Jump to content

Aktualizacja 1.8 i klucze 2-osobowe

1.8 klucze

• Please log in to reply
63 replies to this topic

xenomic #21 Posted 05 May 2015 - 01:45 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 65 battles
  • 60
  • [-7TP-] -7TP-
Czy oni myślą, że jakieś misje na premkę ściągną z powrotem ludzi, którym czekanie na CW/Dywizjony się znudziło?

Greyshark #22 Posted 05 May 2015 - 02:06 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 05 May 2015 - 03:01 PM, said:

tldr: jakieś misje na kształt wotowskich z nieokreślonymi nagrodami (bo to co tam widać wygląda na mocno testowe), kliencka fizyka, zmiany w kluczach, premki VIII tieru

Nagrody to żetony które będzie można wymieniać na różne rzeczy jak zniżki na zakup nowych premek, consumabli itp. Ogólnie fajnie to wygląda. O kluczach opowiada Larisa, koordynatorka supertestu - niech ktoś podeśle link silentstalkerowi, co by chłopak chociaż miał jakiekolwiek pojęcie o kim i o czym pisał artykuł.

Block Quote

no i 1:34.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

jakub_czyli_ja #23 Posted 05 May 2015 - 02:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 05 May 2015 - 02:06 PM, said:

Nagrody to żetony które będzie można wymieniać na różne rzeczy jak zniżki na zakup nowych premek, consumabli itp. Ogólnie fajnie to wygląda. O kluczach opowiada Larisa, koordynatorka supertestu - niech ktoś podeśle link silentstalkerowi, co by chłopak chociaż miał jakiekolwiek pojęcie o kim i o czym pisał artykuł.

A ty dalej o tym samym - SS napisał o superteście WoTowskim. Przestałbym też tykać ten temat w świetle tej notki: http://blog.worldofw...ed-an-overhaul/

Z tego co wyczytałem, to premki VIII tieru mają być tylko za żetony, pierwszą to chyba bym TL przytulił, ale jak się wczytałem w opisy misji, to mi szczena opadła. Któraśtam misja: podstawowa: zestrzel samolot, zniszcz cel naziemny - spoko. Misja drugorzędna: zrób groma, zabij 2 samoloty, przeżyj i wygraj - WTF???? Wygląda jak: wykreśl litery żeby zostały słowa "ustawka ze znajomymi".

Greyshark #24 Posted 05 May 2015 - 02:38 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 05 May 2015 - 04:17 PM, said:

A ty dalej o tym samym - SS napisał o superteście WoTowskim. Przestałbym też tykać ten temat w świetle tej notki: http://blog.worldofw...ed-an-overhaul/

http://ftr.wot-news....euus-supertest/

I usually don’t care about anything that goes on in World of Warplanes, unless it concerns World of Tanks as well. In my opinion, that game is dead and it’s only a matter of time before they pull the proverbial plug on it (by that I don’t mean switching the servers off totally, just cutting the development down to zero). Sometimes, however, interesting things appear on their portal, like this one.

Ten fragment chyba dość jasno wskazuje o jakiej grze pisał? No chyba że na podstawie tego że na portalu WoWp przeczytał tekst o ST i wywnioskował że chodzi o WoT, wtedy wypada mu pogratulować logiki. To przecież takie logiczne, że skoro coś jest napisane na blogu deweloperów WoWp, to wiadomo że piszą o WoT. Ciekawe czy istnieje blog deweloperów WoT, i czy SS sądzi że artykuły które tam się ukazują dotyczą WoWp.

Ewentualnie możesz wskazać fragment w tym jego wpisie gdzie twierdzi że pisze o WoT?

Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tą notką i tykaniem supertestu?

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

jakub_czyli_ja #25 Posted 05 May 2015 - 03:08 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

Aaaale pojechałeś dalej w tym tekście o superteście?

Since the blog article reached you after all – which is I believe in not very good idea – I would like to provide some clarification on it. Unfortunately for me and for you as well we do not accept players from EU and NA realms on Supertest anymore. All this have a legal backround and goes to a thing that we are obliged by USA and EU legislation to provide monetary payment to Volunteers. And the whole idea of Supertest has nothing to do with a real job and money. So we have actually stopped the programm for your realm. Those few supertesters that are left from EU and NA are the players who were accepted more than a year ago when we wanted to start a programm and who stayed loyal and showed activity on tests.They share all possibilities with RU supertesters except actual reward in ingame gold. Actually I really love their feedback and I personaly would love you guys to be with us on Supertest, but I cannot go over the legislation issues and put the company under the risk of being sued for violations.

