnu misiju, tj. ako sa svakom nacijom napraviš 100 000 iskustva. Meni još fali 7000 iskustva s japancima i dobit ću ga. Najvjerojatnije sutra. Evo pročitaj na linku: http://worldofwarplanes.eu/en/news/special-offers/monthly-missions-may/

Zahvaljujem:honoring:

Nema šanse s moje strane da to stignem napraviti (ne stignem puno igrati, a i grindam samo 4 stabla),

ali svaka čast vama koji to uspijete:teethhappy:

lakija #52 Posted 11 May 2014 - 05:19 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 10 battles
  • 74
  • [DITO] DITO
imam jedno pitanje u vezi premium aviona , usao sam danas na wowp i video da je bf 110 c6 na popustu  uplatim gold i kada sam se vratio cena mu je stara a kod druga na nalogu  i dalje na popustu. kako ???

Karagast #53 Posted 01 August 2014 - 01:38 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

Evo, najavili su popuste za premium mašine povodom godišnjice...

Razmišljao sam da malo odriješim kesu i nabavim si kojeg T VI premiuma. 

E sad, kojeg? Kad ih vidim u igri baš i ne ostave neki utisak. Sumnjam da ijedna

T VI premium mašina može biti korisna i ubojita kao Bf 110 C-6 na svom tieru, ali

kojeg od njih bi vi preporučili? 

sob_nerv #54 Posted 01 August 2014 - 03:27 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 352
  • [-JFF] -JFF

Mustang I i Njemački Spit nisu loši, XP-50 također, nemoj uzimati Ki-88. Sve zavisi šta preferiraš.

XP-50 ti je nešto između hevija i 109 F. Okretniji od svakog hevija ali slabiji FP, i obrnuto.

Mustang je brzzzz ali FP mu je loš sa njim samo mozeš [edited] portivnike i dovršiti pokoji vion

Spit DB605 je bas nekako njemačka varijanta Spita - jači FP ali manje okretan

Edited by BigBadVuk, 03 August 2014 - 11:17 AM.

Karagast #55 Posted 02 August 2014 - 09:44 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449

View Postsob_nerv, on 01 August 2014 - 06:27 PM, said:

Mustang I i Njemački Spit nisu loši, XP-50 također, nemoj uzimati Ki-88. Sve zavisi šta preferiraš.

XP-50 ti je nešto između hevija i 109 F. Okretniji od svakog hevija ali slabiji FP, i obrnuto.

Mustang je brzzzz ali FP mu je loš sa njim samo mozeš [edited] portivnike i dovršiti pokoji vion

Spit DB605 je bas nekako njemačka varijanta Spita - jači FP ali manje okretan

Zahvaljujem. Moram priznati da mi je od svih tih mašina XP-50 uvijek bio najopasniji.

Neki dan sam skoro izgubio turnfight u Fw 190 D protiv njega:amazed:

I onda me spucao neki sasvim šesti lik, ali to je ionako bila partija koju smo debelo gubili pa ništa čudno...

Jedino što mi je XP-50 malo ružan.:hiding:

Od ostalih me interesirao eventualno njemački Spitfire, zbog solidnog naoružanja.

Koliko se meni čini, poanta premiuma je da da ušićariš nešto ekstra para sa strane; za to ti treba neka mašina

s kojom možeš napraviti veći nered, kao Bf 110 C-6 ili IL-2 (mod). Tako da me Mustang I i nije nešto privlačio.

A Ki.88 sam toliko puta uredno sprašio odostraga s Bf 109 F da me stvarno ne interesira...

Edited by BigBadVuk, 03 August 2014 - 11:18 AM.

Karagast #56 Posted 05 August 2014 - 01:16 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 449
Da li tko zna nešto konkretnije glede T VII premiuma o kojima govorkaju na eng podforumu?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users