Jump to content

Co vám chybí ve hře WoWp?

• Please log in to reply
222 replies to this topic

Karlie #1 Posted 12 June 2014 - 01:58 PM

Associate eSports Manager Europe

• eSports Team
  • 384 battles
  • 1,284
  • [TWB-L] TWB-L

Ahoj piloti a pilotky,

často zde na fóru čítávám, že jste s něčím už "dlouho nespokojeni" a že hra potřebuje už dlouho vylepšení, ale převážně se objevují neurčité informace a pro nás je v těchto případech velmi těžké najít, kde je vlastně potíž.

Jelikož nám záleží na vašem názoru, tímto vás prosíme o ujasnění těchto "stížností".

Prosím dodržujte u toho následující pravidla:

• Konkrétní problém piště v této struktuře:

Název nedostatku (tučně)

Stručný a jasný popis

případně váš návrh na zlepšení (kurzívou) - opět stručně a jasně

• V případě, že již někdo před vámi daný nedostatek zmínil, neopakujte se! 
  • Jelikož toto vlákno chceme zanechat co nejpřehlednější pro následnou orientaci a zpětnou vazbu, vyvarujte se diskuzím! Toto vlákno slouží pouze k zápisu nedostatků. (Příspěvky, které nebudou odpovídat pravidlům budou moderátory přesunuty jinam)
  • Připomínky k aktuální verzi hry prosím piště sekce fóra pod tímto odkazem, nikoliv sem.

Každý týden se do vlákna podíváme a vyjádříme se k vámi uvedeným bodům. V případě, že se věc nebude měnit a je k tomu důvod, tyto důvody uvedeme, v případě, že se bude jednat o konstruktivní kritiku/nápad, předáme dále, pokud se na dané věci již pracuje, zkusíme vám k tomu podat informace, které máme apod. 

Zkrátka chceme oddělit zrno od plev, neb mnohdy se jedná o věci, které mají svá vysvětlení, jen se staly jakýmsi "putovním bludem".

Děkujeme za spolupráci!

P.S.: Ad "stručný jasný": Aby bylo jasno, musí to být tak stručné, abych při čtení neusnul a tak jasné, abych to pochopil :trollface:

/Tuccy

Edited by Tuccy, 12 June 2014 - 02:14 PM.

Vae victis!

mavinius #2 Posted 12 June 2014 - 02:11 PM

Kamikaze Instructor

• Community Contributor
  • 4583 battles
  • 2,762
  • [-DFA-] -DFA-

Napriklad uz spominany 8vs8 mod spolu s viacclennou letkou

edit: mam to napisat tucne alebo staci aj takto? :trollface:

Edited by mavinius, 12 June 2014 - 02:12 PM.

"Death from Above" clan member

- proud member of Captain Krunch and the Cereal Killers team

I'm a kamikaze instructor. Pay attention to me! I show this only once.

jrt5 #3 Posted 12 June 2014 - 04:55 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 16153 battles
  • 172
  • [KZO] KZO

Chybí hloubka

Jednotlivé hry se od sebe moc neliší, protože jediná funkční taktika je letět pohromadě a útočit společně, což se po čase omrzí, takže u letadel rozhodně nevydržím tak dlouho jako u tanků.

Řešením je zapracovat na doplnění nových módů a hlavně je udělat tak, aby mělo smysl rozdělovat síly a podnikat individuální akce. To je to co dělá zajímavé tanky. Podle rozestavení obou týmů je hra pokaždé jiná. Rebalanc letadel by to možná taky řešil, např. zvýšení hpček, ale to už je teď riskantní.

newerthCZ #4 Posted 16 June 2014 - 12:10 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Značky u letadel a pozemních cílů + alternativní značky (dokončit nynější zjednodušené/spojené nastavení)

Nastavení značek u letadel a pozemních cílů je nedostatečné.

1. Nelze vypnout ikonu typu letounu/pozemního cíle - i při minimálním nastavení se typ letadla/cíle stále zobrazuje.

- když se nepřítel změní na cíl, určitě tuto značku už nepotřebuju, hlavně to ale vadí u pozemních cílů - ikon je místy příliš mnoho.