Czyli nastąpił major PR f..up bo graczon z EU i NA pokazano cukierki które sobie mogą polizać przez szybę. Potem nastąpiło damage control.

Części o WoT to: As you all probably know, there is no such thing as EU/US supertest. For those who do not know, supertest is a semi-internal Wargaming test server, in which (theoretically) reliable and skilled players participated (with the amount of leaks lately, you can imagine how that really works). There is a completely internal WG test server as well. About year and a half ago, European and American players actually participated in the supertest. It was cancelled after series of leaks (yes, the ones FTR played a major role in). Ever since, the participants of the test were only players from Russian server.

Osobiście też bym nie przypuszczał, że supertesty WoT i WoWP są rozdzielne i są częściami różnych feudalnych księstewek, ale widać postsowieckie korpo rządzi się swoimi prawami, więc też odnosiłem wszystko co jest napisane w tym blogu także do supertestu WoTa i zastanawiałem się, po co jest ta notka. Teraz już wiem, że są feudalnie rozdzielne, a notka nadal jest lekko nie na miejscu.

A co do kolejnej notki o misjach dziennych - interesujące jest to, gdzie nastąpiło olanie informacji zwrotnej od supertesterów na temat misji dziennych, bo jak na etapie podlegającym koordynatorowi, to rzeczywiście coś może być na rzeczy z przydatnością.

grzegorz828 #26 Posted 05 May 2015 - 04:27 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 265 battles
  • 264
  • [D-303] D-303

View Postjakub_czyli_ja, on 05 May 2015 - 03:17 PM, said:

Z tego co wyczytałem, to premki VIII tieru mają być tylko za żetony, pierwszą to chyba bym TL przytulił

Nagrody za żetony będą niestety losowane.

jakub_czyli_ja #27 Posted 05 May 2015 - 05:42 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

Ale masz dwie rzeczy - nagrody za żetonowe misje i dodatkowo same żetony, za które będziesz mógł sobie kupić coś, albo jakieś pierdy, albo premkę VIII, jak błyśniesz skillem i wbijesz misje, bo ma ich być dokładnie tyle, żeby starczyło na premkę.

Tak przynajmniej rozumiem odpowiedź XBK na pytanie Ozerova Pararaciego.

Greyshark #28 Posted 06 May 2015 - 08:18 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 05 May 2015 - 05:08 PM, said:

Czyli nastąpił major PR f..up bo graczon z EU i NA pokazano cukierki które sobie mogą polizać przez szybę. Potem nastąpiło damage control.

A co to ma wspólnego z totalnym brakiem wiedzy SS na temat o którym pisze?

Block Quote

Części o WoT to: As you all probably know, there is no such thing as EU/US supertest. For those who do not know, supertest is a semi-internal Wargaming test server, in which (theoretically) reliable and skilled players participated (with the amount of leaks lately, you can imagine how that really works). There is a completely internal WG test server as well. About year and a half ago, European and American players actually participated in the supertest. It was cancelled after series of leaks (yes, the ones FTR played a major role in). Ever since, the participants of the test were only players from Russian server.

Nie widzę w tym fragmencie żeby chociaż raz padlo słowo WoT. Skoro notka jest na blogu WoWp, nawet sam SS pisze o graczu WoWp Haswell ktory jest NA supertesterem WoWp, to jak bardzo ograniczonym umysłowo trzeba być żeby założyć że to na 100% chodzi o WoT?

Block Quote

Osobiście też bym nie przypuszczał, że supertesty WoT i WoWP są rozdzielne i są częściami różnych feudalnych księstewek, ale widać postsowieckie korpo rządzi się swoimi prawami, więc też odnosiłem wszystko co jest napisane w tym blogu także do supertestu WoTa i zastanawiałem się, po co jest ta notka. Teraz już wiem, że są feudalnie rozdzielne, a notka nadal jest lekko nie na miejscu.

No rzeczywiście bardzo to dziwne. Dwa różne produkty, robione przez dwa różne studia, w dwóch różnych krajach, adresowane do różnych graczy, a mają dwa różne supertesty? To niepojęte! Tylko w postsowieckim umyśle mogła się taka idea zrobić. Przecież logiczne, że skoro są to dwa różne produkty, robione przez dwa różne studia, w dwóch różnych krajach, adresowane do różnych graczy, to supertest powinien być jeden dla wszystkich, nie?

