Jump to content

Şikayet ve İstek kutusu

• Please log in to reply
18 replies to this topic

ahmet009 #1 Posted 04 March 2015 - 11:41 PM

Senior Master Sergeant

• Member
  • 13070 battles
  • 218
  • [TIG3R] TIG3R

Evet arkadaşlar oyunda çok yoğun bir şikayet söz konusu bu şikayetleri tek bir başlık altında yayınlarsak birbirimize yardımcı olmuş oluruz karşılaştığınız sorunları isteklerinizi yazarız. Herkesin fikirlerini düşüncelerini paylaştığı güzel bir başlık olması dileği ile...

sultanyusuf #2 Posted 05 March 2015 - 10:29 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R
Bir istekte bulunmak istiyorum. Geçen sene nisan ayında söylenen uçaksavarlar oyuna gelsin.:teethhappy: Böylece hafif savaş uçaklarını alıp yere ateş eden arkadaşlar bu uçaksavarları:playing: alıp bize daha hayırlı olur kanaatindeyim.

ahmet009 #3 Posted 05 March 2015 - 03:50 PM

Senior Master Sergeant

• Member
  • 13070 battles
  • 218
  • [TIG3R] TIG3R

Bende duymuştum onu beni heyecanlandırmıştı. Ama sonra nedense  bir anda unutuldu gitti. Hemde resmi olarak açıklanmasına rağmen zeplinlerin gelmesi bile söyleniyordu forumlarda oda yalan oldu =)

sultanyusuf #4 Posted 17 March 2015 - 09:12 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R

Şu wargaming ne yapıyor , planları nedir? bileniniz var mı? Oyuncu sayısı iyice düştü.700-800 lere kadar. Benim gibi uçak sevdalısı bir ortalama oyuncunun karşısına sürekli hardcore oyuncu çıkıyor.Oyunda artık ilerleyemez oldum.İyi oyuncular düşük levellerde bile çıkıyor insana nefes aldırmadan indiriyorlar.Kredi ve exp alamaz oldum eskisi kadar buna bir çare bulmaları lazım. Zaten acemiler bıraktı, benim gibi ortalama oyuncularda oyunu bırakırsa geriye ne kalır bilemiyorum. Yoksa wargaming bu oyunu gözden çıkardı mı? Anlamış değilim,yeni oyuncu bulma adına hiçbir şey göremiyorum sürekli bir düşüş, nereye kadar kestiremiyorum. 

Edited by sultanyusuf, 17 March 2015 - 09:16 AM.

BABAHAN #5 Posted 19 March 2015 - 11:14 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 32854 battles
  • 2
  • [T_S_K] T_S_K
oyunlarda premium uçakların biraz daha ateş gücünün artmasını istiyoruz

ahmet009 #6 Posted 19 March 2015 - 11:47 PM

Senior Master Sergeant

• Member
  • 13070 battles
  • 218
  • [TIG3R] TIG3R
zaten yakında t8 premıum ucaklar gelecek onlar baya eğlenceli olacak =)

sultanyusuf #7 Posted 26 March 2015 - 09:21 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R
Bence oyuncu sayısını artırmak için world of tanks ve world of planes arasında çapraz görevler olmalı.Bu görevlerde de değerli ödüller verilmeli ki, tank oyununu oynayan büyük  kitleden world of warplanes oyununu hiç oynamamış olanları oyuna kazandırmış olurlar.İleride world of warships çıktığında üçü arasında da çapraz görevler olabilir.

ahmet009 #8 Posted 26 March 2015 - 03:29 PM

Senior Master Sergeant

• Member
  • 13070 battles
  • 218
  • [TIG3R] TIG3R

çok güzel fikir valla beğendim aklımada hıc gelmemişdi ins vuque bunu göz önünde bulundurur oyuncu sayısını artıracağı kesin kanımca 

ennoia #9 Posted 30 March 2015 - 09:10 AM

Turkish Community Coordinator

• WG Staff
  • 8 battles
  • 52

View Postsultanyusuf, on 26 March 2015 - 10:21 AM, said:

Bence oyuncu sayısını artırmak için world of tanks ve world of planes arasında çapraz görevler olmalı.Bu görevlerde de değerli ödüller verilmeli ki, tank oyununu oynayan büyük  kitleden world of warplanes oyununu hiç oynamamış olanları oyuna kazandırmış olurlar.İleride world of warships çıktığında üçü arasında da çapraz görevler olabilir.