- ve hře je obecně příliš přeznačkováno, verze 1.4 toto ještě zhoršila, jelikož jsou značky větší a svítivější.

2. Nelze nastavit značky zvláště pro pozemní cíle.

- z diskuze vyplynulo, že i při bohatém zobrazení značek u letounů, bysme si moc rádi téměř vypnuli značky u pozemáků.

- lehké stíhače to vyloženě ruší.

- na velkých monitorech s větším rozlišením se dobře vnímají letadla, značky nejsou v prostoru (nezvětšují se) a tím ničí vnímání     3D prostoru, což je škoda, mnohdy vyloženě překážejí, jelikož se za jednu značku schovají klidně 3 letouny

Řešení:

Přidat záložku nastavení značek pro: nepřátelské pozemní cíle

spojenecké pozemní cíle

zahrnout do nastavení značek opravdu všechny značky (vč. ikony typu letadla a hlavně ikony typu pozemního cíle).

zahrnout do nastavení značek, možnost změnit velikost textů a nejlépe i ikon, popř. možnost vybrat barvu.

(ve verzi 1.3 se s tím dalo žít, ovšem od verze 1.4 už je značkování neúnosné).

Priorita:

1. Oddělení značek pro letadla a pro pozemní cíle

1a. velikost značek (textů, healtbaru)

2. velikost ikon + možnost je vypnout uplně

3. jiné barvy značek pro letadlo a pro cíle

Edited by newerthCZ, 16 June 2014 - 12:13 PM.

newerthCZ #5 Posted 16 June 2014 - 12:43 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Animace/chování hry po sestřelu mého letadla a po posledním sestřelu v bitvě.

Není to hudba jen poslední verze 1.4.

Bylo zde několik příspěvků o tom, že by se posledním sestřelem v bitvě, nemělo ukončit vše s bitvou spjaté.

Chybí "dojezd" mapy, tak jak je to v jiných hrách, po konci zápasu/bitvy/mapy hra zůstává někdy i 1minutu, tam kde skončila (stop time).

V tuto dobu, se lze rozhlédnout po mapě, chatovat, sledovat score, zkrátka lze o bitvě něco nastudovat.

Mnohdy se v jiných hrách objeví i informace navíc (odkreje se mapa, zobrazí se celá historie útoků atd.).

Mimochodem povzbuzování "hráče poslední naděje" v chatu je emočně velice silná chvíle a taky by měla náležitě končit, jenže když skončí bitva, jsou lidé z této komunikace nepříjemně vytrženi a žádné děkování, gratulace nepřichází v úvahu.

Ve verzi 1.4 je konec ještě rychlejší (dříve přihlížející stihly napsat "gg" "nice" apod. nyní už nestihnou ani toto.)

Řešení:
Přepracovat posmrtnou animaci (bitva nekončí) - souvisí to s verzí 1.4.

Při setřelu by se nemělo vůbec nic stát, ani s kamerou, ani s HUDem - tzn. hra by měla pokračovat se všim všudy na vraku letadla, až do manuálního posunu do spect. modu.

Přepracovat konec bitvy:

Ideální konec bitvy je stop-time, zda letadla doletí jako nyní, nebo se zastaví už není tak důležité (ale stopka je lepší pro nastudování situace - vedlejší efekt tohoto chování, by byl bonus pro posledního/přeživší hráče, který by narozdíl od mrtvých viděli situaci zamrzlou - některé hry to takto mají a je to skvělé).
Každopádně by po posledním sestřelu bitvy, měl zůstat komplet HUD, možnost TAB (mapa) Alt (popisky) a samozřejmě nechat kanál chatu, ideální samozřejmě je, aby se toto odehrálo na mapě (tam ale nejsou výsledky), do hangáru bych to už nepřenášel, přeci jen kdo bude chtít, dohodne se na chatu. Mapy se vším všudy bych nechal viset 30-60sec. to uplně stačí.

matemaster77 #6 Posted 16 June 2014 - 01:26 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 8839 battles
  • 230

Hybridna mys, ovladanie z klavesnice bez interferencie

Moznost ovladania zakladnych funkcii lietadla ako naklon, kormidlo, zdvih z klavesnice bez interferencie s hybridnou mysou (centrovacia sila)

Priklad:

Momentalne ak pouzijem kormidlo (rudder) dolava alebo doprava z klavesnice, vysledny efekt je sudovy vykrut :angry:

Riesenie:

Cital som, ze sa pripravuju zmeny v ovladani hry, takze toto zakomponovat do zmien

newerthCZ #7 Posted 16 June 2014 - 01:28 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Citlivost myši / citlivost myši při rozhlížení.

