Jump to content

Základní rady pro nováčky

• Please log in to reply
75 replies to this topic

magion712 #1 Posted 06 July 2015 - 05:47 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 122
  • [GWDYS] GWDYS

Pár tipů pro úspěšné hraní hry:

​1. Vždy se držte s největší skupinou vašeho týmu a snažte se nabrat na začátku co nejvyšší výšku.

​2. Snažte se útočit až z druhé vlny útoku nejlépe na nepřítele jenž se věsí na vašeho spojence.

​3. Při souboji více letadel v daném území nezůstávej dlouho zavěšený za nepřítelem sleduj radar aby nezničil jeho parťák.

​4. Pokud máš nepřítele v zádech zmáčkni klávesu f7 i několikrát pro lepší orientaci spoluhráčů prchej směrem ke spojencům nikdy mimo bojiště. Doporučení upozornění Nepřítel je za mnou na f7 si přehoď na boční tlačítko myši.

​5. Střelba do předsazení dle ráže jiná vzdálenost 7,62 cca 200m, 12,7 cca 200-400m, 20 a 23 300-400m, 30 400-600m, 37 a vyšší 400-600m.

​6. Snažte so bojovat nad vlastním územím v případě hrozby slétni pod 1500m a níže pozemní protiletadlové zbraně ti pomohou.

​7.s lehkým stíhačem neútoč na obrněné pozemní cíle.

​8. Nepřítele se snaž zničit nejprve ve velkých výškách v součinnosti s teamem. Poté se zaměřte na ty v nižších ale udržujte si stále výškovou převahu.

​9.nepodceňuj trénink z boty pro získání základních dovedností a vyzkoušení těchto prvků v randomu tě nikdo šetřit nebude a vyhneš se frustraci z neúspěchu.

10. Přeju dobrý lov a hodně zábavy Máte další otázky napište je sem pokusím se co nejlépe odpovědět.

Hejmy #2 Posted 06 July 2015 - 08:41 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 73 battles
  • 1,208
  • [D-DOG] D-DOG
A ty si opravdu myslíš, že tohle forum nějací nováčci čtou a že vůbec nějací nováčci se dostanou tak daleko aby stihly zajímat jak hra funguje?:teethhappy::teethhappy::teethhappy:

_Cecik_ #3 Posted 13 July 2015 - 06:37 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 9 battles
  • 110

pfffff  tak to jo... .D

ale nejdůležitější je si tu hru užívat! což já jsem po čase přestal

potřeba je hrát hru na pohodu, na relaxaci, nebrat prohry až moc vážně, na blbej tým stále nenadávat (i když to byli kokoti) , mít motivaci na pokračování zkoumaných větví nebo sebezdokonalování

Lothar135 #4 Posted 14 July 2015 - 10:27 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 7 battles
  • 1,308

Ty vole Cecik! :D Co ty tady? Snad jsi nezačal znovu hrát?

jinak magion +1

Karadrak #5 Posted 04 August 2015 - 07:25 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 2
Třeba mě zajímá každá rada. V betě jsem to hrával poměrně hodně,ale do kopy umím houby.

Kasius27 #6 Posted 04 August 2015 - 09:04 PM

Command Chief Master Sergeant

• Community Contributor
  • 8 battles
  • 913
  • [GWDYS] GWDYS
A s čím potrebuješ poradiť?

http: //gr33ny.wix.com/gwdys

ivko_13 #7 Posted 18 August 2015 - 11:42 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostHejmy, on 06 July 2015 - 08:41 PM, said:

A ty si opravdu myslíš, že tohle forum nějací nováčci čtou a že vůbec nějací nováčci se dostanou tak daleko aby stihly zajímat jak hra funguje?:teethhappy::teethhappy::teethhappy:

Představ si, že jo, zajímá mě každá dobrá rada :P. Přesto že jsem před 2 roky hrál betu na jiným účtě cca 1500 bitek, tak teď jsem úplně vedle, neumím už nic a budu rád, když se to naučím. 2 roky plánuju návrat k letadlům, 2 roky se učím hrát tanky a když jsem tu, tak potřebuju opravdu každou radu. Nebaví mě totiž prohrávat!!:izmena:

ivko_13 #8 Posted 19 August 2015 - 12:12 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y
Ale nějakou radu bych rád. Jak vyhrávat s bitevníkem? Dospěl jsem po pouhých 8 bitkách s TSh-3 (25% wr) k názoru, že bitevník potřebuje dobrej tým stíhačů, začínám mít chuť žrát klávesnici, když vidím stíhače, kterej mítso toho, aby nabral výšku, tak se spouští za mnou a ostřeluje pozemní cíle, zatím co nahoře v přesile likvidují naše! A co víceúčelový stíhač? S I-16 3 i 4 tieru beru rakety, je mě jasný, že si zhorším aerodinamiku a tím i obratnost a rychlost, ale je dobrej i s nimi a když vyjde čas a vyhráváme, tak to na konci bitky pustím na pozemní cíl, zvýším si tím skore. Ale u Fw-190A-8 nevím, jestli tu obludnou pumu nakládat, nebo ne? Když ji tam namontuju, a jdu se jí nejdřív zbavit na cíl, tak mě většinou nahoru enemák nepustí a stíhací boj se zavěšenou pumou taky není bůhví co, zkoušel jsem se jí zbavit i s 1000m výšky, cíl byl jen zasažen, ale ne zničen a výška mě stejně chyběla, to už nedoženu. Jo a pro rýpaly, mám pár bitek a seru se do 7 tieru, vím, tak sry, v betě jsem se dostal na BF-109G, Me-410 a Me-210 ta byla za žetony, ale došlo mě už, že už umím prd.

magion712 #9 Posted 21 August 2015 - 05:46 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 122
  • [GWDYS] GWDYS
Ahoj s bitevníkem je to trochu loterie a na týmu určitě záleží, ale jde si pomoci v rámci letky, kdy tě parťák kryje, pokud nemáš tu možnost tak pomůžou i kamufláže pro daný typ mapy lze pořídit i za kredity ikdyž né na furt. Ale tam platí letět pod 50 metrů na zemí a bokem mimo svou grupu. Nežeň se bezhlavě dopředu držse nízko nad zemí za svou skupinou než se objeví červení na radaru. Poté je zkus obletět pod hranicí 50 metrů trasou kde je jich nejméně a pak v klidu likviduj pozemky, nech si jednu bombu jako poslední záchranu a manévruj opatrně nízko nad zemí jako první likviduj protiletecké cíle, ušetří to dost hp.při napadení se snaž maneůvrovat cik cak s minimálním náklonem ať má zadní střelec co nejlepší pozici ke střelbě vyvaruj se manévrů hlavou dolů. Zkus si pořídit prémiový bitevník 4 nebo 5 úrovně a přehazuj si tam posádku ze zkoumaných strojů pro rychlejší XP pro posádku. Dobrý lov

Edited by magion712, 21 August 2015 - 05:48 AM.

ivko_13 #10 Posted 23 August 2015 - 09:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Postmagion712, on 21 August 2015 - 05:46 AM, said:

Ahoj s bitevníkem je to trochu loterie a na týmu určitě záleží, ale jde si pomoci v rámci letky, kdy tě parťák kryje, pokud nemáš tu možnost tak pomůžou i kamufláže pro daný typ mapy lze pořídit i za kredity ikdyž né na furt. Ale tam platí letět pod 50 metrů na zemí a bokem mimo svou grupu. Nežeň se bezhlavě dopředu držse nízko nad zemí za svou skupinou než se objeví červení na radaru. Poté je zkus obletět pod hranicí 50 metrů trasou kde je jich nejméně a pak v klidu likviduj pozemky, nech si jednu bombu jako poslední záchranu a manévruj opatrně nízko nad zemí jako první likviduj protiletecké cíle, ušetří to dost hp.při napadení se snaž maneůvrovat cik cak s minimálním náklonem ať má zadní střelec co nejlepší pozici ke střelbě vyvaruj se manévrů hlavou dolů. Zkus si pořídit prémiový bitevník 4 nebo 5 úrovně a přehazuj si tam posádku ze zkoumaných strojů pro rychlejší XP pro posádku. Dobrý lov

