Jump to content

co dalej ? - urozmajcenie, pomysły

pomysły graczy

• Please log in to reply
316 replies to this topic

genmojzesz #1 Posted 11 May 2015 - 04:51 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 388 battles
  • 295
  • [-C_D-] -C_D-

nawiązanie do posta Falathi -http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/36994-aktualizacja-18-i-klucze-2-osobowe/page__st__20

Spoiler

jak rozbujać tą grę ? - oczywiście zmiana silnika graficznego - ale jak wiadomo nie nastąpi to - a szkoda - gdzieś był opis że jest pomysły na połączenie wows-a z wowp-em - pewnie skończy się na pomyśle :)

hmm co można zaproponować opierając się na tym BugWordzie - nie za wiele - ale zawsze są jakieś możliwości - moje pomysły to :

- połączyć wot-a z wowp-em :) wiem wiem nie realne :) ale to by dla mnie była największa frajda zniszczyć wtfe100  iłem :))

wracając do realnych możliwości gry

- misje indywidualne jak w wot -np.                        wowp-ie szereg nie skomplikowanych misji na zdobycie jakieś fajnej puszki ( nie samolotu tylko czołgu ) a z kolei w wot-ie misje na zdobycie samolotu - i już mamy większe powiązania między grami

- zrobić lepsze zachowania podczas uszkodzenia maszyny ( trudniej się steruje, turbulencje w celowaniu do przeciwnika, itp.)

- różnica w sterowaniu na różnych wysokościach

- większe znaczenie tylnego strzelca - a coo !!

- wprowadzenia ruchomych celów

- kompanie - skoro nie ma cv to chociaż kompanie klan na klan

-urozmaicenie terenu dla zwrotnych maszynek - jakieś góry kotliny tak żeby można było uciec czy wymanewrować inną maszynę

a jakie są wasze pomysły - w miarę realne oprócz od instalowania gry :teethhappy: ?

Edited by genmojzesz, 11 May 2015 - 05:27 PM.

_Kilroy_ #2 Posted 11 May 2015 - 04:57 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 227 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

View Postgenmojzesz, on 11 May 2015 - 05:51 PM, said:

wowp-ie szereg nie skomplikowanych misji na zdobycie jakieś fajnej puszki ( nie samolotu tylko czołgu ) a z kolei w wot-ie misje na zdobycie samolotu - i już mamy większe powiązania między grami

O, to nieźle brzmi.

ulmus_montana #3 Posted 11 May 2015 - 05:32 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 4 battles
  • 487

View Postgenmojzesz, on 11 May 2015 - 06:51 PM, said:

wowp-ie szereg nie skomplikowanych misji na zdobycie jakieś fajnej puszki ( nie samolotu tylko czołgu ) a z kolei w wot-ie misje na zdobycie samolotu - i już mamy większe powiązania między grami

Prościej:

- misje dzienne na golda, nawet te 20 - 30 sztuk

- misje na dni premki

Zawsze jakiś czołgista przyleci pofarmić.

A eskortowanie botów bombowców?

Pomysł jak każdy inny. 

Umarłemu należy się jakieś kadzidło...

FORTES FORTUNA ADIUVAT

Seturo #4 Posted 11 May 2015 - 09:44 PM

• Squadron Leader
  • 265 battles
  • 799
  • [D-303] D-303

View Postgenmojzesz, on 11 May 2015 - 05:51 PM, said:

nawiązanie do posta Falathi -http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/36994-aktualizacja-18-i-klucze-2-osobowe/page__st__20

Spoiler

jak rozbujać tą grę ? - oczywiście zmiana silnika graficznego - ale jak wiadomo nie nastąpi to - a szkoda - gdzieś był opis że jest pomysły na połączenie wows-a z wowp-em - pewnie skończy się na pomyśle :)

Zmiana silnika nie zmieni tego że gra będzie bardziej grywalna. Tak jak z wcześniejszymi pomysłami/teoriami (WoWp+WoT) jak to już kiedyś WG gdzieś pisało nie planują połączenia, ale zdanie mogą zmienić.

hmm co można zaproponować opierając się na tym BugWordzie - nie za wiele - ale zawsze są jakieś możliwości - moje pomysły to :

Bugi i inne błędy to nie problem Silnika gry tylko błędów w kodzie programu etc.,które przy takich projektach są zawsze i jak na sam silnik uważam po WoWs-ie że bardzo dużo jak na BW wyciągneli z niego.