Krátká verze - tato oprava bude stačit:

Citlivost myši pro freelook by měla být stejná jako normální.

Posuvník v nastavení se projeví jen pro normální míření - citlivost pro rozhlížení je fixní.

Oprava:

Spřahnout citlivosti, popř. přidat nový posuvník, ideální je však složitější úprava napsaná níže.

Podrobnější verze:

Citlivost myši je nepříjemně převzatá z Windows (tzn. citlivost ve windows, mění citlivost ve hře).

Citlivost myši ve Windows je dosti nešťastně definovaná (co jsem pochopil, jsou to násobky nějakého výchozího DPI), v praxi to znamená, že podle velikosti DPI se mění velikost kroků citlivosti ve Win, při hodně vysokém rozlišení (např. 5600DPI), jsou kroky už tak velké, že pro běžné použití připadají v úvahu jen 2-3 kroky tohoto násobeného rozsahu (toto je stejné jako ve Windows 95 - tedy pro dnešní myšky absolutně špatně).

Ve Win. mohu velký krok citlivosti doladit DPIčkem (např. z 5600 na 5200 - což je akceptovatelné).

Problém je freelook ve WoWp:
Citlivost myši při rozhlížení nelze ve WoWp měnit a je tedy stejná s "normální" citlivostí myši, pouze v případě že ve hře citlivost vůbec neměním.

Jelikož ve win mám povětšinou pracovní plochu začínajíc a konče rámečkem monitoru, v 3D hře je to zcela jinak, pokud si chci udržet citlivost/přesnost podobně windowsům, ale v rozmezí třeba 360° musím citlivost razatně snížit a to je problém.

Pokud snížím ve windows - musím to udělat tolik, že mám myš ve win téměř nepohyblivou.

Pokud snížím sensitivitu ve WoWp - rozhodí se mi citlivost na freelook.

Poslední možnost je snížit DPI až na 400 - ponechat sensitivitu ve WoWp a přepínat při návratu do Win DPI.

V praxi je to ještě horší: Jsem typ. "lowsens" hráč - jezdím myší pravá/levá i 45cm, nyní ikdyž přepínám DPI při návratu do Win, mi tato kombinace "chyb" nedovolí využít freelook se stejnou citlivostí jako normální míření. Tedy: těžký kompromis na DPI (sníženo až na 1100), nízká sens. ve win. (po návratu ze hry to jen tak tak dohoním maximálním DPI na myši), a navíc si toto žádá ještě více snížit sens. ve hře. - tzn. mám trochu rozhozenej freelook - což mi hrozně vadí při jeho používání. (při 1000DPI myš bez potíží utrhnu - při 3600DPI se mi to nepovede - na herní podložce).

(Celá řada dobrých hráčů CS, měla extra nízké sensitivity, zde jsou nešťastní - kor když mají novou myšku.)

Oprava:

Použít pro myš DirectInput a zapracovat reálné/širší rozmezí jak pro sensitivitu, tak pro sensitivitu freelooku.

