Jump to content

Dyskusja ogólna

• Please log in to reply
336 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 07 October 2015 - 09:01 AM

Senior Master Sergeant

• WG Staff
  • 0 battles
  • 345

Zapraszamy do podzielenia się z nami Waszymi opiniami, uwagami i sugestiami na temat najnowszej aktualizacji 1.9!

Które elementy aktualizacji podobają Wam się najbardziej, a które najmniej? Które są istotne z punktu widzenia rozgrywki, a które Waszym zdaniem niewiele wnoszą? Czy zmiany idą w dobrym kierunku?

Wasze opinie zostaną przekazane do twórców gry, więc jest to doskonała okazja, by dać im znać jak oceniacie wersję 1.9!

cinauskas #2 Posted 07 October 2015 - 10:11 AM

Senior Airman

• Member
  • 48 battles
  • 44
  • [D_303] D_303
Zjebaliście grę. Człowiek chce sobie polatać z ludźmi nie botami. Z botami są ładniejsze gry i lepiej działające od tego wymysłu.

Axet_ #3 Posted 07 October 2015 - 02:34 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 139

Powinniście dać ludziom wybór:

Jak ktoś chce grac z botami to niech gra , jak ktoś tylko z ludźmi, to też powinien tak móc.

No clan! No squad!

ShogunNH #4 Posted 07 October 2015 - 04:36 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 164
I dalej nie ma kamery zablokowanej na samolocie w gamepadzie. Może przy wersji 1.69 się doczekam.

mihu91 #5 Posted 07 October 2015 - 04:43 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 519
  • [_UN_] _UN_

Mam mieszasne odczucia wględem tej aktualizacji. Z jednej strony zmiany w systemie uszkodzeń na plus, ale nowi gracze będą mieli problem się w tym odnaleźć. Amunicja i sprzęt eksploatacyjny premium tylko za golda, to bardzo zła decyzja. Gry WG podobno mają nie być p2w, a jednak niektóre materiały ekslpoatacyjne za golda dają bardzo dużą przewagę. Brak informacji o prędkości pocisku również mi się nie podoba. Porównywanie tego parametru dawało jako takie pojęcie o celności poszczególnych działek. Szybkostrzelność działek również jest stanowczo zbyt niska, zwłaszcza na wysokich tierach. No i te nieszczęsne boty... Wszystko byłoby OK, gdyby nie było ich tak dużo i gdyby nie strzelały laserami. Przydałoy się ograniczenie, żeby nie było ich w bitwie więcej, niż dajmy na to 200% graczy. O ich celności już chyba wszystko zostało powiedziane w innych tematach, ale dla porównania poleciałem sobie dwójką i trójką. Liczyłem, że chociaż na niższych tierach nie będą tak walić po modułach, ale myliłem się. Jest tak samo, zatem na przypływ nowych graczy nie macie co liczyć. Nawet, jeśli do gry wróci jakaś część starych graczy, to inni odejdą i wyjdzie na to samo. Do tego ich kosmiczna celność z jakiegoś powodu nie obejmuje samolotów szturmowych. Boty w szturmowcach są totalnie bezużytecznymi free fragami. Zazwyczaj jest tak, że jeśli w jednej drużynie jest jeden czy dwóch graczy w samolotach szturmowych, a po drugiej żadnego, to bitwa kończy się zwycięstwem przez przewagę tej pierwszej. Jeśli nie zbalansujecie tych botów, to obawiam się, że gra umrze jeszcze przed końcem roku.

Edit: Jeszcze o botach. Nie liczcie zbytnio w bitwie na pomoc z ich strony. Kilka razy już ciągnąłem przeciwnika na oparach w stronę grupki walczących botów, z których większość stanowili moi sojusznicy. ŻADEN się nie zainteresował. Druga sprawa, to jednostronne gwałty w bitwach, w których znaczną większość stanowią boty. Nie ma mowy, żeby prowadziły wyrównaną walkę. Bitwy po 10 czy 11, w których było 2, 3 graczy, za każdym razem kończyły się totalną anihilacją jednej ze stron przy minimalnych stratach drugiej. Szczytem była bitwa po 12, w której moja drużyna nie straciła nikogo. I chyba powinniście pomyśleć nad zwolnieniem ludzi od efektów dźwiękowych, bo na prawdę... Co aktualizacja, to gorzej, wróćcie do dźwięków z otwartej bety.