- połączyć wot-a z wowp-em :) wiem wiem nie realne :) ale to by dla mnie była największa frajda zniszczyć wtfe100  iłem :))

jak pisałem wyżej mało prawdopodobne zagraj sobie w WT:GF że ów rozwiązanie bardziej zniechęci do gry część graczy prosty przykład jedziesz sobie KV i bomba na twarz i co zrobisz garaż.

wracając do realnych możliwości gry

- misje indywidualne jak w wot -np.                        wowp-ie szereg nie skomplikowanych misji na zdobycie jakieś fajnej puszki ( nie samolotu tylko czołgu ) a z kolei w wot-ie misje na zdobycie samolotu - i już mamy większe powiązania między grami

to jest jakieś rozwiązanie, ale nie do końca w takiej formie.

- zrobić lepsze zachowania podczas uszkodzenia maszyny ( trudniej się steruje, turbulencje w celowaniu do przeciwnika, itp.)

a jak to ma przyciągnąć nowych graczy?

- różnica w sterowaniu na różnych wysokościach

- większe znaczenie tylnego strzelca - a coo !!

- wprowadzenia ruchomych celów

- kompanie - skoro nie ma cv to chociaż kompanie klan na klan

w zapowiedziach jest CW, ale kiedy nie wiadomo.

-urozmaicenie terenu dla zwrotnych maszynek - jakieś góry kotliny tak żeby można było uciec czy wymanewrować inną maszynę

a jakie są wasze pomysły - w miarę realne oprócz od instalowania gry :teethhappy: ?

Dobra a teraz co ja bym zaproponował.

1.To zacznijmy od podstaw, skąd gracze mają wiedzieć o tym tytule skoro reklam w internecie promujących sam tytuł jest coraz mniej co za tym idzie rzesza odbiorców co mogła by się tytułem zainteresować też jest mniejsza. Ale to już sprawa samego WG, rzeszy marketingowców i analityków.

2.Problem nowego gracza.

a.W pierwszych bitwach stoi w kolejce od 1-5 min to też jest bardzo zniechęcające i tak do kolejnych tierów.

Nowy gracz nie będzie stał i patrzał na zmieniające się cyferki w kolejce bo nie oto chodzi chce grać, chce poczuć ten tytuł.

Mamy boty system moim zdaniem totalnie oklepany i niedopracowany czemu nie wykorzystać go do przyspieszenia kolejki wystarczy że to dla nowych czy starych graczy do tieru 4-5 max do bitwy wrzucało by boty które by był dużo mniej premiowane niż sami gracze (ale to zawsze przyspieszenie kolejki).

Ale to nie wszystko wiadomo że spotkanie z skilzordem który ma full max samolocik i chce polecieć na 2-3-4-5 tierze wpada czasem na jakieś osoby z świeżym samolotem no i z góry wiadomo że taka osoba już jest bardziej na straconej pozycji. Stwórzmy że 1-3 tiery to tylko gracze dajmy z 500 bitew i oni trafiają na tylko na siebie + boty ale rozdzielmy to jeszcze że dany gracz ma świeży samolot dajmy 10bitew wrzuca go tylko z takimi co mają max bitew na tym tierze danym samolotem 30 i już karcenie takiego gracz jest mniejsze od 4-5 już  dajmy, że może go wylosować z skilzoradami ale dalej miejmy zasadę że jeśli ma nowy samolocik to max z graczami którzy mają mniej niż 30 bitew na samolocie którym wchodzą do bitwy. Oczywiście czym wyżej t6 już nie uwzględniajmy tego bo od ów momentu interesuje już więcej graczy end game tej gry, ale już o tym pkt 3.

