Jump to content

Dyskusja ogólna

• Please log in to reply
337 replies to this topic

LORDDOOMSDAY #41 Posted 11 October 2015 - 04:42 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

Boty - tutaj mam mieszane uczucia, choć sam pomysł jest niezły. 

Pozdrawiam!

Otóż jest debilny w obecnej formie ( mam wrażenie, że i MM nie jest tu bez winy ). I to jest bardzo delikatne określenie. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #42 Posted 11 October 2015 - 05:53 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostHarryErskine_1, on 11 October 2015 - 12:52 PM, said:

Zasypiałem czytając tą epistołę .

Dziwnym nie jest. Były przesłanki, aby tego się spodziwać.

Ale nie chodzi tu o brak argumentów , które jakie by nie były i tak do Ciebie nie trafią bo takich osobników jak Ty ratuje już tylko Ośrodek Terapii Uzależnień . Świat wirtualny jest owszem elementem świata rzeczywistego tylko u Ciebie  z tego co widzę ten rzeczywisty raczej nie istnieje itd, itd.

A to jest schemat czwarty - zaczynam się dowiadywać interesujących faktów o moim życiu.

Co do szacunku wiesz mam gdzieś szacunek kogoś takiego jak Ty tu raczej chodzi o co innego ale nie będę Ci tłumaczył co i jak gdyż raczej i tak to do Ciebie nie dotrze.

Oczywiście, ponieważ ad auditorem lepiej zostawić coś, czego się nie umie wyjaśnić i zasugerować niższość kontrdyskutanta.

Podsumowując przyczepiłeś się do moich statystyk wiedząc że jestem nowym graczem i spierasz się z każdym kto krytykuje boty . Nie znosisz gdy ktoś ma odmienne zdanie niż Ty ?  Tylko że reszta Cie olała w temacie i mało kto reaguje na Twe wpisy ja jednak jako z natury dość ciekawski człowiek widząc okaz wszystkowiedzącego wirtualusa wdałem się w tą koperkową gadkę , które mi mila niedzielę . Wiem juz że gram przeciw botom niespodziewałem się jednak że będę rozmawiał- pisał z jednym z nich . Ciekawe doświadczenie.

Przywlokłem twoje statystyki aby pokazać, że nie masz wielkiego pojęcia o tej grze. Nawet po blisko 2 tysiącach bitew a wypowiadasz się, jakbyś sprawdził każdy tier i każdy samolot.

No i lubuję się w rozwalaniu argumentacji na której są rysy. Jak na przykład o przekoksowaniu botów i jednoczesnym braku satysfakcji z rozwalenia wymagającego przeciwnika. I satysfakcji z rozwalenia samolotu pilotowanego przez człowieka. Raz na 7 bitew. I szukaniem czynnika, którego brakuje i dochodzeniu do niewygodnych wniosków które zostają przemilczane.

Ogólnie to w większości przypadków to, czy ktoś ma inne zdanie jest mi obojętne. Ewentualny konflikt interesów zaczyna się właśnie w momencie, gdy z tego innego zdania może wynikać konflikt interesów.

Tak jak teraz, gdy nawołujesz do likwidacji botów, byś mógł na tierach IV i V dłużej pouciekać w przegranych bitwach, nie mając zielonego pojęcia, co się dzieje na tierach VI+. Ciebie najwyraźniej to nieszczególnie obchodzi, a ja bym jednak chciał, żeby ta gra była grywalna na wszystkich tierach.

I moim zdaniem w tej wersji jest bardziej grywalna niż w kilku poprzednich i boty są istotnym elementem tego wzrostu grywalności.

