Jump to content

Nadchodzi wersja 1.5!

• This topic is locked This topic is locked
112 replies to this topic

Community #1 Posted 20 August 2014 - 10:07 AM

Aviation HQ

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 8,899
Nowa wersja jest wypełniona po brzegi zawartością najwyższej jakości, oczekiwaną przez fanów World of Warplanes. Tutaj znajdziecie wszelkie informacje!

Pełen tekst wiadomości

32adin #2 Posted 20 August 2014 - 10:11 AM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 525 battles
  • 985
  • [_UN_] _UN_

Block Quote

STRONA NIE ZOSTAŁA ZNALEZIONA

Strona, której szukasz, prawdopodobnie już nie istnieje z powodu niedawnej aktualizacji naszej witryny. Potrzebne informacje znajdziesz we właściwym dziale na naszej ulepszonej witrynie.

UNFORGIVEN MEMBER

Simon_lord #3 Posted 20 August 2014 - 02:57 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

Aa to proszę: :trollface:

~~Piloci!

Gamescom to czas przeznaczony na najważniejsze obwieszczenia i na wprowadzanie najnowszych, najciekawszych materiałów. Zatem nie będzie niespodzianką dzisiejsza aktualizacja, która jest wypełniona ekscytującymi dodatkami dużego kalibru! Zobaczcie w pomocnym przeglądzie poniżej, co nasi deweloperzy dla Was upichcili!

Bitwy przeciwko botom!

Przez dłuższy czas nowy typ bitew znajdował się na szczycie listy życzeń wielu graczy. Mamy przyjemność ogłosić, że głównym punktem programu wersji 1.5 jest nowy typ bitew PvE, zwany „Bitwami przeciw botom”! Jak sama nazwa wskazuje, ta opcja pozwoli Wam, w drużynie z innymi graczami, zapolować na armadę komputerowo sterowanych przeciwników, w specjalnie zaprojektowanych do tego celu bitwach. Bitwy będą się rządzić odmiennymi zasadami. Nowy typ bitew będzie wspaniałym narzędziem zarówno dla nowo przybyłych, dopiero co odkrywających grę, jak i dla weteranów, którzy będą mogli poznać World of Warplanes z zupełnie innej perspektywy.

Złożone cele naziemne

Naziemna rozgrywka została poważnie przebudowana, aby pozwolić graczom na czerpanie większej przyjemności z niszczenia celów naziemnych. Od teraz piloci samolotów szturmowych będą mieli do wyboru ogromną liczbę celów naziemnych, od czołgów do złożonych kompleksów naziemnych, które nie będą składać się z pojedynczego budynku, lecz z wielu odrębnych struktur. Każdy kawałek kompleksu – taki jak działa przeciwlotnicze, działa okrętowe, oddział czołgów lub budynek – będą wrażliwe na odpowiedniego typu pociski i będą wymagać zastosowania odmiennej taktyki.

Jedna zupełnie nowa mapa, jedna przebudowana mapa

Kanion

Nową mapę „Kanion” można opisać najlepiej jako mieszankę raczej płaskiej „Pogranicza w Azji” i pofałdowanych „Fiordów”. Rozlegle, soczyste płaskie równiny zachęcą pilotów do latania na niższych pułapach, gdzie ciągnące się kaniony przecinają prehistoryczne koryto rzeki. Jednocześnie fani podniebnych pojedynków, będą zachwyceni mogąc wspinać się wzdłuż ostrych zboczy dwóch masywnych gór, których szczyty królują nad okolicą, oferując majestatyczne widoki.

Park narodowy

W tej aktualizacji przebudowaliśmy mapę „Park narodowy”. Jej ulepszona wersja 2.0 to bardziej wyraziste ukształtowanie terenu, które teraz bardziej przypomina typową pocztówkę z parków narodowych takich jak Yosemite lub Yellowstone. Ukształtowanie terenu zmieniło się diametralnie. Nie tylko sam teren został przebudowany, przesunięciu uległy również pozycje startowe dla obu drużyn, jak również umiejscowienie celów naziemnych oraz ich rodzaje.

50 nowych osiągnięć!

Do samouczka, bitew standardowych i nawet do bitew przeciw botom dodaliśmy pęk nowych, świeżych osiągnięć do zdobycia; są one dostępne w każdym trybie bitewnym World of Warplanes i każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziecie tu wyzwania od najprostszych, takich jak „Pierwsza krew”, do znacznie trudniejszych, takich jak „Chat Trick”. Znajdźcie ponad 50 zupełnie nowych zadań i medali w wersji 1.5 i wypatrujecie nowych w nadchodzących aktualizacjach.

I jeszcze, jeszcze więcej...

To jeszcze nie wszystko! Między innymi dodatkami, które przyniosła wersja 1.5, znajdują się: usprawnienie systemu matchmakera i dynamicznego trybu obserwatora, zmiany w systemie zdobywania przewagi, dwa nowe samoloty premium, liczne usprawnienia interfejsu oraz zupełnie nowy hangar premium, to tak żeby wymienić parę z nich. Najlepiej będzie jeśli zalogujecie się jak najszybciej, gdy będzie to możliwe, aby zobaczyć wszystkie nowe funkcje na własne oczy!

Weźcie pod uwagę, że od 4:00 do 8:00 21 sierpnia w związku z aktualizacją gry, serwery nie będą dostępne.

Zerknijcie na Wersję 1.5, aby zobaczyć pełną listę zmian w tej wersji.

