Jump to content

Nadchodzi wersja 1.5!

• This topic is locked This topic is locked
112 replies to this topic

JERY_76 #41 Posted 21 August 2014 - 05:45 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

A ja sie pytam, co komu przeszkadzalo, ze ikonka na pasku gdy sie bylo "poza gra" migala na czerwono gdy rozpoczynala sie bitwa? Procesory 4 rdzeniowe, multizadaniowosc, ale nie. Zadnego wychodzenia do pulpitu. Trzeba sie gapic na ekran losowania do bitwy po kilka minut za kazdym razem + durne 25sek przed bitwa. WG zrobilo superduper animacje przed bitwa i teraz maja zamiar zmuszac ludzi do jej ogladania. Tak jakby gracze sie o te fajerwerki prosili. Az sie odechciewa grac. Czy projektanci w WG maja konkurs, kto wprowadzi poprawke ktora zniecheci wiecej starych graczy?

Oznaczenia celow totalnie do dupy. Po co to ruszali w ogole?? Co im przeszkadzalo ze blizszy cel mial wieksza strzalke?

System kolizji geanialny. DWa samoloty zachaczaja skrzydlami z czego jeden leci dalej. Piekne. Szkoda nie nie udalo sie tego systemu wgrac do komputera pokladowego Tupolewa. Ile syfu by to zaoszczedzilo polakom.

Edited by JERY_76, 21 August 2014 - 05:54 PM.

fly98 #42 Posted 21 August 2014 - 06:20 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 64 battles
  • 24
  • [TON] TON

View Postmazur131313, on 21 August 2014 - 06:14 PM, said:

Komu przeszkadzał dokładny co do punktu pasek z postępem misji?Na co komu dokładność do 1 tysiąca?

Skończyło się hasanie Iłami - nowy system celów naziemnych jest interesujący...ale skończyło się niszczenie po 10-15 celów na bitwę...czyli zarobki też idą w dół...

Wydaje mi się że przydatność i wpływ na wynik bitwy szturmowców też zmalała, teraz bardziej się opłaca zestrzelić samolot przeciwnika przecież.

Taaa iłem bedę bawić się w myśliwca he he. Pozdrawiam

fly98 #43 Posted 21 August 2014 - 06:25 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 64 battles
  • 24
  • [TON] TON

View PostJERY_76, on 21 August 2014 - 06:45 PM, said:

A ja sie pytam, co komu przeszkadzalo, ze ikonka na pasku gdy sie bylo "poza gra" migala na czerwono gdy rozpoczynala sie bitwa? Procesory 4 rdzeniowe, multizadaniowosc, ale nie. Zadnego wychodzenia do pulpitu. Trzeba sie gapic na ekran losowania do bitwy po kilka minut za kazdym razem + durne 25sek przed bitwa. WG zrobilo superduper animacje przed bitwa i teraz maja zamiar zmuszac ludzi do jej ogladania. Tak jakby gracze sie o te fajerwerki prosili. Az sie odechciewa grac. Czy projektanci w WG maja konkurs, kto wprowadzi poprawke ktora zniecheci wiecej starych graczy?

Oznaczenia celow totalnie do dupy. Po co to ruszali w ogole?? Co im przeszkadzalo ze blizszy cel mial wieksza strzalke?

System kolizji geanialny. DWa samoloty zachaczaja skrzydlami z czego jeden leci dalej. Piekne. Szkoda nie nie udalo sie tego systemu wgrac do komputera pokladowego Tupolewa. Ile syfu by to zaoszczedzilo polakom.

Chyba największa bzdura tej gry, system kolizji. 2 samoloty zderzają się się z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę po czym jeden z nich leci dalej.

Teraz ten system jeszcze bardziej "dopracowali". Można zawadzić skrzydłami jeden o drugiego i obydwaj lecą spokojnie dalej. "Trochę" tylko skrzydła są uszkodzone. Spoko.

Edited by fly98, 21 August 2014 - 06:25 PM.