HarryErskine_1 #43 Posted 11 October 2015 - 06:15 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
To może wytłumacz mi czym ta gra jest , może miała być z założenia ? O ile się nie mylę PvP . A co z niej zrobiono ? Niech sobie te boty będą ale nie w takiej ilości gdzie teraz człowiek jest dodatkiem a powinno być odwrotnie. Na wyższych tierach może bezpośrednio nie wiem co się dzieje ale pośrednio od znajomych z gry wiem że większość graczy narzeka na boty , może na ich ilość . Nie wiem ile masz lat ale wydaje mi się że nie zawiele skoro w każdym Twoim poście są złośliwości próbujesz mnie nie wiem zdenerwować ? Zawstydzić czy jak ? Powinieneś wiedzieć znając moje podejście do gry że to próżne zamiary. Co do satysfakcji z zestrzelenia bota hmm nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć jasniej od tego co próbowałem kilka dni temu. Nie mam satysfskcji z zestrzelenia bota czy udanej ucieczki przed nim , co innego jeśli uda mi się zestrzelić dobrego gracza to wtedy nawet mimo mojego luźnego podejścia do gry odczuwam zadowolenie i nie ważne czy raz na siedem bitew , raz na dwie czy raz na dwadzieścia . Jak dla mnie gra zrobiła się martwa mimo dużej ilości samolotów w bitwach . Nie wiem czy chwytasz o co mi chodzi. Jaśniej chyba już nie można . A tak na marginesie  nie idzie mi tak źle jak próbujesz to tutaj przedstawić.

jakub_czyli_ja #44 Posted 11 October 2015 - 06:37 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostHarryErskine_1, on 11 October 2015 - 06:15 PM, said:

To może wytłumacz mi czym ta gra jest , może miała być z założenia ? O ile się nie mylę PvP . A co z niej zrobiono ? Niech sobie te boty będą ale nie w takiej ilości gdzie teraz człowiek jest dodatkiem a powinno być odwrotnie.

Ta gra z założenia jest grą w której bierze się udział w symulowanej walce. Polega to na sterowaniu modelem samolotu i zadawaniu uszkodzeń innym modelom samolotów i ich niszczeniu. Za efektywność w powyższym opracowuje się nowe, lepsze modele samoloty. Dla ułatwienia zwane po prostu samolotami.

To, czy innymi samolotami sterują gracze czy program ma znaczenie o tyle, czy w pierwszym przypadku samolot stanowi albo zagrożenie na które trzeba uważać najbardziej, albo najmniej.

Już wcześniej pytałem, jak by ci się grało, gdybyś ustawił grę aby ukryć nicki w interfejsie użytkownika. Oczywiście odpowiedzi nie dostałem.

Na wyższych tierach może bezpośrednio nie wiem co się dzieje ale pośrednio od znajomych z gry wiem że większość graczy narzeka na boty , może na ich ilość .

A przedtem większość narzekała na klucze. A po liczbie graczy na serwerze wygląda na to, że jednak gra podoba się nieco bardziej niż w poprzedniej wersji.

Nie wiem ile masz lat ale wydaje mi się że nie zawiele skoro w każdym Twoim poście są złośliwości próbujesz mnie nie wiem zdenerwować ? Zawstydzić czy jak ?

Dostosowuję się po prostu do poziomu dyskusji, nawet tego konkretnie cytowanego zdania. I nie wiem, czy da się ciebie jakoś zawstydzić.

Powinieneś wiedzieć znając moje podejście do gry że to próżne zamiary. Co do satysfakcji z zestrzelenia bota hmm nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć jasniej od tego co próbowałem kilka dni temu. Nie mam satysfskcji z zestrzelenia bota czy udanej ucieczki przed nim , co innego jeśli uda mi się zestrzelić dobrego gracza to wtedy nawet mimo mojego luźnego podejścia do gry odczuwam zadowolenie i nie ważne czy raz na siedem bitew , raz na dwie czy raz na dwadzieścia .

I właśnie to mnie dziwi, skoro bot jest jest takim trudnym celem. Bo wniosek jest jedynie taki, że to ma coś wspólnego z zepsuciem gry innemu człowiekowi.

Czyli nie z poprawnego wykorzystania własnych umiejętności, ale ze zrobienia na brzydala komuś innemu. Dostosowując się do melodyki - bardzo to dorosłe.

