Jump to content

Misje miesięczne: Niemiecka glebogryzarka

• This topic is locked This topic is locked
89 replies to this topic

jakub_czyli_ja #81 Posted 11 October 2014 - 03:42 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2
No właśnie, to się nazywa redukcja.

sturmovikgsp #82 Posted 12 October 2014 - 08:08 AM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Dostaję takie ameby do teamu, że to się w głowie nie mieści. Głupi pogania głupszego. I niech WG nie pie****, że nie manipuluje MM by wyrównywać WR....

Edited by sturmovikgsp, 12 October 2014 - 08:14 AM.

Lone Wolf

1Jurko #83 Posted 12 October 2014 - 09:23 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 217
W manipulacje MM nigdy nie uwierze. Dla mnie to raczej próba zwalenia frustracji z powodu serii porażek. Nie raz mi się to zdarzało ale mam to gdzieś. A co do misji to jeszcze 3 zwycięstwa hejwikami i koniec. Można będzie normalnie zbijać gwiazdki.

jakub_czyli_ja #84 Posted 12 October 2014 - 10:09 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2
Jak miałem 800 bitew to też nie wierzyłem.

1Jurko #85 Posted 12 October 2014 - 10:12 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 217
W Wot mam 17k i dalej w to nie wierze. Dobrze że przynajmniej w wowp nie ma odpowiednika xvm podającego przy okazji % szanse na win. Nie raz miałem sytuację że gracz z drużyni widział np. 30% szans i albo się topił albo po prostu wychodził z gry. Teraz to nimi jest troszkę utrudnione ale bez szału.

sturmovikgsp #86 Posted 12 October 2014 - 10:28 AM

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 694
Taki program nie jest potrzebny tutaj ze względu na ilość graczy. Patrzysz na tabelę i już wiesz na 90% jaki będzie wynik.

Lone Wolf

LORDDOOMSDAY #87 Posted 12 October 2014 - 12:07 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_

View Poststurmovikgsp, on 12 October 2014 - 12:28 PM, said:

Taki program nie jest potrzebny tutaj ze względu na ilość graczy. Patrzysz na tabelę i już wiesz na 90% jaki będzie wynik.

100% racji. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

GadAnkh #88 Posted 24 October 2014 - 09:40 AM

Senior Airman

• Member
  • 4400 battles
  • 39

Zabawne jak w grach pojawiają się matematycy co szerzą teorie spiskowe, a kreatywność jest spora.

Np.

Lepsze losowania dla ludzi z premium.

Lepsze losowania o określonych godzinach.(np parzystych)

Lepsze losowania dla ludzi z lepszymi wynikami.(sytuacja odwrotna jest zauważana dużo częściej)

Gorsze losowania po wygranej np.5x z rzędu wygraliśmy i za "karę"dostajemy 50 gorszych losowań.

A tak naprawdę to tworzenie takich skryptów powodowało by tylko niepotrzebne dodatkowe obciążanie serwera i znacząco wydłużało czas oczekiwania na wejście do bitwy.A to kosztuje.

BTW jestem noobkiem w tej grze, ale zdarzyło mi się latać w kluczu z dobrymi graczami gdzie zostawaliśmy we 3 na 6-7 przeciwników i wygrywaliśmy, słabe losowanie nas nie powstrzymało. :kamikaze:

32adin #89 Posted 24 October 2014 - 10:55 AM

• Conquest Member
  • 525 battles
  • 985
  • [_UN_] _UN_
Proszę cię, nie próbuj przelać czołgowych teorii spiskowych na to forum - póki co mamy tu deficyt małolatów :)

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #90 Posted 24 October 2014 - 11:31 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

View PostGadAnkh, on 24 October 2014 - 10:40 AM, said:

Zabawne jak w grach pojawiają się matematycy co szerzą teorie spiskowe, a kreatywność jest spora.

Gorsze losowania po wygranej np.5x z rzędu wygraliśmy i za "karę"dostajemy 50 gorszych losowań.

A tak naprawdę to tworzenie takich skryptów powodowało by tylko niepotrzebne dodatkowe obciążanie serwera i znacząco wydłużało czas oczekiwania na wejście do bitwy.A to kosztuje.

No co ty, wydłużałoby oczekiwanie na bitwę? W WoT w kolejce potrafiło być i 2k graczy, a na bitwę mogłem czekać i 3 minuty.

Akurat to o losowaniach jest udokumentowane przez własny patent na maczmaker by WG http://www.google.co...tents/US8425330 :

"According to another aspect, the matchmaking server may store a win/loss percentage for each user (or vehicle) at a given battle level. As the player's win/loss ratio decreases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the lower end of the allowable range, whereas as the player's win/loss ration increases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the upper end of the allowable range. Thus, when a player has been repeatedly put into too many difficult battles, the balancing is done in favor of easier battle sessions, thereby encouraging the player by providing an easier game environment. Similarly, when the player has been repeatedly put into too many easy battles, the balancing is done in favor of harder battle sessions, thereby keeping the player challenged instead of letting the player become bored with easy games"

Może przeczytaj sobie ten wniosek patentowy, a potem snuj teorie.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users