Slezman #8 Posted 16 June 2014 - 01:43 PM

Second Lieutenant

• Squadron Leader
  • 6699 battles
  • 1,029
  • [TZX] TZX
  • Chybí mi správný tvar trupu Bf-109 K
  • Trámové kříže na trupu a křídlech německých letadel nejsou správné pro určitá období. Zejména pozdější typy (Bf-109 K, Fw-190 D, Ta-152, Me-262) používaly zjednodušené formy (viz například  ZDE), to samé se dá předpokládat i pro nerealizované stroje (Ta-183, Fw-252). Pozor také na velikosti a umístění na správné místo trupu a křídla (na trupu pčíliš blízko směrovce, na křídlech někdy příliš blízko konci křídla), to je ale už malicherné. Druhy trámových křížů jsou ale opravdu chybné.
  • Uberte stopovky. Neodpovídá to realitě, zvyšuje to náročnost hry a vypadá jak nevkusný ohňostroj
  • Letoun Ta-183 by měl mít možnost nést rakety nebo bombu (4 × Ruhrstahl X-4 nebo 500 kg bomby). Zdroj: ZDE
  • Přidejte nové statické obrázky, současné jsou už okoukané (načítání hry, čekání ve frontě). Můžete třeba použít letadla, co teprve ve hře budou, nebo už byly a nejsou atd. Ať je na co koukat.
  • Přidejte do shopu výhodnou nabídku nákupu pouze stříbrných (např. 1 mil. stříbr. = 150 Kč, 5 mil. = 650 Kč, 10 mil. = 1200 Kč)

Edited by Slezman, 16 June 2014 - 01:44 PM.

WoWP collection:Dornier Do-17 Z-7 *** Focke-Wulf Fw-56, Fw-159, Fw-190 A-1, A-5, A-8, D-11, Ta-152, Ta-183, Fw-252 *** Heinkel He-112 *** Messerschmitt Bf-109 B, E, F, G; Me-209V, Me-209A, Me P.1092, Bf-110 C-6, Bf-110 E, Me-410, Bf-109 Z, Me-262, Me-262 HG II, Me-262 HG III *** Bell P-39Q-15 *** Boeing YP-29 *** Curtiss XP-31, P-36, Model 81 A-1, P-40 M-105, Tomahawk IIb, P-40 *** Grumman XF4F-3, F7F *** Republic P-47 B , P-47 N Thunderbolt *** Lockheed P-38F, J *** North American P-51 A, D, H *** Vought X4FU-1 *** Gloster Meteor I *** Hawker Hurricane IID *** Supermarine Spitfire I, V, IX, XIV *** Ilyushin BSh-2, Il-2 (t.s.) *** Mikoyan-Gurewich Mig-3, I-210, I-220 <<< Joystick user (Logitech Extreme 3D Pro) >>>

WoT  - Kampfgruppe Jochen collection: Pz.Kpfw. IV Ausf. H, Pz.Kpfw. V Panther, Pz.Kpfw. VI Tiger, Pz.Kpfw. VI Tiger Ausf. B, Sd.Kfz.138/1 Ausf. M Grille.

Other WoT tanks: LT vz. 35, LT vz. 38, ST vz. 39, Pz.Kpfw. 35 (t), Pz.Kpfw. 38 (t), Pz.Kpfw. II D, Pz.Kpfw. III, Jagdpanzer 38 Hetzer, Jagdpanzer V Jagdpanther, StuG III G, Sd.Kfz.124 Wespe, T-34

WoWS Aurora, Nürnberg, Admiral Graf Spee, Yorck, Admiral Hipper, Prinz Eugen, Roon, Hindenburg, Scharnhorst, Bayern, Gneisenau, Bismarck, Tirpitz, Friedrich der Große, Großer Kurfürst, Leberecht Maass, HMS Warspite, HMS Cambeltown, HMS Leander, Texas, Sims.

newerthCZ #9 Posted 16 June 2014 - 01:44 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Hlasitosti jednotlivých zvuků

Ve spectator modu nejsou respektovány snížené hlasitosti jednotlivých zvuků - již několik verzí.

Navíc je ve spectat. modu jednotvárný zvuk motoru, tzn. pokud mám sníženou hlasitost motoru při hře (je to zvuk, který je slyšet stále, tudíž může být potlumený a je stále "čitelný"). To ovšem znamená nemožnost dokoukat jedinou bitvu do konce, hned po přechodu do spectat modu, se hlasitosti vyresetují a já neslyším nikoho z přátel na Team Speaku - tedy utíkám do hangáru.

Hlasitosti mám na bitvu nastavené tak, abych zvuky využil (tzn. slyším na rozumnou vzdálenost i zásahy do cíle), pokud se to vše ve spectu zarovná na max. je jasné že nic dalšího v tu chvíli neslyším - mimo to zvuk motoru je jednotvárný, což je dost nepříjemné...