Edited by mihu91, 07 October 2015 - 05:20 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

kruszew #6 Posted 08 October 2015 - 04:52 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

View PostGepard_PH, on 07 October 2015 - 09:01 AM, said:

Zapraszamy do podzielenia się z nami Waszymi opiniami, uwagami i sugestiami na temat najnowszej aktualizacji 1.9!

Które elementy aktualizacji podobają Wam się najbardziej, a które najmniej? Które są istotne z punktu widzenia rozgrywki, a które Waszym zdaniem niewiele wnoszą? Czy zmiany idą w dobrym kierunku?

Wasze opinie zostaną przekazane do twórców gry, więc jest to doskonała okazja, by dać im znać jak oceniacie wersję 1.9!

Mam tylko pare uwag bo nie grałem zbyt dużo, ale:

1. Nie rozumiem zmian parametrów samolotów.  Co jest brane pod uwagę przy robieniu parametrów?   Nie rozumiem tak dużych różnic w osiągach przed aktualizacją i po niej. Dlaczego np. 210 z prawie 200 sily ognia spada do 126. P51a ma teraz 124, a6m5 - 206!!

a teraz największy żart: 109f - 128, 109e - 187

2. Po zmianie MM bitwy były ciekawsze i chciało się grać. Teraz po wprowadzeniu debilnych botów, bitwy straciły na atrakcyjności.

3. Strzelanie: szybko się przegrzewa sprzęt, celność tragiczna, dźwięki tragiczne.

plusów brak

kruszew #7 Posted 08 October 2015 - 05:22 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

z ostatniej chwili....

największe skurw... 1.9 - boty mają zapalające amo. Co za gnidy  z tego WG :)

Przed chwilą miałem bitwę 9 vs 9, ale jeśli chodzi o ludzi to 1 vs 2 (klucz fkiss na 209) . Zostałem sam vs 9 .

Edited by kruszew, 08 October 2015 - 05:33 AM.

HarryErskine_1 #8 Posted 08 October 2015 - 06:16 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Ogólnie to ta aktualizacja jak dla mnie to totalna klapa , ktora odebrała mi przyjeność z grania . W grze zostałem tylko dlatego że jestem w fajnym klanie i to rekompensuje tą beznadziejną aktualizację. Wszystko już chyba zostało powiedziane , dźwięki do d..py , debilne boty , zamiast rozgrywki przeciw człowiekowi zafundowaliście nam grę jak z wersji pudełkowej . Zrozumcie że jak ktoś będzie chciał grać z botami to sobie kupi grę jakąkolwiek w sklepie zainstaluje i gra . Nie widzę żadnych plusów tej aktualizacji same minusy

Teblor_ #9 Posted 08 October 2015 - 07:47 AM

• Squadron Leader
  • 862 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

Według mnie założenia zmian są dobre tylko poszło to w przesadę. Mianowicie:

1. Drużyny miały być uzupełniane botami, a w tej chwili jest odwrotnie - to ludzie są dodatkiem.

2. Zmiana modelu strzelania z naciskiem na uszkodzenia krytyczne na większych kalibrach może jest bardziej realna, ale na zwykłej amunicji zmiana odczuwalna to brak celności (zmniejszona szybkostrzelność 20mm i wyżej)) oraz mniejszy dmg na karabinkach. Prawdopodobnie skuteczność bardzo wzrasta na złotej amunicji, ale kogo stać na to? Na razie tylko boty!

3. Rozmowy botów - czemu to ma służyć? Udawaniu, że coś się dzieje? Podszywanie się pod ludzi? Boty nie reagują na wołanie o pomoc, albo wskazanie kierunku działań, więc wyłapanie z tego bełkotu komunikatu innego człowieka jest utrudnione.