A tak na marginesie  nie idzie mi tak źle jak próbujesz to tutaj przedstawić.

Warplanes.today jakoś leży, więc nie jestem tego w stanie zweryfikować ostatniego na przykład tygodnia.

Całościowe statystyki niestety nie wyglądają zachęcająco: http://worldofwarpla...HarryErskine_1/ - WR, k/d ratio. frags per battle, dpb.

HarryErskine_1 #45 Posted 11 October 2015 - 06:46 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Nie  ,gra z założenia miała być PvP czyli gracz przeciw graczowi . Teraźniejsza gra daje taki sam efekt co gra pudełkowa do której niepotrzebny jest mi internet . Gdyby nicki były ukryte prawdopodobnie nie zdawalbym sobie sprawy że gram z botami. Nie chodzi tu o to żeby komuś zrobić brzydala tylko o współzawodnictwo , którego dzięki botom nie ma . Zresztą chyba za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz . Nie sądze żeby każdy gracz , który zostanie zestrzelony jakoś mocno to przeżywał to tylko gra i nie widze tu nic takiego co by psuło grę innemu człowiekowi . Trzeba zachować dystans . Co do statystyk ciekawe jakie Ty miałeś po miesiącu gry że tak się przyczepiłeś do moich . Oczywiście mozesz teraz napisać że jakiekolwiek lepsze czy gorsze musiałbym Ci uwierzyć na słowo z drugiej jednak strony pewien gracz zbliżony poziomem i stażem gry do Twojego gratulował mi jakieś dwa tygodnie temu że mam już samolot V poziomu . Więc nie wiem czy jestem aż tak słaby jak próbujesz mnie tu opisac czy moze jednak aż tak źle mi nie idzie .

jakub_czyli_ja #46 Posted 11 October 2015 - 07:01 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostHarryErskine_1, on 11 October 2015 - 06:46 PM, said:

Nie  ,gra z założenia miała być PvP czyli gracz przeciw graczowi . Teraźniejsza gra daje taki sam efekt co gra pudełkowa do której niepotrzebny jest mi internet . Gdyby nicki były ukryte prawdopodobnie nie zdawalbym sobie sprawy że gram z botami. Nie chodzi tu o to żeby komuś zrobić brzydala tylko o współzawodnictwo , którego dzięki botom nie ma . Zresztą chyba za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz . Nie sądze żeby każdy gracz , który zostanie zestrzelony jakoś mocno to przeżywał to tylko gra i nie widze tu nic takiego co by psuło grę innemu człowiekowi .

No przecież właśnie we współzawodnictwie polega na tym, że ktoś wygrywa, a ktoś przegrywa. Ktoś kto przegrywa i zostaje zestrzelony wyciąga z bitwy znacznie mniej niż ktoś kto wygrywa i zestrzelony nie zostaje. A to jest właśnie poziom meta tej gry. Więc ja wolę nie zostać zestrzelony i wygrać bitwę.

Grając przeciwko własnym umiejętnościom przeciwnikiem jestem ja sam, a nie mniej lub bardziej anonimowi i kojarzeni ludzie.

A w związku z tym, że jest jakby więcej graczy, to ludzi też w bitwach bywa więcej. Na IX i X pojawia się więcej ludzi, bo dzięki botom ekonomia nie jest taka przewalona a mecze tak ewidentnie ustawione.

View PostHarryErskine_1, on 11 October 2015 - 06:46 PM, said:

Co do statystyk ciekawe jakie Ty miałeś po miesiącu gry że tak się przyczepiłeś do moich . Oczywiście mozesz teraz napisać że jakiekolwiek lepsze czy gorsze musiałbym Ci uwierzyć na słowo z drugiej jednak strony pewien gracz zbliżony poziomem i stażem gry do Twojego gratulował mi jakieś dwa tygodnie temu że mam już samolot V poziomu . Więc nie wiem czy jestem aż tak słaby jak próbujesz mnie tu opisac czy moze jednak aż tak źle mi nie idzie .