Zdarec. Díky za rady, s letkou už mě to napadlo, jenže jsem víc tankán, než letec a v našem klanu o letadla moc zájem není, ale ostatní rady jsou pro začátečníka víc než dobrý, zkusím se z nich poučit. A pemiko IL-2 už jem si pořídil, posádky je potřeba expit a kréda vydělávat. :coin:

Darth_W #11 Posted 24 August 2015 - 06:21 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX
tak staci pozriet na oficialny CS kanal a spytat sa (ak tam je dake ludstvo) ci niekto neda letku

Pentakon #12 Posted 30 August 2015 - 07:01 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 1,023
  • [SPX] SPX
Znie to zaujímavo, avšak, nechcem byť za kritika, ale rád by som to trochu poopravil, ak môžem :)
S tou veľkou výškou je to síce super, ale keď si stroj, ktorý je určený na dogfighty, ako napríklad zero, veľká výška ti je k ničomu platná. Kým vystúpaš, minieš si zrýchlenie a tvoja rýchlosť sa zníži na toľko, že tvoj stroj budú schopné zničiť aj stíhače jediným preletom. Áno, ak chceš hru v kľude prežiť, tak sa drž s veľkou skupinou (ak ju tvoji, častokrát neinteligentný spoluhráči vytvoria). Avšak ja osobne preferujem to, že si zoberiem napríklad takého Mustanga, vystúpam do výšky a pokúsim sa letieť, takmer vždy aj sólo do centra nepriateľského roju. ten je obvykle zložený v pyramídovej postupnosti ťažký stíhač-stíhač/viacúčeloví stíhča-bitevníky. Na začiatok sa stačí vyhnúť náhlim náletom z ťažko vyzbrojených strojov. To je obvykle jednoduché, pretože bývajú častokrát menej obratné, ako tie tvoje. Ak toto zvládneš, je nutné zamerať sa na tie najobratnejšie stroje, ja ostatné dávam bokom. Aj tak im chvíľu trvá, kým sa vlastne zorientujú čo sa stane (tá chvíľa je obvykle tak 10 - 15 sekund, ale aj to sa dá využiť, vo WoWp je to veľa času, ak to vieš ovládať. pri tejto penetrácií sa občas podarí, zostreliť aj jedného nepriateľa. Takže teraz si v centre roja. Nepriatelia sa ešte len točia na teba. Tu je nutné využiť príležitosť a systematicky strielať po obratnejších stíhačoch. Tu sa mi obvykle podarí zostreliť 1 - 2. (Keď sa samozrejme darí, keď nie, tak je hráč dole, ešte pred vstupom do centra :trollface: ) Tý obratný sú už teraz dole, a zo strán sa rútia tý menej obratný, avšak s lepšiou palebkou. Tu je nevyhnutné jednoduch preľučkovať a dostať sa na ich 6tu hodinu. V prípade, že sa na teba rúti ťažký stíhač pod strmhlavým uhlom, pokús sa ho s jemnými zmenami kurzu podletieť. Tak nemá šancu to po bruchu otočiť dole a prenasledovať ťa.  Teraz sa dostávaš do momentu, keď tvoj tým už zostrelí toho chudáka v bitevníku, ktorý prenikol v nádeji na zničenie nejakých-tých pozemákov na naše územie a za ktorým sa všetci tý volovia samozrejme vydali. A teraz zistia, že v nepriateľskom týme sú vlastne aj iné stroje a zvýšky 300-500 metrov sa dajú do stúpania na 200 metrov, kde sa práve nachádzaš. Ak sa ti podarilo dosiahnuť pár zostrelov a trochu preriediť tých nepriateľov, len priamo oproti tvojmu stúpajúcemu týmu a pokús sa ho preletieť. Na nich samozrejme začnú útočiť nepriatelia. Trochu sa oddiaľ, oprav lietadlo, rýchlo si prehliadni kto na koho útočí a pridaj sa do bojov. Ako prvých znič nepriateľov, ktorý sú nezamestnaný, pretože ak nezaútočíš ty na nich, tak oni na teba určite. Spoluhráči sú v tomto prípade vedľajší. Čo sa týka toho, že ťa začne prenasledovať nepriateľ, prípadne menšia letka nepriateľov, môžeš si F7 stláčať koľko chceš, ale aj tak väčšinou nepriletí nikto kto by ti pomohol. Všetci majú dosť svojích starostí. Ale späť k boju. Teraz sa môžeš zamerať na nepriateľov prenasledujúcich tvojich spojencov, ak ti teda ostali nejaký nepriatelia (alebo aj spojenci :teethhappy: ) No a potom, už len ostáva zničiť prípadné bitevníky, avšak nechoď v ich tesnom závese, pretože sú schopný vyradiť ťa aj zhodenou bombou. Vždy keď si od nich menej ako 200 metroc, radšej to otoč a opakuj útok. No a bualá, ak všetko ide podľa plánu (čo ak nemáš skúsenejší tým, v týmoch niesú letky a si aspoň v bitke 7 vs 7.), môžeš mať vyhranú bitku, na konte 4 - 5 zostrelov anemálo skúseností. tento scenár je však zriedkaví, avšak taktiky, ktoré som ti opísal, sú častokrát nanajvýš účinné, teda aspoň podľa mojich skúseností. Ešte na záver chcem povedať, hlavne si kry šiestu hodinu, nastav si radar a dobrý lov :teethhappy:
Je možné, že sa to niekomu bude zdať utopické a namietať, že sú aj lepšie taktiky, netvrdím, že nie sú, ale mne sa osvedčilo toto.​ Takže, snáď to aspoň niekomu pomôže :rolleyes:

RozaMadMax #13 Posted 31 August 2015 - 09:25 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 51 battles
  • 198
  • [CLD] CLD
Ano bohužel je tu hodně pilotů, co si myslí, že max výška je všespásná a ona neni. Důležité rozvrhnout boj tak, aby letadla v týmu měla větší šanci, než nepřítel. Lepší bejt do kilometru a harvestit GT, než letět na popravu proti přesile výškových stíhačů.

magion712 #14 Posted 04 September 2015 - 09:51 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 122
  • [GWDYS] GWDYS
Taktika sice do detailu propracovanější, ale nemyslím si že pro nováčky zrovna vhodná. Snažím se tu poradit úplně těm novým a pentakone pochybuju že nový hráč si to touto taktikou úspěšně rozdá sám proti 3-8 enemákům nevydrží ani 2 minuty. Nemyslím si, že kdokoliv z nás by uspěl v našich začátcích cca do 200 bitev ve wowp. A neznám moc veteránů který by si to dali i v téhle době ikdyž mají hodně K bitev. Více jak deset jich určitě není a spoustu veteránů by se mnou souhlasila zeptej se třeba chipa ten by mohl o tom napsat i knihu. Lovu zdar.

Pentakon #15 Posted 04 September 2015 - 11:59 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 1,023
  • [SPX] SPX

View Postmagion712, on 04 September 2015 - 09:51 AM, said:

Taktika sice do detailu propracovanější, ale nemyslím si že pro nováčky zrovna vhodná. Snažím se tu poradit úplně těm novým a pentakone pochybuju že nový hráč si to touto taktikou úspěšně rozdá sám proti 3-8 enemákům nevydrží ani 2 minuty. Nemyslím si, že kdokoliv z nás by uspěl v našich začátcích cca do 200 bitev ve wowp. A neznám moc veteránů který by si to dali i v téhle době ikdyž mají hodně K bitev. Více jak deset jich určitě není a spoustu veteránů by se mnou souhlasila zeptej se třeba chipa ten by mohl o tom napsat i knihu. Lovu zdar.