b.Tworzę konto wbijam do gry mam jakiś tam samouczek który tak naprawdę w bardzo ale to bardzo podstawowym stopniu wyjaśnia założenia/mechaniki gry, gdzie gracz jeśli nie jest wytrwały to nie drąży tematu. I tu mam kilka rozwiązań wchodząc do kolejki ustawił bym, w jakimś tam boku okna i na sporej części zamieścił ekran z poradami i to nie poradami tak jak mamy podczas ładowania ekranu gdzie są różnego mało istotne porady które nic nie wnoszą. Tylko wbijam szturmowym to mam porady na temat samolotów szturmowych przykład: kaliber broni ma znaczenie do szybkości niszczenia celów nieopancerzonych, różnego typu techniki lub strategie z jakąś przykładową mapą lub jeśli wrzuca nas na konkretną mapę to z ową mapą że preferowanym lotem iła powinna być ta czy tamta strona że powinien strzelać w pierwszej kolejności do AA itp. Przykładów można mnożyć wiele.

Jeśli gracz by wziął jakieś HF lub F to zasady walki. 

I co jest najważniejsze techniki konfiguracji sterowania. Jako pomoc w ustawieniach sterowania gdzie ustawiając np: nos do góry + przechył w lewo/prawo robimy beczkę i jakieś 3-5 typów preferowanych ustawień dla graczy i objaśnień dla nich, gdzie gracz będzie miał możliwość podpatrzenia co i dlaczego.

No i zakładka z jakimiś trikami np: mając prędkość optymalną, będąc wyżej 300m nad przeciwnikiem, mając tą samą siłę ognia lub o kilka pkt słabszą można bez większych problemów zniszczyć przeciwnika na ataku frontalnym, trzymając trust na 0% + klapy przez co celownik jest mniej rozbity i celniejszy.

No i problem stania w kolejce nowy gracz nie będzie stał i patrzał na zmieniające się cyferki w kolejce bo nie oto chodzi chce grać

3.End game. No cóż tu tylko można powiedzieć tylko jedno CW i nie jakieś tam papierowe czy inne forumowe nie wiadomo co bo nie oto chodzi tylko normalny wbudowany system. ESL gdzie co 1 tydzień można powalczyć o coś, nie licząc walk rankingowych 1v1 2v2 3v3 etc. Bo ja rozumiem liga społeczności była okej, ale była organizowana przez graczy dla graczy. Kompanie. Jak nie będzie End game-u to mimo że będzie napływ nowych graczy to i tak 5-6 czasem 7-8 tier i darują sobie ten tytuł.

4.Klany.Wrzucenie klanów do jednego worka gier WG to też zły pomysł wystarczy stworzyć system w okienku klanów gdzie klan by się deklarował czy jest klanem WoT WoWP czy WoWs a gracz mógł należeć do 3 klanów zajmujących się 3 innym tytułami, co by zawsze spowodowało jakąś migrację części graczy z WoT czy WoWs do WoWp i w drugą stronę.

5.Misje. Oprócz czystego grindowania expa i samolotów każdy lubi robić achievementy i misję bardziej nastawiając ku temu drugiemu i tu nie tylko mowa o misjach na złoto, premkę czy samoloty premium ale na większą liczbę na podzespoły moduły exp etc. Bo jak ktoś widzi 4 misje to je zrobi i co dalej grind ;/.

6. Nowe tryby gry. ESKORTA, dominacja powietrzna(utrzymywanie punktów w powietrzu), ATAK OBRONA(obrona jakiś celów). Można mnożyć kwestia twórczości.

No i to tyle jak do tej pory co mi przyszło do głowy.

Liczę że może ktoś będzie miał jeszcze jakieś pomysły albo może dopracować obecne.

Może WG tego nie zleje zobaczymy.

jakub_czyli_ja #5 Posted 11 May 2015 - 10:58 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6235 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

Połączenie WoT i WoWP nie musi, a wręcz nie powinno być zrobione na poziomie randoma, ale twierdzy/CW, gdzie teamy są powiedzmy dowodzone.