Hem World of tanks oyuncu kitlesi ile WoWP oyuncu kitlesi hem de iki oyun tamamen farklı olduğu için çapraz görevler yapılması maalesef mümkün değil. WoT oyuncularının yalnızca bir kısmı Wowp oynuyor, aynı şekilde Wowp oyuncularının da az bir kısmı WoT'u da oynuyor, dolayısıyla çapraz görevleri getirmek planlanmıyor.

Geliştiricilerimiz oyunu daha çok geliştirmek üzerinde çalışıyorlar, değişiklikler, iyileştirmeler olacak. :) Hatta 2 gün içinde birkaç yeni şey eklenecek, bir sonraki güncelleme ise yakında gelecek ve daha kapsamlı bir güncelleme olacak. Şu an için bunları söyleyebilirim. :)

Maxsimus7 #10 Posted 06 April 2015 - 12:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 426 battles
  • 1
oyun cidden güzel ama bir çok eksikleri arkadaşlarımız da fark etmiş olabilir benim eksik bulduğum kısım oyunda arka fon müzikleri yeterli değil acaba oyunda oyuncuları destekleyici evrensel  müzik arşivi konula bilinir mi ve oyunda pencere boyutunda küçülttüğümüz de sonra dan hata veriyor şimdilik bu kadar... 

DEADXSHOT #11 Posted 07 April 2015 - 06:18 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1
  • [VELOC] VELOC
Benim çok ayrı bir sorunum var ve çözümünü bir türlü bulamadım oyun çalıştığı an da mouse cursor gözükmüyor rastgele savaş butonuna gelmeye çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Reddragon_73 #12 Posted 13 April 2015 - 06:25 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 22763 battles
  • 189
  • [1919] 1919
oyun içinde hangarda iken ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

Reddragon_73                                                                    

Am5E9B.gif

sultanyusuf #13 Posted 23 April 2015 - 08:29 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R
Birisi şu şikayetimi ilgili yerlere iletsin lütfen, rica ediyorum. Uçak sınıflarının tanıtımı ve yapacakları görevleri en aklı evvel veya yaşça düşük oyuncuların anlayabileceği bir şekilde yeniden yapılmalı.Ayrıca uçaklara düşürdükten sonra alınan puanların her uçağa veya her uçak sınıfına veya uçak sınıfının öncelikli görevine göre değişiklik göstermeli.Örneğin hafif avcı ve çok amaçlı uçakların saldırı uçaklarını düşürdüğü zaman verdiği puan ile ağır avcının veya saldırı- saldırı uçaklarının düşürdüğü puan değişmeli. Çünkü arkadaş oyun başlarken hafif avcı veya ağır avcı 2000-3000 metreye çıkıyor sonra ilk görünen saldırı uçağı ise 2000 metreden pat diye 100 metreye iniyor. ya saldırı uçağını düşürüyor yada kendi hatası yüzünden yere çakılıyor. Ondan sonra eğer karşı takım akıllı ise yukarıda kalanlar zorlanıyor.Daha savaş başlamadan oyun kaybediliyor.

hck_55 #14 Posted 26 August 2015 - 09:23 AM

Airman Basic

• Member
  • 4257 battles
  • 1

Why am I waiting so ???

wlafy2014 #15 Posted 12 October 2017 - 07:39 PM

Airman Basic

• Member
  • 17309 battles
  • 3
eski oyun modunu istiyoruz

Air_Lafci #16 Posted 14 October 2017 - 06:13 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22560 battles
  • 114
  • [TIG3R] TIG3R
2.0 sürümü gerçekten çok kötü.. Kötüden kasıt olarak öncelikle uçaklar kağıt gibi yani bir uçak bu kadar saçma manevra yapabilir anca , haritalar çok kötü 1.9 daki güzel grafikler çocuksu animasyon grafiklere dönmüş neymiş Garnizon yeriymiş yav arkadaş gerçekçe oyun dediğiniz bumudur yani bikere gerçekci oyunda birdaha dirilmek olurmu çok saçma değilmi zaten buna benzeyen bir oyun var iken ve bizler bu oyunu bildiğimiz halde daha çok oyuncusu olduğunu bildiğimiz halde bu oyuna neden geçmedik sizce çünkü şuan WOWP nin 2.0 versiyonundaki saçma sapan olayların bir kısmı o oyundada olduğu için , WOWP tarihindeki ilk büyük güncelleme diyorlar bu bir güncelleme değil bu 1.9 ile oyunu bitirip aynı sistem aynı düzen aynı server ile ve aynı isimle yeni bir oyun yapmak demek ve Her oyuncunun istatistikleri sıfırlanmış profilde 1.9 verileri yazıyor sonra 2.0 verisi yazıyor herkes 0 dan başlıyor neden çünkü dediğim gibi yeni bir oyun yapıldı güncelleme değil yani birtek iyi yanı uçaklarımızın kredi mizin altın vs lerin aynı kalması...