To mi je jasné, ale toto mala byť ukážková situácia. Primárnym na tom malo byť využiť taktiky, ako napríklad, prvé by sa mal hráč pokúsiť vyradiť obratnejšie stroje ako je on sám (ja to tak robím od bety) a potom sa zamerať na ostatné. Kontrolovať si radar a 6. hodinu, nespoliehať sa zbytočne na spoluhráčov ani na magickú F7ku, alebo pri strmhlavom útoku ťažkého stíhača ho podletieť a pod. :honoring:

magion712 #16 Posted 04 September 2015 - 03:27 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 122
  • [GWDYS] GWDYS
Tak s takovým shrnutím souhlasím.Též se snažím eliminovat letadla nebo hráče kteří jsou pro náš tým a můj stroj největší hrozbou.

ivko_13 #17 Posted 05 September 2015 - 11:19 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 118
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Osobně jsem bral nejobratnější letadla za nejnebezpečnější a snažil jsem se jich co nejdříve zbavit, ale to až do chvíle, než jsem začal lítat Jak-1M, za 1.jsem primární cíl pro heavy figter, Me-410 je pro mě opravdová hrozba, když mě nesejmou na první steč, tak mám tak zmrzačený letadlo, že mě dorazí první enemák co potkám a za 2.mám pocit, že je to lepidlo na tragický týmy. Jinak na můj vkus super letadlo, vyvážená lehká stíhačka, pro mě jak dělaná, oblýbyl jsem si totiž manévrový boj, bohužel už mě Jak-1M přestal bavit, jdu s ním od porážky k porážce a někdy končím i s 0! dmg, Jeden problém bych tu viděl, co dělám špatně, dokonce jsem se v těch vašich článcích našel a to je ta výška, už ve 2,5km je to letadlo neohrabaný a snadnej cíl pro heavy figter, jenže s týmem, co se komplet spustí na 1 bitevník, co se objeví je mě na prd i střední výška, v tu chvíli si tým podepisuje ortel porážky a já s tím už nenadělám nic, osobně bitevníky nechávám nakonec vyjma případů, kdy se k nim nějakým způsobem v manévrovým boji dostanu a kolem už není enemy stíhač. S Jak-9 už takový problémy nemám, přesto že ho hraju stejným způsobem jako ostatní lehký stíhačky. Nějaká rada abych Jak-1M nenechal v hangáru?

A magion712, díky tvému návodu a dalším radám pro nováčky ode všech rozumných hráčů jsem se nějak protloukl opětovným začátkem a za začátečníka se považuju dál, tak že to tady budu občas navštěvovat (chci zvládnout i heavy fightery) a doporučil bych to nejen začátečníkům, ale i těm, co si o sobě myslí, že když mají pár K bitek za sebou, tak to nemusí číst, naopak, to co někdy vidím, co se děje, tak bych jim ten TVŮJ NÁVOD jak dobře hrát nechal povinně přečíst před každou hrou a ještě by si ho měli vylepit na stěnu nad monitor!

Pentakon #18 Posted 06 September 2015 - 03:37 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 1,023
  • [SPX] SPX

View Postivko_13, on 05 September 2015 - 11:19 PM, said:

Osobně jsem bral nejobratnější letadla za nejnebezpečnější a snažil jsem se jich co nejdříve zbavit, ale to až do chvíle, než jsem začal lítat Jak-1M, za 1.jsem primární cíl pro heavy figter, Me-410 je pro mě opravdová hrozba, když mě nesejmou na první steč, tak mám tak zmrzačený letadlo, že mě dorazí první enemák co potkám a za 2.mám pocit, že je to lepidlo na tragický týmy. Jinak na můj vkus super letadlo, vyvážená lehká stíhačka, pro mě jak dělaná, oblýbyl jsem si totiž manévrový boj, bohužel už mě Jak-1M přestal bavit, jdu s ním od porážky k porážce a někdy končím i s 0! dmg, Jeden problém bych tu viděl, co dělám špatně, dokonce jsem se v těch vašich článcích našel a to je ta výška, už ve 2,5km je to letadlo neohrabaný a snadnej cíl pro heavy figter, jenže s týmem, co se komplet spustí na 1 bitevník, co se objeví je mě na prd i střední výška, v tu chvíli si tým podepisuje ortel porážky a já s tím už nenadělám nic, osobně bitevníky nechávám nakonec vyjma případů, kdy se k nim nějakým způsobem v manévrovým boji dostanu a kolem už není enemy stíhač. S Jak-9 už takový problémy nemám, přesto že ho hraju stejným způsobem jako ostatní lehký stíhačky. Nějaká rada abych Jak-1M nenechal v hangáru?

