Jump to content

Mikoyan-Gurevich MiG-9

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Ketankis #1 Posted 10 March 2015 - 09:36 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 0 battles
  • 298

Sovětský stíhač IX. úrovně.

Informace o letadle na portálu WoWP zde.

MS_CZ #2 Posted 05 December 2015 - 10:56 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 774 battles
  • 117
Ten kdo překoná útrapy předešlého modelu I-250 bude Migem 9 mile překvapen. Již v základu toto letadlo podává dobré výkony. Proudový motor zajišťuje skvělou akceleraci a během pár vteřin jste nad mraky. Přehřívání člověk řešit nemusí, stačí pár vteřin a motor je připraven na další akci. Drak letounu garantuje skvělou ovladatelnost a odpustí jisté chyby pilota. Když přijde řeč na výzbroj může se Mig 9 chlubit třemi silnými kanony umístěné v čumáku letadla. Tyto kanony nejsou moc přesné ale za to každý zásah zajistí poškození důležitých modulů letadla nepřítele. Zbraně mají dobrou kadenci a však pokud pošlete nepříteli dlouhou dávku, ihned se přehřejí. Proto je dobré stejně jako u předchozího modelu I-250 posílat krátké dávky. Zatím má nalétáno pár her ale již při první bitvě jsem s ním dosáhl ocenění eso. 

Pentakon #3 Posted 06 December 2015 - 11:44 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostGretel_CZ, on 05 December 2015 - 10:56 PM, said:

Ten kdo překoná útrapy předešlého modelu I-250 bude Migem 9 mile překvapen. Již v základu toto letadlo podává dobré výkony. Proudový motor zajišťuje skvělou akceleraci a během pár vteřin jste nad mraky. Přehřívání člověk řešit nemusí, stačí pár vteřin a motor je připraven na další akci. Drak letounu garantuje skvělou ovladatelnost a odpustí jisté chyby pilota. Když přijde řeč na výzbroj může se Mig 9 chlubit třemi silnými kanony umístěné v čumáku letadla. Tyto kanony nejsou moc přesné ale za to každý zásah zajistí poškození důležitých modulů letadla nepřítele. Zbraně mají dobrou kadenci a však pokud pošlete nepříteli dlouhou dávku, ihned se přehřejí. Proto je dobré stejně jako u předchozího modelu I-250 posílat krátké dávky. Zatím má nalétáno pár her ale již při první bitvě jsem s ním dosáhl ocenění eso. 

Súhlasím s tebou. Na teste som ho skúšal, a aj ta konečná odmena v podobe legendárneho MiG-15 je skutočne motivujúca. Avšak, myslím si, že u mňa by nehrozilo dostať sa cez I-250 :hiding:

MS_CZ #4 Posted 06 December 2015 - 03:37 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 774 battles
  • 117
U mě je problém že letadla nejsou jedinou hrou kterou hraju. Mám na mysli tanky a lodě. Tak že expení v jiných hrách zpomalí expení zde. Ovšem před nástupem botů mi I-250 trčela v hangáru přibližně rok. Jelikož nebyl dostatek hráčů a když se někdo našel hrál za jiné národy které mají lepší staty a byly v letce. Pak je člověk otráven z toho že neustále prohrává. Ale teď to řešit nemusím. Také bych měl dodat že jde spíš o neprofesionální recenzi. Přeci jen nemám tolik nalétáno a tolik zkušeností jako vy. Na testu jsem neměl šanci vysněný Mig 15 zkusit ale videa od Ruských youtuberů ukazují že ta námaha za to bude stát. Pro mě to je ale motivující ještě více jelikož se k tomuto letadlu pojí rodinná záležitost. 

Pentakon #5 Posted 07 December 2015 - 03:05 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostGretel_CZ, on 06 December 2015 - 03:37 PM, said:

U mě je problém že letadla nejsou jedinou hrou kterou hraju. Mám na mysli tanky a lodě. Tak že expení v jiných hrách zpomalí expení zde. Ovšem před nástupem botů mi I-250 trčela v hangáru přibližně rok. Jelikož nebyl dostatek hráčů a když se někdo našel hrál za jiné národy které mají lepší staty a byly v letce. Pak je člověk otráven z toho že neustále prohrává. Ale teď to řešit nemusím. Také bych měl dodat že jde spíš o neprofesionální recenzi. Přeci jen nemám tolik nalétáno a tolik zkušeností jako vy. Na testu jsem neměl šanci vysněný Mig 15 zkusit ale videa od Ruských youtuberů ukazují že ta námaha za to bude stát. Pro mě to je ale motivující ještě více jelikož se k tomuto letadlu pojí rodinná záležitost. 

Na MiG-9 si cením hlavne tú palebku. Ostatne tak ako aj na MiG-15, pri ktorom si dovolím tvrdiť, že pre mňa je to druhá najlepšia desiatka, teda hneď po mojom miláčikovi z bety F7U :hiding:

MS_CZ #6 Posted 07 December 2015 - 05:22 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 774 battles
  • 117
Inu kanony plně vyzkoumány nemám. Ale až vyzkoumám desítku rád si s tebou dám přátelský duel. :) 

Pentakon #7 Posted 08 December 2015 - 03:30 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 35 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX

View PostGretel_CZ, on 07 December 2015 - 05:22 PM, said:

Inu kanony plně vyzkoumány nemám. Ale až vyzkoumám desítku rád si s tebou dám přátelský duel. :)

Fajn, to si môžem zobrať aj Sabre a dáme si rekonštrukciu Kórejského konfliktu nad Ázijskou hranicou :trollface:

MS_CZ #8 Posted 08 December 2015 - 05:31 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 774 battles
  • 117
Ovšem za kniplem nebude sedět Korejský panda ale zkušený stíhač z Kožedubovi letecké akademie. :D Jo lítat sám je někdy blbý :sceptic:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users