4. Mam wrażenie, że boty latają na wymaksowanych samolotach z modułami i do tego amunicją premium. W każdym razie czynnik ludzki w tej grze stracił bardzo na znaczeniu. Często w bitwach to losowość zachowań botów decyduje o przebiegu i wyniku bitwy. Te, które w większej grupie polecą w jednym kierunku niszczą kilka samolotów, skupiając ogień na wlatujących po kolei w ich zasięg przeciwników. Te dwie, trzy osoby żywe na stronę nie są w stanie wpłynąć na przebieg takiego starcia.

5. Jakakolwiek taktyka na randomie zanika. Twoje boty są wszędzie - przeciwnika boty są wszędzie. Albo boty w jednej drużynie są wszędzie, a w drugiej lecą w jednym szeregu i rozwalają wszystko na swojej drodze. Gdyby to robili ludzie to mój pech, ale gdy tak robią boty to w tej sytuacji komputer przesądził o wyniku bitwy zanim się zaczęła.

Podsumowując:

1. Boty są za mocne, albo jest ich za dużo w drużynie (raczej to drugie).

2. Przy zachowaniu ich umiejętności nie powinny latać na wymaksowanych samolotach (proponuję zdjąć im moduły i amunicję premium).

3. Należy zwiększyć szybkostrzelność niektórych działek (30-37 mm) przy zachowaniu czasu ich przegrzewania i studzenia.

Na marginesie - czy model lotu został zmieniony? Wydaje mi się, że samoloty wolniej reagują na zmianę kierunku.

Edited by Carcass69, 08 October 2015 - 07:49 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Adamorr #10 Posted 08 October 2015 - 07:59 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2510 battles
  • 297
  • [_UN_] _UN_
Boty... na pewno są mocne, bardzo mocne ale poczekajmy parę dni, przyzwyczajmy się. Na pewno trzeba zmienić własne przyzwyczajenia. Mi najbardziej nie odpowiada fakt olbrzymiej celności i wieczne 100 % chłodnego boosta. Jak zaczniesz uciekać do góry w walce- a umówmy się, rzadko kto ma 100 % chłodnego boosta w dynamicznej walce - to nie uciekniesz. Boty maja zawsze 100 % boosta. I to mi chyba najbardziej nie pasuje. Ale generalnie patch na duży plus.

HarryErskine_1 #11 Posted 08 October 2015 - 08:04 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Ale te boty latają tak samo na niższych poziomach jak i na niższych . Jesli ktoś wejdzie pierwszy raz do gry i będzie co chwila strącany przez bota to ile sobie pogra zanim mu się to znudzi ? Podejrzewam że nie za długo . Powinny być jakoś dostosowane do graczy na danym poziomie . Pomijając juz to że powinien być wybór jak ktoś chce sobie grać z botami to niech sobie gra a jak ktoś woli grać z ludźmi to też powinien miec taką możliwość a nie na 20 graczy na mapie 5 ludzi reszta botów . Co to za przyjemnosć z gry ?

Greyshark #12 Posted 08 October 2015 - 08:35 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostCarcass69, on 08 October 2015 - 09:47 AM, said:

4. Mam wrażenie, że boty latają na wymaksowanych samolotach z modułami i do tego amunicją premium. W każdym razie czynnik ludzki w tej grze stracił bardzo na znaczeniu. Często w bitwach to losowość zachowań botów decyduje o przebiegu i wyniku bitwy. Te, które w większej grupie polecą w jednym kierunku niszczą kilka samolotów, skupiając ogień na wlatujących po kolei w ich zasięg przeciwników. Te dwie, trzy osoby żywe na stronę nie są w stanie wpłynąć na przebieg takiego starcia.

5. Jakakolwiek taktyka na randomie zanika. Twoje boty są wszędzie - przeciwnika boty są wszędzie. Albo boty w jednej drużynie są wszędzie, a w drugiej lecą w jednym szeregu i rozwalają wszystko na swojej drodze. Gdyby to robili ludzie to mój pech, ale gdy tak robią boty to w tej sytuacji komputer przesądził o wyniku bitwy zanim się zaczęła.

Podsumowując:

1. Boty są za mocne, albo jest ich za dużo w drużynie (raczej to drugie).

2. Przy zachowaniu ich umiejętności nie powinny latać na wymaksowanych samolotach (proponuję zdjąć im moduły i amunicję premium).