A magion712, díky tvému návodu a dalším radám pro nováčky ode všech rozumných hráčů jsem se nějak protloukl opětovným začátkem a za začátečníka se považuju dál, tak že to tady budu občas navštěvovat (chci zvládnout i heavy fightery) a doporučil bych to nejen začátečníkům, ale i těm, co si o sobě myslí, že když mají pár K bitek za sebou, tak to nemusí číst, naopak, to co někdy vidím, co se děje, tak bych jim ten TVŮJ NÁVOD jak dobře hrát nechal povinně přečíst před každou hrou a ještě by si ho měli vylepit na stěnu nad monitor!

Tento článok som pripravil pre nováčikov, kde sa nepredpokladá, že náhle budú mať už 6. úroveň. Tu sa pravidla boja trochu menia vzhľadom na fakt, že napriek tomu, že stroje sú v jednej kategórií (napríklad stíhače), avšak medzi jednotlivými strojmi sú o čosi väčšie rozdieli. Tu by som to rozdelil na dve kategórie stíhačov a to na "obratné" (pomerne ľahké, zamerané na obratnosť) a "rýchle" (zamerané na taktiku s využitím rýchlosti a často-krát aj palebnej sily. Prvú kategóriu tvoria prevažne Nemecké a Americké stíhače. Druhú tvorí zvyšok (Mimo Sovietskych MiGov). Jaky patria do druhej kategórie, čiže tu odporúčam vystúpať do 2,5 - 3 kilometrov a vyčkať nad priateľským územím, dokým sa ohnisko súboja nepresunie do tvojej, prípadne nižšej letovej hladiny, kde budeš mať značnú výhodu aj vo svojej súčasnej výške a obratnosti. Nehovoriac o tom, že nepriatelia budú v zápale boja (prípadne iba zostrelovaní tých vygumovancov prenasledujúcich toho chudáka v bitevníku), takže ich pohodlne a bez povšimnutia môžeš zostreľovať od chvosta :great:

magion712 #19 Posted 06 September 2015 - 03:58 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 122
  • [GWDYS] GWDYS
S jakem 1m jsem dlouho neletěl, v hangu ho mám tak ho provětrám na základě aktuálních vlastností dodám tipy které by mohli pomoci. Těžké stíhače dominují v rychlosti a palebné síle. Tudíž platí hlídat si rychlost a útočit v přímce skrze bojovou zónu, proletět jí a cca 1 km od ní točit nazpět. Co se týče střelby zkus pálit na vzdálenost cca200-300m a dosáhneš co největší dmg nebo zničení nepřítele na 1 průlet, hlavně se neunáhli a nestřílej na větší vzdálenosti sice zasáhneš ale vystavuješ se riziku vymanévrování a nepřítel ti vpadne do zad. Nikdy se nenech vtáhnout do manévrovacího souboje to je začátek konce. Samozřejmě v letce když ti stíhač kreje záda můžeš více zariskovat. Sám neútoč bezhlavě ale snaž si vybírat co nejjistější cíle. Ideální jsou ty co stoupají za tvým spojencem a snaž se i střílet zhora dolů ušetříš své hp a působíš větší a rychlejší dmg. Snaž se mířit horní polovinou zaměřovače.

Perpentach #20 Posted 06 September 2015 - 05:46 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 565 battles
  • 1,236
  • [SPX] SPX

v Jaku moc šanci sundat heavy fighter se zkušeným hráčem nemáš. pokud se bude držet svojí bnz taktiky, tak se na něj ani včas neotočíš, abys ho zasáhl. ale ono to zase neni tak snadný trefit Jaka, který začne včas uhýbat a ne až potom co na něj nepřítel začne pálit. chce to sledovat minimapu. šplhat za BnZ letadly nahoru nemá moc cenu, ale je lahůdka, když se BnZ letadla rozhodnou točit s tebou dole. A že se jich k tomu rozhodne spousta. 

A pokud to mám brát podle sebe, tak Jak1M určitě pro mě nemůže být primární cíl, když sedím v BnZ letadle.

Edited by Perpentach, 06 September 2015 - 05:53 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users