Jump to content

Nadchodzi wersja 1.5!

• This topic is locked This topic is locked
112 replies to this topic

LORDDOOMSDAY #21 Posted 21 August 2014 - 10:11 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_

View Poststurmovikgsp, on 21 August 2014 - 11:59 AM, said:

1. Oznaczenia celów skopane całkowicie, przecież było dobrze po kiego grzyba to ruszać?

2. Sterowanie + zachowanie samolotów - jw

3. Czekam na patcha do soboty, jeśli się nie pojawi, ja odpadam. Odinstalowuje to dziadostwo.

I tak właśnie WG dba o lojalnych graczy. A strata takiego to już strzał w kolano. Sam nie wiem ile jeszcze jestem w stanie wytrzymać? :angry:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

1Jurko #22 Posted 21 August 2014 - 10:20 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 217
Te screeny przypominają WT, aż się boje odpalać gre. Szkoda że równają do takiego gówna

Simon_lord #23 Posted 21 August 2014 - 10:20 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_
Wiem, że się powtarzam ale nooo kuuutwa!
http://andyarthur.org/wp-content/uploads/2014/02/YOmDuDV.jpg

Portal/Mój Profil --> Internal Server Error (500)

Edited by Simon_lord, 21 August 2014 - 10:39 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

heksen6 #24 Posted 21 August 2014 - 12:11 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 11604 battles
  • 2
  • [S-D18] S-D18

No cóż fajnie się grało do tej pory. WoW ale niestety bede musiał zrezygnować z grania w to cos co powstało po najnowszym patchu

O ile poprzednia wersja czasami mi się wysypywała to niestty ta robi to praktycznie co druga bitwe. Wec gra nie ma sensu. Może to częsciowo wina mojego przestarzałego komputera. ale cóż obecny update całkowicie wyeliminował mnie z grona uzytkowników tej gry

Na szczęście w War Thunder nie mam tego typu problemów. Pozdrawiam deweloperów i programistów z Wargaming

F105PolishGlider #25 Posted 21 August 2014 - 12:23 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 648 battles
  • 1,321
  • [I_POL] I_POL
Coś mi się zdaje że trzeba szukać innej gry o samolotach. Takiej kichy to jeszcze nie widziałem. Zwalili grę.....Latanie iłem to porażka. Myśliwcem widać choinkę... Do tej pory grało się fajnie Teraz męczarnia. I to nie jest kwestia przyzwyczajenia.

TankalizatorPL #26 Posted 21 August 2014 - 12:45 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 488
  • [5SBP] 5SBP
Ja zawsze miałem wyłączone te paski. Już kiedyś mi to przeszkadzało więc jak dzisiaj grałem to nie widziałem tylu pasków ale rzeczywiście jak teraz spojrzałem na screena, którego wrzucił Szturmowik to masakra. :facepalm:

UNFORGIVEN MEMBER

Simon_lord #27 Posted 21 August 2014 - 12:59 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

Naprawdę jest aż tak źle? Przecież po poprzednich aktualizacjach też były narzekania na zmiany, były problemy i bugi. Wypuszczą łatki naprawiające a do reszty przywykniemy tak jak to juz bywało.

UNFORGIVEN MEMBER

Greyshark #28 Posted 21 August 2014 - 01:16 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostSimon_lord, on 21 August 2014 - 02:59 PM, said:

Naprawdę jest aż tak źle? Przecież po poprzednich aktualizacjach też były narzekania na zmiany, były problemy i bugi. Wypuszczą łatki naprawiające a do reszty przywykniemy tak jak to juz bywało.

Kwestia gustu. Poza paroma rzeczami jak np. załoga i przełączanie się między celami odległymi od 5k mi się nowa wersja bardzo podoba.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

sturmovikgsp #29 Posted 21 August 2014 - 01:25 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Żeby nie było wszystkie inne zmiany podobaja mi się bardzo. Z ładnym hangarem premium i łuskami na czele. MM zdaje sie też działać lepiać, a nowy system przewagi znacznie lepsy. Niestety reakcja samolotu (orczyk) i oznaczenia celi z 5km dalej to zbyt wiele by można było grać.