Zariczny #44 Posted 21 August 2014 - 06:50 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 886 battles
  • 1
Wersja 1.4.0 była o niebo lepsza od tego gniotu co zrobiono z wersją 1.5.0. Spieprzono dokładnie wszystko poczynając od sterowania a cele naziemne to totalna porażka.Jeśli w porę tego nie cofną do poprzedniej wersji to stracą dużą część klienteli.Wiadomo,że chodzi im o kasę bo w tej najnowszej wersji wszystko jest pod tym kątem ustawiane ale zapomnieli o tym,że klientowi nie musi się takie robienie go w konia podobać.Jak sytuacja się w porę nie poprawi to niech spadają na bambus ze swą gierką.

sturmovikgsp #45 Posted 21 August 2014 - 07:00 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Czytając forum EN i tutaj to mają tak na oko czas do poniedziałku, max aż ludzie skończą misje miesięczna, a potem spora ilość starych graczy kończy grę. Sam jestem zaskoczony aż taką reakcja nową aktualizacje, ale grać się nie da.

Lone Wolf

alpt #46 Posted 21 August 2014 - 07:07 PM

Senior Airman

• Member
  • 31 battles
  • 46

Co to KURvA jest ?

Kirk_Diggler #47 Posted 21 August 2014 - 07:13 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 140
  • [_UN_] _UN_

O ile w poprzedniej wersji wszyscy narzekali na idiotyczny system przewagi, o tyle w 1.5 brakuje mi epitetów, żeby opisać to gó..no które nam zaserwowano teraz.

Zapominamy o jakiejkolwiek taktyce, BnZ praktycznie jest niestosowalne ze względu na zerową czytelność pola bitwy, gdy zostaniemy sami na kilku przeciwników nieistotny jest jakikolwiek skill, ponieważ przewaga już nie zasuwa jak szalona, teraz poprostu zapier...la.

Z tego co widzę, można robić tylko jedno, wziąć jakiś dobrze kręcący się ruski szrot i dzida na środek do młyna. Kto przetrwa ten wygrywa. Brawo WG, macie w końcu swój wymarzony produkt dla idiotów.

Wsadźcie sobie tego meteora, szkoda  mojego czasu.

Adios

UNFORGIVEN MEMBER

sturmovikgsp #48 Posted 21 August 2014 - 07:14 PM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694

No jak już Alpt pisze posta na forum to coś musi być na rzeczy! To co panie kolego? Czekamy pare dni i jak nie naprawią to spie***y z tego bałaganu?

EDIT:

To już chyba faktycznie koniec WoWp, a przynajmniej rozdziału kiedy posiadał naprawdę sporo fajnych graczy. Mimo wszystkich spięć i konfliktów społeczność była kapitalna. Trochę szkoda.

Edited by sturmovikgsp, 21 August 2014 - 07:16 PM.

Lone Wolf

R_P_Chuck #49 Posted 21 August 2014 - 07:30 PM

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 633

View Poststurmovikgsp, on 21 August 2014 - 09:14 PM, said:

Mimo wszystkich spięć i konfliktów społeczność była kapitalna. Trochę szkoda.

O. Robi się sentymentalnie.

To co, zakopujemy wszystkie ręczne toporki wojenne, chowamy animozje i urazy w kieszeń i wszyscy na pożegnalne piwo? :)

TankalizatorPL #50 Posted 21 August 2014 - 07:31 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 488
  • [5SBP] 5SBP

View Poststurmovikgsp, on 21 August 2014 - 09:00 PM, said:

Czytając forum EN i tutaj to mają tak na oko czas do poniedziałku, max aż ludzie skończą misje miesięczna, a potem spora ilość starych graczy kończy grę. Sam jestem zaskoczony aż taką reakcja nową aktualizacje, ale grać się nie da.

Po tym też można zobaczyć, że ludzie, którzy zarządzają w tej grze nie do końca ogarniają.

Jak można wrzucić nową łatkę w czwartek!?

To już trzeba być totalnym baranem (żeby powiedzieć łagodnie). Będzie masa błędów i kiedy się to naprawi? W piątek? W jeden dzień?

A w weekend to pracownik ma już wywalone na grę a gracze właśnie w weekend grają najwięcej!!!

Tak więc planowanie genialne. Już w sumie się nie dziwię, że na promocje na 8+ poziom prawie rok trzeba czekać.

UNFORGIVEN MEMBER

LORDDOOMSDAY #51 Posted 21 August 2014 - 07:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_
O alpt napisał posta. Jest naprawdę źle :trollface:. A to piwko to na poważnie trza rozważyć. I tu nie żartuję. 