Nie wiem, czy masz poprawny ogląd, jak gra traktuje nowego gracza. Jest noob protection, więc problem kogoś doświadczonego nie dotyczy newbiego, który jest losowany z podobnymi sobie newbiemi. Jeżeli ich jest wystarczająco dużo, jest losowany szybko.

Problem leży gdzieś indziej - gra niczego dobrego takiego newbiego nie uczy, nie uczy manewrów, taktyki, walki energetycznej, ewentualnie naturalnego TnB. No i jeszcze złych rzeczy typu atakowania wszystkim celów naziemnych i ramowania, za które jest nagroda.

Następnie newbie napotyka ścianę - koniec noob protection, i nie wiem który tier, strzelam że IV, ewentualnie III, na którym ciężkie myśliwce, ewentualnie 109B robią mu z pleców jesień średniowiecza, bo newbie nigdy nie uczył się walczyć wysokością. Do tego dochodzą klucze statpadderów.

Latałem z kolegą z klanu który zaczynał, i noob protection powodowało, że to ja byłem bucz, bo nasz klucz wrzucało przeciwko newbiem, i byle manewr pionowy wyglądał jak magia.

Oczywiście większość tych problemów załątwiłby skill based mm, ale nie wymagajmy cudów.

No i patrząc z końca mojego nosa, to fajnie by było, gdyby ekonomia została nieco zluzowana - noob na VI tierze może całkiem realnie zacząć tracić kasę, i to też go może nie zachęcać.

crimmzone #6 Posted 12 May 2015 - 04:51 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 87

-czwarty tytuł ze zunifikowanym kontem world of wszystko naraz
-VI tier premium za np za 100 zastrzeleń
-porządny poradnik

-3><2><doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia

Edited by crimmzone, 02 June 2015 - 05:49 AM.

BENDINGS77 #7 Posted 12 May 2015 - 10:48 AM

Senior Master Sergeant

• Community Contributor
  • 0 battles
  • 479
Wprowadzenie botów do bitwy standardowej aby skrócić czas oczekiwania o każdej porze do 30 sec.

UNFORGIVEN MEMBER

Seturo #8 Posted 12 May 2015 - 04:08 PM

• Squadron Leader
  • 265 battles
  • 799
  • [D-303] D-303

View Postjakub_czyli_ja, on 11 May 2015 - 11:58 PM, said:

Połączenie WoT i WoWP nie musi, a wręcz nie powinno być zrobione na poziomie randoma, ale twierdzy/CW, gdzie teamy są powiedzmy dowodzone.

Nie wiem, czy masz poprawny ogląd, jak gra traktuje nowego gracza. Jest noob protection, więc problem kogoś doświadczonego nie dotyczy newbiego, który jest losowany z podobnymi sobie newbiemi. Jeżeli ich jest wystarczająco dużo, jest losowany szybko.

Problem leży gdzieś indziej - gra niczego dobrego takiego newbiego nie uczy, nie uczy manewrów, taktyki, walki energetycznej, ewentualnie naturalnego TnB. No i jeszcze złych rzeczy typu atakowania wszystkim celów naziemnych i ramowania, za które jest nagroda.

Następnie newbie napotyka ścianę - koniec noob protection, i nie wiem który tier, strzelam że IV, ewentualnie III, na którym ciężkie myśliwce, ewentualnie 109B robią mu z pleców jesień średniowiecza, bo newbie nigdy nie uczył się walczyć wysokością. Do tego dochodzą klucze statpadderów.

Wiem jak traktuje nowego gracza. I uważam że trzymanie takiego gracza w z zbyt długiej protekcji stworzy dla niego problem że jak dojdzie do pułapu bitew kończącego protekcje to zderza się z ścianą której już nie jest wstanie przeskoczyć. Dlatego ów protekcja którą zaprezentowałem  jest moim zdaniem lepsza + oczywiście porady podczas ładowania bitwy lub w kolejce bo bez tego dalej będzie noobkiem który nie wie o co chodzi i tak F będzie bić GT a Szturmowy samoloty, a co do losowań polecam założyć nowe konto zobaczysz że krótko się nie czeka i w tym też jest problem. 

jakub_czyli_ja #9 Posted 12 May 2015 - 05:29 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6235 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

A, ok, bo pisałeś w czasie teraźniejszym.