Edited by Simon_lord, 20 August 2014 - 02:58 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

32adin #4 Posted 20 August 2014 - 03:26 PM

• Conquest Member
  • 525 battles
  • 985
  • [_UN_] _UN_
wcześniej nie było, teraz już poprawili :)

UNFORGIVEN MEMBER

LORDDOOMSDAY #5 Posted 20 August 2014 - 04:01 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_

Szkoda, że się nie chwalą jak spiep... sterowanie joyem. Co do MM to w testach wyglądalo to naprawdę obiecująco. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Seturo #6 Posted 21 August 2014 - 08:18 AM

• Squadron Leader
  • 265 battles
  • 799
  • [D-303] D-303

Nie no to z miejsca po ściągniecu padłem hahaahahahaah taki fail i jest tego jeszcze więcej zwłaszcza w tłumaczeniu :D, ale ten był najlepszy :D

jakub_czyli_ja #7 Posted 21 August 2014 - 08:40 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7229 battles
  • 9,686
  • [XII-2] XII-2

Bez latania, na minusy jak pasy startowe:
- załoga w osobnym panelu - syf i zgnilizna

- reset ustawień
- nowe panele teamów, po uj tam jest znaczek samolotu zamiast sylwetki, była sylwetka, był kolorek i było ok,

- sztuczny horyzont nadal wariant 1 i 2 się nie różnią na ekranie podglądu, podobnie 3 i 4

- w misji na exp dokładne wartości zostały zamienione na 25K/30K

No i dalej mam ten błąd, że po zalogowaniu się do gry nie widzę misji, dopiero po przełączeniu samolotu łaskawie się ładują:

https://drive.google...dit?usp=sharing

https://drive.google...dit?usp=sharing

Na plus:

+ wygląda na to, ze dostałem I-5 z pilotem na 100% i miejscem w hangarze - przyda się na linię MiGów

Weles_z_Nawii #8 Posted 21 August 2014 - 09:03 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3477 battles
  • 206
Jeszcze nie odpaliłem po aktualizacji a już się boję co to będzie :trollface:

sturmovikgsp #9 Posted 21 August 2014 - 09:06 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
To co zrobili ze znacznikami celów jest absolutnie nie do przyjęcia

Lone Wolf

ShogunNH #10 Posted 21 August 2014 - 09:20 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 164
To co zrobili ze sterowaniem padem jest nie do przyjęcia.

Simon_lord #11 Posted 21 August 2014 - 09:21 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

View Poststurmovikgsp, on 21 August 2014 - 11:06 AM, said:

To co zrobili ze znacznikami celów jest absolutnie nie do przyjęcia

Sypniesz jakiegoś screena? Ja w domu dpiero o 20.00.

UNFORGIVEN MEMBER

sturmovikgsp #12 Posted 21 August 2014 - 09:25 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694

Screen z sekcji EN

Nie idzie stwierdzić kto Cię ściga, kto najbliżej itd

Spoiler

Edited by sturmovikgsp, 21 August 2014 - 09:25 AM.

Lone Wolf

toner77 #13 Posted 21 August 2014 - 09:32 AM

Airman Basic

• Member
  • 153 battles
  • 7
A u mnie - jak w którymś z poprzednich patchy - nie widać kursora myszy wtf........

LORDDOOMSDAY #14 Posted 21 August 2014 - 09:35 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_

View Poststurmovikgsp, on 21 August 2014 - 11:25 AM, said:

Screen z sekcji EN

Nie idzie stwierdzić kto Cię ściga, kto najbliżej itd

Spoiler

Jakoś na teście nie zwróciłem uwagi. Pierdolnik pełną gębą, że tak się wyrażę :angry:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Greyshark #15 Posted 21 August 2014 - 09:38 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Haha, rzeczywiście :) Na teście nie było walk 15 na 15, to i ekran tak nie wyglądał, maskara. Trzeba będzie powyłączać część znaczników... Dopiero mi się ściąga aktualizacja, ciekawe czy czymś się różni od wersji testowej.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

sturmovikgsp #16 Posted 21 August 2014 - 09:39 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
A widziałem dzisiaj jak ludzie wybierali cel i go trafiali, jak oni to robią?!

Lone Wolf

Simon_lord #17 Posted 21 August 2014 - 09:40 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_
No ale to nie da się powyłączać części tych znaczników jak choćby symbol samolotu (trójkąt, romb) jak wcześniej? Przecież tu widać jedno wielkie G...

UNFORGIVEN MEMBER

Seturo #18 Posted 21 August 2014 - 09:45 AM

• Squadron Leader
  • 265 battles
  • 799
  • [D-303] D-303

No niestety na obecną chwile znalazłem takie coś ​http://d303.eu/of/res_mods.rar

Mod daje to że nie mamy podświetlonych celów. Jeśli chcemy coś podświetlić to naciskamy ALT. Zawsze to coś :D

sturmovikgsp #19 Posted 21 August 2014 - 09:47 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Największy problem jest w tym, że pogazuje strzałeczki do samolotów oddalonych o 6km kutwa, wszystko wygląda tak samo, nie mam pojęcia kto mnie atakuje, ja nie potrafię wybrać celu po kiego grzyby pokazują się te cholerne strzałki na samoloty oddalone o kilka km...

Lone Wolf

sturmovikgsp #20 Posted 21 August 2014 - 09:59 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694

1. Oznaczenia celów skopane całkowicie, przecież było dobrze po kiego grzyba to ruszać?

2. Sterowanie + zachowanie samolotów - jw

3. Czekam na patcha do soboty, jeśli się nie pojawi, ja odpadam. Odinstalowuje to dziadostwo.

Edited by sturmovikgsp, 21 August 2014 - 10:08 AM.

Lone Wolf

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users