3. Należy zwiększyć szybkostrzelność niektórych działek (30-37 mm) przy zachowaniu czasu ich przegrzewania i studzenia.

Na marginesie - czy model lotu został zmieniony? Wydaje mi się, że samoloty wolniej reagują na zmianę kierunku.

Jest to niezła pożywka dla wyznawców religii "jestem prosem więc WG mnie nerfi omg!" Można się spodziewać wysypu postów typu "wygrałem 2 bitwy z rzędu i mój WR wzrósł o 100% więc w następnej WG mi przydzieliło beznadziejne boty które przegrywają za mnie bitwę!!"

Taktyki to na randomie moim zdaniem nigdy nie było, o ile nie leciałeś w ogarniętym kluczu. Bo trudno za taktykę uznać krążenie nad własnym AA i czekanie na przeciwnika, a do tego ostatnio się głównie bitwy sprowadzały. Fakt, z jednej strony komputer przesądził o wyniku bitwy, bo tak pokierował botami. Ale tak było wcześniej - wylosował Ci debili to teamu, którzy zachowywali się jeszcze gorzej niż boty. I w sumie to chyba jest gorsze, bo od istoty myślącej jednak oczekujesz chociaż śladowego myślenia, a tym bywa ciężko.

Celne podsumowanie, zgadzam się w 100%. Tez mi się wydaje że samoloty dużo wolniej reagują na ruchy joyem.

View PostHarryErskine_1, on 08 October 2015 - 10:04 AM, said:

Ale te boty latają tak samo na niższych poziomach jak i na niższych 

Skąd wiesz skoro nie grasz na niczym powyżej 5 poziomu?

Edited by Greyshark, 08 October 2015 - 08:37 AM.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Simon_lord #13 Posted 08 October 2015 - 08:48 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_
Czyli WG jak zwykle poszło ze skrajności w skrajność. Pamiętacie nowy system przewagi przez pierwsze dni? :teethhappy: Poprawili i nikt już nie narzeka, bo jest dobry. Czekamy w takim razie na 1.9.1, gdzie zmniejszą liczbę botów i trochę ich znerfią.

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #14 Posted 08 October 2015 - 08:51 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 4785 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 08 October 2015 - 08:35 AM, said:

Skąd wiesz skoro nie grasz na niczym powyżej 5 poziomu?

Bo i te na V go przerastają.

Greyshark #15 Posted 08 October 2015 - 08:56 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 08 October 2015 - 10:51 AM, said:

Co racja to racja, w sumie napisał "tak samo na niższych jak na niższych", nic nie wspomniał o wyższych, to tylko ja tak optymistycznie założyłem że pisze o czymś o czym ma choćby śladowe pojęcie.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Teblor_ #16 Posted 08 October 2015 - 09:25 AM

• Squadron Leader
  • 862 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

View PostGreyshark, on 08 October 2015 - 10:35 AM, said:

Taktyki to na randomie moim zdaniem nigdy nie było, o ile nie leciałeś w ogarniętym kluczu. Bo trudno za taktykę uznać krążenie nad własnym AA i czekanie na przeciwnika, a do tego ostatnio się głównie bitwy sprowadzały. Fakt, z jednej strony komputer przesądził o wyniku bitwy, bo tak pokierował botami. Ale tak było wcześniej - wylosował Ci debili to teamu, którzy zachowywali się jeszcze gorzej niż boty. I w sumie to chyba jest gorsze, bo od istoty myślącej jednak oczekujesz chociaż śladowego myślenia, a tym bywa ciężko.

