Jump to content

Chance-Vought XF5U Pancake

• Please log in to reply
32 replies to this topic

jakub_czyli_ja #21 Posted 29 December 2016 - 01:06 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 3017 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostMailer, on 29 December 2016 - 12:09 PM, said:

Może koś się wypowie na temat Tiny Timów pod tym samolotem?

Jedyna wypowiedź na temat TinyTimów to: po co?

SandmanX #22 Posted 29 December 2016 - 03:18 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

wg mnie nie warto tego używać...

... ale można próbować IŁ'a stracić strzelając tak, żeby wybuchło pod nim(o ile leci przy samej ziemi), rakieta jest bardzo mocna + ma spory zasięg.

... a jak chcesz sprawdzić zasięg w powietrzu, to odpal sobie z kimś trening i strzel na 2km i niech Ci powie gdzie wybuchły, potem sprawdź dla innych odległości po kilka razy, chyba nie ma lepszego sposobu.

Tutaj ma ogromne znaczenie z jaką prędkością leci w twoim kierunku przeciwnik.

Edited by SandmanX, 29 December 2016 - 03:21 PM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

F105PolishGlider #23 Posted 29 December 2016 - 07:32 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 457 battles
  • 1,321
  • [DO-DO] DO-DO

Co do Tiny Timów to nie jest to rakieta , którą warto brać i polować na samoloty wroga.

Skuteczny moment "wypuszczenia" rakiety w powietrzu jest bardzo trudny do zmierzenia. Mogę napisać, że jest to około 2200-2300m ale zazwyczaj jest to nie możliwe do uzyskania, gdyż samolot wroga zauważony zostaje dość późno aby przyjąć skuteczną pozycję do ataku. Jedynie kasacja iłów jest przyjemna ze względu na ogromną moc. Chybić w ila trzeba się postarać.

No ale ten samolot w mojej opinii ( jako rakietowiec z dużym  doświadczeniem) nie powinien być kalany zabranymi na pokład rakietami. No chyba, że jakaś misja specjalna. Sam kilka rakietowców zrobiłem, ale raczej do kolekcji na danym samolocie.

Edited by kolega26, 29 December 2016 - 07:32 PM.

Mailer #24 Posted 29 December 2016 - 09:17 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 98 battles
  • 97
  • [_UN_] _UN_

View Postkolega26, on 29 December 2016 - 08:32 PM, said:

Co do Tiny Timów to nie jest to rakieta , którą warto brać i polować na samoloty wroga.

Skuteczny moment "wypuszczenia" rakiety w powietrzu jest bardzo trudny do zmierzenia. Mogę napisać, że jest to około 2200-2300m ale zazwyczaj jest to nie możliwe do uzyskania, gdyż samolot wroga zauważony zostaje dość późno aby przyjąć skuteczną pozycję do ataku. Jedynie kasacja iłów jest przyjemna ze względu na ogromną moc. Chybić w ila trzeba się postarać.

No ale ten samolot w mojej opinii ( jako rakietowiec z dużym  doświadczeniem) nie powinien być kalany zabranymi na pokład rakietami. No chyba, że jakaś misja specjalna. Sam kilka rakietowców zrobiłem, ale raczej do kolekcji na danym samolocie.

Dzięki, w sumie na głównie na Twoją opinię czekałem :)

nookian #25 Posted 29 December 2016 - 10:50 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 390
  • [D-303] D-303

Chyba że na iły :izmena:

kryb #26 Posted 07 January 2019 - 10:43 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 3560 battles
  • 232
Podobno XF5U dostał nerfa ostatnio, wygląda na to że zmniejszyli mu zwrotność i zwiększyli prędkość przeciągnięcia. Całe WG - zmienić charakterystyki samolotu ale zrobić w związku z tym reset umiejętności pilota czy zwrot materiałów zainwestowanych w moduły, kalibracje to już nie łaska - banda ...

Frantiszek_ #27 Posted 08 January 2019 - 12:22 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 17180 battles
  • 2,205
  • [W_R_E] W_R_E

Zdaje się, iż żadnej wzmianki o tym nie było, ale jakość samolotu została zmniejszona i to drastycznie. Działanie WG można porównać do sytuacji, gdy - taka historyja mi przyszła do głowy:

FAKT OGÓLNY:

- z nagrania monitoringu zostaje zatrzymany sprawca zgwałcenia. 

PODEJŚCIE WG - sprawca jest od NICH:

- Sprawca na przesłuchaniu stwierdza, iż nie było żadnego zgwałcenia gdyż ofiara nie stawiała oporu, nie powiedziała, iż nie chce tego, nie wyraziła nawet słowa w temacie - oficjalne stanowisko WG .