Jak dla mnie to wprowadzenie nowego gracza (jak i premiowy okres dla nowego samolotu jeżeli ktoś by się przy tym upierał) spokojnie załatwiłby skill based mm - nowe konto z automatu grałoby na najniższym szczeblu do czasu wylatania odpowiedniej liczby bitew do ustalenia skilla (albo do złapania takiej ilości fragów, że by było widać reroll konta), a nowy samolot byłby po prostu losowany szczebel niżej.

Nie byłoby jednej monolitycznej ściany, tylko kilka mniejszych na granicach lig czy jakby to zostało nazwane.

genmojzesz #10 Posted 13 May 2015 - 09:47 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 388 battles
  • 295
  • [-C_D-] -C_D-

większość krytykuje pomysł połączenia wot-a z wowp-em - bo jedna bomba i po czołgu,

a niby co artyleria robi 1 pocisk i po czołgu - nie widzę różnicy

to był by większy fan strzelanie szturmowikiem do inteligentnego celu ruchomego

który mógł by wykorzystać przeszkody terenowe - zapewne dla czołgisty to też była by frajda zrobienie pilota w jajo

- puszka mogła by wykorzystać km na garnku taki system AAMG (ANTI-AIRCRAFT MACHINE GUN przeciwlotniczy karabin maszynow)

wyobrażenie z widoku pilota

- ciekawą opcją jest zrobienie wspólnego launcher-a

- przed rozpoczęciem bitwy - możliwość wybrania trybu potyczki wot+wowp, sam wot lub sam wowp ( podczas trybu mieszanego - brak arty )

- odnośnie CV - można połączyć tą opcje, przykładowo - nie które prowincje np. górzyste wyłącznie bitwy powietrzne

ehh ta moja wyobraźnia :)

Edited by genmojzesz, 17 May 2015 - 08:47 PM.

F105PolishGlider #11 Posted 13 May 2015 - 10:59 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 631 battles
  • 1,321
  • [I_POL] I_POL

Połączyć serwer RU z EU. Zwiększy się ilość graczy. Możliwość rozgrywek drużynowych  miała by sens.

Jeśli chodzi o płatności w sklepie premium dla Europy i dla RU to je pozostawić jak są.

Tylko jest problem bo gracze na RU są dopieszczani lepszymi zniżkami w sklepie premium, konkretniejszymi nagrodami za misje itp.

Grywam od czasu do czasu na RU i tam liczba graczy 4 - 6 tyś jest normą. Czekanie tam w kolejce do minuty to norma a pokoje prawie zawsze pełne.

U nas 1800 w porywach nie daje możliwości fanu. Czekanie po 10-15 minut i w pokoju 3 na 3. Ja chcę grać a nie tylko oglądać odliczający zegar w poczekalni. Ze 100% czasu od momentu odpalenia gry około 70-80 % czasu poświęca się na ładowanie hangaru, czekaniu w kolejce i denerwowaniu się bo gra za chwilę Cię wywali.

WG - przetestujcie ten pomysł jeśli macie wątpliwości to np. połącznie serwery RU i EU na jakiś weekend.

I nie mówcie ,że się nie da bo to nie jest żaden argument.  W informatyce i programowaniu nie ma rzeczy niemożliwych tylko są słabi informatycy i programiści , którzy sobie nie radzą.

Zmiany , zmiany i ratujcie naszą grę !!!

Edited by kolega26, 13 May 2015 - 11:05 AM.

jakub_czyli_ja #12 Posted 13 May 2015 - 11:36 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6235 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

View Postkolega26, on 13 May 2015 - 10:59 AM, said:

I nie mówcie ,że się nie da bo to nie jest żaden argument.  W informatyce i programowaniu nie ma rzeczy niemożliwych tylko są słabi informatycy i programiści , którzy sobie nie radzą.

P =?/?= NP

WG w czołgach planowało wprowadzenie funkcji roamingu - możliwości czasowej zmiany serwera. I dali sobie spokój.

