Jump to content

Dyskusja ogólna

• Please log in to reply
353 replies to this topic

Mnemonick #261 Posted 16 October 2017 - 04:14 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 164 battles
  • 52
  • [D-302] D-302

Czy WG robiąc to "arcydzieło" brał pod uwagę jakiekolwiek opinie graczy? To mi przypomina mokry sen pijanego idioty ze schizofrenią.

Dziękuję wszystkim, z którymi rozegrałem tak wiele bitew w tą grę.  Jeśli developerzy się opamiętają i wrócą do wersji 1.9, jest szansa że jeszcze się zobaczymy. Ale w to badziewie, które nam zgotowali nie zamierzam grać. Po zaledwie kilkunastu bitwach i setkach niecenzuralnych słów sobie odpuściłem. Szkoda poświęconego czasu i kasy.

pozdrawiam

BoomBoomBingo #262 Posted 17 October 2017 - 01:44 AM

Airman Basic

• Member
  • 1 battle
  • 4

View Postjakub_czyli_ja, on 14 October 2017 - 07:03 PM, said:

W pytę intuicyjne. Zwłaszcza że białych samolotów prawie nie widać na tym bękarcie radaru i minimapy który został wszystkim zafundowany.

Super, zwłaszcza w sytuacji gdy lata się z permanentnie wciśniętym altem, żeby cokolwiek widzieć i wiedzieć.

No i maksymalny poziom, do którego można sobie powiększyć tego potworka.

No i fakt, że przedtem była za darmo cały czas.

A przedtem obok strzałek był jeszcze radar pokazujący dokładnie, co się dzieje dookoła.

Coś mi mówi, że usunięcie celności ze statystyk działa tylko na twoją korzyść.

W obecnych czasach gra wymagająca umiejętności często bywa grą wymagającą zmian.

WG chce graczy płacących. Wszelkie zmiany w grach WG były robione właśnie pod bezmyślne taborety z portfelami.

Współpracy nie było i nie będzie. Oczekiwanie, że gracze którzy nie ogarniali poprzedniego gameplayu nagle ogarną ten to debilizm.

Archetyp pilota w kulturze popularnej to as latający i zestrzeliwujący samoloty przeciwnika.

WoWP 2.0 jako gra o samolotach został zaprojektowany w sposób, który wymusza latanie w kupie i strzelanie tego co wszyscy.

Jak to jest zbieżne z oczekiwaniami grupy docelowej pokaże czas. Mniej więcej taki, w którym WG spocznie na laurach i wyłączy dopalacze w postaci skrzynek i innych zachęt.

Przecież to jakiś wynajęty specjalista od reklamy i PR. Sypie ogólnikami, które mają usprawiedliwiać poronioną decyzję o wprowadzeniu kompletnie "nowej" gry. Taka nowa to ona nie jest, bo za bardzo przypomina WarThunder. W związku z czym gra skazana jest na śmierć, bo lidera rynku nie podbiją, a dotychczasowa klientela w większości odejdzie. Ja osobiście deinstaluję. WoWP dalekie było od ideału, ale było parę detali, które pozwalały dobremu graczowi wygrać nawet samemu przeciw 5-10 pozostałym wrogom. Właśnie fizyka i zachowanie różnych typów samolotów. Przy dobrej taktyce i pilotażu dało się czasem wygrać prawie beznadziejną sytuację.

Teraźniejsza gra - to strata czasu. Boty i tak zadecydują o wyniku.

black_horned_owl #263 Posted 28 October 2017 - 05:28 PM

Airman Basic

• Member
  • 17 battles
  • 1

Witam 

Pozwolę sobie i ja na dodanie swoich trzech groszy do poruszanego tematu ..

pomimo tego że za dobry to nie byłem i na mechanice gry się za dobrze nie znałem 

ale byłem uczestnikiem tego wszystkiego więc chyba mogę ^^

odpowiadała mi poprzednia wersja , wchodziłem aby pograć , nie musiałem wygrywać 

gra miała to coś...coś co kiedyś nazywano  "miodność"  :) 

grałem nie zrażając się porażkami i uczyłem się od lepszych a bywały bitwy gdzie i mnie się udało troszkę polatać  i było super 

teraz.....hmmmm jak by to opisać pieprzę to ... co to jest za wersja ...co oni zrobili z tą grą !! 

to jakaś nowa odmiana battlefielda ? gdzie rzucają cie prosto w wir botów  i te respy  ile razy mam się odradzać ?

mnie nie zrażały porażki  jak strącili to siadałem za ster innej maszyny i do przodu 

to ma zachęcać ? masakra kał i uryna  jeszcze brakuje tylko gwiezdnego pyłu i animacji jak z mangi 

kto chce to się przystosuje ....ja odpadam 

takie kolorowe strzelanki zostawiam innym , zawsze ktoś się znajdzie co i w takie coś "pocyka"

Edited by black_horned_owl, 28 October 2017 - 10:49 PM.