V tuto chvíli - nelze použít ovládání hlasitosti pro jednotlivé zvuky a zároveň diskutovat ve spectat modu, než skončí hra.

Je to podobné jako s citlivostí myši - nastavení zde je, ale je vyloženě nutné ho nechat na výchozích hodnotách.

Řešení:

Dopracovat hlasitosti i do spectu. Mohou být spjaté s nynějšími posuvníčky.

Nebylo by od věci, mít možnost hlasitost ve spectu potlumit (volba v menu -50% ve spectu), je to tak i v jiných hrách a je to bezva...

Hislin #10 Posted 16 June 2014 - 06:10 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10852 battles
  • 744
  • [PPAH] PPAH

Po posledním turnaji jsem krapet nepochopil systém, jak tyhle zápasy mají probíhat. Teda ne, že bych to nechápal, ale přijde mi krapet šílený, jak je to vyřešený.

1) proč se turnaje a následně liga hrají ve výcvikové místnosti? 

Je problém udělat pro tyhle věci zvláštní místnost? Vždyť tanky to mají. 

2) přijde mi totálně na pytel systém, kdy si kapitáni musí postupně říkat letadla.

Viz. bod 1. Ale když už proč v tomhle případě není vidět jenom jméno hráče a případně tier, ale už ne s čím letí? V souboji by přece mělo jít o to soupeře překvapit. Fakt nebyla zábava, čekat hodinu na poláky až se uráčí přijít a pak ještě řešit s čím se poletí. Zdržuje to a je to blbost. Fotbalisti taky jedenáctku soupeře vidí až vyběhnou na trávu (to mě tak napadlo, když je to mistrovství :medal:

3) proč, když má hra ingame komunikaci, musí být tým na TSku, nebo jiném komunikačním programu?

Opět odkaz na bod 1. Ingame komunikace funguje dobře, tak proč je omezená na tři lidi a nefunguje pro celý tým. V případě tréninků, nebo turnajů vyloženě pomoc. Situace tréninku. Musíme na TS. Lidi se různě rozhází, na TSku musí být dvě místnosti, a když se chce něco měnit, tak se musí skočit do woken a pak zpátky. Nevím jestli s tímhle má někdo problém, ale já když ze hry vyskočím do woken a zpátky, přestanou mi fungovat klapky. Kolegovi zase spadne hra. Proč nemůže v turnajové/tréninkové místnosti fungovat ingame komunikace stylem...v rozřazovacím okně se slyší všichni, aby se v pohodě domluvily a ve hře se slyší jenom týmy. Jednoduchý a logický.

teky1792 #11 Posted 17 June 2014 - 08:12 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4141 battles
  • 498
  • [GWDYS] GWDYS

Znicena taktika na turnaje

preco sa zacal dokola na turnajoch pouzivat system 4roch narodov z 5 lietadiel. osobne, je to znicenie celej moznosti tvorenia dobrych taktik kedze kazdy narod ma ine vlastnosti, iny dostup, inu obratnost atd. ked uz sa obavate neustaleho pouzivania tazkych stihacov, tak radsej sami zadajte 2-3 typy lietadiel, ktore sa mozu kombinovat a bude to podstatne lepsie a je jedno ci cely tym bude lietat s jednym typom lietadla alebo s viacerymi. Takto ale tie turnajove suboje vobec nie su zaujimave, pretoze tym nema inu moznost len stupat a ist na celny suboj a potom sa to uz nejak vyvinie. keby radsej date to ako som pisal vyssie alebo este lepsie by bolo 5vs5 a tym si moze vybrat len lahkych stihacov na 6T. a myslim si, ze to bude o 1000 krat lepsie - osobne tipujem, ze sa tam vyskytnu tymy minimalne s 3 typmi lietadiel

Tomibar #12 Posted 17 June 2014 - 08:13 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 3733 battles
  • 1,876

Já nevím co mě chybí ve hře která se mě odmítá i přes veškerou snahu spustit . A ano udělal jsem unistal - instal  - totální pročištění a nejde to + nejsem sám , jeden můj kamarád to chtěl taky zkusit a dal na mé doporučení - po instalaci se ani nedostal do hangáru .