Ja zacząłem w otwartej becie, niestety WG nie udostępnia danych z bety, ale jestem dośc mocno przekonany, że bliżej mi było do jednego fraga na bitwę niż do 0.

To jest tajemnica tej gry - grając dowolnie (źle) i tak można dojść do wszystkiego. Jest to tylko kwestia czasu i ewentualnie pieniędzy.

HarryErskine_1 #47 Posted 11 October 2015 - 07:04 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33

Tak tylko że różnica miedzy walką z botami a ludźmi jest podobna do tej że zamiast żony bedę miał w domu jej wierny hologram .

Pieniędzy ? Nie , nie wydaje pieniędzy na ulepszenia czy samoloty w gierkach internetowych. Mam co prawda jeden samolot premium ale dostałem go w prezencie od jednego z graczy

Edited by HarryErskine_1, 11 October 2015 - 07:07 PM.

jakub_czyli_ja #48 Posted 11 October 2015 - 08:40 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostHarryErskine_1, on 11 October 2015 - 07:04 PM, said:

Tak tylko że różnica miedzy walką z botami a ludźmi jest podobna do tej że zamiast żony bedę miał w domu jej wierny hologram .

Pieniędzy ? Nie , nie wydaje pieniędzy na ulepszenia czy samoloty w gierkach internetowych. Mam co prawda jeden samolot premium ale dostałem go w prezencie od jednego z graczy

Ja tam nie wiem, dla mnie boty i ludzie to zbitki pixeli na ekranie.

A teraz dla odmiany on topic: na Fiordach z prawego górnego spawna szturmowiec bardzo lubi się rozpieprzyć o skały. Prawdopodobnie startuje w kanionie i koniecznie musi lecieć na środek, a akurat w ocenianiu wysokości to boty nie są za mocne.

HarryErskine_1 #49 Posted 11 October 2015 - 09:02 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Pewnie niektóre są tak napisane - zaprogramowane żeby przypominały słabszych graczy , dlatego te rozbijanie się i te ich pożal się Boże teksty typu "Zapłacisz mi za to " lub "To niesprawiedliwe własnie coś pisalem " itp.

kruszew #50 Posted 13 October 2015 - 05:13 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

5 bitew na Spitfire IX i dopiero za 5 razem wygrana. 4 porażki bardzo wyraźne, ale najbardziej  zaskoczyły mnie teksty moich botów o złym MM. Wszystkie bitwy po jednej osobie w drużynie więc człowiek nie miał żadnego wpływu na jej wynik. Bitwy wyglądały tak, że po 2-3 minutach zostawałem sam na całą albo prawie całą drużynę przeciwnika. To jest ewidentne manipulowanie. Boty powinny mieć wyrównany poziom po obu stronach. To co WG zrobiło z tej gry to jakiś kosmos. Boty przepowiadające porażkę....

Wyrównany poziom botów po obu stronach i możliwość odróżnienia poziomu bota przez człowieka. Moim zdaniem te 2 rzeczy należałoby wprowadzić.

Mam jeszcze pytanko. Czy do samolotów są przypisane jakieś łatki, że np. ciężej zbić gwiazdkę itd.? Wcześniej rozegrałem 4 bitwy na ła7, 109g, I220, i 109e - wszystkie wygrane. Nie rozumiem dlaczego akurat na Spicie losowało tak niezbalansowane teamy. Reakcja botów jeszcze przed rozpoczęciem bitwy o złym MM to nie jest przypadek.

Edited by kruszew, 13 October 2015 - 05:18 AM.

jakub_czyli_ja #51 Posted 13 October 2015 - 06:22 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Też miewam przeklęte czołgi, samoloty i statki, na których zbicie gwiazdki to mordęga. Jak ja piszę o ustawianym maczmakerze, to psy wieszają i mówią, że to teoria spiskowa, a takie ciągi porażek to statystyka.

Dlatego zacząłem mieć wyjebane na wyniki i na teamy.

http://www.google.co...tents/US8425330 i tam jest napisane, że jak przez jakiś czas idzie za łatwo, to należy graczowi dojebać, żeby mu nie było nudno i chciało mu się grać.