RZECZYWISTOŚĆ:

- Ofiara zgwałcenia dowiedziała się o tym od ludzi, którzy widzieli monitoring oraz domyślała się z faktu, że było coś nie tak gdyż posiadała zasinienia na nogach, rękach przy czym wyczuła, że chodzenie stało się dziwnie trudniejsze, wolno skręca gdyż coś ją boli.............

Taka jest prawda. Dymają Nas jak chcą, a my o tym dowiadujemy się dopiero w grze przy czym żadnej rekompensaty. Gdzie w tym wszystkim są ludzie, którzy dążyli do tego samolotu przez tygodnie czasu gry, a teraz okazje się, że to zwykły  przymulony żuk jest choć jeszcze potrafi coś wypluć z siebie...........................

EEKEEBOO oczekujemy informacji w tym temacie. Tylko nie mów, że nic nie wiesz. Oprócz zwrotności stracił na doładowaniu o 10 sekund. Teraz to zaistniała potrzeba założenia mu innych modułów, które trochę kosztują. ZWRACAĆ kasę proszę bo mnie nie stać na wydawanie sreberka ażeby wyrównać to co zrobiliście.

Edited by Frantiszek_, 08 January 2019 - 12:50 AM.

Sha_Tzun #28 Posted 08 January 2019 - 11:02 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 812 battles
  • 88

Franio, najlepsze jest to , że każdy z graczy, który wciśnie "zgadzam się z regulaminem" na to pozwala.

I mniej więcej takiej odpowiedzi bym się spodziewał po EEKEEBO:

"Drogi graczu. Zmiany dokonywane są zgodnie z regulaminem jaki został zaakceptowany przez graczy. Liczymy jednak, że po dopasowaniu wszystkich modułów i  ustawień, nadal będziesz się cieszył tą wspaniałą grą jaką jest WOWP"

... tylko tego można się po WG spodziewać. 

Drogie WG. Chcieliście wydać inną grę to trzeba było to zrobić. A tak dobrą grę zastąpiliście BADZIEWIEM !!!!!!

Zawinęliście uwno w papierek po cukierku, które tylko udaje cukierka.

A tak byłyby dwie gry. Gracze by wybrali  lub się podzielili. A tak to bardzo dużo uciekło zostawiając tego gniota. ( wywaliłem swoje frustracje po kilku grach, gdzie co chwila wywalało mnie, samoloty lewitowały, boty były niezniszczalne, gry kończyły się do "0"  , bomby nie niszczyły celów, samolot po oberwaniu rakietą nie doznawał uszkodzeń itp). Nie idzie w to grać. Czat uszkodzony od dłuższego czasu - co to do jasnej ciasnej jest?

kryb #29 Posted 08 January 2019 - 11:06 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 3560 battles
  • 232
Najpierw zepsuli RB-17, teraz XF5U - co będzie następne: Ta-152 ? WG psuje po kolei samoloty na których udało mi się skrzydełka odblokować ...

LORDDOOMSDAY #30 Posted 09 January 2019 - 01:45 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 443 battles
  • 2,831
  • [_UN_] _UN_
Jak to zepsuli? Przecie tu wszystko jest zrypane. Ale WG i tak ma nato wywalone. Już nawet zaangażowany CC się nie odzywa. XD. Zgaście już światło......

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_ #31 Posted 09 January 2019 - 03:26 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 17180 battles
  • 2,205
  • [W_R_E] W_R_E

View PostLORDDOOMSDAY, on 09 January 2019 - 02:45 PM, said:

Jak to zepsuli? Przecie tu wszystko jest zrypane. Ale WG i tak ma nato wywalone. Już nawet zaangażowany CC się nie odzywa. XD. Zgaście już światło......

Nie zgaszą gdyż muszę zakład wygrać (ten o piwko) :teethhappy:

LORDDOOMSDAY #32 Posted 10 January 2019 - 08:10 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 443 battles
  • 2,831
  • [_UN_] _UN_
Robię co mogę żebyś nie wygrał XD. Ale piwko i tak zrobie i jakby co jakoś dostarczę. :honoring:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_ #33 Posted 10 January 2019 - 08:28 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 17180 battles
  • 2,205
  • [W_R_E] W_R_E

View PostLORDDOOMSDAY, on 10 January 2019 - 09:10 AM, said:

Robię co mogę żebyś nie wygrał XD. Ale piwko i tak zrobie i jakby co jakoś dostarczę. :honoring:

Ja Ci tu dostarczę. To trzeba wspólnie wypić. :trollface:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users