kiper22 #264 Posted 16 November 2017 - 04:47 PM

Airman Basic

• Member
  • 3432 battles
  • 4
  • [POL1] POL1

Ehhhh całe wg,

Doceniam pracę, ale ta wersja za dużo na raz wprowadziła. Poza tym to zaczyna być ja War Thunder, ale na chwile obecną nie jest aż tak *edited*. Powinniście dać graczowi wybrać pomiędzy starym a tym trybem(co kto lubi- pod siebie wybierze). Nie no... nie widze sensu grania w to coś chyba że jakiś samolot premium jest, albo nie mam co robić. Gram to tylko z nudów ale zazwyczaj kończe grę z pół godziny a nie w kilka jak kiedyś.

Mechanika gry- lata się teraz jak w grach na internecie. Teraz latają prawie same boty, a na wysokich tierach(8-10) latają ludzie którzy no powinni latać na max5tkach i się uczyć. Strata prawie całego doświadczenia. A jeszcze staty samolotów jako bilans*, *edited*, lepsze były stare. Obecnie polecam robić spitfire'y i bf lekkie myśliwce- są epickie, nawet jak nie są na topce. Co jest jeszcze gorsze? Prawie wszystko co dodaliście.

Pozdrawiam pozostałych graczy wowpa (może jest ich ze 300 przy dobrych wiatrach xd)

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 17 November 2017 - 08:09 AM.

hutnik12 #265 Posted 22 December 2017 - 10:56 AM

Senior Airman

• Member
  • 245 battles
  • 45

Wbiłem wczoraj po aaah pewnie miesiącu przerwy i myślę  może jakiś cud nastąpił ........no dupa blada ,ale gdyby te misje czy nowe samoloty były w 1.9 to grałbym godzinami.

Kurcze brakuje mi tych samolotów jak dziecku któremu zabiera się zabwke. Przeleciałem się XF-90 aby wyrąbać na 5 kafli w górę ,poczuć to coś  :great:  olewając w pierwszej części bitwy rozgrywkę.Po kilku minutach wnerwinia przeciwników ,którym wiałem co chwilę w górę podjąłem próbę ugrania coś niżej i dupa :facepalm: to nie te czasy kiedy gasiło się na jedno podejście.

nookian #266 Posted 22 December 2017 - 07:11 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 399
  • [D-303] D-303
Czyli dalej :child:

Edited by nookian, 22 December 2017 - 07:11 PM.

Mikhail__ #267 Posted 23 December 2017 - 01:31 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2181 battles
  • 302
  • [UN1CU] UN1CU

View Posthutnik12, on 22 December 2017 - 10:56 AM, said:

gdyby te misje czy nowe samoloty były w 1.9 to grałbym godzinami.

Ale nikt inny w to nie chciał grać.

SandmanX #268 Posted 23 December 2017 - 01:41 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

View PostMikhail__, on 23 December 2017 - 03:31 AM, said:

Znaczy ty?
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

hutnik12 #269 Posted 23 December 2017 - 09:36 AM

Senior Airman

• Member
  • 245 battles
  • 45

View PostMikhail__, on 23 December 2017 - 01:31 AM, said:

nie do końca ,będąc do niedawna w klanie - tzn. do 2.0 :p miałem okazje widzieć dołączających nowych graczy.Może to było spowodowane chęcią uzbierania 150 żetasów na miech konta premium ,ale czasem się spodobało i zostawali w wowp

Teblor_ #270 Posted 23 December 2017 - 09:46 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 878 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_

View PostMikhail__, on 23 December 2017 - 03:31 AM, said:

A teraz to kto gra? Ty i ten twój drugi głos? Chyba że on też już dał sobie spokój. Plus kilka osób ze starej ekipy.  Gdzie przewidywana Twoja fala nowych graczy? Na forum prawie nikogo nowego nie ma.

Na marginesie twoja frekwencja też nie powala 680 bitew od wprowadzenia wersji 2.0. Widać, że gra cię całkowicie pochłonęła. To jak to z Tobą jest, że ty zrobiłeś 600 bitew w zachwycie nad grą a np. Frantiszek 1500 grając siłą rozpędu bez specjalnej motywacji, tak z przyzwyczajenia kilkuletniego?

Edit. DoktorScamp ma jeszcze mniej bitew niż ty. Chyba zachwyt już minął. ;)

Edited by Carcass69, 23 December 2017 - 09:58 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

jakub_czyli_ja #271 Posted 23 December 2017 - 09:53 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6493 battles
  • 9,622
  • [XII-2] XII-2

View PostMikhail__, on 23 December 2017 - 01:31 AM, said:

Proste wyliczenie pokazuje, że chciało grać więcej osób niż teraz.

Już pisałem - zakładając, że dali sobie spokój po zdobyciu 2 skrzynki, czyli nabiciu 120 punktów (co sugeruje zarówno zdrowy rozsądek jak i dynamika spadku liczby punktów po stronie Aliantów), po stronie Osi grało jakieś 150 osób.