Takže k bodu č.1 - myslím že to jeden z problémů které bude trápit mnohem více lidí než si WG chce připustit a kdoví jestli o tom vlastně vědí.

newerthCZ #13 Posted 17 June 2014 - 08:45 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Doporučené nastavení GPU - kolísání FPS 40-240

Chybí mi návod k nastavení grafické karty, FPS nejvíce kolísají na nové mapě "Skrytá let. zákl." byť mám na majáku 240FPS na základně mám i 40.

I nedávno publikovaný video návod na ruském fóru se zabývá pouze nastavením hry, co je ale zásadnější je nastavení přímo grafické karty.

(žádný funkční automat na to není - Nvidia Experience nenastaví ani základní herní volby na grafické kartě).

Krátce jsem to testoval, nastavil kartu dle doporuč. nastavení pro jinou hru, ikdyž to asi nebylo uplně OK, zase se mi vrátili FPS místama až nad 200.

U většiny lidí v tomto bude značná výkonová rezerva - poraďte nám tedy jak si máme vyklikat profil na WoWp.

Řešení:

Určitě doporučit nastavení pro Ati a NVidii.

Ideálně však zveřejnit nějaké podrobnější info o enginu, pro ty z nás, kteří chtějí hrát na 120FPS a často dolaďují kartu pokročilejšími nástroji, jako je třeba Nvidia Inspector.

Nebylo by od věci, zkontrolovat, proč jedna mapa funguje stabilně nad 120FPS a některá stojí pod 50fps.

Edited by newerthCZ, 17 June 2014 - 09:01 AM.

newerthCZ #14 Posted 17 June 2014 - 12:37 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 17801 battles
  • 332
  • [TZX] TZX

Osvětlení a barvičky z v. 1.2

Chybí mi osvětlení a barvy z verze 1.2 - ani fix na verzi 1.3 to moc nevyřešil, stále jsou stíny do modra a mnoho různých barev přesycených, odlesky nepřirozené. Vzhledem k tomu, že tato změna byla slibovaná kuli optimalizaci FPS a dopadlo to, řekl bych přesně naopak, vrátil bych to na v 1.2 a spustil pokus č. 2. Z našeho pohledu, zbytečná změna k horšímu a hezčí to tedy rozhodně není. 

Naopak se to hůře hraje, vysoké kontrasty určitě nejsou pro rychlou hru nic dobrého.
Viz. aktuální verze vs. modifikované barvy od Hootorez (snažil se vrátit k verzi 1.2, ale povedlo se mu to lépe). 
Spoiler

Na nebi je dobře vidět přepálení - mraky už postrádají kresbu, stejně hrozně to pak vypadá na každé nasvícené "lysině" - nedej bože že je to sníh, nebo pupek letadla.
Samozřejmě stejně jak mizerné je nasvícené nebe, tak mizerně je vidět do stínu.
Ru fórum i hlasovalo 80% ku 20% hádejte pro jaká světla ? 
Problém je v tom, že mod a jeho podpora není nic pevného, už nyní není zahrnuta skrytá letecká základna.
Nebýt tohoto modu, už letadla nehraju.

Řešení:
Vrátit osvětlení z v 1.2
Zaměstnat Hootoreze, aby pro WG dělal osvětlení na mapy

Edited by newerthCZ, 18 June 2014 - 06:26 AM.

ZRZEK102 #15 Posted 17 June 2014 - 03:54 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6383 battles
  • 55
  • [BVP] BVP

torpédové / střemhlavé  bombardéry

Ocenil bych přidání dalších - výše uvedených typů letadel, které mi zatím ve hře citelné chybí a mohli by tak hru ještě více zpestřit. 

Řešení:

Protože torpédové bombardéry mohli nést i pumy (např. G4M Betty, B5N2 Kate, TBF Avenger atd...) a bylo je možné použít i na útok proti pozemním cílům, pak bych je nasazoval do bitev podle použité výzbroje v podvěsech. Tj. pokud by měly namontovány pumy, nic by se v tomto případě neměnilo, ale v případě vyzbrojení letadla torpédy by byla vyjímka, že by byly nasazovány jen na námořní mapy. Současně bych zvýšil účinek torpéd proti námořním cílům a účinek pum bych naopak snížil tak, aby se zvýšil význam torpédových bombardérů...