Też chętnie bym chciał widzieć poziom bota, bo czasem taki P-38 z superdziałkiem którym potrafi snajpić z 800 metrów spada jak szmata, a czasem ląduje na topce z 4 fragami, wtedy łatwiej by się priorytetyzowało cele.

A pieprzenie botów na czacie takie smutne jest. Z zawodowego punktu widzenia chciałbym wiedzieć, czy to jest zrobione na pałę, czy stoi za tym jakaś głębsza logika typu analiza wypowiedzi graczy na czacie. Bo jak to drugie, to możnaby boty nauczyć wyzywać graczy na czacie.

kruszew #52 Posted 14 October 2015 - 07:51 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

Wydaje mi się, że bez mojej ingerencji na 209 zamiast automatycznej gaśnicy, miałem wstawione wzmocnione powierzchnie sterowe.  Na 90 % wcześniej miałem gaśnicę.

Chciałem zaapelować do WG aby przestali manipulować, a tym samym ustawiać losy bitwy przed jej rozpoczęciem.  WR na 209 - 25%. Powinno być 0%, ale jakimś cudem zostając sam, udało mi się rozwalić 5 botów.

Tak jak wcześniej wspomniałem - wprowadzenie botów daje WG ogromne pole do popisu do różnego rodzaju nadużyć i manipulacji. Niech panowie z WG powiedzą:

a) czy boty mają taką samą ilość slotów na materiały eksploatacyjne

b) jak wygląda kwestia wyszkolenia pilotów botów

c) czym się kierują w wyborze komu spierdolić dzienny WR, a komu poprzez zajebisty MM podnieść

Co gra straciła wraz z przyjściem 1.9 :

a)  Do tej pory taktykę ustalało się pod najlepszych graczy przeciwnika. Teraz ni chuja nie wiadomo jak grać, kogo się obawiać i kogo olewać. Często wygrywało się bitwy nawet mając gorszy team dzięki dobrej taktyce. Teraz taktyki brak.

b) ludzie mają znikomy wpływ na losy bitwy

c) boty zamiast zachęcać(powinno się je wywalić albo zrobić z nich mięso armatnie), odrzucają swoim stylem i zajebistą celnością. Frekwencja będzie topnieć!

Propozycje na aktualizację 2.0

Wprowadzenie automatycznego pilota, system naprowadzania rakiet, katapulta dla pilota. Oczywiście wszystko za golda żeby WG mogło trochę zarobić. Za coś przecież trzeba pić...

gregorius790 #53 Posted 14 October 2015 - 12:02 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 30
  • [_UN_] _UN_
Jak botów ma być więcej niż graczy to ja rezygnuję!

F105PolishGlider #54 Posted 14 October 2015 - 12:26 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 589 battles
  • 1,321

W większości booty mi nie przeszkadzają. Jakoś daję radę ale...

...powinny być zmodyfikowane  w nowym patchu w następujący sposób:

-25% do celności. Teraz trafiają z takiej odległości, że normalny gracz przy wymaksowanym pilocie, z celownikami i innymi duperelami trafia z połowy tej odległości. Boot 800 m - gracz 400 m skutecznego rażenia.

To już przegięcie.

-25% zwrotność. No jak ił może wykręcać wymaksowanego Yaka z pilotem 5 perkowym

-50 % materiały eksploatacyjne - booty mają boosta w nieskończoność? gaśnic cały magazyn bo zaraz się gaszą?

Wysokość optymalna jak zwykłych graczy a nie o wiele lepsza niż obecnie.

Są jednak bitwy gdzie jestem kamerą na jakimś boocie i ten co ucieka robi takie ewolucje , że u ludzi ich nie widziałem lub zostaje zdjęty z 800 metrów Jakiem 3RD gdzie jak wiadomo odległość skutecznego ognia dla gracza ludzkiego jest na poziomie max 400 m. I co ważne  botom jakoś nie grzeją sie karabiny/działka.

