Jump to content

co dalej ? - urozmajcenie, pomysły

pomysły graczy

• Please log in to reply
284 replies to this topic

kotnapuszczy #281 Posted 16 March 2020 - 11:42 AM

Airman Basic

• Member
  • 556 battles
  • 2
  • [TGUN] TGUN
Wróciłem do WoWp-a po długiej przerwie i gra mi się przyjemnie. Nie mam wyśrubowanych wymagań. Wystarczy mi grywalność i odstresowująca gra. Chciałbym zapytać tu, bo nie znalazłem na forum, dlaczego nie ma bombowców brytyjskich. Dziwi mnie również ubogie drzewko europejskie. Zwłaszcza to drugie można by rozbudować o samoloty włoskie, rumuńskie i oczywiście polskie..

Frantiszek_ #282 Posted 16 March 2020 - 01:27 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 28550 battles
  • 2,665
  • [D-FJ] D-FJ

Dziwią Cię te same sprawy co innych. Nie dziw się. Zaprzestań tego. My już straciliśmy nadzieję na rozwój. Zrób to samo albo uciekaj z tej gry.

:P

jakub_czyli_ja #283 Posted 16 March 2020 - 06:43 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5688 battles
  • 9,468
  • [XII-2] XII-2

Polskie samoloty, jakiekolwiek by nie były, prawdopodobnie nie spłaciłyby kosztów ich wprowadzenia, no i byłby hejt.

Niekoniecznie dlatego, że są polskie, ale że znowu WG wypuszcza stado gównopremek niskiego tieru.

Drzewko europejskie to jakiś dziwny twór, który przypuszczam już się odbija czkawką, bo kiedyś trzeba było kupić kilka premek VIII tieru, a teraz wystarczy powiedzmy jedna, żeby obsłużyć każdą nację.

Z drugiej strony nadal nie ma odpowiedzi na podstawowe pytanie, czyli "po co?".

kotnapuszczy #284 Posted 17 March 2020 - 07:56 PM

Airman Basic

• Member
  • 556 battles
  • 2
  • [TGUN] TGUN
Dzięki za odpowiedź. Frantiszek_ z gry uciekać nie zamierzam z tak błahego powodu. W gruncie rzeczy chodziło mi najbardziej o bombowce w drzewku brytyjskim oraz brak drzewka włoskiego (ta nacja akurat rozwijała swoje lotnictwo przez całą wojnę). Drzewko europejskie nie musiało by składać się z samych premek  ale raczej przypominać to z WoT Blitz. 

Frantiszek_ #285 Posted 17 March 2020 - 09:41 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 28550 battles
  • 2,665
  • [D-FJ] D-FJ
Jakub gdzieś napisał. Dodanie niszowych premek spowoduje minusowe zyski dla WG. Powtarzam co Jakub napisał. Dodali premki co mogą zmieniać nacje. To jest strata kasy dla nich. Spójrz obiektywnie ze strony producenta gry. Im to się nie opłaca.

Edited by Frantiszek_, 17 March 2020 - 09:42 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users