Jest w tym dużo racji. Tylko czynnik ludzki pomimo słabych umiejętności jest pewną niewiadomą. Czasami Ci "debile" też potrafią zaskoczyć i zagrać zespołowo. Z taktyką miałem na myśli właśnie ten moment wyczekiwania, szukania dobrego momentu na wejście w walkę. W tej chwili odbieram to trochę jako chaos, ale pewnie z czasem ogarnę schematy zachowań botów i dostosuję sposób rozgrywki do nowej sytuacji. W tej chwili przemawia przeze mnie pewne przyzwyczajenie do utartego sposobu grania i przeciwnicy wylatujący z wielu kierunków i płaszczyzn wydają mi się powszechnym chaosem. Dynamika wzrosła, tylko ja nie tego oczekiwałem od tej gry. W chwili obecnej najbardziej mi przeszkadza nieproporcjonalna liczba botów w stosunku do żywych graczy, ale to podlega samoregulacji przy założeniu napływu większej ilości graczy. Drugi  element, który według mojej oceny powinien zostać zmieniony to przewaga techniczna botów - chodzi o amunicję premium i moduły/wyposażenie. Przy potwierdzeniu mojego założenia, że mają samoloty wymaksowane i w pełni wyposażone, powinno to być zredukowane do sytuacji - wymaksowany samolot, ale na zwykłej amunicji i bez modułów. Wpłynęłoby to na zmniejszenie efektywności botów. W tej sytuacji przewaga techniczna żywego gracza przekładałaby się na możliwość wymanewrowania i efektywniejszego strzelania do botów. Ewentualnie powinna być wprowadzona losowość wyposażenia botów w moduły samolotu/amunicję/dodatkowe wyposażenie, co skutkowałoby większym zróżnicowaniem trudności/umiejętności/możliwości botów.  

Edited by Carcass69, 08 October 2015 - 09:29 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

HarryErskine_1 #17 Posted 08 October 2015 - 09:32 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33

View Postjakub_czyli_ja, on 08 October 2015 - 08:51 AM, said:

No przepraszam że ośmielam się w ogóle odzywac przy takim mistrzu jak Ty . Jak dotąd to po Twoich wypowiedziach widze ze Ty pewnie od pierwszego dnia byłes tu mistrzem nad mistrzami . Dyskusja z Tobą nie ma sensu jak widzę . Nie latam na wyższych niz V bo gram od niedawna i pisałem z mojej pozycji . No ale co ja tam mogę wiedzieć rozmawiając z asem lotnictwa. Śmieszą mnie ludziki Twojego pokroju , którzy uważają sie niemal za boga bo grają lepiej i dłużej . I zgadzam się z opinią że 3/4 graczy z wyższych poziomów to zarozumiale buraki i rzadko można spotkać kogos normalnego z wyższych tierów . No ale jak się świat wirtualny przedklada nad realny to tak niestety bywa. Powodzenia w wirualnych bitwach życzę .

LORDDOOMSDAY #18 Posted 08 October 2015 - 09:56 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 828 battles
  • 2,880
  • [_UN_] _UN_

Carcass: "Prawdopodobnie skuteczność bardzo wzrasta na złotej amunicji, ale kogo stać na to?"

Nie, nie wzrasta. To jest bardzo dokładnie opisane na blogu. To nie działa jak w WOT gdzie goldowe ammo daje dużą przewagę .

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #19 Posted 08 October 2015 - 11:06 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 4785 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostHarryErskine_1, on 08 October 2015 - 09:32 AM, said:

No przepraszam że ośmielam się w ogóle odzywac przy takim mistrzu jak Ty . Jak dotąd to po Twoich wypowiedziach widze ze Ty pewnie od pierwszego dnia byłes tu mistrzem nad mistrzami . Dyskusja z Tobą nie ma sensu jak widzę . Nie latam na wyższych niz V bo gram od niedawna i pisałem z mojej pozycji . No ale co ja tam mogę wiedzieć rozmawiając z asem lotnictwa. Śmieszą mnie ludziki Twojego pokroju , którzy uważają sie niemal za boga bo grają lepiej i dłużej . I zgadzam się z opinią że 3/4 graczy z wyższych poziomów to zarozumiale buraki i rzadko można spotkać kogos normalnego z wyższych tierów . No ale jak się świat wirtualny przedklada nad realny to tak niestety bywa. Powodzenia w wirualnych bitwach życzę .

No i dobrze. Zacząłeś się odzywać na tematy typu satysfakcja albo jej brak z zestrzelenia samolotu sterowanego przez program i jednocześnie marudzić, że program sterujący samolotami jest za dobry.