Technicznie - w miarę banał - eksport konta i tyle.

Ale zaczęły się problemy typu turystyka eventowa - RU ma lepszy event - roamujemy się z EU na RU. Więc stwierdzili, że eventy mają nie dotyczyć graczy korzystających z roamingu.

Głównych problemów w łączeniu serwerów upatrywałbym nadal w kwestiach biznesowych - ceny, oraz mentalnościowych - mam wrażenie że odsetek graczy chcących po prostu zrobić bydło jest podobny na obu serwerach, a używanie cyrylicy/alfabetu łacińskiego raczej by te tendencje potęgowało.

Co zrobić z kontami na RU i EU zarejestrowanymi na tego samego maila? Co zrobić z kontami w WoT które są powiązane z kontami WoWP? WG nie strzeli w kolano WoTowi dla ratowania WoWPa, bo sami oficjalnie przyznali, że WoWP to porażka i błędu nie powtórzą przy WoWS (taa).

Falathi #13 Posted 16 May 2015 - 10:14 AM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 196 battles
  • 1,016
  • [WG] WG

Hej, 

dzięki za wypowiedzi. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły to dajcie znać - przydadzą się. 

Caught on tape, yet anonymous 

WG CC - ja bez żadnego trybu

LORDDOOMSDAY #14 Posted 16 May 2015 - 12:08 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1054 battles
  • 2,927
  • [_UN_] _UN_

Jakiś tryb drużynowy np. 6vs.6 na początek do przetestowania. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Saygram #15 Posted 16 May 2015 - 04:26 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 52 battles
  • 51

Ja proponuję lepszy balans samolotów. np. japońskie. Wolne, lataja nisko, papierowe a i przechył wolny. Co czynie je praktycznie niegrywalnymi. Tak nie powinno być. Z kolei niemieckie są op. Samoloty oczywiście powinny się różnić ale nie aż tak drastycznie. Do TIV jest nawet ok ale potem tragedia.

SandmanX #16 Posted 17 May 2015 - 10:08 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

View PostLORDDOOMSDAY, on 16 May 2015 - 12:08 PM, said:

Jakiś tryb drużynowy np. 6vs.6 na początek do przetestowania. 

Nowy tryb OK, ale jak go zrobic majac 1500 graczy online? Bedzie jakas masakra do kwadratu jak ta liczba zostanie podzielona przez 2, bo beda przeciez musialy byc 2 osobne kolejki, 1 dla zwyklego randoma i 2ga dla trybu druzynowego. ;)

@ Falathi

Macie czolgi z 200k osob online, naprawde nie potraficie wymyslic czegos co zmusi po 5 osob z kazdego klanu na gre w WoWp dla bonusu, ktory bedzie potem dla calego klanu w WoT i WoWp? Przyciagacie po 5 osob z kazdego klanu, potem to bedzie 10 osob i sie to w koncu rozkreci... jak to bedzie bonus, ktory mozna aktywowac podczas obrony twierdzy czy CW to za taka gre w WoWp klany z WoT beda gracza placily goldem i sie chetni znajda do farmienia tych bonusow.

http://worldoftanks.eu/en/news/esport/wg-universe-tournament-registration/

Byl kiedys turniej ze pierw 1-szy etap WoT, 2-gi etap WoWp, nawet RSOP to przyciagnelo, bylem wtedy w PMHC i zebralismy tak samo 8 osob pod to, a tylko ja + 1 osoba z tej ekipy bylismy jako osoby grajace cos tam regularnie w WoWp. Da sie? Da sie, tylko musicie chciec. I byl to typowy turniej dla graczy z WoT, bo teamu z 303 nie dopusciliscie do niego - piekne. ;)

Bylo to na t5, robicie kolejny na t6 z miesiecznym wyprzedzeneim zeby kazdy mial czas wbic t6, potem t7 i t8 docelowy za np pol roku. Co za roznica czy dacie golda darmowego z ESL czy z takiego turnieju? Zadna.

Od dawna jest walkowane zeby serwery EU i RU polaczyc, jak ta gra ma sie rozwijac i jak mamy w nia grac gdy przed godzina 18 nie da sie nawet na t8 grac bo jest za malo graczy?