Lone Wolf

Merdis #30 Posted 21 August 2014 - 01:29 PM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 14 battles
  • 154

1. Kamera jest teraz "wyżej" nad samolotem (albo mi się wydaje). Utrudnia to celowanie w trybie niesnajperskim:/

W żaden sposób nie mogę uzyskać takiego sterowania samolotu jak i pracy kamery, jakie było przed patchem (grałem z opcją "Legacy FoV 1.3" i jednym z gotowych ustawień myszki - bodajże "Free"). Odpowiednik tego ustawienia myszki w 1.5 wydaje się działać inaczej.

Edycja:Zagrałem trochę więcej i stwierdzam, że można przywyknąć.

2. Paski celów naziemnych bardzo przeszkadzają. Lubię mieć je dot. samolotów przeciwnika, wraz z odległością i hpkami. Niestety wtedy cele naziemne zmieniają obraz w choinkę bożonarodzeniową. Marzę o przycisku, który w trakcie bitwy zmieniałby działanie znaczników w sposób następujący:

-pokazuj znaczniki samolotów wroga i celów naziemnych (tak jak jest teraz)

-pokazuj tylko znaczniki samolotów

Znacząco podniosłoby to komfort grania, jednocześnie nie pozbawiając dodatkowej informacji o celach naziemnych w razie potrzeby.

3. Bardzo dobrze, że dodano dodatkową zakładkę w podsumowaniu bitwy, będzie użyteczna. 

Edited by Merdis, 21 August 2014 - 02:42 PM.

R_P_Chuck #31 Posted 21 August 2014 - 01:29 PM

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View PostGreyshark, on 21 August 2014 - 03:16 PM, said:

mi się nowa wersja bardzo podoba.

Nie przypominam sobie, żebyś o którymkolwiek patchu napisał coś innego.

Edited by rapechuck, 21 August 2014 - 01:30 PM.

Greyshark #32 Posted 21 August 2014 - 01:30 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA
Tak, te oznaczenia celów z 5-6 km to :facepalm: Mam samolot na ogonie, chcę się szybko przeklikać żeby zobaczyć kto to jest, wciskam przycisk "następny cel" i pokazują mi się po kolei samoloty oddalone o 5 km... bzdura totalna. Mogło zostać tak jak było, że do podglądu łapią się tylko te samoloty oddalone o 2-2,2 km.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Greyshark #33 Posted 21 August 2014 - 01:31 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postrapechuck, on 21 August 2014 - 03:29 PM, said:

Nie przypominam sobie, żebyś o którymkolwiek patchu napisał coś innego.

0.4.0, 0.5.3

EDIT: żeby nie pisać posta pod postem; jak u Was wyglądają kontakty? U mnie pojawiły się w kontaktach osoby które już dawno nie grają i wcześniej z tych kontaktów zostały usunięte, trzeba listę porządkować od nowa.

EDIT 2: pomyłka, w kontaktach ich nie ma ale są na liście osób wyświetlających się po kliknięciu "Utwórz klucz". Czyli te listy różnią się od siebie.

Edited by Greyshark, 21 August 2014 - 01:36 PM.

R_P_Chuck #34 Posted 21 August 2014 - 01:43 PM

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View PostGreyshark, on 21 August 2014 - 03:31 PM, said:

0.4.0, 0.5.3

Toć piszę, że sobie nie przypominam. Kiedy to było? Rok, półtora roku temu? :wink:

Greyshark #35 Posted 21 August 2014 - 01:46 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postrapechuck, on 21 August 2014 - 03:43 PM, said:

Toć piszę, że sobie nie przypominam. Kiedy to było? Rok, półtora roku temu? :wink:

0.4.0 nawet nie pamiętam kiedy, ale była to katastrofa.

0.5.3 po Gamescom 2013.