SS jako pochodzący z postkomunistycznego kraju ma postkomunistyczną mentalność, więc chyba powinien wiedzieć jak działa postsowieckie korpo? Pomijając już taki szczegół że pisze o tym korpo bloga? Ty również masz postkomunistyczną mentalność (pochodząc z postkomunistycznego kraju), i również na to nie wpadłeś? Nawet wiedząc że byłem supertesterem, i spotykając EU supertesterów na EU serwerze?

Block Quote

A co do kolejnej notki o misjach dziennych - interesujące jest to, gdzie nastąpiło olanie informacji zwrotnej od supertesterów na temat misji dziennych, bo jak na etapie podlegającym koordynatorowi, to rzeczywiście coś może być na rzeczy z przydatnością.

A jak na innym etapie to jak jest z tą przydatnością?

Obojętne co SS się tam w głowie zalęgło, cały ten wpis jest jedną wielką bzdurą, i wraz cytatami z sygnaturki pokazuje jak bardzo wiarygodny był ten jego już upadły blog.

Edited by Greyshark, 06 May 2015 - 08:21 AM.

jakub_czyli_ja #29 Posted 06 May 2015 - 09:13 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 06 May 2015 - 08:18 AM, said:

No rzeczywiście bardzo to dziwne. Dwa różne produkty, robione przez dwa różne studia, w dwóch różnych krajach, adresowane do różnych graczy, a mają dwa różne supertesty? To niepojęte! Tylko w postsowieckim umyśle mogła się taka idea zrobić. Przecież logiczne, że skoro są to dwa różne produkty, robione przez dwa różne studia, w dwóch różnych krajach, adresowane do różnych graczy, to supertest powinien być jeden dla wszystkich, nie?

No i tu cię zadziwię, bo skoro firma robi jedną grę od iluś lat, wypracowała "jakiś" system i proces testowania, ma ludzi którzy "jakoś" ten system i proces ogarniają, to dość logicznym jest proste rozbudowanie istniejącej infrastruktury i dorzucenie ludzi żeby ogarnęli analogiczne zadania dla kolejnego tytułu, zamiast budować od początku całą infrastrukturę i szkolić ludzi, popełniając te same błędy.

Efektywność kosztowa.

Ale to WG.

Greyshark #30 Posted 06 May 2015 - 09:21 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 06 May 2015 - 11:13 AM, said:

No i tu cię zadziwię, bo skoro firma robi jedną grę od iluś lat, wypracowała "jakiś" system i proces testowania, ma ludzi którzy "jakoś" ten system i proces ogarniają, to dość logicznym jest proste rozbudowanie istniejącej infrastruktury i dorzucenie ludzi żeby ogarnęli analogiczne zadania dla kolejnego tytułu, zamiast budować od początku całą infrastrukturę i szkolić ludzi, popełniając te same błędy.

Efektywność kosztowa.

Ale to WG.

Jasne. I SS pisząc od lat bloga o WG nie wie jak WG działa? I jak to świadczy o jego wiedzy i rzetelności?

Ponawiam pytanie: wiedząc że byłem supertesterem WoWp, widząc supertesterów EU na serwerze EU, nie wiedziałeś że istnieje supertest WoWp?

Mam dla ciebie porażającą wiadomość: istnieje też supertest WoWs. Przekaż to SS, żeby nie zrobił z siebie idioty jak mu przyjdzie do głowy pomysł żeby komentować jakieś notki na blogu WoWs.

jakub_czyli_ja #31 Posted 06 May 2015 - 11:03 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 06 May 2015 - 09:21 AM, said:

Jasne. I SS pisząc od lat bloga o WG nie wie jak WG działa? I jak to świadczy o jego wiedzy i rzetelności?

Ponawiam pytanie: wiedząc że byłem supertesterem WoWp, widząc supertesterów EU na serwerze EU, nie wiedziałeś że istnieje supertest WoWp?

Mam dla ciebie porażającą wiadomość: istnieje też supertest WoWs. Przekaż to SS, żeby nie zrobił z siebie idioty jak mu przyjdzie do głowy pomysł żeby komentować jakieś notki na blogu WoWs.

Nie wiedziałem, że jest supertest WoWPa jest totalnie oddzielony od supertestu WoTa, tak samo jak nie wiedziałem, że istnieją oddzielne betatesty WoWS dla regionów. Z powodów które opisałem powyżej.

Jak widać, nie tylko ja mam takie podejście do realizacji określonych zadań, ale feudalizm okazuje się silniejszy.