Edited by LORDDOOMSDAY, 21 August 2014 - 07:40 PM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Cascad0r #52 Posted 21 August 2014 - 07:46 PM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 384
  • [D-303] D-303

View PostJERY_76, on 21 August 2014 - 07:45 PM, said:

A ja sie pytam, co komu przeszkadzalo, ze ikonka na pasku gdy sie bylo "poza gra" migala na czerwono gdy rozpoczynala sie bitwa?

To akurat działa tak samo jak podczas 1.4, czyli raz działa a raz nie (ciężko powiedzieć od czego to jest uzależnione ;P)...

D-303      EX-WG

Matkaa #53 Posted 21 August 2014 - 07:59 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 101
  • [-DFA-] -DFA-
Tego meteora to chyba tylko siłą rozpędu zrobię. Więcej frajdy miałem z Aces over Europe na starej 486-tce.

Death from Above Member

JERY_76 #54 Posted 21 August 2014 - 08:35 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 137 battles
  • 162
  • [D-303] D-303

View PostCascad0r, on 21 August 2014 - 08:46 PM, said:

To akurat działa tak samo jak podczas 1.4, czyli raz działa a raz nie (ciężko powiedzieć od czego to jest uzależnione ;P)...

Dziwne. W 1.4 zawsze mi pokazywalo. W 1.5 jeszcze ani razu.

Greyshark #55 Posted 21 August 2014 - 08:49 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostJERY_76, on 21 August 2014 - 10:35 PM, said:

Dziwne. W 1.4 zawsze mi pokazywalo. W 1.5 jeszcze ani razu.

U mnie jak u Cascadora, pokazuje średnio raz na 5.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

PaK_Wagen #56 Posted 21 August 2014 - 08:50 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 745 battles
  • 250
  • [DRAGO] DRAGO

"-":

1. Za dużo ikonek i pasków w bitwie.

2. Brak ikon/miniatur przy samolotach na listach drużyn

3. Zakładka 'Załoga' w hangarze.

4. 'Kurczenie się' nicków w trakcie ładowania bitwy.

5. Brak sygnalizacji końca odliczania do bitwy przy pracy w tle (np. gdy przeglądamy forum w trakcie oczekiwania).

6. 'Nachalne i rozpraszające reklamy' zdobytych medali.

7. Animacja zniszczenia statków i okrętów.

8. Zaokrąglenie licznika xp do tysiąca (po kiego?).

"+":

1. Łuski.

2. Nowy hangar.

3. Rozbudowane statystyki po bitwie rodem z WoT.

4. Multum medali.

5. Złożone cele naziemne.

6. Nowa mapa i nowa-stara mapa.

7. Nowy system przewagi.

8. Tryb walki z botami (który uważałem przed 1.5 za coś debilnego) z dwóch powodów:

a) przy pierwszym uruchomieniu po aktualizacji jest zareklamowany początkującym,

b) daje możliwość odreagowania po serii przegranych.

9. Porównanie samolotów w trakcie odliczania z domyślnym wyborem odpowiednika w drużynie przeciwnej.

10. Nowy MM.

Nemo est iudex in propria causa

sledzwoleju #57 Posted 21 August 2014 - 10:25 PM

Airman Basic

• Member
  • 2928 battles
  • 5
  • [H_F_F] H_F_F
Ch*jnia z patatajnią to 1.5

Simon_lord #58 Posted 21 August 2014 - 10:59 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_
Chyba żartujesz, że nowy system przewagi to plus. 

UNFORGIVEN MEMBER

SANGAI #59 Posted 21 August 2014 - 11:29 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 587 battles
  • 2

Przeboleje wszystko oprócz systemu przewagi... zostaje sam na 4 samoloty, które na 109 można samemu zrobić, ale nie ma czasu....  Czyli co na pałke szybko sie kręcić na pułapie 1000m żeby zdążyć zanim odetnie mi gre (bo takie mam wrażenie jak widze ekran końcowy)??

Na paski i configi wyjda mody wiec wystarczy nie grać kilka dni i bedzie ok, ale to jak teraz wyglądają bitwy to dla mnie porażka...

Lagpower #60 Posted 22 August 2014 - 12:26 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 20 battles
  • 36
  • [_HOA_] _HOA_
W sumie fajny patch. Bo jest tak tragiczny, że aż nie chce mi się grać i wracam do 'rial lajf'.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users