sultanyusuf #17 Posted 14 October 2017 - 09:23 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R

wargaming kendi topuğuna sıkmış.Oyuna yeni girdim  o da oyun resmen başka bir oyun olmuş.Bizim alıştığımz uçuş mekanikleri gitmiş.Oyun iyice atari oyununa dönmüş.Oyuna ilk girdim ilk şok sağ tuşu basıyorum serbest bakış yok, sonra oyuna bakıyorum ne görüyim uçağın otomatik hedefleme sistemi kalmış.Oyunu dibine kadar arcade yapıyorsun sonra sanki simulatör oynar gibi otomatik hedeflemeyi kaldırıyorsun.Ekranda bir sürü gereksiz şey Birde ekranda mavi kırmızı yazılardan birşey anlaşılmıyor.tam bir curcuna olmadı wargaming olmadı beni başka yollara doğru yol almak için zorluyorsun.OLMADI BÜYÜK YANLIŞ YAPTIN :angry: 

En azından 1,9 oyununa fetih modunu ekleyeseydinde bugünleri görmeseydik.

66_brigant #18 Posted 15 October 2017 - 06:45 PM

Senior Airman

• Member
  • 23526 battles
  • 23
  • [TIG3R] TIG3R
Konu bütün çıplaklığı ile ortaya çıkmıştır. WG yönetimi, wowp'den beklediği payı alamamıştır. Bu nedenden oyun düzeyi çok düşük, çocukların rahatlıkla oynuyabileceği V2.0 sürümünü sürdüler. Ticari kaygılarında haklı olmadıkları da söylenemez. Önerdikleri konu ise V2.0 oyununun ilerleyen günlerde çok daha güzel bir konuma geleceği, bizlerden sabırlı olmamızı istediklerini gördüm. Ancak;oynamak için yetenek isteyen V1.9 sürümüne alışmış binlerin üzerindeki oyuncu kitlesini ki, bu oyuncuların çoğunluğu bu oyuna yıllarını vermiş kişilerden oluştuğunu da düşünürsek, çok basit oynama koşullarına sahip amaçsız''Bu gün için'' bir V2.0 sürümünden keyif alamıyacağı da bir gerçektir. Bence WG yönetimi, eski diye tabir edeceğim oyuncu kitlesini de elinde tutabilmek adına V1.9 sürümünü kaldırmadan oyuna açık bıraksaydı! V2.0 sürümünün geliştirdiğini gördüğümüzde, bizler eski oyuncuların da yeni düzende yer almasını sağlayabilirdi. Öneri istiyordunuz, ben bu yazımla tüm arkadaşlarımın duygularına tercüman olmaya çalıştım. Bundan ötesi hayırlısı olsun diyelim...

sultanyusuf #19 Posted 20 October 2017 - 06:46 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11697 battles
  • 63
  • [TIG3R] TIG3R

View Postennoia, on 30 March 2015 - 09:10 AM, said:

Hem World of tanks oyuncu kitlesi ile WoWP oyuncu kitlesi hem de iki oyun tamamen farklı olduğu için çapraz görevler yapılması maalesef mümkün değil. WoT oyuncularının yalnızca bir kısmı Wowp oynuyor, aynı şekilde Wowp oyuncularının da az bir kısmı WoT'u da oynuyor, dolayısıyla çapraz görevleri getirmek planlanmıyor.

Geliştiricilerimiz oyunu daha çok geliştirmek üzerinde çalışıyorlar, değişiklikler, iyileştirmeler olacak. :) Hatta 2 gün içinde birkaç yeni şey eklenecek, bir sonraki güncelleme ise yakında gelecek ve daha kapsamlı bir güncelleme olacak. Şu an için bunları söyleyebilirim. :)

Sayın koordinator 2015 senesinde soruma bir cevap vermişsiniz iyileştirmeler olacak diye . 2017 yılına geldik iyileştirmeden ziyade oyunu bitirdiniz.Benim açımdan warplanes artık bitmiştir.Kendinize cebi dolu 15 yaş altı çocuklar bulun onları eğlendirin.Bundan sonrada wargaming firmasına iletin lütfen yeni projeler peşinde ise ; altından kalkamayacağı yerine getiremeceği işlere girmesin.Lütfen iletin.Saygılar.

Edited by sultanyusuf, 20 October 2017 - 06:47 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users