Weles_z_Nawii #36 Posted 21 August 2014 - 02:04 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3483 battles
  • 206
Ha ha ! Chyba przeczytali mój post sprzed bodajże dwóch dni ! Pdsumowanko kredycików jest po bitwie. Skaczące wyniki po bitwie skasowane. Przed bitwą można od 30 sekundy wskoczyć od razu na interfejs bitewny. Ale niestety po zestrzeleniu trzeba obejżeć spaduwe całą i to jest dupa czyli minus. Dalej. Myślę, że takie a nie inne oznakowanie celów naziemnych jest związane z ich złożonością i z czasem nauczymy się z tego korzystać. Inna sprawa, że graczowi nie mającemu zamiaru ich atakować mogą te oznaczenia przeszkadzać. Oznakowanie samolotów na liście : faktycznie sylwetki były bardziej czytelne ale tragedii nie ma. Fajny (dynamiczny jak w WoT) pasek(i) przewagi. Teraz warto na niego częściej spoglądać.  Największy minuch jak na pierwsze wrażenie to brak załogi w hangarze. Ta zakładka to totalne nieporozumienie. O innych sprawach to już pisano. Aha ! MM totalnie skopany: przegrałem już trzy bitwy ! :trollface: Ale fakt faktem - mam wrażenie, że samoloty jakby lekko przymuliło.   A przepraszam: po zestrzeleniu można się od razu przełączyć na tryb widza

Edited by reydan, 21 August 2014 - 02:37 PM.

SandmanX #37 Posted 21 August 2014 - 03:03 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

ROFL, co to k.... jest!

edit:

Sa jakies tam reczy na plus tej aktualizacji, ale straszny "syf" jest na ekranie przez te nowe cele naziemna... ;/

Nowe cele naziemne sie ciezko bije, ale to tez ma swoje plusy, pozyjemy zobaczymy.

Edited by SandmanX, 21 August 2014 - 03:50 PM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

MikeszS #38 Posted 21 August 2014 - 03:16 PM

Airman Basic

• Member
  • 1 battle
  • 2
  • [_BBS_] _BBS_

View PostGreyshark, on 21 August 2014 - 02:30 PM, said:

Tak, te oznaczenia celów z 5-6 km to :facepalm: Mam samolot na ogonie, chcę się szybko przeklikać żeby zobaczyć kto to jest, wciskam przycisk "następny cel" i pokazują mi się po kolei samoloty oddalone o 5 km... bzdura totalna. Mogło zostać tak jak było, że do podglądu łapią się tylko te samoloty oddalone o 2-2,2 km.

Mam takie same spostrzeżenia, przydałaby się chociaż opcja "poprzedni cel". Przewijam cele w poszukiwaniu ogona i w ferworze walki przeskoczył mi o jeden za daleko, wtedy muszę pompować dalej następny -> następny -> następny. A teraz gdy oznacza przeciwników, którzy w ogóle nie są w zasięgu wzroku to już totalna porażka 

ShogunNH #39 Posted 21 August 2014 - 04:22 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 164
Pograłem chwilę i generalnie wymęczę już tego Meteora, ale po tym to gry pewnie nawet nie ściągnę gry wrócę do domu i przesiądę się na nowe dyski, by nawet pakietu nie marnować. Wrócę, gdy sterowanie padem wróci do normalności, czyli wariacja nt. latania joyem, a nie myszką jak teraz. Oznaczenia celów nawet tak bardzo mi nie przeszkadzają, ale może dlatego, że bardziej walczę ze swoim samolotem niż przeciwnikiem. No i oczywiście nieszczęsna załoga w menu u góry gdzie powinny być koszary. 

mazur131313 #40 Posted 21 August 2014 - 05:14 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1300 battles
  • 270
  • [JFA] JFA

Komu przeszkadzał dokładny co do punktu pasek z postępem misji?Na co komu dokładność do 1 tysiąca?

Skończyło się hasanie Iłami - nowy system celów naziemnych jest interesujący...ale skończyło się niszczenie po 10-15 celów na bitwę...czyli zarobki też idą w dół...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users