Może ci umnkęło, ale SS teraz to ma chyba zakaz komentowania.

LORDDOOMSDAY #32 Posted 06 May 2015 - 05:26 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1054 battles
  • 2,927
  • [_UN_] _UN_
Serwer 1.8 działa. Można ssać :izmena:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #33 Posted 06 May 2015 - 09:15 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

Widać decyzje transplantujące z WoTa sprawdzone rozwiązania, na razie na plus dla nowej ekipy.

Chciałbym widzieć, jak te rzeczy zostały wewnętrznie przeforsowane.

grzegorz828 #34 Posted 08 May 2015 - 07:10 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 265 battles
  • 264
  • [D-303] D-303

Niektóre samoloty premium VIII tieru dostępne od wersji 1.9:
Pierwszy francuski samolot w WoWP SNCAC NC 1070 :hiding:

Supermarine Seafang F.32

Lockheed XP-58 Chain Lightning

Edited by grzegorz828, 09 May 2015 - 12:05 PM.

borsuk #35 Posted 09 May 2015 - 04:42 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7514 battles
  • 428
  • [B-318] B-318

W czołgach dziennie gracz zarabia 30 golda a w samolotach wielkie G...no.

Jak WG nie zrobi ruchu żeby grywalność była większa to żadna aktualizacja nie pomoże.

Samoloty premium trzeba kupić za golda, to niech dadzą misje żeby zarobić golda tylko że dla 1,5K graczy jest to chyba nieopłacalne.

Falathi #36 Posted 11 May 2015 - 01:00 PM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 196 battles
  • 1,016
  • [WG] WG

Wiem, że pewnie zostanie to powitane uśmieszkami i tak dalej - ale pracujemy nad tym, żeby zdecydowanie ożywić WoWP.

Przy okazji mam pewien pomysł: może ktoś z Was stworzy wątek zbierający propozycje jak Waszym zdaniem powinna wyglądać gra, żeby nabrała rumieńców? Zaznaczam, że pod tym pojęciem rozumiem również przyciągnięcie nowych graczy, a nie tylko spełniony sen starych wyjadaczy, którzy znają grę na wylot. 

Pozdrawiam!

Caught on tape, yet anonymous 

WG CC - ja bez żadnego trybu

jakub_czyli_ja #37 Posted 11 May 2015 - 01:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

Weź se może przeczytaj forum jeszcze raz.

WoWP jest zbyt niszowa i w niszy ma konkurencję, która w pierwszym odczuciu bije WoWP na głowę grafą, a potem to sobie możecie poszukać dlaczego ci gracze którzy mimo wszystko zostają WoWP odinstalowują na przykład jak im się kończy noob protection.

http://forum.worldof...i-ja-501382755/ , profile feed - z wymienionych jedno jest wprowadzane, pozostałe czekają.

No i endgame, żeby był jakiś cel poza doraźnym napieprzaniem samolocików, żeby po 10 wpierdlu z rzędu nadal było po co zostawiać grę na dysku.

Teblor_ #38 Posted 11 May 2015 - 04:53 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 878 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_

View PostFalathi, on 11 May 2015 - 03:00 PM, said:

Wiem, że pewnie zostanie to powitane uśmieszkami i tak dalej - ale pracujemy nad tym, żeby zdecydowanie ożywić WoWP.

Przy okazji mam pewien pomysł: może ktoś z Was stworzy wątek zbierający propozycje jak Waszym zdaniem powinna wyglądać gra, żeby nabrała rumieńców? Zaznaczam, że pod tym pojęciem rozumiem również przyciągnięcie nowych graczy, a nie tylko spełniony sen starych wyjadaczy, którzy znają grę na wylot. 

Pozdrawiam!

Zaskoczę wszystkich - może CW? :trollface:

Edited by Carcass69, 11 May 2015 - 04:54 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Cascad0r #39 Posted 11 May 2015 - 09:04 PM

Senior Master Sergeant

• Alpha Tester
  • 0 battles
  • 384
  • [D-303] D-303

View PostCarcass69, on 11 May 2015 - 05:53 PM, said:

Zaskoczę wszystkich - może CW? :trollface:

Powiem więcej - może działające CW? :trollface::trollface:

D-303      EX-WG

jakub_czyli_ja #40 Posted 12 May 2015 - 08:54 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6234 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

jeff_peters rzucił, rzeczywiście: https://eu.wargaming...8-patch-release - jutro.

Trzynastego.

Odważni.

Also tagged with 1.8, klucze

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users