Zakładając podobną dynamikę po stronie Aliantów, było ich około 500.

Rok temu w peaku było 2000 i szansa na zdobycie 3 (6) skrzynek trzymałą ludzi w grze przez całe 3 godziny, a nie przez 2.

Więc opcje są dwie - albo graczy jest mniej, albi ci nowi są debilami którzy przez 2 miesiące nie byli w stanie zgrindować IV tieru ewentualnie nie są w stanie ogarnąć opisu w grze.

SandmanX #272 Posted 23 December 2017 - 10:01 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Myślicie ze ogarnie i policzy do 4 prawidłowo?
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

mcjrosa #273 Posted 23 December 2017 - 04:05 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1422 battles
  • 127
  • [D-302] D-302

Myślę że WG powinno cos zrobic z chaosem panującym w punktacji. Mamy obecnie

Punkty zajęcia

Punkty mistrzostwa

Punkty bojowe

Punkty doświadczenia

Co z czego i dlaczego wynika co jest potrzebne w ktorych misjach niezupełnie wiadomo i takie cos nie sprzyja w zrozumieniu mechaniki gry.

jakub_czyli_ja #274 Posted 23 December 2017 - 04:56 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6493 battles
  • 9,622
  • [XII-2] XII-2

No przecież nie wprowadzali tego po to, żeby było prosto.

Masz latać i szczelać a nie liczyć punkty i kalkulować.

GadAnkh #275 Posted 23 December 2017 - 09:51 PM

Senior Airman

• Member
  • 4400 battles
  • 39
Jak dla mnie na początek mogli by poprawić stabilność gry(ciągłe wywalalanie zależnie od wersji jest irytujące)i nieco poprawić inteligencję botów, bo to co robią jest od czapy.

Mnemonick #276 Posted 27 December 2017 - 11:09 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 164 battles
  • 52
  • [D-302] D-302

Mihaił Ty tak serio uważasz że nikt nie widzi że jesteś wynajętym botem wagamingu? Uważasz że ktokolwiek z graczy liczy się jakkolwiek z Twoją opinią i spodziewa się obiektywizmu? Twojej lub tych wszystkich kont sztucznie obudzonych, które spały na forum od początku bety?
Zepsuliście ludziom grę, ponieśliście dotkliwą porażkę swojego pomysłu to miejcie jaja zabić się w pierś, powiedzieć "nie mieliśmy racji, powinniśmy Was zapytać o zdania zanim to wprowadzimy" i przywrócić starą wersję.

P.S.: ile mamy czekać? :P

pozdrawiam

Weles_z_Nawii #277 Posted 27 December 2017 - 11:32 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1988 battles
  • 205

Tylko po co ja wydałem tyle golda na hangary?

PoPoLuPo76 #278 Posted 27 December 2017 - 12:21 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1966 battles
  • 566

View PostMnemonick, on 27 December 2017 - 11:09 AM, said:

Mihaił Ty tak serio uważasz że nikt nie widzi że jesteś wynajętym botem wagamingu? Uważasz że ktokolwiek z graczy liczy się jakkolwiek z Twoją opinią i spodziewa się obiektywizmu? Twojej lub tych wszystkich kont sztucznie obudzonych, które spały na forum od początku bety?
Zepsuliście ludziom grę, ponieśliście dotkliwą porażkę swojego pomysłu to miejcie jaja zabić się w pierś, powiedzieć "nie mieliśmy racji, powinniśmy Was zapytać o zdania zanim to wprowadzimy" i przywrócić starą wersję.

P.S.: ile mamy czekać? :P

pozdrawiam

Test V2.0 był dwa /2/ razy. Za każdym razem społeczność w ~95% wyrażała się bardzo negatywnie o proponowanych zmianach. WG z uporem maniaka wprowadziło to wszystko do życia. Cały czas mam wrażenie że to wszystko ma na celu wygonienie staruchów/weteranów V1.X z serwera, a żółtodzioby sami odejdą, bo w większości nie ogarną zasad tutaj panujących. Zasad bardzo odbiegających od tych w WoT i WoWs.

jakub_czyli_ja #279 Posted 27 December 2017 - 05:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6493 battles
  • 9,622
  • [XII-2] XII-2

View Postsgt_tony065, on 27 December 2017 - 12:21 PM, said:

Test V2.0 był dwa /2/ razy.

Trzy razy był.

mcjrosa #280 Posted 03 February 2018 - 10:10 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1422 battles
  • 127
  • [D-302] D-302

Jak tam populacja serwera?

Dzisiaj mamy sobotę, wszedłem do gry aby zdobyc 4 żetony, wziąłem X tier wszedłem do kolejki i ..... nie znalazło mi przeciwnika na X tierze, do mojego szturmowca dolosowało w koncu mysliwca z IX tieru.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users