Jump to content

Mitsubishi J4M Senden

• Please log in to reply
5 replies to this topic

CerVus #1 Posted 12 November 2014 - 10:41 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 123 battles
  • 541
  • [BIA] BIA
Nemáte ho někdo? Vypadá to podle statů jako celkem šikovné letadlo.

=BiA= Steel Panthers cz/sk air combat wing 

Nejoblíbenější letadla: Bf 109 FP-40 KittyhawkP-38F Lightning, Me 262 HG II

Oremuss #2 Posted 13 November 2014 - 11:24 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 117
  • [GWDYS] GWDYS
Zrovna teraz som ho kupil kedže bolo v zlave, ale otestujem ho až večer potom dám vedieť :)

Proud member of clan GWDYS.

malvin_sk #3 Posted 16 November 2014 - 08:04 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1160 battles
  • 285
  • [SPX] SPX
lieta s ním niekto ? nejaká recenzička ?  tik tak 

Oremuss #4 Posted 16 November 2014 - 11:02 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 117
  • [GWDYS] GWDYS
No tak k tomuto lietdlu niečo napíšem. Kúpil som ho lebo vyzerá podla štatistík celkom slušne. Odlietal som s ním zatial len 6 bitiek, takže zhrniem moje postrehy a pocity.
 Zo začiatku má pekný štart, boost 20 sekund, na mape jadran a fjordy sa s boostom dostanem do 3500 s využitím boostu a  rychlost sa drží okolo 360 čo je celkom ok . Vo výške je obratnejšie ako ostatné HF a palubné stíhače, čo ho predurčuje na lovenie HF a palubákov ako F4U a Fw. Palebka je ok ak trafíš na 400 metrov tak to sype dmg 1x30mm a 2x20mm, davaju spolu dobrý dmg. Osobne s ním mám 6 bitiek a 14 zostrelov čo je u mňa podpriemer, a lietadlo mi proste nejako nesedí. Problém je u mňa v tom, že ak sa zamnou niečo zavesí, tak sa mi s tymto lietdlom zle vyhýba a rychlostou nestačím a vacsinou neuletím.
Takže moje zhrnutie:     Klady:    - dobrá stúpavosť a boost
                                                    - dosť učinný na lovenie HF vo výškach
                                                    - dobrý dmg, zbrane vydržia strielať dlhšiu dobu, ale nie je treba, ak trafíte 30tkou je to poznať ( hlavne proti Zeru :playing:  )
                                                    - slušná obratnosť - otočí sa pri optimálnej rychlosti za 21 sekund, čo je lepšie ako F4U a Fw a rovnako ako 109G v základe

Zápory: - Letová rychlosť nie je až taká dobrá, ak so dostaneš pod hladinu 1500 metrov a začneš točiť, tak sa výška zle naberá a si ľahký cieľ
                                                    - Ak sa dostaneš do boja TnB tak si veľmi lahký ciel v zákrute, lebo lietadlo má celkom velku plochu. Aj ked ta plocha medzi motorom a krídlom je prázdna vyzerá to ako keby to aj tam dávalo dmg.
                                                    - Vzhľad lietadla - mal som taký pocit, že všetci naokolo si chceli do toho lietadla poslať dávku :hiding:
Takže moje celkové zhrnutie: Lietdlo je celkom ako také v pohode ak má človek rád BnZ a kontroluje si výšku, ale tento štýl nie je môj hlavný, ja sa radšej  točím.
Tolko k mojej "recenzii", btw. recenzie niesu moja parketa ale ešte napíšem recenziu na Jak-3RD, ktorý som si kupil tiež a toho určite nelutujem :) Tak nazdar a vidíme sa v hre 

Edited by Oremuss, 16 November 2014 - 11:03 AM.

Proud member of clan GWDYS.

malvin_sk #5 Posted 16 November 2014 - 06:40 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1160 battles
  • 285
  • [SPX] SPX
thx aj chlapci v klane mi odporúčajú radšej toho jaka 

Chorche_22 #6 Posted 02 December 2014 - 08:37 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 16 battles
  • 652
Po 35 bitvách přidám svoje pocity. V zásadě souhlasím s výše uvedenou recenzí , pouze ho létám jinak :)  Letadlo je to velmi rychlé ( a to i u země , kde má rychlost jako TnB letadla ) a i poměrně obratné. Zatím se mi sním vyplácí ( baví mě ) létat hodně agresivně ! Nastoupat cca. do 3.000-3.500 , pak jdu primárně po HF. Pokud nejsou HF v dosahu , točím každého výškaře v letové hladině do 3.000.  Kromě Rusů a Britů utočí v optimální rychlosti každou sedmičku ( s P51D a 109G je to hraniční , do točení jdu jen s počáteční poziční výhodou ).  Tímhle stylem mám asi 1,8 killu na hru což je na mne na sedmičkách nadstandard :) Většinou na něj hodím i ty 2 bomby , protože na krouživých mapách ( jako Fjordy ) se kolikrát dostanete nad pozemáky dřív, než ke stihačům a pak 2 pumelice s DMG 4400 udělají klidně 30 bodů převahy. Pokud se objeví první stihači, bomby odhodím na prázdno a veškerý postih obratnosti je rázem pryč. Navíc bomby stojí tuším jen nějakých 1000-1500 kreditů, což je při příjmech tohoto letadla zanedbatelné. Na závěr farmářské okénko - za hru vydělá nějakých 35-50 tisíc. ( při nastřílené DMG cca. 600 - 1100 proti letadlům stejného tieru, proti šestkám ještě méně ).
Což není žádná sláva, když 50 tis za bitvu udělají při stejné udělené DMG i pětkové prémiáky. Celková agilita a všestrannost je ale velmi zábavná a pořízení rozhodně nelituji. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users