"I do not like to make my death for nothing" (Doki-no-Sakura).

https://www.youtube.com/watch?v=OLo246hyhQQ

Choice5 #16 Posted 19 June 2014 - 08:01 AM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6879 battles
  • 519
  • [RWC] RWC

HANGAR - ZALOZKA KASARNA, NAMONTOVANE MODULY

Reseni: viz garaz tanky.

Edited by Choice5, 19 June 2014 - 08:03 AM.

ZRZEK102 #17 Posted 19 June 2014 - 11:20 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6383 battles
  • 55
  • [BVP] BVP

přistání / vzlet ze spojeneckého letiště

Zvážil bych možnost přistání na spojeneckém letišti / letadlové lodi v průběhu bitvy za účelem opravy poškozeného stroje. Hra by se tím neměla nijak dramaticky prodloužit - běžela by dál tak, jak je to nyní. Navíc by to bylo další vylepšení, které by mohlo přispět k větší hratelnosti a zábavnosti hry.

Řešení:

Nejednalo by se o žádný "respawn", ale pouze možnost přistání na spojeneckém letišti / letadlové lodi v situaci, kdy je letadlo těžce poškozené a jeho pilot dokázal uniknout svým pronásledovatelům a úspěšně přistát. Zaparkované letadlo na zemi / letadlové lodi bych pak ponechal jako potenciální cíl pro nepřátelská letadla tak, jako ve skutečném boji. Primárně by tato možnost sloužila pro opravu těžce poškozeného letadla tak, aby se pilot mohl vrátit do boje s opraveným strojem a mohl tak více pomoci svému týmu, zejména v závěrečných fázích bitvy. Jestli by se tato možnost využila i pro jiné věci jako např. ošetření zraněného pilota atd. by bylo na další zvážení...

ZRZEK102 #18 Posted 19 June 2014 - 11:36 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6383 battles
  • 55
  • [BVP] BVP

hodiny do hangáru

Je to jen taková drobnost ale celkem podstatná. V hangáru by byly hodiny velmi užitečné, aby kdokoliv nemusel pořád skákat do vidlí nebo se dívat někam jinam.

Řešení :

Hodily by se nějaké "COOL" hodiny anebo nějaké obyčejné - odpovídající válečnému období. Jakékoliv hodiny budou dobré. Důležité ale je, aby zobrazovaly lokální čas.

Corim75 #19 Posted 19 June 2014 - 03:26 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3142 battles
  • 328
  • [CA_R] CA_R

Motivator pro stihace ochranovat utocna/bitevni/bombardovaci letadla

Tak jak je hra postavena tak defakto neexistuje zadny motivator k tomu, aby stihacky plnily jednu z jejich primarnich roli - a to ochranovaly letadla ktera maji v popisu prace utocit na pozemni cile. Dokonce se stava, ze sami stihaci utoci palubnimi zbranemi na pozemni cile a ignoruju to, ze vedle nich si nepratelsky stihac v klidu sestreluje bitevnika.

Reseni moznosti:

1. proste - za kazdy sestreleny pratelsky bitevnik nepratelskym letadlem se stihackam odecte jeden sestrel nepratelskeho letadla. A to klidne do minusu.

2. o trochu slozitejsi, ale asi spravedlivejsi - 5 nejblizsim stihackam k sestrelenemu spojeneckemu bitevniku ktery je sestrelen nepratelskym letadlem se odecte jeden sestrel - opet klidne do minusu.

3. stejna castka jakou bitevnik zaplati za opravy se odecte od penez ziskanych za bitvu vsem pratelskym stihacum

4. stejna castka jakou bitevnik zaplati za opravy se odecte od penez ziskanych za bitvu 5 nejblizsim pratelskym stihacum

Edited by Corim75, 19 June 2014 - 03:28 PM.

Lothar135 #20 Posted 19 June 2014 - 04:10 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 6771 battles
  • 1,308

Více letadel, více map, více módů hry

Je třeba tu hru ozvláštnit, vždyť je to jinak stále to samé. Je to zábavné, pro mne velice, ale přejí se to...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users