Jump to content

Co vám chybí ve hře WoWp?

• Please log in to reply
246 replies to this topic

iRED_DWARF #241 Posted 28 January 2020 - 07:00 AM

Airman Basic

• Member
  • 2448 battles
  • 5

Naše komunitní manažerka má nahráno 20bitev? to jako fakt??? Opičí díra a chudáci hráči

thorntree #242 Posted 02 February 2020 - 10:12 AM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 10643 battles
  • 516

View PostiRED_DWARF, on 28 January 2020 - 07:00 AM, said:

Naše komunitní manažerka má nahráno 20bitev? to jako fakt??? Opičí díra a chudáci hráči

V klidu ,poslední post někoho kdo má co společného s Wargamingem proběhl v roce 2018 :D

Na tomhle foru mužeš psát klidně třeba o vaření ,Wargamingu je to totalně putna protože kromě eng větve je forum na 90% mrtvé jako hra..

Edited by thorntree, 02 February 2020 - 10:13 AM.

su_shu_lin #243 Posted 05 December 2020 - 01:30 PM

Senior Airman

• Member
  • 6261 battles
  • 24

Plnění misí který je nastavený tak, že pokud si nekoupím debilní certifikáty tak je proste nesplím.

Dva týdny dělám idiotskou misi zabte 15 vzdušných ve vítězné bitvě.
Co se asi tak děje. 15kilů - prohra
Pokud náhodou máme vyhrát tak mi poslední kill sebere bot s o třídu nižším letadlem kterej papírově nemám na to aby dosáhl výšky a rychlosti ver který mě předletí a zabije mi chybějící cíl za 2hp... 
Říkal jsem si že bych si třeba o vánocích koupil nějaký ty krabičky nebo co tam bude ať se má WG taky doře. Ale takhle si N A S E R T E!!!!
Ať vám to platí protekční debilové z Y_I_Y. Což je zamě klan totálních sráčů. Pokud mám tyhle vyjebance v teamu tak je v prvním letu sundám spojenec nespojenec a odcházím z bitvy. Nenávidím je ubožáky namódovaný.

Radeji budu špatnej, ale fér...

Členové klanu Y_I_Y jsou tupí debilové kteří nehrají fér. Jsi z Y_I_Y a se mnou v temu? Tak si hlídej záda hňupe!

holekzdenek #244 Posted 12 December 2020 - 08:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 3523 battles
  • 2

View PostKarlie, on 12 June 2014 - 01:58 PM, said:

Ahoj piloti a pilotky,

často zde na fóru čítávám, že jste s něčím už "dlouho nespokojeni" a že hra potřebuje už dlouho vylepšení, ale převážně se objevují neurčité informace a pro nás je v těchto případech velmi těžké najít, kde je vlastně potíž.

Jelikož nám záleží na vašem názoru, tímto vás prosíme o ujasnění těchto "stížností".

Prosím dodržujte u toho následující pravidla:

• Konkrétní problém piště v této struktuře:

Název nedostatku (tučně)

Stručný a jasný popis

případně váš návrh na zlepšení (kurzívou) - opět stručně a jasně

• V případě, že již někdo před vámi daný nedostatek zmínil, neopakujte se! 
  • Jelikož toto vlákno chceme zanechat co nejpřehlednější pro následnou orientaci a zpětnou vazbu, vyvarujte se diskuzím! Toto vlákno slouží pouze k zápisu nedostatků. (Příspěvky, které nebudou odpovídat pravidlům budou moderátory přesunuty jinam)
  • Připomínky k aktuální verzi hry prosím piště sekce fóra pod tímto odkazem, nikoliv sem.

Každý týden se do vlákna podíváme a vyjádříme se k vámi uvedeným bodům. V případě, že se věc nebude měnit a je k tomu důvod, tyto důvody uvedeme, v případě, že se bude jednat o konstruktivní kritiku/nápad, předáme dále, pokud se na dané věci již pracuje, zkusíme vám k tomu podat informace, které máme apod. 

Zkrátka chceme oddělit zrno od plev, neb mnohdy se jedná o věci, které mají svá vysvětlení, jen se staly jakýmsi "putovním bludem".

Děkujeme za spolupráci!

P.S.: Ad "stručný jasný": Aby bylo jasno, musí to být tak stručné, abych při čtení neusnul a tak jasné, abych to pochopil :trollface:

/Tuccy

holekzdenek #245 Posted 12 December 2020 - 09:13 PM

Airman Basic

• Member
  • 3523 battles
  • 2
Prosím o dodržování základních fyzikálních zákonu. Při srážce letadel z plným zdravím není možné aby to jedno letadlo přežilo Není možné ,aby stíhač byl pomalejší než jiné letadla. Není možné ,aby bombardér sestřelil kulomety stíhače, který je vyzbrojen kanonem a dodržuje vzdálenost dostřelu. Toto byl za války problém všech bombardéru spojenců versus Me109 který měl kanony. Lehce zjistitelné i pamětí přímých účastníku bojů o Anglii. Také není dobré profitovat experimentální letadla ,která skončila z různých důvodů je na papíře.(většinou nebyla konstrukčně na úrovní). 

Kasius27 #246 Posted 16 December 2020 - 02:52 PM

Command Chief Master Sergeant

• Community Contributor
  • 16 battles
  • 956
  • [GWDYS] GWDYS

View Postholekzdenek, on 12 December 2020 - 09:13 PM, said:

Prosím o dodržování základních fyzikálních zákonu. Při srážce letadel z plným zdravím není možné aby to jedno letadlo přežilo Není možné ,aby stíhač byl pomalejší než jiné letadla. Není možné ,aby bombardér sestřelil kulomety stíhače, který je vyzbrojen kanonem a dodržuje vzdálenost dostřelu. Toto byl za války problém všech bombardéru spojenců versus Me109 který měl kanony. Lehce zjistitelné i pamětí přímých účastníku bojů o Anglii. Také není dobré profitovat experimentální letadla ,která skončila z různých důvodů je na papíře.(většinou nebyla konstrukčně na úrovní). 

V rámci toho, že úplne zmenili zmysel a zameranie pôvodnej hry na súčasný paškvil, nie je nijak podstatné dodržiavanie nejakých fyzikálnych zákonov:-)

http: //gr33ny.wix.com/gwdys

chip62 #247 Posted 28 August 2021 - 05:58 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 35162 battles
  • 368
  • [D-DOG] D-DOG
Halo,mrtvolo,jestli to tu někdo ještě čte a jestli můžu pro neustálé banování aspoň tady psát mám jednu drobnou připomínku,dotaz a návrh - pro nás veterány k de.ilům z WG,mohli byste udělat o jeden bod pro posádku víc z 15 na 16? Už třičtvrtě roku mám dvě posádky s 15 body a když s nimi lítám do posádky není kam co dát a tak mi to dává nesmyslně zkušenosti do letadla - to si strčte víte kam. Chci ještě jeden bod pro posádku !!!!!! 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users