Nie mowcie mi ze sluchacie graczy, bo jakbyscie sluchali to byscie te serwery juz dawno polaczyli. U konkurencji globalnie jest 1 konto i moge wybrac na ktorym serwerze chce grac, duzo lepsze rozwiazanie i pomaga np grac rano gdy w danym regionie jest malo graczy ze wzgledu np na prace.

Zaraz bedzie ze problemem moga byc eventy weekendowe? Ale niby dlaczego? Konto mam EU i grajac na jakimkolwiek serwerze eventy mam z EU - proste.

Edited by SandmanX, 17 May 2015 - 11:10 AM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

genmojzesz #17 Posted 24 May 2015 - 01:39 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 388 battles
  • 295
  • [-C_D-] -C_D-

fajnym pomysłem było by połączenie wot-a z wowp-em np. w twierdzy jak wspomniał w którymś z postów Jakub_czyli_ja

moja wizja tego wyglądała by następująco ( tak wiem moje wizje :) )

żeby użyć nalotu dany gracz musiał by posiadać odblokowaną linie samolotów szturmowych minimum VI T - to tylko twierdze na VI T - jak by chcieli mieć możliwość używania nalotów w twierdzy na tierach VIII, X to niech robią szturmowce na te tiery - naloty powinny różnić się od siebie, w zależności jaka nacja pójdziemy ( na chwile obecna są dwie, czerwona gwiazdeczka słynne iły i czarny krzyżyk meśki ) powinny posiadać inny system uszkodzeń iły ze swoimi bombkami duże uszkodzenia za to niemiecki ze swoimi ping-pong-ami mniejsze uszkodzenia lecz sporo uszkodzeń modułów i w załodze

i teraz się zacznie płacz że będzie dużo sam. szturmowych

gracz który się męczył i wbił tego szturmowca powinien mieć z tego jakąś satysfakcję i móc pilotować na twierdzy swojego ptaszka - oczywiście przez jakiś czas od przywołania nalotu np. jedna minuta ( coś w podobnego jest w WT )

sam jestem noobem w grze ale jakoś udało mi się wbić iła-40p i podoba mi się gra ptaszkami szturmowymi

Edited by genmojzesz, 28 June 2015 - 06:34 PM.

genmojzesz #18 Posted 29 May 2015 - 12:17 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 388 battles
  • 295
  • [-C_D-] -C_D-

zróbcie coś z walką kołową bo na 7t nie da się grać A7 samoloty wysokościowe maja niesamowitą przewagę a A7 podczas robienia beczki zachowuje się jak by miał silnik od fiata 126p - ani uciec ani dogonić samoloty wysokościowe - nawet z iłami ma marne szanse - a jak jest już obity to najlepiej się zakopać pod lotniskiem

jeszcze jedno co zauważyłem czym więcej w drużynie wysokościowców tym częściej moja drużyna wygrywała

na tierach niższych miałem wrażenie że to jest bardziej zbalansowane

jakub_czyli_ja #19 Posted 29 May 2015 - 12:28 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6235 battles
  • 9,593
  • [XII-2] XII-2

View Postgenmojzesz, on 29 May 2015 - 12:17 PM, said:

zróbcie coś z walką kołową bo na 7t nie da się grać A7 samoloty wysokościowe maja niesamowitą przewagę a A7 podczas robienia beczki zachowuje się jak by miał silnik od fiata 126p - ani uciec ani dogonić samoloty wysokościowe - nawet z iłami ma marne szanse - a jak jest już obity to najlepiej się zakopać pod lotniskiem

jeszcze jedno co zauważyłem czym więcej w drużynie wysokościowców tym częściej moja drużyna wygrywała

na tierach niższych miałem wrażenie że to jest bardziej zbalansowane

Tak, zbalansowane przez głupotę graczy którzy wysokolotami postanawiają się kręcić.

crimmzone #20 Posted 29 May 2015 - 04:10 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3 battles
  • 87
Ale po ki....czort kolejny II tier?
Banalna misja na VI,V tier

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users