Widzę rozbieżność tych dwóch twierdzeń, bo jeżeli zestrzelenie bota jest wyzwaniem, to pokonanie takiego wyzwania powinno odpalać układ nagrody w mózgu, zwanej satysfakcją - w tym przypadku z rozwoju własnych umiejętności. Bo tak jest wyewoluowany ludzki mózg. Albo masz jakieś zaburzenie neurologiczne. Symptomatyczne, że jedziesz w pozycję pasywno-agresywną w momencie gdy zapytałem się, co dokładnie daje satysfakcję z zestrzelenia samolotu kontrolowanego przez człowieka czego brakuje w zestrzeleniu samolotu kontrolowanego przez program.

Po drugie - ilość momentów satysfakcji którą według strony ze statystykami miałeś okazję odczuwać podczas twojej kariery w WoWP jest zatrważająco mała, co powoduje wątpliwości dotyczące twojej umiejętności oceny ogólnej, oraz wiarygodność twoich opinii.

Stwierdzenie, że w bitwie 3 na 3 można było się gonić dodatkowo obniża twoją wiarygodność, bo mam wrażenie że cel takiego "gonienia się" w bitwie 3 na 3 był sprzeczny nie z celem 3 graczy przeciwnego teamu, ale także pozostałych 2 graczy z twojego teamu, którym możliwe, że bardziej zależało na wygraniu niż "gonieniu się".

A samo "gonienie się" mogło być przez nich odebrane jako po prostu marnowanie czasu ich i przeciwników, gdyż celem cząstkowym tej gry, jak zresztą bywa napisane przed rundą cząstkową (zwaną bitwą), jest właśnie dopadnięcie wrogiego teamu.

I niestety nie wiesz jak to było i jest na wyższych tierach, a wypowiadasz się całościowo, jak ta wersja zmienia grę jako całość. Miałeś okazję doświadczyć mniej więcej 1/32 złożoności gry, więc o pozostałych 31/32 nie masz totalnie pojęcia. A i ta 1/32 ograniczała się do ciężko ogarnąć czego, i jedyny wpływ botów na twoją grę jaki jestem w stanie sobie wyobrazić jest taki, że po prostu dopadają cię wcześniej niż dopadali cię gracze.

Nazwanie rzeczy po imieniu jest zarozumiałą bucówą? Ok, wolę grać z zarozumiałymi bucami z którymi będę miał problem bo będą mi kradli fragi niż z kimś, kto gra dla samej gry z kim będę miał problem bo gra dla samej gry.

Taka sama zarozumiałą bucówa odbywa się w realnym życiu w bardzo wielu miejscach, bo od oceny faktów będących częścią zarozumiałej bucówy  zależy alokacja całkiem realnych i kosztownych zasobów. Tak więc nie widzę powodu, aby niektóre sytuacje miały w jakiś magiczny sposób mieć immunitet od zarozumiałej bucówy. Bo nie ma czegoś takiego jak świat wirtualny i realny, to pieprzenie w bambus takich właśnie forfunowców. Odczucia związane z graniem w grę zachodzą poza grą, przed klawiaturą i monitorem i w czasie.

Teblor_ #20 Posted 08 October 2015 - 12:50 PM

• Squadron Leader
  • 862 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

View PostLORDDOOMSDAY, on 08 October 2015 - 11:56 AM, said:

Carcass: "Prawdopodobnie skuteczność bardzo wzrasta na złotej amunicji, ale kogo stać na to?"

Nie, nie wzrasta. To jest bardzo dokładnie opisane na blogu. To nie działa jak w WOT gdzie goldowe ammo daje dużą przewagę .

Amunicja za złoto - możliwość wzniecania pożarów, na zwykłej brak. Większa szansa zadania uszkodzenia krytycznego również. Według mnie te atrybuty zwiększają skuteczność ostrzału. Kwestia tylko w jakim stopniu.  Nie sprawdzałem tego, bo na CT latałem na zwykłej, a w 1.9 nie stać mnie na rozrzutność, żeby to zweryfikować. Z tego co pamiętam to amunicja premium i zwykła nie różnią się ilością dmg zadawanego przez pojedynczy pocisk. I o tym chyba piszesz?

UNFORGIVEN MEMBER

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users