Jump to content

Mikojan-Gurevič I-250

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Ketankis #1 Posted 10 March 2015 - 10:44 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 0 battles
  • 298

Sovětský stíhač VIII. úrovně.

Informace o letadle na portálu WoWP zde.

MS_CZ #2 Posted 25 November 2015 - 12:06 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 774 battles
  • 117
Jedná se o stroj s pístovým a proudovým motorem. S dobrým výškovým výkonem, dobrou rychlostí a obratností. Ovšem toho lze docílit jedině pokud je letoun plně vyzkoumán. Jinak si člověk ani neškrtne. Ze začátku jsem ho ani nechtěl létat ale jak jsem se již zmínil. Po plném vyzkoumání je z něho spolehlivý kamarád. Pokud li se dostanete nad nepřítele máte jednu možnost. Udeř a uteč + lehká dávka z kanonů. Jelikož se kanony velice rychle přehřívají je krátká dávka zapotřebí. A však kanon mám veliké destruktivní účinky. Do souboje 1 vs 1 se pouštět pouze pokud má nepřítel menší obratnost. Jinak zle nepříteli snadno uletět a nebo si břibrzdit, zvednout na chvíli čumák a nepřítel proletí okolo vás. Kanony se pak postarají o zbytek. Manévr jako z akčního filmu ale funguje jak na boty tak zkušené hráče. Co se týká výdrže je to střední průměr. Proto je potřeba (je možná i lepší volba) namontovat zaměřovač pro přesnější palbu, lepší drak letounu pro menší šanci kritického poškození + více hp a nakonec chladič. Výdělky do 50.000 a expy 3000. Upozorňuji jedná se amatérskou recenzi. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users