Edited by kolega26, 14 October 2015 - 12:27 PM.

jakub_czyli_ja #55 Posted 14 October 2015 - 01:41 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View Postkolega26, on 14 October 2015 - 12:26 PM, said:

Pewnie dokładnie wie, z jaką prędkością i pod jakim kątem operować klapami, lotkami i sterem kierunku żeby wykonać najciaśniejszy możliwy zakręt, podczas gdy graczom nie było dane zobaczyć nawet wykresów prędkości (max/opt) w zależności od pułapu.

kruszew #56 Posted 15 October 2015 - 03:56 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_
Równe i uczciwe rozkładanie botów po obu stronach to jest coś co trzeba wprowadzić. Nie może być tak, że jedne boty rozlatują się w różnych kierunkach, a drugie lecą razem i współpracują. Różnica między noobem a noobbotem jest taka, że ci pierwsi nawet jak nie potrafią grać, to reagują i się starają dostosować do wskazówek( przynajmniej w większości). Botem ani nie pokierujesz, ani go nie opierdolisz. Gra straciła smaczek :)

Edited by kruszew, 15 October 2015 - 03:57 AM.

jakub_czyli_ja #57 Posted 15 October 2015 - 05:59 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View Postkruszew, on 15 October 2015 - 03:56 AM, said:

Różnica między noobem a noobbotem jest taka, że ci pierwsi nawet jak nie potrafią grać, to reagują i się starają dostosować do wskazówek( przynajmniej w większości).
To może te nooby których miałeś noobami nie były.

F105PolishGlider #58 Posted 15 October 2015 - 06:33 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 589 battles
  • 1,321

View Postjakub_czyli_ja, on 14 October 2015 - 01:41 PM, said:

Pewnie dokładnie wie, z jaką prędkością i pod jakim kątem operować klapami, lotkami i sterem kierunku żeby wykonać najciaśniejszy możliwy zakręt, podczas gdy graczom nie było dane zobaczyć nawet wykresów prędkości (max/opt) w zależności od pułapu.

Zgodzę się z tobą,że booty korzystają z optymalnych rozwiącań.

Ale jak to ma się do parametrów zwrotności, gdy Yak 3RD ma ponad 100% lepszą niż IŁ-10. Oznaczałoby, że gracz nie wykorzystuje nawet 50% możliwości zwrotności. Natomiast boot....

SithPOET #59 Posted 15 October 2015 - 07:20 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 28 battles
  • 393

View Postkolega26, on 14 October 2015 - 12:26 PM, said:

W większości booty mi nie przeszkadzają. Jakoś daję radę ale...

...powinny być zmodyfikowane  w nowym patchu w następujący sposób:

-25% do celności. Teraz trafiają z takiej odległości, że normalny gracz przy wymaksowanym pilocie, z celownikami i innymi duperelami trafia z połowy tej odległości. Boot 800 m - gracz 400 m skutecznego rażenia.

To już przegięcie.

-50 % materiały eksploatacyjne - booty mają boosta w nieskończoność? gaśnic cały magazyn bo zaraz się gaszą?

rencami i nogami się podpisuje pod postulatem! dodał bym jeszcze to, by boty fragów nie kradły! ile juz razy zjadały moje ogryzki - a, że działka się teraz grzeją strasznie (109Z latałem) to często-gęsto ofiara na 1-5% (czyli na hita) zostawała, a działka trzeba przestudzić bo z nagrzanymi to przeciwnik jak Neo w Matrixie uniki robi

ps. wie kto co dzisiejsza aktualizacja (poniżej 20MB) przyniosła?

jakub_czyli_ja #60 Posted 15 October 2015 - 07:52 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostSithPOET, on 15 October 2015 - 07:20 AM, said:

ps. wie kto co dzisiejsza aktualizacja (poniżej 20MB) przyniosła?

Strzelałbym, że He 100 się bardziej materializuje, bo od jutra mają rozdawać.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users